Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

20 elastycznych miejsc pracy w godzinach szkolnych – idealne dla rodziców

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 20 elastycznych miejsc pracy w godzinach szkolnych – idealne dla rodziców

Szukasz elastycznej pracy do wykonywania w godzinach szkolnych? Ta lista zawiera 20 świetnych opcji!

Praca w godzinach szkolnych to marzenie wielu matek, ale frustrująco nie zawsze wydaje się, że jest wiele zawodów, które odpowiadają harmonogramowi i wymaganiom rodzin.

Moje najstarsze dziecko zaczęło w tym roku szkołę, więc wiem z pierwszej ręki, jakie wyzwania wiążą się z zarabianiem w godzinach szkolnych. Nie wspominając już o tym, że nie są w szkole co tydzień, co sprawia, że ​​praca i życie rodzinne są jeszcze bardziej żonglerką.

Rozumiem, że rodzice niekoniecznie chcą oddawać swoje dzieci pod opiekę przed i po szkole. Może to być kosztowne i chociaż niektóre dzieci cieszą się dodatkowymi godzinami towarzyskimi z przyjaciółmi, dla wielu innych może to być długi i wyczerpujący dzień.

Mam twoje plecy, mamo, więc wykonałem pracę za ciebie. Szukałem 20 najlepszych elastycznych ofert pracy dla matek, które pasowałyby do szkoły. Wiele z nich jest nawet na tyle elastycznych, że możesz pracować, gdy dzieci tęsknią za domem lub mają przerwę.

20 miejsc pracy w godzinach szkolnych, które są idealne dla rodziców

Większość zadań z tej listy można wykonywać z domu; jeśli jednak lubisz wychodzić z domu, mamy też kilka opcji poza domem!

1. Oferty pracy dla niezależnych pisarzy

Od niezależnych autorów treści, ghostwriterów, copywriterów i autorów czasopism, po pisarzy życiorysów, autorów grantów i pisarzy technicznych… każdy znajdzie specjalizację pisarską, aby zarabiać pieniądze z domu.

Nie musisz mieć dyplomu; wystarczy mieć talent i pasję do słowa pisanego oraz umieć oddawać zadania pisemne na czas. Wspaniałą rzeczą w niezależnym pisaniu jest to, że możesz to robić w godzinach szkolnych lub kiedy dzieci śpią. Oto lista płatnych niezależnych zadań pisarskich.

2. Kierowca przejazdu lub kierowca dostawy

Kiedy już odwieziesz dzieci do szkoły, dlaczego nie miałbyś zarobić kilku dodatkowych dolarów jako kierowca na wspólne przejazdy lub dostawcę? Dzięki aplikacjom na żądanie, takim jak DoorDash (dostarczanie jedzenia), HopSkipDrive (dzieci) i Instacart (artykuły spożywcze), możesz łatwo zarabiać pieniądze w godzinach szkolnych. Będziesz potrzebować ważnego prawa jazdy, niezawodnego samochodu i możliwości przejścia kontroli przeszłości. Po zatwierdzeniu możesz zaakceptować dowolną liczbę koncertów, które pasują do Twojego harmonogramu.

3. Wirtualny asystent (Wirginia)

Jeśli pracowałeś w biurze, prawdopodobnie masz umiejętności i kwalifikacje do pracy zdalnej jako wirtualny asystent. Większość VA musi mieć wcześniejsze doświadczenie, być obeznana z technologią, zorientowana na szczegóły i znać pakiet Microsoft Office. Prawdopodobnie będziesz musiał być dostępny w zwykłych godzinach pracy, ale wiele firm oferuje pracę w niepełnym wymiarze godzin.

Oto kilka firm do zbadania:

4. Operator domowej opieki dziennej

Założenie przedszkola w domu to wspaniała opcja, jeśli kochasz dzieci lub pracowałeś z dziećmi przed założeniem własnego. Twoje dzieci mogą być z tobą w domu w dowolnym momencie, więc będziesz mieć elastyczność, a one zawsze będą miały inne dzieci do spotkań towarzyskich.

5. Praca dla korepetytorów online

Jeśli jesteś mamą pozostającą w domu, która pracowała jako nauczycielka lub masz rozległą wiedzę na określony temat, taki jak czytanie, matematyka, biznes, marketing lub nauki ścisłe, możesz ubiegać się o pracę jako korepetytor online.

Rekommenderad:  Dlaczego nie mogę śledzić ludzi na Instagram? 9 Skuteczne poprawki

Dzięki tym koncertom online godziny pracy są elastyczne. W przypadku młodszych dzieci zazwyczaj będziesz pracować w nocy lub w weekendy, ale jeśli pracujesz ze studentami lub dorosłymi, godziny będą się różnić. W niektórych firmach po prostu odpowiadasz na pytania dotyczące pracy domowej za pomocą wiadomości tekstowej, więc nie musisz rozmawiać przez telefon ani korzystać z kamery internetowej!

Oto kilka firm do zbadania:

6. Menadżer mediów społecznościowych

Jeśli już spędzasz dużo czasu w mediach społecznościowych, zarządzanie mediami społecznościowymi może być dla Ciebie odpowiednie. Każda firma ma (lub prawdopodobnie powinna mieć!) przynajmniej jedną platformę społecznościową. Właściciele firm nie zawsze mają czas lub umiejętności, aby zarządzać swoimi stronami i kontami w mediach społecznościowych. Jeśli masz rozległą wiedzę na temat platform społecznościowych, takich jak Facebook, InstagramTikTok i Pinteresttutaj dowiesz się więcej o rozpoczynaniu działalności w mediach społecznościowych.

Oto lista firm, które zatrudniają na elastyczne role w mediach społecznościowych:

7. Właściciel sklepu internetowego

Bycie sprzedawcą online to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy w godzinach szkolnych. Sprzedawaj swoje produkty na platformach takich jak eBay, Poshmark lub Etsy. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto, skonfigurować swój sklep, robić zdjęcia swoich produktów i publikować swoje oferty online. Gdy przedmiot zostanie sprzedany, wyślij go do klienta, gdy Twoje dzieci są w szkole, i obserwuj wpływ gotówki.

Nie wiesz, co sprzedać? Oto kilka pomysłów na początek:

8. Opiekun zwierząt lub wyprowadzacz psów

Jeśli kochasz zwierzęta, użyj Rovera, MachaćLub Care.com kontaktować się z właścicielami zwierząt domowych i oferować usługi wyprowadzania psów i głaskania ich w wolnym czasie. Dzięki tym aplikacjom wybierasz, jaką kombinację usług chcesz oferować (wizyty, wyprowadzanie psów, opieka nad psami, internat lub opieka nad domem) i jakie rodzaje zwierząt chcesz oglądać. Można to zrobić po odwiezieniu dzieci do szkoły lub po obejrzeniu zwierząt w domu.

9. Krótkie zadania

Krótkie zadania, zwane również mikrozadaniami, są idealne, ponieważ można je wykonać w krótkim czasie w dowolnym momencie. Zadania są bardzo zróżnicowane, więc możesz wybrać preferowaną specjalizację.

10. Księgowy

Praca jako księgowy to doskonały sposób na zarobienie dobrych pieniędzy i łatwo jest zacząć, jeśli lubisz pracować z liczbami i arkuszami kalkulacyjnymi. Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć wirtualną działalność księgową w domu, czy pracować dla firmy wprowadzającej dochody i wydatki do oprogramowania księgowego online, takiego jak Quickbooks, istnieje wiele możliwości do zbadania.

11. Instruktor fitness

Jeśli masz wykształcenie fitness lub pasję do ćwiczeń, możesz rozważyć prowadzenie zajęć. Instruowanie innych matek pozostających w domu lub pracujących w domu może być idealne, jeśli mają one również możliwość uczęszczania na zajęcia w godzinach szkolnych. Poza tym będziesz w formie!

12. Transkrypcjonista

Jeśli nie masz pewności, na czym polega ta praca, transkrypcjoniści pobierają pliki audio i klipy wideo i przepisują je na treść pisemną. To może być praca dla Ciebie, jeśli potrafisz pisać dobrze i wydajnie. Jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, są firmy, które zatrudniają początkujących, takie jak Rev i TranscribeMe.

Rekommenderad:  Ciekawa decyzja dla Redmi K40! Procesor zostanie wymieniony w modelu luksusowym!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o transkrypcji i tym, co się z nią wiąże, a także o zatrudnianiu firm, zapoznaj się z tym postem.

13. Biznes kosmetyczny

Jeśli jesteś miłośniczką piękna i makijażu i szukasz fajnej pracy, która sprawia, że ​​czujesz się dobrze, to biznes w branży kosmetycznej może być dla Ciebie. Możesz chcieć założyć własną firmę w domu lub wolisz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji, która oferuje elastyczne godziny pracy.

14. Obowiązki domowe

Obowiązki domowe, takie jak gotowanie, sprzątanie, pieczenie i pranie, można przekształcić w lukratywny biznes domowy. Rozpoczęcie własnej działalności usługowej to doskonała opcja, jeśli chcesz być swoim własnym szefem. Spójrz na swoje umiejętności i zainteresowania i idź stamtąd.

15. Przedstawiciel obsługi klienta

Prawdopodobnie najpopularniejszą i najbardziej obfitą pracą w domu, którą możesz wykonywać, jest praca przedstawiciela obsługi klienta i wsparcia technicznego. Oprócz obfitości, istnieje wiele legalnych firm, które pozwolą Ci wybrać własny harmonogram!

Jeśli lubisz pomagać klientom w rozwiązywaniu problemów, oto kilka elastycznych koncertów do odkrycia:

16. Referent ds. wprowadzania danych

Jeśli lubisz pisać na klawiaturze, masz biegłą obsługę komputera i chcesz pracować z domu, wprowadzanie danych może być dla Ciebie idealnym stanowiskiem. Te prace wymagają doskonałych umiejętności komunikacyjnych i praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office i G Suite.

W przypadku zadań związanych z wprowadzaniem danych online, które możesz wykonywać w godzinach szkolnych, zapoznaj się z:

17. Badacz online

Wyszukiwanie w Internecie to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy z domu, a wiele firm zatrudnia freelancerów do ich wyszukiwania. Jeśli masz doświadczenie w określonej dziedzinie, takiej jak prawo, marketing, ubezpieczenia lub nieruchomości, będziesz miał przewagę nad konkurencją.

Możesz dołączyć do agencji np Zastanawiać się a po zatwierdzeniu podejmuj tyle projektów, ile chcesz. FYI – Wonder ma obecnie zamrożenie rekrutacji, ale możesz dodać ich stronę do zakładek na przyszłe otwarcia.

18. Tajemniczy klient

Jak chciałbyś zarabiać na zakupach? Możesz nawet zostać tajemniczym klientem w zaciszu własnego domu, mając jedynie telefon. W przypadku występów z tajemniczymi zakupami będziesz potrzebować doskonałej dbałości o szczegóły, dobrej pamięci i doskonałych umiejętności komunikacyjnych.

Oto lista firm, które warto zbadać, aby uzyskać elastyczne możliwości:

19. Korektor

Jeśli jesteś pedantem gramatyki i świetnie wyłapujesz literówki, masz szczęście — korektorzy są bardzo poszukiwani! Możesz sprawdzać z dowolnego miejsca i iść we własnym tempie. Dla odmiany możesz pracować w kawiarni lub czekać w samochodzie na odbiór ze szkoły. Jeśli nie masz pewności, czy korekta to właściwa ścieżka kariery dla Ciebie, zapisz się do Caitlin Pyle’s bezpłatne warsztaty korektorskie!

Oto kilka firm, które zatrudniają zewnętrznych korektorów i redaktorów:

20. Załóż firmę

Wiele zadań z tej listy można wykonywać za pośrednictwem agencji lub firm zewnętrznych, co może być dobrym sposobem na postawienie stopy w drzwiach, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia na tym stanowisku. Możesz jednak szybko przekształcić to we własny biznes, aby mieć jeszcze większą elastyczność i prawdopodobnie uznasz to za bardziej satysfakcjonujące i przyjemne.

Rekommenderad:  Netflix ogłasza swój pierwszy „Tydzień Geeked” dla fanów swoich programów

Rozpoczęcie własnej działalności w domu jest ekscytujące, więc oto niewyczerpująca lista pięciu innych sposobów, w jakie możesz być swoim własnym szefem, robiąc to, co kochasz.

Możesz również przeczytać, dlaczego powrót do szkoły to idealny czas na założenie firmy.

Mój plan pracy w godzinach szkolnych

Uff, to całkiem lista! Czy jesteś zaskoczony (a być może przytłoczony) liczbą elastycznych ofert pracy dla rodziców pozostających w domu?

Chciałem tylko podzielić się moim osobistym doświadczeniem. Tutaj w Australii rok szkolny zaczyna się w lutym. Moje największe dziecko będzie w szkole, a moje maleństwo będzie w 3-letniego przedszkolaka, czyli zaledwie sześć godzin tygodniowo rozłożonych na dwa dni. Nie pozostawia mi to dużo czasu wolnego od dzieci, jeśli uwzględnisz przyjazdy i odbiory, ale mój plan będzie wyglądał następująco:

Poniedziałkowe i piątkowe poranki będą wolne od dzieci, więc wtedy będę pisać. Jestem niezależnym pisarzem i redaktorem, ale teraz mam spójną i niezawodną pracę. W te dni, kiedy moje najmłodsze dziecko jest w domu, będę pisać i wykonywać inne prace aż do popołudniowego odbioru ze szkoły. Wieczorami i w weekendy zajmuję się coachingiem snu.

Inne prace, które będę wykonywał, obejmują zarządzanie mediami społecznościowymi i mikrozadania, takie jak korekta, tworzenie obrazów w serwisie Canva, transkrypcja i być może wyszukiwanie online — cokolwiek mi się zmieści i co mam ochotę robić. Na tym polega piękno!

Pracuję z domu odkąd urodziło się moje duże dziecko, więc moje dzieci doskonale wiedzą, że popołudnia to spokojny czas, kiedy pracuję. Niestety dni z drzemką skończyły się nie tak dawno temu, kiedy byłam najbardziej produktywna (przeczytaj moje wskazówki dotyczące drzemki tutaj)!

Mam nadzieję, że mój przykład z życia wzięty z pracy w godzinach szkolnych pokazuje, jakie to osiągalne i łatwe. Chciałbym wiedzieć, co zamierzasz zrobić. Aby urozmaicić swoje życie, dlaczego nie wybrać kilku różnych prac w niepełnym wymiarze godzin, aby było interesujące i mieć pewność, że zawsze będziesz mieć pieniądze? W ten sposób możesz zdecydować, gdzie leży Twoja specjalność i kto wie, dokąd to zaprowadzi. Powodzenia!

Pierwotnie opublikowane 24 stycznia 2021 r. Treść zaktualizowana w sierpniu 2023 r.