20 najlepszych żartów stanu WhatsApp

Status WhatsApp to świetny sposób na aktualizację życia wszystkich kontaktów, ale można go również wykorzystać do dowcipu o statusie WhatsApp, jednej z najlepszych aplikacji dekady, aby bawić się ze znajomymi.

Jeśli chcesz to zrobić, czytaj dalej nasz artykuł, w którym wymieniliśmy kilka najlepszych gier do udostępnienia i śmiechu. Kliknij link aby pobrać WhatsApp na Androida lub iPhone'a.

Wskazówka: Dowiedz się więcej o tym, jak działa status WhatsApp!

1. Test matematyczny

Oto gra matematyki, która testuje zdolność znajomych do wykonywania obliczeń. Ma trzy narzędzia, z których każde reprezentuje liczbę, a celem jest ustalenie, ile warte jest każde z nich, aby uzyskać wynik.

Matematyk

Spoiler: właściwa odpowiedź 51.

2. Dom, lasy, pocałunki

Starsza gra, która poprzedza aplikacje relacji, została przekształcona w figle o statusie WhatsApp. Ma kilka opcji, takich jak ślub, całowanie, zabijanie, randki i inne.

Aby to zrobić, opublikuj zdjęcie w statusie i poproś znajomych o przesłanie numeru. Następnie odpowiedz w statusie na przypisania dla każdego numeru!

strona główna zabija pocałunki psikusy dla statusu WhatsApp

3. Jestem więcej niż

Jest to jeden z najprostszych dowcipów o statusie WhatsApp. Jest to łatwy sposób na wyrażenie swojej osobowości w kontaktach. Po prostu nadaj obrazowi status, zaznaczając opcje, które najlepiej do Ciebie pasują.

Jestem więcej niż

4. Test logiczny

Ten pozwoli ci dowiedzieć się, który czołg napełni się pierwszy ze wszystkich opcji. Opublikuj swój status i poproś znajomych o odpowiedź w wiadomości lub opublikuj właściwą alternatywę!

logiczne

Spoiler: numer czołgu 1.

5. Poczucie własnej wartości

Oto jedna z wielkich figli dla statusu WhatsApp. Ma to zachęcić cię do zobaczenia pozytywnych stron siebie i podziel się nim ze wszystkimi znajomymi i kontaktami. Aby z niego skorzystać, wystarczy wypełnić wszystkie pola i zaksięgować status.

Dowcipy o samoocenie dla statusu WhatsApp

6. Opinia o Twoim zdjęciu profilowym

Dzięki temu żartowi możesz dowiedzieć się, co wszyscy myślą o Twoim zdjęciu profilowym, niezależnie od tego, czy myślą, że jesteś poważny, zabawny czy cokolwiek innego. Po prostu opublikuj zdjęcie w statusie i poproś znajomych, aby odpowiedzieli ci prywatnie.

Opinie zdjęcia psikusy dla statusu WhatsApp

7. Plany na przyszłość

Ten żart ma zachęcić lub zmusić cię do myślenia o swoich przyszłych pragnieniach, aby upewnić się, że osiągniesz swoje cele. Aby użyć, po prostu wypełnij pola na zdjęciu, w wieku, w którym chcesz mieszkać i więcej, a następnie opublikuj status.

Zabawne plany statusu WhatsApp

8. Kto cię zna

Kolejnym jednym z najlepszych żartów dla statusu WhatsApp jest pokazanie, kim są twoi prawdziwi przyjaciele, kto naprawdę cię zna. Jest 11 pytań, takich jak imię i nazwisko, urodziny, zespół, jeśli wolisz zimno lub gorąco, między innymi. Opublikuj status i poczekaj na odpowiedzi prywatnie!

Who Knows Jokes for WhatsApp Status

9. Niezręczne sytuacje

Opublikuj ten obraz w swoim statusie, aby ujawnić kilka niezręcznych sytuacji, które przeżyłeś. Dzięki temu możesz śmiać się z siebie w bardzo zrelaksowany sposób i śmiać się z przyjaciół.

Żenujące dowcipy o statusie WhatsApp

10. Idealny sympatia

Jeśli chcesz wyjaśnić wszystkim swoim kontaktom, jakiego rodzaju osobami jesteś zainteresowany, jest to jeden z najlepszych żartów dla statusu WhatsApp. Wypełnij wszystkie pola i podaj swój status, aby każdy wiedział wszystko o twoich preferencjach.

Idealny Crush

11. Dowiedz się, co myślą o tobie

To ryzykowny żart: dzięki niej dowiesz się, co myślą o tobie wszyscy twoi przyjaciele. Powinny one przesłać ci prywatnie procent dla każdej kategorii.

pomyśl o swoich żartach o statusie WhatsApp

12. Obecnie kocham

Tutaj możesz łatwo udostępniać rzeczy, które lubisz w tej chwili, takie jak seriale, napoje i muzyka, dając znajomym jasne, co lubisz najbardziej.

Kochać

13. Ty już

Za pomocą tego dowcipu możesz porozmawiać o niektórych rzeczach, które już ci się przydarzyły, podzielić się swoimi doświadczeniami i poprosić osoby kontaktowe o odpowiedź.

Żartujesz już ze statusu WhatsApp

14. Gra z dzieciństwa

Jest to jedna z najlepszych figli dla statusu WhatsApp, w której możesz dzielić się doświadczeniami z młodości. Gwarantujesz, że będziesz się ze wszystkich śmiał i nauczysz się od ludzi, którzy mają znaczenie.

Dowcipy z dzieciństwa dla statusu WhatsApp

15. Miłośnicy Netflix

Dzięki temu żartowi możesz powiedzieć wszystkim swoją ulubioną serię Netflix, abyś mógł dowiedzieć się, z kim o nich porozmawiać. Ten obraz ma wiele najbardziej znanych, więc na pewno znajdziesz kogoś, z kim możesz porozmawiać o najnowszych odcinkach.

Netflix Lovers Pranks dla statusu WhatsApp

16. Mój PMS

Ten żart jest tylko dla tych, którzy miesiączkują i chcą zamienić coś raczej złego w nieco bardziej zabawne doświadczenie. Tutaj powinieneś pomalować głowę kolorami, reprezentującymi to, jak ogólnie się czujesz w tym czasie.

Figury TPM dla statusu WhatsApp

17. Moja reakcja, kiedy

Kolejnym świetnym dowcipem dla statusu WhatsApp jest umieszczenie emoji obok każdej opcji, informując o tym, jak się czujesz w każdej sytuacji.

moja reakcja żartuje ze statusu WhatsApp

18. Muzyka

To żart, w którym możesz podzielić się, które utwory mają na ciebie wpływ, mówiąc, które cię uspokajają, co cię uszczęśliwia, która jest ulubioną ścieżką dźwiękową filmu i nie tylko.

muzyka "width =" 610 "height =" 1072 "data-lazy- data-lazy-rozmiary =" (maksymalna szerokość: 610px) 100vw, 610px "src =" https://www.apptuts.com.br/wp -content / uploads / 2020/01 / music-cke.jpg "/></p>
<h2>19. Soap Play</h2>
<p>W tym żartu twoi przyjaciele muszą odgadnąć, które telenowele są reprezentowane na obrazie, na podstawie używanych w nich emoji. Może być dość nostalgiczny i na pewno zabawny. Odpowiedzi poniżej:</p>
<p><img loading=

 1. Karuzela
 2. Dziesięć przykazań
 3. Goździk i róża
 4. Brazylia Avenue
 5. Król bydła
 6. Czekolada Z Papryką
 7. Twarze i usta
 8. Twarz anioła
 9. Malhao
 10. Serce studenta
 11. Węże i Jaszczurki

20. 40 rzeczy do zrobienia przed śmiercią

Doszliśmy do ostatniego z dowcipów o stanie WhatsApp. Tutaj powinieneś zaznaczyć wszystkie rzeczy, które zrobiłeś, sygnalizując, jak aktywujesz swoje życie.

40 rzeczy

A co sądzisz o dowcipach o stanie WhatsApp?

Zostaw swoje komentarze na ich temat, mówiąc im, czy już je znasz lub czy są dla ciebie nowe. Koniecznie sprawdź też najlepsze filmy o stanie, najlepsze porady WhatsApp w sieci i jak sprawić, by WhatsApp był przezroczysty.