Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

19 najlepszych witryn, takich jak PrizeRebel, do zarabiania pieniędzy w Internecie w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 19 najlepszych witryn, takich jak PrizeRebel, do zarabiania pieniędzy w Internecie w 2023 r

Zarabianie w domu to marzenie wielu osób. Jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz rozważyć płatne witryny z ankietami online lub panele badań rynkowych.

Witryny z płatnymi ankietami online to witryny, które płacą za wypełnianie ankiet. Kwota pieniędzy, którą możesz zarobić, różni się w zależności od witryny, ale zwykle wynosi ona od $00,50 i $5 na ankietę.

Aby dołączyć do tych witryn, musisz podać kilka podstawowych informacji o sobie, takich jak imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Panele badań rynkowych to inna nazwa witryn z płatnymi ankietami, chociaż niektóre mogą się nieco różnić, oferując większe nagrody za wypełnienie ankiet (zwykle od $1 do 10 dolarów).

Liczba dostępnych ankiet może być również mniejsza niż na typowej platformie płatnych ankiet online. Aby dołączyć do panelu badania rynku, zwykle musisz wypełnić szczegółowy kwestionariusz dotyczący Twoich zainteresowań i stylu życia.

Przykładem strony do zarabiania pieniędzy, którą zna wiele osób, jest PrizeRebel.

PrizeRebel to strona internetowa, która pozwala użytkownikom zdobywać nagrody za wypełnianie ankiet i innych zadań. Oferuje szeroką gamę nagród, w tym płatności gotówkowe, karty podarunkowe i towary.

W tym artykule przyjrzymy się 19 witrynom, takim jak PrizeRebel, które mogą pomóc Ci zarabiać pieniądze w zaciszu własnego domu.

Witryny takie jak PrizeRebel do zarabiania pieniędzy

Chociaż w Internecie dostępnych jest wiele witryn do zarabiania pieniędzy, nie wszystkie z nich są legalne. Odwiedzenie niektórych z nich może być nawet niebezpieczne, a niektóre wykorzystają podane przez Ciebie informacje.

Zawęziliśmy dla Ciebie 19 doskonałych stron, które są świetnymi alternatywami PrizeRebel, jeśli chodzi o pasywne zarabianie pieniędzy.

1. Ankieta ćpuna

Survey Junkie to platforma, która płaci swoim użytkownikom za dzielenie się opiniami na temat produktów i usług, których wypełnienie zajmuje średnio około 15 minut. Jest to jedna z najpopularniejszych witryn z ankietami i ma ponad 10 milionów członków na całym świecie.

Witryna oferuje różnorodne ankiety, które płacą od $00,50 i $3 kawałek. Nagrody Survey Junkie można wymienić na Paypal, e-karty upominkowe lub przelewy bankowe.

2. Punkty Życia

Kolejną najlepszą witryną z ankietami, taką jak PrizeRebel, jest LifePoints. LifePoints to internetowy program nagród, który płaci swoim członkom za wykonywanie zadań i czynności, takich jak wypełnianie ankiet, oglądanie filmów i przeszukiwanie sieci.

Po wykonaniu tych zadań możesz zdobyć punkty nagrody. Te punkty nagrody można zamienić na gotówkę, a 5500 punktów odpowiada $5.

Sprawdź naszą szczegółową recenzję LifePoints.

3. Markowe ankiety

Branded Surveys to jedna z najlepszych alternatywnych stron PrizeRebel. Po rejestracji otrzymasz bonus o wartości $1.

Możesz zarobić $00,50 do $5 z tej witryny, odpowiadając na ankiety dotyczące produktów i usług marek partnerskich. Każda ankieta ma różną długość, ale zazwyczaj można ukończyć każdą ankietę w ciągu 10-20 minut.

Przy wypłacie w wysokości co najmniej 10 USD możesz odbierać nagrody z ankiet markowych za pomocą PayPal, bezpośrednich wpłat lub kart podarunkowych dla ponad stu marek.

4. Swagbucks

Swagbucks to jedna z najpopularniejszych platform do zdobywania nagród i kart podarunkowych online. Możesz zdobywać punkty (tzw. SB), wypełniając ankiety, oglądając filmy, robiąc zakupy online i nie tylko.

Kiedy zdobędziesz 2500 punktów SB w ciągu pierwszych 60 dni członkostwa, masz prawo do $5 bonus, oprócz kart podarunkowych o wartości 10–20 USD każdego miesiąca.

Rekommenderad:  5 Strategie content marketingu, które powinieneś znać

Możesz wymienić swoje SB na gotówkę lub karty podarunkowe od najlepszych sprzedawców, takich jak AmazonWalmart i Starbucks.

Dowiedz się więcej o Swagbucks.

5. ySense

ySense to kolejna alternatywa PrizeRebel, która oferuje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Pierwsze miejsce na liście płatnych zadań ySense, a najpopularniejsze to wypełnianie ankiet.

Możesz wypłacić swoje zarobki za pomocą Paypal, Payoneer, Skrill i kart podarunkowych. Możesz wypłacić minimum $5 przy użyciu kart podarunkowych i 10 USD przy użyciu innych metod wypłaty.

Powiązany: Przegląd ySense.

6. MojePunkty

Założona w 1996 roku MyPoints jest najstarszą i najpopularniejszą stroną, taką jak PrizeRebel, która pozwala zarabiać pieniądze online. W MyPoints istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy poza wypełnianiem ankiet. Te zadania obejmują:

 • Zakupy online
 • Polecenie znajomym
 • Czytanie e-maili

Za każde wykonane zadanie możesz zarobić około $1.

MyPoints to również jedna z witryn z ankietami o najniższym minimalnym limicie wypłat. Jeśli wypłacasz pieniądze za pomocą kart podarunkowych, możesz to zrobić już za $1. Jeśli jednak wolisz otrzymywać swoje zarobki przez Paypal, będziesz potrzebować co najmniej 25 USD.

7. MOBROG

MOBROG jest obecnie dostępny w 78 krajach, co czyni go najczęściej używaną witryną, na której można zarabiać pieniądze, podobnie jak PrizeRebel. Oferuje różnorodne ankiety online i płaci do $5 dla każdej ankiety 10-15 minut.

Możesz wypłacić swoje zarobki za pomocą Paypal lub Skrill już za $4.

Przeczytaj naszą recenzję MOBROG, aby dowiedzieć się więcej.

8. KashKick

KashKick to kolejny przykład strony takiej jak PrizeRebel, która płaci ci w zamian za wypełnianie ankiet, przyjmowanie ofert i polecanie znajomych.

Zarobisz do $1 za każdą wypełnioną 10-15-minutową ankietę $1-$5 za każdą wybraną ofertę i do 25% więcej za każdego znajomego, którego polecisz.

Gdy Twoje zarobki osiągną 10 $, możesz je wypłacić za pomocą Paypal.

9 Tellwut

Inną platformą ankietową, taką jak PrizeRebel, jest Tellwut. Oferuje dwa rodzaje ankiet – badania rynku i ankiety społecznościowe lub te krótkie ankiety tworzone przez użytkowników dla zabawy i rozrywki.

Jeśli zostaniesz członkiem, możesz także tworzyć własne wersje ankiet społecznościowych.

Samo założenie konta spowoduje, że otrzymasz $00,75. Możesz zarobić nawet $5 za każde badanie rynku i $00,0167 dla każdej ankiety społeczności.

Za każdą ankietę społeczności utworzoną przez Ciebie i zatwierdzoną przez witrynę możesz zarobić dodatkowe $00,05.

Możesz wypłacić swoje zarobki za pomocą kart podarunkowych już od 10 $ i 25 $ za pomocą Paypal.

10. MobileXpression

Jeśli wolisz witrynę taką jak PrizeRebel, ale z mniejszą ilością pracy, MobileXpression [ Android or iOS ] jest dla Ciebie. Pozwala zarabiać pieniądze nic nie robiąc.

Ta aplikacja będzie monitorować działania Twojej przeglądarki w ramach swoich badań, aby współpracować z reklamodawcami w celu uzyskania lepszych miejsc docelowych reklam.

Wynagrodzenie nie jest tak duże (mniej niż $1 godzinę), ale to wciąż wielka sprawa, biorąc pod uwagę, że nic nie robisz. Od czasu do czasu będą oferować płatne ankiety do wypełnienia.

Otrzymasz wypłatę co tydzień, a gdy zarobisz $5będziesz mógł odebrać karty upominkowe.

Powiązany: Recenzja MobileXpression.

11. Cenne opinie

Cenna opinia to strona taka jak PrizeRebel, która zapewnia ankiety online w zamian za punkty nagradzające, które można wymienić na rzeczywistą gotówkę. Płaci $0.5 do $5 na ankietę i ma minimalny próg wypłaty w wysokości 10 USD.

Rekommenderad:  Uważaj na to, do kogo linkujesz – prowadź rejestr

W przeciwieństwie do podobnych witryn z różnymi opcjami wypłat, Valued Options ma tylko jedną opcję, którą są karty podarunkowe.

12. Karta zgłoszenia produktu

Product Report Card to wysoko płatna alternatywna strona PrizeRebel, która płaci do 10 $ za każdą jednogodzinną ankietę. Opłaca się również recenzować produkty za $00,50 za każdy produkt. Zadanie trwa 5-10 minut do zakończenia.

Możesz otrzymać swoje zarobki za pomocą kart podarunkowych z 25 $ jako minimalnym progiem wypłaty.

13. Badania szyszek

Jedną z najlepszych stron podobnych do PrizeRebel jest Pinecone Research.

W przeciwieństwie do innych witryn, Pinecone Research jest witryną z ankietami tylko dla zaproszonych, co oznacza, że ​​członkowie są zapraszani do udziału w wybranych i ekskluzywnych, dobrze płatnych ankietach z $3 do $5 płacić.

Oprócz ankiet możesz zarabiać na tej stronie, uczestnicząc w ich programie testowania produktów. Możesz otrzymać do $9 dla każdego testowanego produktu.

Pinecone Research szczyci się szybką płatnością (w ciągu 48 godzin) i niskim minimalnym progiem wypłaty ($1 karta podarunkowa), idealna dla każdego, kto potrzebuje szybkich pieniędzy.

14. Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars to kolejna alternatywna witryna PrizeRebel, która płaci swoim użytkownikom za wypełnianie ankiet i wykonywanie innych prostych zadań online. Witryna oferuje kilka różnych sposobów zarabiania pieniędzy, w tym poprzez płatne ankiety, oferty Cash Back Shopping, gry i aplikacje oraz wiele innych.

Nowi członkowie otrzymują premię za rejestrację tylko za dołączenie do InboxDollars. Średnie ankiety zapłacą między $00,50 i $1ale istnieją specjalne ankiety, które płacą do $5.

W zależności od Twojej aktywności możesz zarobić nawet 50 $ w ciągu jednego miesiąca.

Przy minimalnym progu wypłaty w wysokości 30 USD możesz wypłacić swoje zarobki InboxDollars za pomocą PayPal, czeku, Amazon karty podarunkowe i e-płatność Tango.

15. Ankiety2Gotówka

Ankiety2Gotówka nie jest dokładnie płatną witryną z ankietami, ale służy jako pośrednik między witrynami z ankietami a ludźmi, którzy ich szukają.

Główną rolą Surveys2Cash jest przekierowanie Cię do kilku stron oferujących płatne ankiety.

16. Panel Rakuten Insight

Rakuten Insight to stworzona w Japonii strona z płatnymi ankietami. Jest to jedna z najnowszych opcji strony internetowej podobna do PrizeRebel i zawiera głównie najnowsze i najnowsze portfolio marek.

Chociaż ankiety oferowane przez Rakuten Insight są aktualne i odpowiednie, nie ma jeszcze wielu dostępnych opcji.

Dlatego biorąc pod uwagę $00,05 – $0.5 płatność za ankietę, zerowy bonus za rejestrację i ograniczone opcje ankiet, $5 minimalny próg wypłaty zajmie więcej czasu, aby zarobić.

17. Nagroda

Inną witryną podobną do PrizeRebel jest Rewardia. Rewardia zapewnia swoim członkom krótkie płatne zadania, takie jak:

 • Ankiety
 • Gry
 • Kody promocyjne
 • Programy poleceń
 • Inne czynności

Jako członek programu Rewardia otrzymasz równowartość punktów za każde wykonane zadanie. Możesz wymienić te punkty na nagrody, takie jak gotówka lub karty podarunkowe.

W przypadku nagród pieniężnych będziesz potrzebować 1000 punktów, aby wymienić je na $1i co najmniej 50 USD na przelew do Twojego banku. W przypadku kart podarunkowych obowiązuje ten sam kurs wymiany i będziesz potrzebować co najmniej $5 aby zrealizować swoje karty podarunkowe.

Przeczytaj więcej o Rewardii.

18. Płatny punkt widzenia

PaidViewpoint to kolejna strona generująca pieniądze, taka jak PrizeRebel. Oferuje płatne zadania, w tym regularne ankiety, ankiety oceny cech i programy poleceń.

Rekommenderad:  Jak korzystać z iOS Ninja, aby zainstalować jailbreak, który nigdy nie był ...

Zaraz po rejestracji otrzymasz $1 premia. Każda ankieta jest również równoznaczna z gotówką, a także prowizją, którą otrzymujesz z programu poleceń.

Aby wypłacić swoje zarobki, musisz zebrać co najmniej 15 USD i możesz używać tylko PayPal.

19. Biuro Opinii

Ostatnim na naszej liście witryn z płatnymi ankietami, takimi jak PrizeRebel, jest Biuro Opinii. Oferuje również płatne ankiety, ankiety i programy poleceń.

Wyjątkową cechą Biura Opinii jest to, że umożliwia ono wysłuchanie Twojej opinii poprzez dobrze opracowane ankiety i ankiety. Dlatego wiele osób nazywa to platformą influencerów.

Z minimalnym progiem tylko $5możesz otrzymać zapłatę za pomocą Paypal, Amazon Karta, Flipkart i Freechange.

Jak działa PrizeRebel?

Aby rozpocząć korzystanie z PrizeRebel, musisz utworzyć konto. Po utworzeniu konta możesz zacząć wypełniać zadania i ankiety, aby zdobywać nagrody.

Liczba zdobytych nagród będzie zależała od ukończonego zadania lub ankiety. Średnio za wypełnienie ankiety trwającej 10-20 minut można otrzymać do 1000 punktów (10 USD). Możesz odebrać swoje nagrody, gdy zarobisz co najmniej $5 w nagrodach.

Korzystanie z Prize Rebel ma wiele zalet:

 • Nagrody dla użytkowników: Użytkownicy mogą zdobywać nagrody za wypełnianie zadań i ankiet. Nagrody te można wymienić na nagrody, karty podarunkowe lub gotówkę.
 • Potencjał zarobkowy: Nie ma ograniczeń co do tego, ile pieniędzy użytkownicy mogą zarobić dzięki Prize Rebel. Im więcej zadań i ankiet wypełnisz, tym więcej pieniędzy zarobisz. Zadania obejmują:
 • Szybka i łatwa realizacja: nagrody można szybko i łatwo wymienić online, bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę.

Wniosek

Istnieje wiele witryn podobnych do PrizeRebel, na których można zarabiać pieniądze online za pomocą płatnych ankiet i innych mikrozadań. Jednak różnią się one również pod wieloma względami.

Wybierając witrynę, która najbardziej Ci odpowiada, musisz wziąć pod uwagę i porównać jej stawki, czas trwania zadania, metody wypłaty i inne przydatne funkcje.

Często zadawane pytania

Jaka jest najlepiej płatna strona z ankietami?

Wśród trzech najlepiej opłacanych witryn z ankietami są dziś Ankieta ćpunaPrizeRebel i Swagbucks.

Ile można zarobić na ankietach?

Wypełniając ankiety możesz zarobić $1 do $5 za każdą godzinę, w zależności od Twojej wydajności i szybkości aplikacji lub strony internetowej.

PrizeRebel vs Survey Junkie: co jest lepsze?

PrizeRebel ma więcej do zaoferowania niż Survey Junkie, co czyni go lepszą opcją.

Czy PrizeRebel jest legalny?

Działająca od 2007 roku, z ponad 12 milionami obecnych członków i 25 milionami przyznanych nagród, PrizeRebel jest rzeczywiście legalną witryną z ankietami.

Powiązany: Najlepsze prace do wykonania podczas podróży.

Table of Contents