20 najlepszych aplikacji do blokowania połączeń z Androidem w 2020 roku

Przyznajmy, że codziennie otrzymujemy wiele połączeń. Niektóre z nich są bardzo ważne, a inne przeszkadzają. Tak, mówimy o połączeniach spamowych i telemarketingu. Połączenia telemarketingowe są irytujące, irytujące i czasochłonne.

Najlepszym sposobem na pozbycie się połączeń spamowych jest skorzystanie z aplikacji blokującej połączenia. Nawet trochę Androida smartphones oferuje funkcje blokowania połączeń, wiele nie. Dlatego w tym artykule postanowiliśmy udostępnić listę najlepszych aplikacji na Androida do blokowania połączeń spamowych.

Aplikacje do blokowania połączeń na Androidzie do 2020 roku

Wybraliśmy ręcznie aplikację na podstawie ocen użytkowników i recenzji. Spójrzmy więc na najlepsze aplikacje do blokowania połączeń na Androida smartphones.

1. Blokowanie połączeń – czarna lista

Blokowanie połączeń – czarna lista

Jest to jedna z zaawansowanych aplikacji blokujących połączenia dostępnych w Sklepie Play na urządzenia z Androidem. Czy wiesz? Blokowanie połączeń – Czarna lista może łatwo znajdować i blokować połączenia spamowe. Interfejs użytkownika aplikacji pozostaje czysty i ma wiele innych funkcji.

2. Bezpieczniejszy bloker połączeń

Bezpieczniejszy bloker połączeńBezpieczniejszy bloker połączeń

To darmowa aplikacja znana z zaawansowanych funkcji wykrywania spamu. Może łatwo wykrywać i zapobiegać połączeniom spamowym. Ponadto użytkownicy mogą również konfigurować aplikacje do blokowania określonych numerów. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do blokowania połączeń na Androida, z których możesz teraz korzystać.

3. Mr. Number

Mr. NumberMr. Number

Aplikacja ułatwia blokowanie niechcianych połączeń oraz identyfikację i zatrzymywanie spamu, oszustw i oszustw. Dzięki tej aplikacji możesz blokować połączenia i SMS-y od jednej osoby, numeru kierunkowego lub na całym świecie. Oprócz tego możesz zatrzymać telemarketerów i windykatorów, zanim stracą czas

4. Główny bloker połączeń

Główny bloker połączeńGłówny bloker połączeń

To kolejna świetna aplikacja na Androida na liście, która pomoże Ci powstrzymać spamerów za pomocą kilku kliknięć. Ta aplikacja jest znana z doskonałego interfejsu użytkownika i umożliwia blokowanie określonych numerów. Ponadto może również blokować SMS-y z niechcianych numerów. Kolejna świetna aplikacja do blokowania połączeń dla Androida w 2020 roku.

5. Avast Mobile Security & Antivirus

Avast Mobile Security & AntivirusAvast Mobile Security & Antivirus

Avast, wiodąca nazwa w dziedzinie bezpieczeństwa, ma również aplikację do blokowania połączeń dla Androida. Avast Mobile Security & Antivirus ma funkcję wykrywającą i blokującą niechciane połączenia i telemarketing. Ponadto masz również funkcje bezpieczeństwa, takie jak szafki aplikacji, ochrona przed wirusami itp.

6. Solver

Truecaller Solver

Numery dzwoniących Słynna aplikacja do śledzenia numerów może być również używana do blokowania i dzwonienia, po prostu otwierając znajdujący się wewnątrz numer dzwoniącego i umieszczając go w spamie. Niektóre inne funkcje Truecaller to czat, menedżer połączeń, menedżer SMS.

7. Identyfikacja dzwoniącego i blokowanie połączeń Bezpłatnie

Identyfikacja dzwoniącego i blokowanie połączeń BezpłatnieIdentyfikacja dzwoniącego i blokowanie połączeń Bezpłatnie

Jest to kolejna świetna aplikacja do identyfikacji i blokowania numerów, nieznanych rozmówców. Ta aplikacja jest podobna do TrueCaller, ponieważ wykrywa połączenia przychodzące. Posiada funkcję, w której automatycznie wykrywa i blokuje telemarketing i marketing spamowy. Oprócz połączeń pozwala także blokować SMS-y z nieznanych numerów.

8. Showcaller – identyfikator i blokada dzwoniącego

Showcaller - identyfikator i blokada dzwoniącegoShowcaller – identyfikator i blokada dzwoniącego

Pokaż osobę dzwoniącą to najlepsza aplikacja do identyfikowania i blokowania połączeń. Jest to najdokładniejsza i najłatwiejsza w użyciu aplikacja Caller ID, która pomaga identyfikować połączenia przychodzące, a nie listę kontaktów. Pokaż dzwoniący rozpoznaje dużą liczbę nieznanych połączeń i pokazuje szczegółowe informacje o identyfikatorze połączeń przychodzących, dzięki czemu możesz zobaczyć nazwiska i zdjęcia dzwoniącego.

9. Identyfikacja i blokowanie dzwoniącego przez CallApp

Identyfikacja i blokowanie dzwoniącego przez CallAppIdentyfikacja i blokowanie dzwoniącego przez CallApp

CallApp to jedna z najwyżej dostępnych aplikacji do połączeń i blokowania dla smartfonów z Androidem. Dzięki tej aplikacji możesz łatwo dowiedzieć się, kto do Ciebie dzwoni. Ma również zaawansowane funkcje blokowania połączeń, które szybko wykrywają i blokują połączenia spamowe, połączenia telemarketingowe i wiadomości.

10 Blokada połączeń

Blokada połączeńBlokada połączeń

To kolejna najlepsza aplikacja na Androida na liście, która może automatycznie odrzucać niechciane połączenia. Jeśli przeszkadzają Ci połączenia spamowe lub jeśli chcesz odrzucić połączenia od kogokolwiek, wystarczy dodać numer do czarnej listy, a ta aplikacja wykona pracę za Ciebie.

11 cześć

cześć cześć

Dzięki Hiya możesz blokować połączenia, umieszczać na czarnej liście niechciane numery telefonów i wiadomości tekstowe. Możesz także odwrócić wyszukiwanie informacji o połączeniach przychodzących. Co najlepsze, ta aplikacja jest używana przez miliony użytkowników na całym świecie i szuka informacji o dzwoniącym z często aktualizowanej bazy danych dzwoniących.

12 Kontrola połączeń – blokowanie połączeń

Kontrola połączeń - blokowanie połączeńKontrola połączeń – blokowanie połączeń

To kolejna niezawodna aplikacja na Androida, która może blokować połączenia od spamerów i robocallerów. Możesz nawet blokować połączenia od dowolnej osoby, dodając je do panelu czarnej listy. Oprócz blokowania połączeń mogą także blokować wiadomości SMS. Dlatego Kontrola połączeń to kolejna świetna aplikacja do blokowania połączeń, z której możesz dziś korzystać.

13 Zadzwoń na czarną listę

Zadzwoń na czarną listęZadzwoń na czarną listę

Jest to bloker połączeń i bloker SMS. Z łatwością blokuj połączenia i wiadomości z niechcianych, prywatnych (ukrytych, anonimowych) lub nieznanych numerów. Jeśli masz już dość irytujących połączeń lub wiadomości: spam marketingowych, spamu i robocalli, to Blacklist Call jest Twoim rozwiązaniem. Bariery połączeń są proste i lekkie, a jednocześnie wydajne.

14 Blokowanie połączeń (Beta)

Blokowanie połączeń (Beta)Blokowanie połączeń (Beta)

Cóż, Call Blocker to łatwa w użyciu aplikacja, która natychmiast pokazuje, kto dzwoni. Jeśli nie podoba ci się, kto do ciebie dzwoni, możesz natychmiast je zablokować. Dzwoniący nie muszą znajdować się na liście kontaktów – aplikacja pokaże, kto dzwoni

15. Whoscall

Whoscall Whoscall

Jest to najlepsza aplikacja do identyfikacji rozmówców, która identyfikuje nieznane połączenia i blokuje denerwujący spam, robocall i telemarketing z ponad 50 milionami pobrań i więcej 1 miliard danych liczbowych (w tym żółte strony, informacje o witrynach, a nawet informacje publiczne) od globalnej społeczności.

16 Blokowanie połączeń od NQ Mobile Security

Blokowanie połączeń od NQ Mobile SecurityBlokowanie połączeń od NQ Mobile Security

Cóż, Call Blocker od NQ Mobile Security to kolejna darmowa aplikacja do blokowania połączeń, z której można korzystać na smartfonie z Androidem. Wielką zaletą NQ Mobile Security jest to, że jest lekki i łatwy w użyciu. Oprócz blokowania połączeń, funkcja blokowania połączeń od NQ Mobile Security wykrywa i przerywa również oszustwo z jednej rozmowy telefonicznej. Dlatego Blokowanie połączeń od NQ Mobile Security to kolejna z najlepszych aplikacji do blokowania połączeń na Androida, z których możesz teraz korzystać.

17 Blokada połączeń

Blokada połączeńBlokada połączeń

Jeśli szukasz prostej, ale skutecznej aplikacji do blokowania połączeń na smartfonie z Androidem, powinieneś wypróbować tę. Call Blocker to jedna z najlepszych i najlżejszych aplikacji, których można używać do blokowania numerów za pomocą czarnej listy. Ponadto może blokować połączenia prywatne lub spam.

Są to jedne z najlepszych aplikacji na Androida do blokowania połączeń. Mam nadzieję, że ten artykuł ci pomoże! Udostępnij to również swoim znajomym. Jeśli znasz inną aplikację, daj nam znać w polu komentarza poniżej.