Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

19 powodów, dla których powinieneś zatrudnić najdroższą agencję marketingową w 2020 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 19 powodów, dla których powinieneś zatrudnić najdroższą agencję marketingową w 2020 roku

Dostajesz to, za co płacisz, i powinieneś płacić za wyniki

Twoja firma ma się dobrze, ale chciałbyś rozwijać się szybciej, a jedyną rzeczą, która Cię powstrzymuje, jest liczba potencjalnych klientów i możliwości sprzedaży.

Robiłeś trochę marketingu i masz garstkę przedstawicieli handlowych, ale wszystko, czego próbowałeś, nigdy tak naprawdę nie przyniosło rezultatów.

Słyszałem tę historię 1000 razy.

Aby Ci pomóc, przeprowadziłeś badania i zdecydowałeś, że zatrudnienie agencji marketingowej jest dla Ciebie odpowiednie.

Po rozmowie z kilkoma agencjami musisz zdecydować, z którą chcesz współpracować. Propozycje są podobne, ale poziomy inwestycji są wszędzie. Myślisz, że najlepszym pomysłem jest wybranie najtańszego, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy.

ZATRZYMYWAĆ SIĘ! Zaraz popełnisz duży błąd.

Jeśli chcesz, aby rok 2020 był najlepszym rokiem w historii, musisz zmienić sposób myślenia o znajdowaniu, wybieraniu i zatrudnianiu partnera agencyjnego. Najpierw idź z najdroższymi. Dlatego.

1. Nie wybrałbyś najtańszego lekarza

Istnieje wiele podobieństw między wyborem agencji marketingowej a wyborem lekarza. Prosisz o skierowania, sprawdzasz ich doświadczenia, upewniasz się, że specjalizują się w tym, czego potrzebujesz, spotykasz się z nimi i zadajesz pytania, badają cię i przeprowadzają testy, a następnie proponują plan leczenia, który pomoże ci poczuć się lepiej.

Musisz im ufać, muszą dobrze się komunikować, muszą wykupić twoje ubezpieczenie i muszą mieć reputację, która inspiruje cię do powierzenia swojego zdrowia fizycznego w ich ręce. Zdobycie tego zaufania wymaga wiele.

To, czego się nie robi, to szukanie najtańszego lekarza. Twoje zdrowie jest dla Ciebie niezwykle ważne. Koszt prawie zawsze nie stanowi problemu. W rzeczywistości wiele osób pogrąża się w długach, aby zapewnić sobie najlepszą możliwą opiekę.

Nie sugeruję tego, ale sugeruję, abyś przyjął podobne podejście. Koszt nie powinien stanowić problemu. Zamiast tego poszukaj agencji, której ufasz, zapewnia najlepsze wrażenia, słucha najlepiej, dostosowuje Twoje rekomendacje i oferuje innowacyjne opcje. Wybierz takiego, który zadba o Ciebie i Twój biznes, tak jak najlepsi lekarze dbają o Twoje zdrowie.

2. Nie bez powodu tanie agencje są tanie

Kuszące jest znalezienie agencji, które oferują podobne usługi za połowę ceny konkurencji. Ale musisz zrozumieć, że istnieją bardzo dobre powody tej obniżonej ceny. Zwykle mają tanią siłę roboczą. Ta siła robocza jest zazwyczaj mniej doświadczona lub pracuje w niepełnym wymiarze godzin. Mają ograniczone doświadczenia z firmami takimi jak Twoja i aby je zdobyć, są gotowi pracować za mniej.

Mają mniejszy nadzór i przywództwo. Jeden właściciel może reprezentować cały zespół zarządzający i obejmować każdego klienta, udzielając krótkich i ograniczonych wskazówek zespołowi ds. kont.

Mogą mieć ograniczone doświadczenie z technologią i nie być w stanie dać pełnego obrazu tego, jakiej technologii potrzebujesz, aby rozwijać swoją firmę. Być może nadmiernie rozbudowują swoje zespoły, aby wcisnąć więcej klientów do swojego sklepu, obciążając zespół ds. obsługi klienta pracą z coraz większą liczbą klientów.

Niezależnie od tego, w żadnym z tych scenariuszy agencja nie ma na uwadze twojego najlepszego interesu. Istnieje powód ich taniej propozycji i rzadko kiedy przynosi ona korzyści.

3. Doświadczenie ma znaczenie

Chcesz pracować z zespołem, który ma mniejsze lub większe doświadczenie? Więcej, oczywiście. Kiedy ludzie zakładają agencje i nie mają doświadczenia, tak naprawdę nie wiedzą, ile to doświadczenie jest warte, więc pobierają mniej za swoje usługi.

Gdy zdobywają więcej doświadczenia i dostrzegają różnicę między tym, co doświadczony zespół może zrobić dla klientów, a tym, co może zrobić niedoświadczony zespół, zaczynają cenić to doświadczenie i żądać więcej. Agencje, które pobierają mniej, sygnalizują, że brakuje im wymaganego doświadczenia.

Co ważniejsze, liczy się doświadczenie w generowaniu leadów i zwiększaniu przychodów. Ktoś z dwu-, trzyletnim doświadczeniem nigdy nie będzie w stanie osiągnąć takich wyników, jak ktoś z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Chcesz przepłacić za doświadczenie, ponieważ to często decyduje o sukcesie lub porażce każdej inicjatywy marketingowej.

4. Niektóre agencje mają niskie stawki, które z czasem rosną

Kupujący, strzeżcie się: agencje będą obniżać wasze początkowe wyceny wynagrodzenia, myśląc, że z czasem mogą was sprzedać. Niektóre agencje zatrudniają osoby odpowiedzialne za sprzedaż z celami sprzedażowymi dla klientów dosprzedażowych. Możesz ich zapytać podczas procesu selekcji. Zapytaj ich, czy osoby na ich kontach mają te limity.

Niektóre agencje mówią na przykład: „Zaczniemy od niskiego poziomu, a gdy marketing zacznie działać i zobaczysz potencjalnych klientów, możesz zwiększyć swoje wynagrodzenie”.

To przekonujący pomysł, ale rzadko się sprawdza, a oto dlaczego. Rozpoczęcie od niskiego poziomu inwestycji oznacza, że ​​agencja będzie wykonywać tylko niewielką pracę. Program będzie niewielki, a uzyskanie wyników zajmie więcej czasu.

Zasadniczo płacisz mniej, ale przez dłuższy okres czasu, a ostatecznie płacisz więcej. Lepiej byłoby zapłacić więcej, aby zacząć szybko. Spraw, aby program działał szybko i uzyskaj korzyści w postaci nowych klientów i nowych przychodów wcześniej niż później. Odwróć go na głowie, a szybciej zobaczysz lepsze wyniki. Tego chce każdy klient.

5. Wszystko powinno być uwzględnione

Trudno jest wiedzieć, co jest wliczone, a co nie, ale jeśli propozycja jest tania, to zwykle dlatego, że czegoś brakuje. Jeśli tworzysz stronę internetową i rozważasz taniego dostawcę, upewnij się, że kopia strony jest dołączona. Jaki byłby pożytek z nowej strony internetowej, gdyby zawierała dokładnie to, co mówi Twoja obecna witryna?

Rekommenderad:  The 9 Najlepsze edukacyjne strony internetowe dla dzieci poświęcone STEM

Upewnij się, że strona będzie zoptymalizowana pod kątem SEO. Jaki jest pożytek z nowej witryny, jeśli nie wyświetla się ona w Google ani trochę lepiej niż obecna witryna?

Upewnij się, że celem jest generowanie leadów, a strona ma narzędzia do generowania leadów. Co dobrego jest w nowej witrynie, jeśli generuje ona taką samą ograniczoną liczbę potencjalnych klientów, jak obecna witryna?

Twoja strona internetowa jest jak Twój sklep detaliczny. Upewnij się, że Twoja agencja bierze pod uwagę ścieżkę kupującego. Upewnij się, że agencja ma strategię dla każdej strony. Upewnij się, że agencja mapuje każdą stronę na Twojej ścieżce zakupowej, aby odwiedzający zamienili się w potencjalnych klientów i klientów.

Ładna nowa strona nie jest celem. Celem jest posiadanie całkiem nowej witryny, która przyciąga więcej osób do jej odwiedzenia i zamienia tych odwiedzających w potencjalnych klientów, którzy ostatecznie zamieniają się w nowych klientów. Taka witryna zwykle wymaga więcej inwestycji niż tylko całkiem nowa witryna.

6. Każdy wydatek zewnętrzny jest przejrzystym przejściem

Agencje zarabiają pieniądze na różne sposoby, a niektóre robią to, zaznaczając inne wydatki. Na przykład, jeśli kupisz $1,000 Google Ads, niektóre agencje zatrzymują prowizję w wysokości 200 USD i kupują dla Ciebie reklamy o wartości zaledwie 800 USD.

Niektóre agencje oznaczają zakupioną technologię. Jeśli subskrypcja HubSpot kosztuje Cię $1,000 i płacisz agencji, być może kupiła Twoją subskrypcję od HubSpot za jedyne 600 USD.

Jeśli drukujesz broszury lub bezpośrednie pocztówki, niektóre agencje również pobierają marżę na te koszty. W ten sposób mogli sobie pozwolić na pobieranie od ciebie niższych opłat.

Takie wydatki powinny być w 100% przejściowe i w 100% przejrzyste. Powinieneś wiedzieć, co otrzymujesz za to, co płacisz, i powinieneś płacić agencji tylko za usługi świadczone na rzecz Twojej firmy.

7. Jakość jest wszystkim

Co jest tańsze, jeśli praca jest niskiej jakości? Czy naprawdę chcesz czytać kopię z błędami? Czy chcesz przeglądać swoją nową witrynę, aby znaleźć uszkodzone linki lub brakujące strony? Chcesz usłyszeć od klienta, że ​​w Twoim e-mailu jest literówka? Oczywiście, że nie, ale bez zespołu zajmującego się edycją, korektą i kontrolą jakości tak właśnie się dzieje (i zdarza się to często).

Wszystko, co robisz, odzwierciedla markę Twojej firmy. Jakość pracy generalnie kosztuje więcej i jest tego warta. Chcesz agencji, która przywiązuje wagę do jakości i praktyk, które to potwierdzają.

Poszukaj sprawdzonego i udokumentowanego procesu kontroli jakości dla prac internetowych i interaktywnych, redagowania tekstów, nadzoru nad tworzeniem kampanii, analiz do raportowania wyników oraz osób, których zadaniem jest upewnienie się, że Twoja praca jest w 100% poprawna i dokładna za pierwszym razem. Na dłuższą metę będzie lepiej, nawet jeśli kosztuje trochę więcej.

8. Strategia jest wliczona w cenę

Jest to ważne, tak ważne, że prawdopodobnie powinno być pierwszym powodem, aby zapłacić więcej za lepszą agencję. Codziennie słyszymy od firm, które współpracują z agencjami i uzyskują coś, co określają mianem „przypadkowych działań marketingowych”.

Agencje, które są generalnie tańsze, nie zapewniają wystarczającej strategii, wskazówek i myślenia w swoich zadaniach. Zamiast tego wykonują programy wycinające ciasteczka i często muszą próbować różnych taktyk, mając nadzieję, że coś zadziała.

Wyglądają one taniej, ale w miarę upływu miesięcy kosztują więcej, a agencja próbuje różnych taktyk bez jasnej strategii, metodologii lub podejścia.

Chcesz inwestować w strategię, w tym ogólną strategię programu, ogólną strategię biznesową, strategię marketingu i sprzedaży, a nawet niektóre strategie taktyczne dotyczące bardziej złożonej realizacji, takiej jak marketing oparty na kontach (ABM), Twoja witryna internetowa i ocena potencjalnych klientów lub modelowanie atrybucji.

Jeśli nie widzisz czasu, punktów lub pieniędzy przeznaczonych na strategię, prawdopodobnie powinieneś całkowicie unikać agencji.

9. Agencja inwestuje we własny biznes

Czy wybrałbyś lekarza, który ma przestarzały gabinet lub nie szkoli swojego zespołu i inwestuje w najnowszą technologię? Oczywiście nie.

Obecnie marketing i realizacja sprzedaży zmieniają się w zawrotnym tempie. Co tydzień pojawiają się nowe technologie, regularnie wprowadzane są nowe techniki i odkrywane są nowe praktyki, które cały czas przynoszą lepsze wyniki. Chcesz agencji, która pomaga swoim ludziom być na bieżąco. Chcesz agencji, która inwestuje w zdobywanie certyfikatów dla członków zespołu (ludzi, z którymi będziesz pracować) w zakresie nowych narzędzi i nowych technik.

Chcesz zapłacić za agencję, która korzysta z narzędzi i technologii, które zaleca. Jak zatrudnić agencję HubSpot, która nie korzysta z HubSpot? Jak można zatrudnić agencję marketingu przychodzącego, która nie wykorzystuje ruchu przychodzącego do generowania leadów dla własnej firmy? Jak możesz zatrudnić agencję do pomocy w ABM, jeśli agencja nie robi tego wewnętrznie? Nie możesz i nie powinieneś, niezależnie od propozycji.

10. Agencja oferuje Ci dedykowany zespół, który pracuje TYLKO z Tobą

Wybór agencji dla Twojej firmy to wyzwanie. Jednym z czynników, które sprawiają, że jest to trudne, jest własny model dostarczania agencji. Krótko mówiąc, agencja musi przypisać jak najwięcej klientów do zespołu klienta.

Ogólna zasada jest taka, że ​​im tańsza inwestycja, tym więcej klientów obsługuje Twój zespół.

To będzie dla ciebie wyzwanie. Zespół będzie rozproszony, czasami niedostępny i odmierza Twoją pracę w czasie, aby dopasować ją do poziomu inwestycji, jeszcze bardziej opóźniając wyniki i wydłużając Twoje płatności.

Rekommenderad:  8 Najlepsze VPN dla komputerów Mac w 2023 roku

Agencja nie robi tego w nikczemny sposób; tak właśnie robią agencje.

Zamiast tego szukaj agencji (niezależnie od ceny), które mogą zapewnić Ci dedykowany zespół. Oznacza to, że zespół współpracuje TYLKO z Twoją firmą. Oznacza to, że zespół może wykonać dużo pracy w bardzo krótkim czasie. Zazwyczaj sześć miesięcy pracy można wykonać w zaledwie 30 dni.

Niezależnie od ceny, ten rodzaj zaangażowania może przyspieszyć Twoje wyniki i przyspieszyć trajektorię Twojej firmy.

11. Agencja jest gotowa zagwarantować wyniki

Agencje, które są solidne w dostarczaniu wyników i wyników biznesowych, nie będą miały problemu z zagwarantowaniem wyników. Zapytaj ich, co byliby skłonni zagwarantować i miej oko na to, jak dojdą do porozumienia z tobą w sprawie wyników, których szukasz.

Dobre agencje (z którymi powinieneś rozmawiać i za które powinieneś płacić) mają procedury ustalania tych celów co 90 dni. Będą chcieli porozmawiać z tobą o tym, jak definiujesz sukces, współpracować z tobą, aby dojść do porozumienia w sprawie tych celów, a następnie to zagwarantować.

Jeśli agencja nie chce tego zrobić, powinieneś szukać gdzie indziej, niezależnie od kosztów.

12. Agencja oferuje przemyślane przywództwo i wskazówki dla Twojej firmy

Ulepszenia marketingowe i sprzedażowe przynoszące wyniki często dotykają innych dyscyplin w organizacji. Na przykład historia, którą opowiadasz o swojej firmie, może mieć wiele wspólnego z tym, jak dostarczasz lub jak wygląda obsługa. Chociaż nie ma to nic wspólnego bezpośrednio z marketingiem ani sprzedażą, zespół ds. marketingu może być zaangażowany w pomoc w tworzeniu tej historii i obsługi.

Chcesz, aby Twoja agencja robiła coś więcej niż tylko pomagała w wysyłaniu e-maili, budowaniu strony internetowej lub instalowaniu HubSpot. Chcesz, aby Twoja agencja zapewniła Ci przemyślane przywództwo, które pokieruje Twoją firmą. Chcesz, aby agencja cię popchnęła, rzuciła ci wyzwanie i pomogła ci myśleć inaczej.

Chcesz, aby agencja miała własne przywództwo myślowe, zrozumieć, jak zastosować to w swojej firmie, a nawet pomóc ci stworzyć własne przywództwo myślowe. Oznacza to, że powinieneś być przygotowany na zapłacenie, aby to uzyskać. To się opłaci i będzie procentować przez wiele lat.

13. Agencja jest multidyscyplinarna

Ostatnio panuje trend, że współpracują ze sobą wielodyscyplinarne agencje. Posiadanie najlepszego w swojej klasie do wideo, sieci, brandingu lub PR ma sens, ale jest to również nieco przestarzały model.

Koordynacja wszystkich agencji eksperckich, tak aby stosowały tę samą strategię, zapewniały spójność w realizacji i skupiały się na generowaniu potencjalnych klientów i nowych transakcji, jest trudne. To na tobie, dyrektorze generalnym lub wiceprezesie ds. marketingu, spoczywa obowiązek poprowadzenia szarży.

Łatwiej, wydajniej i ostatecznie znacznie taniej będzie znaleźć agencję, która zrobi wszystko, czego potrzebujesz. Jeden kontakt, jedna umowa, jedno spotkanie i jeden zespół, a wszystko to skupione na pomocy w generowaniu większej liczby potencjalnych klientów.

Ta konfiguracja może faktycznie kosztować mniej pieniędzy, ale szukanie agencji, która robi więcej, może wyglądać na droższą na papierze, gdy porównujesz oferty. Spójrz poza liczby i upewnij się, że odpowiednie agencje przedstawiają swoje plany.

14. Agencja posiada obszerne recenzje, referencje i zatwierdzone rekomendacje stron trzecich

Wszystkie agencje są znacznie bardziej przejrzyste niż kiedykolwiek wcześniej. Nie musisz już nawet sprawdzać referencji. Clutch, G2, Google i inne usługi katalogowe udostępniają listy i listy recenzji dowolnej agencji, na którą patrzysz.

Te recenzje są ważne i ważne jest, aby zrozumieć witryny z recenzjami, na które patrzysz. Na przykład HubSpot Partner Directory robi bardzo niewiele, aby upewnić się, że te recenzje są zgodne z prawem.

Możesz użyć katalogu, aby wybrać partnera, ale G2 i Clutch faktycznie rozmawiają z osobami, które zostawiły recenzje. Zapewniają, że są prawdziwymi klientami, ich doświadczenie w zakresie usług jest dokładne, a ich referencje są uzasadnione.

Powinieneś być skłonny zapłacić dodatkowo za firmy, które korzystają z tych usług i pracowały nad zachęceniem swoich klientów do publicznego wypowiadania się na tych stronach. Sprawdzenie tych witryn pomoże Ci zmniejszyć ryzyko, jeśli zapłacisz za pracę w bardziej doświadczonej firmie.

15. Średnia kadencja zespołu to więcej niż kilka lat

Tańsze agencje utrzymują koszty na niskim poziomie, zatrudniając niedoświadczonych i tańszych członków zespołu. Mogą być tuż po studiach, mogli mieć tylko jedną pracę i mogą być częścią programu praktykantów lub stażystów.

Zapytaj każdą agencję o średni staż jej zespołu. Powinien trwać trzy lata lub dłużej. Każda agencja ma młodszych członków zespołu, ale nie wszyscy powinni być młodsi. Ważne jest też, aby mieć w zespole ludzi z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Im dłuższa kadencja (Square 2średni staż pracy wynosi obecnie ponad cztery lata), im więcej doświadczenia, tym dojrzalszego i lepszych wyników można się spodziewać po programie.

16. Agencja będzie dokładnie przyglądać się ścieżkom zakupowym Twoich potencjalnych klientów

Nie wszystkie agencje są tworzone jednakowo. Być może zacząłeś czuć to samo, czytając ten artykuł. Niektóre agencje mają bardzo specyficzne supermoce, za które warto dodatkowo zapłacić.

Jedną z tych mocy, których powinieneś szukać, jest umiejętność odkrywania, rozumienia i mapowania podróży potencjalnych nabywców. Agencje powinny być w stanie postawić się w sytuacji Twoich potencjalnych klientów. Powinni zrozumieć, co czują Twoi potencjalni klienci, co ich denerwuje, co pomaga im czuć się bezpiecznie i jakie pytania zadają podczas całej podróży zakupowej.

Agencja, która rozumie i może udokumentować podróże potencjalnych klientów do kupujących, to agencja, która może szybko stworzyć punkty styku, treści, doświadczenia internetowe, wychowanie i zasoby, które sprawiają, że podróż każdego potencjalnego klienta jest wyjątkowa.

Rekommenderad:  10 kluczowych pytań klientów w celu poinformowania o wyjątkowej jakości treści

Potencjalni klienci, którzy angażują się w Twoją firmę i mają niezwykłe doświadczenie, zamykają się szybciej, częściej i za większe pieniądze. Jest to supermocarstwo, którego powinieneś szukać i w które powinieneś zainwestować ze swoją agencją.

17. Agencja ma możliwość generowania spostrzeżeń i rekomendacji — nie jest tylko zleceniodawcą

Najlepsze agencje mówią ci, co masz robić, zamiast ty im mówisz, co chcesz zrobić. Jeśli masz listę zadań, z którymi potrzebujesz pomocy, Square 2 nie będzie właściwym sklepem dla Ciebie. W rzeczywistości, jeśli to brzmi jak ty, powinieneś po prostu złapać najtańszą agencję, która może wypełnić twoją listę.

Jeśli cenisz sobie spostrzeżenia i rekomendacje, których może udzielić partner agencyjny, ponieważ pomogą Ci one szybciej osiągnąć cele, uchronią Cię przed popełnieniem błędu lub pomogą Ci zwiększyć efektywność działań marketingowych i sprzedażowych, powinieneś zainwestować we właściwe agencja.

Niestety, trudno jest znaleźć agencje, które mogą generować spostrzeżenia i rekomendacje na podstawie ogromnych ilości danych, którymi dysponują obecnie klienci. Na placu 2stworzyliśmy oprogramowanie o nazwie MAXG, aby pomóc naszemu zespołowi w uzyskiwaniu spostrzeżeń i rekomendacji bezpośrednio na podstawie ich danych (w zasadzie z pominięciem pulpitów nawigacyjnych).

Nasz zespół otrzymuje od MAXG regularne aktualizacje dotyczące tego, nad czym należy pracować dla klientów, pomagając im szybko i skutecznie opracowywać proaktywne plany dla naszych klientów. Cały kwadrat 2 klienci mają subskrypcje silnika wglądu i rekomendacji MAXG, a wyniki mówią same za siebie.

18. Innowacyjność jest częścią jej DNA

Czy chcesz mieć agencję, która co miesiąc wystawia te same sztuki, czy chcesz zapłacić trochę więcej i mieć agencję, która regularnie przedstawia nowe pomysły?

Być może kampania oparta na danych intencji ma sens.

Rozważmy wykorzystanie większej ilości filmów wideo w sieci, aby wydłużyć czas spędzony w witrynie, zwiększyć zaangażowanie, poprawić pozycję w rankingu i generować leady.

A co z marketingiem opartym na kontach, aby dać twoim przedstawicielom lepszy zestaw zasobów, aby mogli dotrzeć do bardzo ukierunkowanej grupy ludzi na twoich kluczowych klientach?

Co powiesz na rozbudowanie stosu technologii za pomocą narzędzia do marketingu e-mailowego, które usprawnia dostarczanie wiadomości e-mail w oparciu o sztuczną inteligencję związaną z otwartymi zachowaniami odbiorców?

Wszystkie te pomysły pochodzą od doświadczonego zespołu, który pragnie wprowadzać innowacje, osiągać lepsze wyniki i korzystać ze sprawdzonych technik innych firm i innych klientów, aby z czasem pomóc ulepszać Twój program. To powinno być to, czego szukasz u partnera agencyjnego.

19. Agencja jest silna finansowo

Tanie agencje zwykle pobierają mniej z jakiegoś powodu. Zazwyczaj potrzebują biznesu i są skłonni licytować nisko tylko po to, by wygrać. Niestety zwykle oznacza to również, że mają problemy z utrzymaniem klientów lub nie mają wystarczającej liczby potencjalnych klientów, aby mogli być wybredni i otrzymywać pełną zapłatę.

Czy chcesz pracować z taką agencją?

Działalność agencyjna jest trudna i trudno ją utrzymać, gdy nie zarabia się wystarczająco dużo pieniędzy. Jeśli cena wydaje się zbyt niska, prawdopodobnie tak jest i jest prawdopodobne, że Twoja nowa agencja nie będzie działać przez długi czas.

Jest to obszerna lista cech, możliwości i doświadczeń, których oczekujesz od agencji marketingowej, którą zatrudnisz, aby pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy. Nie chodzi o projekt, nie jest to krótkoterminowe zaangażowanie i nie jest to sprint.

Budowa maszyny generującej przychody dla Twojej firmy to maraton. Jest to projekt długoterminowy, który może zająć od trzech do czterech lat, zanim zostanie w pełni zoptymalizowany i będzie działać na poziomie, na którym można polegać. To coś, w co musisz być przygotowany na inwestowanie każdego miesiąca.

Marketing to coś, co robisz codziennie, co tydzień i co roku przez całe życie swojej firmy, a nie codziennie przez kilka tygodni czy kilka miesięcy.

Im mniej zainwestujesz, tym dłużej to potrwa. Im tańsza agencja, tym większe ryzyko związane ze stratą czasu i pieniędzy.

Tak jak chciałbyś mieć najlepszego lekarza, który zajmie się Twoją operacją i długoterminowym zdrowiem, tak samo potrzebujesz najlepszej agencji (niezależnie od ceny), która zajmie się generowaniem potencjalnych klientów i wzrostem przychodów dla Twojej firmy.