Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

20 ekspertów od blogowania udostępnia swoje najbardziej wpływowe posty na blogu – KIEDYKOLWIEK!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 20 ekspertów od blogowania udostępnia swoje najbardziej wpływowe posty na blogu – KIEDYKOLWIEK!

Od dłuższego czasu zarabiam na blogu. Tak naprawdę uruchomiłem swój pierwszy blog 8 lat temu w tym miesiącu.

Któregoś dnia mój przyjaciel, Shane, zapytał mnie, jak mam motywację do blogowania, zwłaszcza po tak długim czasie. Powiedziałem mu, że dodałem do zakładek kilka wpisów na blogu, do których wracam, gdy czuję brak motywacji, zmęczenie lub frustrację. W końcu blogowanie może być dość samotnym i zniechęcającym procesem, zwłaszcza w tych pierwszych miesiącach.

I to skłoniło mnie do zastanowienia się, jakie posty na blogu miały wpływ na niektórych z moich ulubionych blogerów? Więc wyciągnąłem rękę i zapytałem ich…..

Który wpis na blogu Cię zainspirował?

Poniżej znajduje się dwadzieścia doskonałych odpowiedzi, które otrzymałem.


To darmowy eBook od Setha Godina na temat zakładania firmy bez niczego. Ten eBook, jak również Art of the Start Guya Kawasaki, miały największy wpływ na to, jak założyłem Content Marketing Institute.

Joe Pulizzi – założyciel Content Marketing Institute


Był jeden artykuł z 2010 roku, który nadal kwestionował moje myślenie i perspektywę, a był to artykuł, który napisał Malcolm Gladwell, zatytułowany Mała zmiana: dlaczego rewolucja nie będzie tweetowana.

Pamiętajcie, że to zostało napisane przed Arabską Wiosną, przed Occupy Wall Street i innymi pozornie masowymi rewoltami. Kiedy to napisał, był w dużej mierze krytykowany, ale patrząc wstecz, musimy zastanowić się, czy możliwe jest stworzenie zmiany społecznej poprzez słabe powiązania relacyjne mediów społecznościowych. Jaka zmiana naprawdę nastąpiła dzięki ruchom Wiosna i Okupacja? Utwór nadal wywołuje dyskusję pięć lat później.

Mark Schaefer – wykładowca uniwersytecki, konsultant ds. marketingu i autor pięciu książek marketingowych, w tym The Content Code


Oto najbardziej inspirujący post, jaki kiedykolwiek czytałem: przemówienie Marka Schaefera, którego już nigdy nie usłyszysz. W rzeczywistości jest to transkrypcja przemówienia, które wygłosił na konferencji, a wyobrażenie sobie Marka wypowiadającego te słowa na scenie sprawia, że ​​jest to jeszcze potężniejsze.

Zaczyna się „Jestem tylko facetem z blogiem. Blog, który uratował mi życie…” i jest najbardziej osobistym kontem, jakie czytałem o tym, jak akt tworzenia czegoś, nawet treści, może przenieść cię z bardzo złego miejsca w życiu do znacznie lepszego miejsca, fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Rzadko zdarzało mi się czytać tak osobistą relację na tak ważny temat. Polecam poświęcić kilka spokojnych minut na słowa Marka.

Andy Crestodina – dyrektor, dyrektor strategiczny, Orbit Media


Jako były dziennikarz lokalnego radia BBC pomyślałem, że dobrze byłoby wykorzystać część moich umiejętności i rozpocząć podcast – ale informacje, które znalazłem w Internecie, były albo drogie, albo niełatwe do prześledzenia. (Szybko zdałem sobie sprawę, że nawet z moim doświadczeniem w transmisji, muszę się wiele nauczyć o tym wszystkim, kiedy już zacznę).

Kiedy więc natknąłem się na samouczek Pata dotyczący podcastów – chyba wspomniano o nim w jednym z jego programów – byłem zachwycony, że jest bezpłatny, łatwy do naśladowania i praktyczny. Śledziłem to co do joty i tak powstał podcast Content Champion. Wyprodukowałem już prawie 50 odcinków i myślę o dodaniu kolejnego podcastu do moich treści.

Pat oferuje ogromną wartość za pośrednictwem swojego bloga, a przez lata kupiłem całkiem sporo produktów za pośrednictwem jego linków partnerskich – plus jego „Smart Podcast Player” (którego nadal używam i polecam), więc przeszedłem pewną drogę do płacenia z powrotem wielką wartość, jaką mi dał.

Myślę, że tak właśnie się dzieje, gdy tworzysz na swoim blogu treści o fantastycznej jakości – Twoi czytelnicy czerpią z tego tak wiele, że prawo wzajemności oznacza, że ​​czują się zmuszeni do odpłacenia Ci się w jakiś sposób – co z pewnością jest prawdą w moim przypadku ze wspaniałym Pat wpis podcastowy.

Rekommenderad:  Proces rekrutacji naukowców zajmujących się danymi w firmie Concentrix


Jako freelancer, który zawsze kochał podróżować, ten wpis na blogu (i książka) o tym, jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie, był kuszący. Czy to naprawdę było możliwe? Tak to jest! A teraz podróżuję po świecie z moją uroczą żoną, pracując jako wolny strzelec i prowadząc blogi projektowe.

Załóż blog o zarabianiu pieniędzy już dziś – BEZPŁATNY kurs e-mail

Pokażę ci, jak założyć bloga w Just 7 Dni

W tym darmowym kursie e-mailowym pokażę Ci, jak łatwo stworzyć bloga.

– Naucz się konfigurować swojego bloga w kilka minut
– Zarób pierwszego dolara na swoim blogu
– Przyciągnij pierwszych czytelników

Jeden post, który przychodzi na myśl, to post Johna-Henry’ego Schercka: Tworzenie wydajnych systemów gromadzenia danych dla SEO i mediów społecznościowych.

Pamiętam, jak czytałem ten artykuł, a nad moją głową zapalały się żarówki. Od jakiegoś czasu szukałem odchudzonego procesu zbierania danych, ale trafiłem na tak wiele ceglanych ścian. Po przeczytaniu tego odszedłem i zacząłem eksperymentować ze skrobaniem danych przez JSON i XPath, co pomogło mi robić różne niesamowite rzeczy. Jeśli nigdy tego nie czytałeś i jesteś trochę maniakiem danych (tak jak ja), musisz przestać to, co robisz i przeczytać to teraz!

Matthew Barby – wielokrotnie nagradzany bloger i globalny szef ds. rozwoju i SEO w HubSpot


Poznaj Steve’a, mojego guza mózgu: http://t.co/VefRbHxx

— Geraldine (@everywhereist) 27 czerwca 2012 r

Mój ulubiony wpis na blogu pochodzi od niezwykle inspirującej Geraldine DeRuiter, żony Randa Fishkina, prawdopodobnie ojca chrzestnego SEO.

Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, gdy przeczytałem, że miała guza mózgu – była taka zabawna, taka pragmatyczna, taka mądra i taka godna podziwu, i bardzo mnie to uderzyło. Uwielbiam jej pisarstwo i od tego momentu mam dla niej jeszcze większy szacunek oraz to, jak beztrosko radziła sobie z tak ciężkim problemem.

To był taki odważny post, który odmienił moją grę, ponieważ w sierpniu 2012 (ok 2 miesięcy po poście Geraldine) sama bałam się raka szyjki macicy. Pisałem o tym na blogu, tak jak ona, i skończyło się na tym, że uzyskałem nie tylko wiele udostępnień i świadomości, ale także 5 kobiety rezerwujące badania cytologiczne w celu wykrycia raka szyjki macicy. Tak więc jej niesamowity post faktycznie pośrednio wpłynął na grupę kobiet w Wielkiej Brytanii, aby kilka miesięcy później udały się na badanie na raka szyjki macicy, co miało namacalny wpływ na świat offline.

Jest moją ulubioną blogerką do czytania i mam ogromny szacunek zarówno dla niej, jak i dla tego posta.


Jestem wielkim fanem szwedzkiego autora Henninga Mankella. Kilka lat temu zdiagnozowano u niego raka i zaczął o tym pisać, a szczególnie ten post uwielbiam, ponieważ jest pełen odwagi. Mam dobrą przyjaciółkę, która walczy z rakiem piersi i właśnie przeczytałam ponownie ten post kilka dni temu po rozmowie z nią i zdumieniu jej pozytywnym nastawieniem i odwagą. Słowa Mankella o tym, że nigdy nie jest za późno, naprawdę do mnie przemawiają. Takie było zawsze moje nastawienie. Prawie wszystko można naprawić lub w jakiś sposób sobie z tym poradzić.


Szczęście wynika z wdzięczności, a nie na odwrót, a James zawsze wykonuje świetną robotę, przywracając mi to skupienie.

`


W 2011 roku Jon Morrow udostępnił post na Probloggerze, który był bez wątpienia najbardziej inspirującym postem, jaki czytałem od dłuższego czasu. Jon był zastępcą redaktora w Copybloggerze i pomógł uruchomić blog Kissmetrics. Ale to nie ma nic wspólnego z tym, dlaczego ten post jest inspirujący.

Rekommenderad:  Witryny z reklamami — witryny, które skutecznie wykorzystują reklamy do zarabiania na swoich treściach

Ten post pokazuje nam, że bez względu na okoliczności, w jakich się znajdujemy, mamy moc dokonywania wielkich rzeczy i wprowadzania zmian.


Byłem wielkim fanem wcześniejszych prac Rossa – ale ten konkretny wpis na blogu miał największy wpływ na mnie jako twórcę treści. Sposób skonstruowania tego wpisu, jego obszerność oraz wartość merytoryczna, jaką wyniosłem z wielokrotnego czytania całego wpisu, wpłynęły na to, że zbudowałem własne standardy przy publikowaniu własnej pracy.


Nie mogę już znaleźć wpisu na blogu, który zrobił największą różnicę w moim życiu. Ale to było na blogu Hubspota 7 Lata temu.

Mówiło: „Jeśli masz pojęcie, o czym chcesz pisać, załóż bloga”

To „przeczucie” było fascynacją potęgą i globalnym zasięgiem mediów społecznościowych, a zwłaszcza Facebook I Twitter.

Założenie bloga i ciągłe tworzenie, publikowanie i udostępnianie zmieniło moje życie.

Jeff Bullas – ekspert ds. mediów społecznościowych i blogów


Widzisz, prowadzę SEO Hacker, która jest agencją marketingu cyfrowego od czterech lat. Zdaję sobie sprawę, że Rand też tam zaczynał – od doradztwa SEO. Następnie przeszedł do budowania biznesu Software-as-a-Service poprzez tak zwaną analitykę Moz. A skalowalność jest ogromna! Na pierwszym obrazku w tym poście na blogu można było zobaczyć, że przychody z usług konsultingowych nie zbliżały się do przychodów z SaaS.

W rzeczywistości wkrótce potem zrezygnowali z doradztwa i skupili się w pełnym wymiarze godzin na SaaS. Właśnie tam chcę być przez jakiś czas w najbliższej przyszłości.

Sean Si – Założyciel SEO Hacker i Qeryz


Ten post Randa Fishkina na temat „Manufacturing Serendipity” poruszył mnie 3 Lata temu. Zawsze wierzyłem w tę koncepcję, ale nigdy nie widziałem dobrego opisu poza szerszymi koncepcjami, takimi jak karma i networking. Większość dobrych rzeczy, które wydarzyły się w mojej karierze, to produkty uboczne tego, co opisuje Rand, wynikające z małych rzeczy, takich jak wypicie kawy lub piwa z rówieśnikami lub pojawienie się na odpowiedniej konferencji lub spotkaniu i przywitanie się z kimś innym.


Ten post na blogu zainspirował mnie, ponieważ *przeżyłem to* z autorem.

Moja żona Kelli i ja podróżowaliśmy po świecie przez ostatnie 51 miesięcy jako zawodowi blogerzy. Czasami czytasz rzeczy, które niekoniecznie inspirują cię do zrobienia czegoś innego, ale budzą cię do niesamowitego życia, które prowadzisz, zaszczepiając w tobie poczucie wdzięczności, podziwu i zachwytu nad swoim stylem życia.

Kelli i ja postępowaliśmy zgodnie z tymi wskazówkami, aby mieszkać w miejscach takich jak Fidżi, Bali, Tajlandia i Kostaryka przez wiele miesięcy. Jej post był przypomnieniem, że w dużej mierze uwolniliśmy się, budując nasze biznesy nieco inaczej niż inni ludzie, i powinniśmy nadal podążać tą mniej uczęszczaną ścieżką, aby uwolnić więcej ludzi, kiedy sami się uwolnimy. Czytanie jej wskazówek rozśmieszyło mnie, ponieważ to jest to samo, nieszablonowe, niekonwencjonalne rzeczy, które oboje zrobiliśmy, aby stworzyć życie na wyspach, poprzez inteligentne blogowanie. Jej spostrzeżenia zainspirowały mnie do kontynuowania, kontynuowania i wszyscy musimy od czasu do czasu wracać do tego przesłania.


Te posty Jona Morrowa dają mi nadzieję. Kiedy nie mam ochoty na blogowanie, czytam je, żeby poprawić sobie nastrój. Kiedy chcę żyć zastępczo oczami kogoś, kto walczył – potężnie – ale wciąż wspiął się na szczyt, te posty dają mi miejsce w pierwszym rzędzie. Kiedy się martwię, mój blog nigdy nie osiągnie poziomu sukcesu, który pozwoli mi rzucić pracę, pracować z domu i spędzać więcej czasu z żoną; Posty Jona mówią mi „tak – możesz!”

Rekommenderad:  Odkryj najbardziej imponującą kolekcję bransoletek Apple Watch

Nadzieja to potężna rzecz. Utrzymuje nas przy życiu, kiedy mamy ochotę się poddać. Zapewnia nas, że mimo całej ciemności jest światło. Pozwala optymistycznie wejść w nowy rok z myślą, że może, tylko może, będzie lepszy od poprzedniego.

Nie mogę wystarczająco polecić tych dwóch postów Jona. oni są 3164 słowa pełnej nadziei dobroci.


Było ich kilka, być może najnowszym był The Perfect Essay. Żaden esej nie może być „doskonały”, ponieważ pisanie jest czymś, czego nigdy nie można zrobić tak dobrze, jak to możliwe. Ale i tak warto dążyć do perfekcji. Jak zauważa autor w swoim ostatnim zdaniu: „Gdyby doskonałość była możliwa, nie byłoby to motywujące”.


https://www.youtube.com/watch?v=UFjhmddDPRw
W lutym tego roku natknąłem się na to YouTube film zatytułowany: „Co robi 5 funts of Fat Look Like” – to najbardziej obrzydliwy/obrzydliwy film, jaki w życiu widziałem. Sprawdź to tutaj.

W każdym razie zmotywowało mnie to, przestraszyłem się, aby spróbować schudnąć. A od lutego schudłam nieco ponad 40 funtów! To jest w pobliżu 6 funtów co miesiąc. Za każdym razem, gdy próbuję pobiegać lub chcę coś przekąsić, po prostu ponownie oglądam ten głupi film, haha! :D#

Larry Kim – CTO WordStream i Blogger


Dla mnie jednym z najbardziej wpływowych postów na blogu, z jakim się zetknąłem, był post Briana Deana na liście 200 czynników rankingowych Google. Treść samego posta na blogu była świetna, ale bardziej pomocne było dla mnie to, że było to żywe studium przypadku taktyki budowania linków znanej jako Technika Skyscraper. To pozycja obowiązkowa dla każdego marketera treści, który chce zwiększyć ruch i pozyskać więcej kwalifikowanych potencjalnych klientów.

Dzięki wdrożeniu Techniki Skyscraper (między innymi) udało nam się uzyskać ponad 100 000 odsłon naszego bloga z jednego posta w zaledwie 6 miesięcy i ostatecznie rozwinął blog When I Work z 20 000 odsłon miesięcznie do 250 000 w mniej niż rok.

Sujan Patel – Growth Marketer i Przedsiębiorca


John Morrow napisał niezapomniany post na temat „Zarabiaj na blogowaniu: 20 lekcji wychodzących 0 do 100 000 USD miesięcznie” na początku tego roku na blogu Boost Blog Traffic. Udostępniam jego post i jego świetne koncepcje wszystkim moim klientom. Zwięźle opisuje, jak zarabiać na swoim blogu. I sprawdza się w prawdziwym życiu – a to jest naprawdę ważne!

Sue Anne Dunlevie – blogerka w successblogging.com


Jaki jest najbardziej wpływowy post na blogu? Który wpis na blogu najbardziej zainspirował Cię do pozytywnej zmiany w Twoim życiu?

Jedną z moich ulubionych jest How to Be a Capitalist, która naprawdę pomogła mi skupić się na stworzeniu stabilnej przyszłości finansowej dla mojej rodziny.

Cóż, to wszystko. Chcę tylko podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego niesamowitego wpisu na blogu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o blogowaniu, sprawdź niektóre z poniższych postów:

Chciałbym usłyszeć od ciebie w komentarzach poniżej.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.

Nazywam się Jamie Spencer i spędziłem ostatnie 10 lat na budowaniu blogów zarabiających pieniądze. Po coraz zmęczony 9-5, dojeżdżając do pracy i nigdy nie widząc mojej rodziny, zdecydowałem, że chcę wprowadzić pewne zmiany i założyłem swojego pierwszego bloga. Od tego czasu założyłem wiele niszowych blogów, które odniosły sukces, a po sprzedaży mojego bloga survivalowego postanowiłem uczyć innych ludzi, jak robić to samo.