20 znanych użytkowników TikTok, których musisz przestrzegać

TikTok, wcześniej znany jako Musical.ly, jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji wśród nastolatków. Tutaj możesz nagrywać krótkie filmy na dowolny temat, chociaż większość koncentruje się na kopiowaniu znanych piosenek w bardziej komicznych scenariuszach. Jak można się spodziewać po tak dużej aplikacji, jest wielu znanych użytkowników TikTok.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z platformą, ciekawie jest wiedzieć, którzy są najbardziej znanymi użytkownikami TikTok, za którymi możesz chcieć śledzić. Przygotowaliśmy więc bardzo kompletną listę osób, które mają najwięcej obserwujących w aplikacji. Sprawdź wszystko szczegółowo poniżej!

1. Loren Gray

znani użytkownicy tiktok loren

Loren Gray odniósł już spory sukces, gdy aplikacja nazywała się Musical.ly, i nadal rozwijała się, gdy stała się TikTok. Robi wiele filmów, kopiując istniejące utwory, ale teraz zaczęła produkować własne.

Nastolatek był nawet nominowany do niektórych nagród, takich jak Teen Choice Awards i People's Choise Awards. Ma więc ponad 35 milionów obserwujących warto sprawdzić swój profil.

2. Baby Ariel

Kolejny wielki hit na Musical.ly, nastolatek znany jako Baby Ariel, również dobrze poradził sobie z zmianą nazw sieci, szybko dołączając do listy znanych użytkowników TikTok. Robi wiele fajnych filmów i ma już ponad 30 milionów obserwujących.

Jej sława wyrosła również z aplikacji muzycznych, a nawet pojawiła się w serialach Nickelodeon i Disney Channel. Możesz sprawdzić więcej o na twoim oficjalnym profilu.

3. Kristen Hancher

Kristen Hancher to kolejny profil, który należy śledzić, jeśli lubisz filmy z aktorami. Ma około 23 milionów obserwujących, więc warto spojrzeć na to, co ma do zaoferowania.

Możesz sprawdzić to wszystko i więcej na stronie oficjalny profil dziewczynki poprzez link.

4. Riyaz Afreen

W wieku zaledwie 15 lat młoda Riyaz Afreen zaczęła już zwracać na siebie uwagę na TikTok. Jego filmy są również bardzo muzyczne, ale chłopak wydaje się bardziej zainteresowany kontynuowaniem kariery aktorskiej.

Fajne jest to, że współpracuje z kilkoma innymi użytkownikami platformy przy swoich filmach. Możesz sprawdzić więcej i zobaczyć swoje filmy na swoim Oficjalny profil TikTok.

5. Gilmher Croes

znani użytkownicy tiktok Gilmher

Gilmher Croes jest jednym z „starszych” użytkowników TikTok, nawet w wieku zaledwie 26 lat. Zaczął robić filmy ze swoim bratem w 2015 roku i kilka razy zmienił swój styl, aby pozostać ważnym na platformie.

Na szczęście strategia wydaje się działać nawet dzisiaj. W końcu Croes ma ponad 22 miliony obserwujących w aplikacji i jest jednym ze słynnych użytkowników TikTok. Możesz to sprawdzić na profilu chłopca przez link.

6. Jakub Sartorius

Jacob Sartorius to kolejny nastolatek, który od najmłodszych lat zapuścił się w TikTok. 16-latek nie tylko korzysta z aplikacji do gry głosowej, ale już wykorzystał sukces TikTok, aby rozpocząć swoją karierę w branży muzycznej.

Możesz pobrać, aby dowiedzieć się więcej o tym, co robi przez Oficjalny profil Jacoba w aplikacji.

7. Jannat Zubair Rahmani

Z drugiej strony mamy Jannat Zubair Rahmani, nastolatka z ponad 20 milionami obserwujących na TikTok. W przeciwieństwie do wielu, rozpoczęła karierę rozrywkową na długo przed wejściem do aplikacji.

Od tamtej pory jest aktorką 8 lat, a teraz ma jeden z najpopularniejszych profili w Indiach. Znajdziesz tam wiele filmów z lektorem słynnych piosenek i piosenek wyprodukowanych przez dziewczynę. Sprawdź więcej przez link.

8. JiffPom

Nasza kolejna rekomendacja profilu TikTok jest również najładniejsza na liście. Mówimy to, ponieważ JiffPom jest szczeniakiem rasy szpic-niemiecki-krasnolud, który odnosi większe sukcesy niż większość ludzi w aplikacji.

Jego filmy przedstawiają go uroczego, podczas gdy w tle gra słynna piosenka. Nic lepszego niż 20 milionów obserwujących. Sprawdź więcej przez link.

9. Awez darbar

Awez Darbar to kolejny użytkownik z Indii, który zwrócił dużą uwagę. Fajne jest to, że nie używa TikTok tylko do kopiowania teledysków.

Jego głównym celem jest pokazanie części oryginalnej choreografii tanecznej. Zdobył już 20 milionów takich obserwujących, więc warto sprawdź swój oficjalny profil.

10. Jayden Croes

znani użytkownicy tiktok jayden

Ponieważ wspomnieliśmy wcześniej o Gilmher Croes, warto również porozmawiać o twoim bracie Jayden Croes. Obaj zrobili już wiele filmów, ale dziś mają osobne konta TikTok.

W tym przypadku Jayden tworzy teledyski od 2015 roku. Od tego czasu udało mu się zgromadzić około 19 milionów obserwujących. Możesz sprawdzić więcej za pośrednictwem swojego profil w aplikacji.

11. Fold Twins

Gdy mówimy o rodzeństwie na TikTok, nie można nie wspomnieć o profilu znanym jako Fold Twins. Ten profil składa się z bliźniaków Lucasa i Marcusa Dobrego, którzy od pewnego czasu tworzą filmy i stali się również znanymi użytkownikami TikTok.

Fajne jest to, że robią filmy z bardzo różnorodnymi treściami. Możesz przeglądać vlogi, skecze, a nawet występy gimnastyczne. Jeśli byłeś ciekawy, możesz sprawdzić więcej przez link.

12. Arishfa Khan

Kolejną aktorką dziecięcą, która zaczęła robić filmy na TikTok, jest indyjska Arishfa Khan. Karierę rozpoczęła w 9 ale w wieku 16 lat jest na wysokości z nagraniami wideo.

Sukces 18 milionów obserwujących był taki, że nawet stworzyła kanał YouTube. Różnica polega na tym, że jest bardziej zorientowany na makijaż. Możesz sprawdzić więcej swoich filmów na Profil TikTok.

13. Avneet Kaur

Avneet Kaur stała się bardziej znana po tym, jak wzięła udział w pokazie tańca w Indiach. Od tego czasu jej choreografia i głos działały na TikTok.

Ma około 17 milionów obserwujących, więc warto spojrzeć na jej profil. Możesz to zrobić przez link.

14. Garima Chaurasia

Kolejny Indianin, który jest jednym ze słynnych użytkowników TikTok, Garima Chaurasia ma 17 milionów obserwujących w aplikacji. Co zaskakujące, zyskała większą sławę w tym roku po tym, jak jeden z jej filmów stał się popularny.

Ogólnie rzecz biorąc, robi wiele filmów, w których kopiuje znane piosenki i tańczy. Możesz sprawdzić więcej za pośrednictwem link z twojego oficjalnego profilu.

15. Lauren Godwin

Lauren Godwin jest jednym ze znanych użytkowników TikTok, który warto sprawdzić. Jego zawartość różni się między scenariuszami komediowymi a teledyskami, jak większość osób korzystających z aplikacji.

Robi też wiele filmów z Sebastianem Bailsem, innym popularnym użytkownikiem. Możesz sprawdzić więcej poprzez swój profil TikTok.

16. Holly H

Już Holly H odniosła pewien sukces w wymarłym Vine, ale teraz gromadzi ponad 16 milionów obserwujących. Jak widać, należy ona również do sławnych użytkowników TikTok.

Jego filmy składają się z aktorskiego głosu, tańca, a nawet kilku komiksowych szkiców. Możesz to sprawdzić i więcej w swoim oficjalny profil w aplikacji.

17. Savannah Soutas

Trochę różni się od większości znanych użytkowników TikTok, które pokazaliśmy tutaj, Savannah Soutas jest matką bardzo popularnej rodziny w Internecie. Jej mąż był dobrze znany na Vine, a para ma udany kanał YouTube.

Tylko w TikTok ma ponad 15 milionów obserwujących. Tam większość jej filmów ma bardziej humorystyczny charakter i zwykle dotyczy jej, jej męża i ich dzieci. Sprawdź więcej dostęp do linku.

18. Annie LeBlanc

Ponieważ mówimy o znanych użytkownikach TikTok, którzy mają kanały YouTubeWarto również wspomnieć o Annie LeBlanc. Stała się znana w Internecie YouTube jego rodziny, która ma więcej niż 7 milion subskrybentów.

Ale po założeniu Musical.ly, a następnie TikTok, sam osiągnął ponad 14 milionów obserwujących. Możesz sprawdzić jej filmy w swoim profilu w aplikacji.

19. Danielle Cohn

Danielle Cohn, który zaczął robić swoje filmy w wieku 13 lat, ma dziś ponad 15 milionów obserwujących. Pomimo bardzo interesujących i zabawnych filmów, dziewczyna była już zaangażowana w kilka kontrowersji.

Obejmuje to wymyślanie plotek o ślubie i zajściu w ciążę z chłopakiem w wieku 15 lat, aby uzyskać więcej uwagi i zwolenników. Jeśli chcesz zobaczyć swoje filmy, po prostu sprawdź więcej klikając link.

20. Szczęśliwy tancerz

Szczęśliwy tancerz

Znany na TikTok jako Lucky Dancer, Arhan Khan jest jednym ze znanych użytkowników TikTok. Zaczął robić filmy, gdy miał zaledwie 14 lat, pokazując swoje ruchy taneczne.

Sława stała się tak wielka, że ​​dzisiaj, w wieku 17 lat, daje nawet warsztaty taneczne w Indiach, kiedy ma wolny czas. Możesz sprawdzić swoją choreografię dostęp do twojego profilu na TikTok.

Czy lubisz poznawać znanych użytkowników TikTok?

Czy wziąłeś naszą listę, aby poznać niektórych znanych użytkowników TikTok, których warto śledzić? Pamiętaj, aby sprawdzić więcej wskazówek na temat sieci społecznościowej w tej chwili, znając 5 Niezbędne aplikacje dla tych, którzy korzystają z TikTok!