Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

20 franczyz związanych z ulepszeniami domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 20 franczyz związanych z ulepszeniami domu

Szukasz szansy na zwycięską franczyzę? W 2021 roku właściciele nieruchomości wydali 538 miliardów dolarów na projekty ulepszeń domów. Sprzedaż w tych usługi domowe powinny osiągnąć 621 miliardów dolarów do 2025 roku.

I nie brakuje możliwości franczyzy w sektorze przebudowy domu. Są to odnoszące sukcesy firmy o niskich kosztach ogólnych i minimalnych zapasach. Ponadto istnieje szeroki wachlarz branż, od których możesz zacząć.Co to jest franczyza do ulepszania domu?

Franczyzy związane z ulepszeniami domu obejmują firmy związane z ulepszaniem i konserwacją domu. Istnieje szeroki wybór sprawdzonych modeli biznesowych, które obejmują ulepszenia na zewnątrz, malowanie, przeróbki kuchni i łazienek, a także usługi konserwacyjne i naprawcze. A to tylko kilka z możliwości franczyzy.

Bądź swoim własnym szefem, pomagaj klientom indywidualnym, a nawet pracuj z klientami na rynkach komercyjnych.

Branża majsterkowania w 2023 roku

Rynek majsterkowania był wart co najmniej 384 miliardy dolarów w 2020 roku. Prognozy stawiają franczyzy majsterkowania i profesjonalistów zajmujących się handlem na jeszcze lepszych pozycjach w przyszłości.

Usługi domowe tego rodzaju miały m.in Wielkość rynku w wysokości 558 dolarów.3 miliardów w 2022 roku. W 2023 roku liczba ta ma wzrosnąć do 577 USD.3 miliard. Tym bardziej warto zaangażować się w miejsce z zarejestrowanymi znakami towarowymi i ugruntowaną marką.

Dlaczego warto rozważyć franczyzę związaną z udoskonalaniem domu

Te statystyki powinny dostarczyć trochę inspiracji dla franczyzy biznesowej. Mimo to możesz potrzebować zachęty, aby zostać jednym z nowych właścicieli franczyzy w kategorii majsterkowania.

Tu są 5 więcej powodów, dla których odpowiedź na wezwanie ma sens.

Istnieje niska bariera wejścia

Tego typu usługi domowe należą zwykle do tańszych franczyz. Wiele z nich nie wymaga nawet dużego personelu. Niektóre czynności związane z przebudową, takie jak malowanie, mogą być przedsięwzięciem solo.

Otrzymasz powtarzalny biznes

Jeśli klient polubi Twoje usługi malowania zewnętrznego, oddzwoni lub poleci Cię. Często franczyzobiorcy świadczą usługi renowacji wnętrz. Tak czy inaczej, często w kolejce jest więcej niż jeden projekt.

Osoby z wyżu demograficznego chcą się starzeć w miejscu

Firma zajmująca się przebudową kuchni będzie dobrze działać dla osób z wyżu demograficznego, które chcą mieć możliwość manewrowania w swoich domach w miarę starzenia się. Lukratywne projekty przebudowy obejmują również przebudowę łazienki.

Te franczyzy obejmują różne usługi

Firma franczyzowa sprzedaje różne usługi w tej przestrzeni. Malowanie domów i inspekcje domów to tylko dwie z możliwości. Istnieje wiele firm do wyboru. Od wykładzin podłogowych po dekorację wnętrz, a nawet usługi sprzątania i konserwacji.

Nie zapomnij sprawdź możliwości mogłeś nie pomyśleć na początku. Jak renowacja powierzchni metodą Miracle. Ta usługa pozwala uniknąć dużych projektów budowlanych. Używają unikalnej cudownej metody powierzchniowej, która obejmuje akryl.

Rekommenderad:  Nie tylko dla początkujących w inteligentnym domu: niedrogie pakiety z Alexą i Philips Hue -

Oto lista tylko niektórych istniejących franczyz, które poszukują franczyzobiorców. Szukasz najlepszych opcji? Przedsiębiorca ma Ranking Franczyza 500 2022.

Otrzymasz sprawdzony system do pracy

Franczyzy usług domowych dość często zapewniają szkolenia i stałe wsparcie. Ponadto zyskasz większą siłę nabywczą, która pozwoli Ci wyprzedzić inne małe firmy.
Firma macierzysta oferuje sprawdzony system, który zawiera nawet wsparcie marketingowe w pakiecie. W świecie cyfrowym pomyślnie skopiowany link może prowadzić do oczekującego wniosku o nowy projekt. Nawet jeśli biznes jest murowany.

Najlepsze możliwości franczyzowe związane z ulepszeniami domu

Początkowa inwestycja może sprawić, że właściciele małych firm będą franczyzobiorcami. Oto kilka najlepszych możliwości przyjmowania zapytań.

1. Żaluzje budżetowe

Żaluzje budżetowe oferuje wirtualne i domowe konsultacje oraz usługi instalacyjne i pomiarowe. Są częścią rodziny marek pod nazwą Koncepcje franczyzy domowej parasol.

Budżetowe żaluzje mają początkową opłatę finansową w wysokości 19 950 USD.

2. Drzwi i szafy na jeden dzień

Tutaj wymagana jest minimalna gotówka w wysokości 100 000 USD. Ta franczyza oferuje usługi domowe 3-D technologia pomiarowa dla drzwi na wymiar i malowane. Oferują pełne szkolenie i mogą pochwalić się niewielką lub żadną konkurencją.

3. Dostrajanie kąpieli

To doskonała możliwość franczyzy zatwierdzona przez SBA. Oferują nawet własne oprogramowanie dla tego skalowalnego modelu biznesowego o niskich kosztach ogólnych. Dostrajanie kąpieli oferuje możliwości w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

4. Dekorowanie wnętrz Den

Ci projektanci wnętrz działają na rynku od ponad 50 lat. Dekorowanie wnętrz Den oferuje mentorów i trenerów oraz dostęp do ponad 150 markowych producentów i dostawców.

5. kalifornijskie szafy

To marka istniejąca od 1978 roku. Jak sama nazwa wskazuje, kalifornijska firma zajmująca się szafami dostarcza rozwiązania do przechowywania, systemy i niestandardowe szafy. Dowiedz się więcej o franchisingu dzięki ich ekskluzywnej linii Tutaj.

6. Izolacja USA

Opłata wstępna lub inwestycja wynosi od 171 000 do 364 000 USD. Izolacja USA istnieje od 35 lat.

7. Szafy według projektu

Zastanawiasz się, jakie są Twoje marże zysku? Ta firma zwiększyła swoje Liczba jednostek o 118% w ciągu ostatnich trzech lat. Ten rodzaj wzrostu jest wiodącym wskaźnikiem doskonałej franczyzy. Oferują wysokie marże brutto, które wymagają utrzymania niskich zapasów.

8. CertaPro Malarze

Wewnętrzne/zewnętrzne usługi malarskie wymaga początkowej inwestycji, która wynosi od 148 000 USD do 221 000 USD. Mają siedzibę w Pensylwanii i są częścią First Service Brands.

9. Sprzedaż hurtowa ProSource

Duża inwestycja początkowa, ponieważ potencjalni klienci nie są właścicielami domów. Służą wykonawcom, budowniczym, profesjonalistom z branży nieruchomości i innym osobom z branży. Franczyzobiorcy sprzedawać po niskich cenach poprzez siłę nabywczą.

Rekommenderad:  Używanie Google Search Console do znajdowania i rozwiązywania problemów związanych z bezpieczeństwem

10. Mobilny ekran

Początkowa inwestycja w tę franczyzę wynosi od 92 000 do 184 000 USD. Oferują moskitiery, ogrodzenia i werandy, moskitiery i inne podobne produkty. Oferują osłony okienne chroniące przed słońcem i inne produkty. Średnia sprzedaż brutto wynosi 371 612 USD. Nawet istniejący franczyzobiorcy oferować świadectwa.

Więcej najlepszych franczyz związanych z ulepszeniami domu

Franczyzy związane z ulepszeniami domu zapewniają sposób na wymianę okien i inne umiejętności. Istnieje wiele różnych źródeł dochodów do zbadania.

11. iFoam.

Minimalna wymagana gotówka to 100 000 $. Możliwości są dostępne w całych Stanach Zjednoczonych. Franczyzobiorcy mają dostęp do usług SEO i PPC.

12. RooterMan

Otrzymasz tutaj franczyzę wodno-kanalizacyjną, septyczną i kanalizacyjną, która ma niskie koszty ogólne. Franczyzobiorcy są członkami organizacji Premium Service Brands. Oznacza to, że możesz uzyskać wsparcie korporacyjne przez całą dobę. Opłata franczyzowa wynosi $7475.

13. Rzemiosło betonowe

Kolejna z możliwości franczyzy dostosowane do wnioskodawców z połączeniem majsterkowicza. Te nakładki betonowe są dobrym środkiem do renowacji kamienia. Skalowalna firma prowadzona w domu z możliwościami dealerów w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

14. Idealne meble

Ta firma namawia franczyzobiorców do zakładania centrów dystrybucyjnych i sprzedawać meble. Otrzymasz dostęp do sieci dostawców hurtowych.

15. Rozwiązania kuchenne

Ta możliwość zaczęła się w 1982 roku. Franczyzobiorcy nie potrzebują żadnego wcześniejszego doświadczenia. Zajmą się sprzedażą i serwisem. Bieżące szkolenie i wsparcie są wliczone w cenę wraz z dwutygodniowym kursem szkoleniowym. Oto link do Rozwiązania kuchenne możliwości franczyzy.

16. Przywrócenie Paula Davisa

To jest organizacja franczyzowa która zajmuje się szkodami spowodowanymi przez burze, pleśń, ogień i wodę. Średnia zgłoszona sprzedaż brutto dla franczyzy, która ma dwa lata, wyniosła prawie $4 milion dolarów. Istnieje ponad 300 lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

17. Mistrz Domu

To jest szanowane nazwisko w inspekcjach domowych w ponad 310 obszarach franczyzowych. Istnieje 541 jednostek, a początkowa inwestycja zaczyna się od 499 313 USD.

18. Malowanie pięciogwiazdkowe

Opłaty licencyjne są 6 procent. Opłata franczyzowa wynosi do 40 000 USD. Oni prowadzi 175 franczyz w Ameryce.

19. PuroClean

Jest to uważane za szybko rozwijającą się franczyzę w pomieszczenie służb ratunkowych. Początkowa inwestycja wynosi 72 732 USD. Na początek otrzymujesz trzy tygodnie szkolenia w ich Akademii.

20. Wielkie wrobienie

Oferują niestandardowe ramy, upominki oraz dekoracje ścienne i artystyczne. Wielkie wrobienie oferuje dostępne lokalizacje i zewnętrzne źródła finansowania.

Oto kilka dobrych materiałów referencyjnych. Media przedsiębiorcze mają znakomite centrum franczyzowe. A oto kolejna lista do przejrzenia.

Jak wybrać najlepszą franczyzę, aby założyć odnoszący sukcesy biznes

Istnieje wiele różnych franczyz do wyboru. Musisz mieć kilka pól do zaznaczenia, aby zawęzić wybór. Oto kilka, które mogą poprowadzić Cię do właściwej franczyzy.

  • Weź pod uwagę własne doświadczenia i talenty. Musisz wybrać model biznesowy, który odpowiada Twoim umiejętnościom i odpowiada Twoim zainteresowaniom. W ten sposób odniesiesz sukces.
  • Zdecyduj, jak chcesz się zaangażować. Nieobecni właściciele zatrudniają pracowników, którzy na co dzień zarządzają sprawami. Inni franczyzobiorcy to właściciele-operatorzy, którzy są bezpośrednio zaangażowani.
  • Poszukiwanie franczyzy, która ma silny system wsparcia, ma kluczowe znaczenie. Powinni zapewniać takie funkcje, jak ciągłe szkolenia i działający system marketingowy.
  • Powinieneś zrobić matematykę, aby upewnić się, że franczyza mieści się w twoim budżecie. Należy wziąć pod uwagę początkowe koszty inwestycji i opłaty franczyzowe.
Rekommenderad:  Reklamy w wyszukiwarce Google dla początkujących (przewodnik dla początkujących)

Oto an doskonałe miejsce na początek Twoje wyszukiwania.

Ile kosztuje otwarcie franczyzy związanej z ulepszeniami domu?

Według Franchise Direct, wszystkie franczyzy związane z ulepszeniami domu wymagają wstępnej inwestycji. Ta liczba zaczyna się od około 50 000 USD i może dochodzić do setek tysięcy i więcej.

Czy franczyza w zakresie majsterkowania jest dochodowym biznesem?

Tak. Raporty Międzynarodowego Stowarzyszenia Franczyzistów dodaje branża 232 000 miejsc pracy w 2020 r.

Jest więcej dobrych wiadomości. Instalacja podłogowa zyskuje na popularności jako najlepsza franczyza. Pandemia sprawiła, że ​​renowacja kuchni i łazienek stała się kolejnym rozwijającym się rynkiem dla franczyz związanych z udoskonalaniem domu. Jeśli szukasz więcej inspiracji związanych z franczyzą biznesową, śledź branżę betonu dekoracyjnego. Jest to część pozytywnego rozmachu znalezionego w przebudowie domu.

Branża franczyzowa w zakresie majsterkowania jest odporna i wiarygodna. Poza tym jest tak wiele firm do wyboru. Uniwersytet Harvarda ma nawet program przebudowy kontraktów terminowych bada trendy w branży. Publikuje raport na temat różnych elementów, takich jak technologie inteligentnego domu i produkty energooszczędne.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ: