Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

21 elastycznych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą samochodu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 21 elastycznych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą samochodu

Jeśli szukasz sposobów zarabiania pieniędzy na swoim samochodzie, ta lista pomysłów Cię obejmuje!

Pewnego dnia byłem w sklepie spożywczym i zobaczyłem kobietę skanującą produkty swoim smartfonem. Jako użytkownik aplikacji do zarabiania pieniędzy na smartfony, postanowiłem zapytać ją, z której korzysta.

Powiedziała mi, że robi zakupy dla Shipt, aplikacji, która pozwala użytkownikom zarabiać na zakupach spożywczych i dostarczaniu jedzenia klientom. Powiedziała, że ​​był to dla niej idealny występ na boku, ponieważ pozwolił jej pracować, gdy jej dzieci były w szkole.

Zakupy spożywcze to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy za pomocą samochodu i smartfona!

Jeśli masz niezawodny samochód, smartfon i trochę wolnego czasu, możesz zarobić dodatkowe pieniądze, korzystając z ekonomii koncertów!

Oto lista najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy na samochodzie!

Zarabiaj pieniądze jako kierowca wspólnych przejazdów

Najbardziej znanym sposobem zarabiania pieniędzy na samochodzie jest oferowanie usług taksówkowych za pośrednictwem firmy oferującej wspólne przejazdy. Jako kierowca wspólnych przejazdów pomożesz ludziom dotrzeć do wybranej lokalizacji. Jeśli chcesz oferować usługi taksówkarskie swoim samochodem, sprawdź firmy i aplikacje poniżej.

1. Ubera

Zapewne znasz Ubera, ale czy wiesz, że bycie kierowcą Ubera pozwala Ci tworzyć własne harmonogramy i szybko zarabiać? Dzięki Uber możesz akceptować lub odrzucać przejazdy na podstawie informacji, które otrzymujesz na temat pasażera, dzięki czemu ta opcja jest atrakcyjna dla kobiet-kierowców. Licencjonowani kierowcy muszą mieć ukończone 21 lat i co najmniej jeden rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdu (trzy lata, jeśli masz mniej niż 23 lata). Musisz mieć swój własny 4- pojazd z aktualnym ubezpieczeniem i rejestracją oraz przejść kontrolę przeszłości. Kierowcy zarabiają na bieżąco i mogą wypłacać zarobki co tydzień lub do pięciu razy dziennie dzięki Instant Pay. Twoje wynagrodzenie jako kierowcy Ubera będzie zależeć od wielu czynników, takich jak lokalizacja, pora dnia, marka i model samochodu oraz wysokość napiwków dla pasażerów.

2. Lyft

jak Uber, Lyft kierowcy muszą mieć ukończone 21 lat, posiadać ważne prawo jazdy, rejestrację i ubezpieczenie oraz posiadać smartfon. Lyft przeprowadza kontrolę rejestrów DMV, aby upewnić się, że masz czysty rekord jazdy. Przejażdżki Lyft zaczynają się od opłaty podstawowej plus czas i odległość. Kierowcy zachowują WSZYSTKIE napiwki i mogą otrzymywać zapłatę natychmiast, wypłacając pieniądze, lub możesz automatycznie otrzymywać zapłatę co tydzień. Lyft oferuje elastyczne godziny pracy, o każdej porze dnia i nocy, a praca w godzinach szczytu lub „gorących punktach” może skutkować większymi pieniędzmi. Według Kursy GoBankingKierowcy Lyft zarabiają około 15-18 USD za godzinę jazdy.

3. Pomiń przeskok

Pomiń przeskok to aplikacja do wspólnych przejazdów do przewożenia dzieci. Kierowcy muszą mieć ukończone 23 lata i co najmniej pięć lat doświadczenia w opiece nad dziećmi. Samochód nie może być starszy niż dziesięć lat, z dowodem ubezpieczenia, ważnymi dokumentami i licencją. Kierowcy muszą przejść szczegółowe sprawdzenie przeszłości i posiadać referencje. HopSkipDrive „Care Drivers” musi przejść 15-punktową kontrolę i mieć doskonałe wyniki w prowadzeniu pojazdu. Care Drivers mogą zarabiać 40 USD za godzinę i mieć możliwość akceptowania lub odrzucania przejazdów. Care Drivers otrzymują również ubezpieczenie w godzinach pracy. HopSkipDrive obsługuje Waszyngton, Kalifornię, Nevadę, Arizonę, Kolorado, Teksas, Wisconsin, Florydę, Pensylwanię, Waszyngton i Wirginię.

4. Wingz

Wingz to usługa współdzielenia przejazdów, w ramach której zawozisz klientów na lotnisko, na imprezę lub przewozisz starszych pasażerów. W Wingz musisz mieć ukończone 21 lat, czystą historię jazdy i ubezpieczenie, samochód dostawczy, SUV lub sedan w wieku poniżej pięciu lat oraz smartfon, aby uruchomić aplikację. Obecnie Wingz jest dostępny tylko w Austin, Dallas, Houston, LA, Miami, Orlando, Portland, Phoenix, Sacramento, San Antonio, San Diego, Seattle i San Francisco. W przeciwieństwie do innych usług wspólnych przejazdów, klienci mogą zmienić rezerwację swoich ulubionych kierowców za pomocą aplikacji.

Rekommenderad:  37 najlepszych pobocznych pośpiechów do zarabiania pieniędzy w 2023 r

5. Kango

z Kango app, możesz zarobić do 48 $ za godzinę jazdy lub siedzenia dzieci. Aby zostać kierowcą Kango, musisz mieć co najmniej 21 lat, mieć czystą kartotekę, przejść kontrolę przeszłości i mieć doświadczenie z dziećmi. Obecnie Kango jest dostępne tylko w Kalifornii i Arizonie. Kango otrzymuje 4.8-gwiazdkowa ocena od Apple sklep z aplikacjami.

Kierowcy dostarczający jedzenie

Jeśli jesteś introwertykiem i nie chcesz mieć presji związanej z rozmową z nieznajomymi podczas transportu ich do miejsca docelowego, zostanie kierowcą dostarczającym jedzenie może być lepszą opcją zarabiania pieniędzy na samochodzie.

6. Uber Eats

Ta usługa jest podobna do jazdy z Uberem, ale zamiast pasażerów, kierowcy odbierają i dostarczają jedzenie. Uber Eats ma takie same wymagania jak Uber — powyżej 21 lat z licencją, zarejestrowanym pojazdem, skuterem lub rowerem i aktualnym ubezpieczeniem. Kierowcy muszą również zdać egzamin na prawo jazdy i wstępną kontrolę przed przyjęciem do programu. Kierowcy z Uber Eats robią $8-12 dolarów za godzinę średnio, w zależności od miasta i pory dnia, w której pracują. Podobnie jak Uber, Ube Eats oferuje elastyczne opcje planowania.

7. Przychylność

Przychylność to usługa typu osobisty concierge, w której zatrudnia się „osobistych asystentów”, którzy odbierają wszystko, czego potrzebuje klient. Może to obejmować tacos, artykuły spożywcze i pranie chemiczne. Asystenci osobiści otrzymują 100% napiwków i część opłaty za dostawę w wysokości do 30 USD za godzinę! Kierowcy muszą mieć smartfona, niezawodny środek transportu, licencję i rejestrację oraz muszą przejść kontrolę przeszłości. Kierowcy muszą mieć co najmniej 18 lat i chociaż ta usługa jest obecnie dostępna tylko w Teksasie, jest bardzo popularna.

8. DrzwiDash

DrzwiDash oferuje usługi odbioru i dostawy w przypadku dostawy żywności. Kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat i mogą korzystać z dowolnego samochodu do dostawy. Muszą mieć ważne prawo jazdy, ubezpieczenie i czystą historię jazdy. Kierowcy mogą również korzystać z rowerów lub skuterów, ale muszą mieć niezawodny środek transportu i być w stanie realizować duże zamówienia. Stawki wynagrodzenia różnią się w zależności od takich czynników, jak odległość, położenie geograficzne, pora dnia i napiwki. Kierowcy zatrzymują 100% zarobionych napiwków. Chonce, autorka The Work at Home Woman, szczegółowo opisuje swoje doświadczenia jako kierowcy DoorDash.

9. Grubhub

Kolejna popularna usługa dostawy i odbioru żywności, Grubhub, oferuje kierowcom elastyczny grafik i płaci średnio 20 USD za godzinę. Kierowcy muszą mieć co najmniej 19 lat w większości obszarów (21 w Chicago), dwa lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdu oraz ważne prawo jazdy, rejestrację i ubezpieczenie. Kierowcy muszą przejść kontrolę przeszłości i posiadać konto czekowe do bezpośredniego wpłacania swoich wypłat. Zatrzymujesz 100% napiwków jako kierowca i ustalasz godziny.

10. EatStreet

Inną opcją dostawy żywności jest JeśćUlica, który jest dostępny w stanach Wisconsin, Iowa, Illinois i Kansas. Z EatStreet pracujesz jako pracownik W2, a nie niezależny wykonawca. Dzięki tej pracy będziesz mieć dostęp do szkoleń, zespołu wsparcia, świadczeń dla kierowców i możliwości awansu. Harmonogram jest elastyczny i zgodnie z ich witryną internetową większość kierowców zarabia od 17 do 30 USD za godzinę, a Ty możesz zarabiać codziennie.

Zarabiaj pieniądze dostarczając alkohol, artykuły spożywcze, paczki i zwierzęta domowe

Dostarczanie jedzenia do restauracji to nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy samochodem; możesz również dostarczać alkohol, artykuły spożywcze, małe paczki, zwierzęta domowe, przedmioty ponadgabarytowe i nie tylko. Stawki za te opcje są bardzo zróżnicowane i będą zależeć od miejsca zamieszkania i rodzaju posiadanego samochodu.

11. Wysyłka

Wysyłka to usługa dostawy artykułów spożywczych na żądanie. Kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać niezawodny pojazd (15 lat lub nowszy). Podobnie jak w przypadku innych stanowisk, kierowcy muszą mieć prawo jazdy, ubezpieczenie i rejestrację swojego samochodu. Kierowcy muszą mieć smartfona i proszeni są o zapewnienie lodówki lub izolowanej torby na zimne dostawy artykułów spożywczych. Kierowcy muszą również zdać ogólny test wiedzy na temat marek i artykułów spożywczych, takich jak produkty. Kierowcy dostawczy zarabiają średnio 15 dolarów za godzinę plus wskazówki. Shipt jest dostępny we wszystkich stanach z wyjątkiem Alaski.

Rekommenderad:  Zintegruj ChatGPT z Microsoft Word za pomocą Ghostwriter

12. Instacart

Kolejna usługa dostawy artykułów spożywczych, Instakart, oferuje dwa stanowiska: osoby robiące zakupy w domu, które są pracownikami W2, oraz role dostarczające pełen zakres usług. Kierowcy dostarczający pełen zakres usług pracują jako niezależni kontrahenci i muszą posiadać własne pojazdy. Mogą pracować nieograniczoną liczbę godzin według elastycznego harmonogramu. Kierowcy robią zarówno zakupy, jak i dostawę i muszą mieć własny samochód. Instacart nie zwraca kosztów paliwa, ale kierowcy zarabiają średnio 12-15 USD za godzinę, w zależności od harmonogramu i popytu. Kierowcy również zatrzymują 100% napiwków.

13. Amazon Przewód

Amazon Flex to świetna okazja do realizacji Amazon paczki do klientów. Kierowcy Flex produkują 18-25 dolarów za godzinę i ustal ich dostępność oraz bloki czasowe na odbiór paczek i realizację dostaw. Nie ma ustalonej liczby godzin, a kierowcy mogą zmieniać swoją dostępność w razie potrzeby. Dostawcy potrzebują smartfona i pojazdu, który spełnia kryteria kontroli Amazon Zamówienia Prime Now. Dla regularnych Amazon zamówienia, kierowcy muszą mieć 4-drzwiowe lub sedan.

14. Drizly

Jeśli dostarczanie alkoholu brzmi jak zabawa na boku, pomyśl o zostaniu kierowcą Drizly. Dzięki tej aplikacji sklepy monopolowe zatrudniają kierowców dostawczych, więc musisz się z nimi skontaktować w celu uzyskania możliwości. Pierwszy, Sprawdź tutaj aby sprawdzić, czy Drizly jest dostępny w Twoim mieście i stanie, a jeśli tak, możesz to wypełnić aplikacja sterownika. Możesz także skontaktować się bezpośrednio ze sklepami monopolowymi, aby uzyskać oferty dla kierowców. Według Glassdoor kierowcy Drizly zarabiają średnio 31 dolarów za godzinę.

15. ObywatelNadawca

Z ObywatelShipper, będziesz przewozić zwierzęta domowe, artykuły gospodarstwa domowego, łodzie, ciężki sprzęt, towary i nie tylko. Na tej platformie handlowej możesz kontaktować się z osobami, które potrzebują Twoich usług wysyłkowych. Wymienią wszystkie swoje wymagania, a kierowcy będą mogli składać oferty pracy. Klienci wybierają, komu chcą dostarczyć swoje produkty. Według ich strony internetowej kierowcy zarabiają średnio $6000-10 000 $ miesięcznie. CitizenShipper jest bezpłatny przez pierwsze trzy miesiące, a następnie członkostwo kosztuje 29,99 USD miesięcznie.

16. Dolly

Laleczka to aplikacja na żądanie, w której możesz zarabiać, pomagając ludziom w przenoszeniu ich rzeczy. Pomocnicy mogą zarobić do 40 USD na godzinę, jeśli mają pickupa, furgonetkę lub furgonetkę i mogą podnieść co najmniej 75 funtów. Jeśli nie masz ciężarówki, nadal możesz zarabiać (25 USD za godzinę) jako pomocnik, jeśli jesteś w stanie podnieść 75 funtów. Pomocnicy Dolly otrzymują wynagrodzenie dwa razy w tygodniu i zatrzymują 100% swoich napiwków. Ta możliwość jest dostępna w 45 miastach w całych Stanach Zjednoczonych, a Ty musisz mieć co najmniej 18 lat i przejść kontrolę przeszłości.

Zarabiaj na wynajmie samochodu

Jeśli masz pojazd, którego nie używasz zbyt często; możesz go wynająć za dodatkową gotówkę – co oznacza pasywny dochód w kieszeni. Pamiętaj tylko, aby dokonać zwrotu z inwestycji w porównaniu z wynajmem w porównaniu z dodatkowymi kosztami utrzymania i zużycia.

17. Turo

Turo to świetna usługa, w której możesz wystawić swój samochód jako samochód do wynajęcia. To wspaniała okazja dla osób posiadających drugi pojazd lub taki, z którego nie korzystają często. To także świetna opcja dla wczasowiczów. Zarobki są oparte na wartości rynkowej samochodu i czasie jego wynajmu. W zależności od pojazdu i jego dostępności możesz zarobić 65-85% ceny przejazdu/wynajmu. Podobnie jak w przypadku wynajmu, wybierasz limit kilometrów, a samochód jest zwracany w pełni zatankowany.

18. Ominięcie

Obejście to usługa, która umożliwia właścicielom samochodów wypożyczanie samochodów osobom znajdującym się w pobliżu. Właściciele samochodów otrzymują wynagrodzenie co miesiąc, a przeciętny właściciel zarabia około 10 000 USD rocznie. Właściciele ustalają godziny, w których pojazd jest dostępny (więc jeśli pracujesz 9-5, możesz wybrać dostępność samochodu w biurze lub po powrocie z pracy). Użytkownicy pobierają aplikację Getaround, która daje im kod do odblokowania drzwi i odebrania samochodu. Kierowcy są w pełni objęci ubezpieczeniem w okresie wynajmu. Aby wstępnie skonfigurować Getaround, właściciele płacą opłatę instalacyjną w wysokości 99 USD za „Connect” i 20 USD miesięcznie za wystawienie samochodu. Najemcy muszą zostać zweryfikowani i założyć profil (w tym dowód prawa jazdy i historię jazdy do wynajęcia).

Rekommenderad:  5 Wirusowe rolki włączone Instagram Możesz powielać dla swojej niszy (maj 2023)

19. HyreCar

HyreCar pozwala właścicielom samochodów wynajmować swoje samochody, ale w przeciwieństwie do innych usług nie ma szczególnych wymagań. Rekomendują auta czyste z małym przebiegiem i nowsze. HyreCar pobiera 15% prowizji od wszystkich wynajmów wymienionych za ich pośrednictwem, ale Ty ustalasz tygodniową lub dzienną cenę wynajmu i możesz akceptować lub odrzucać oferty wynajmu. Nie obejmują konserwacji ani utrzymania samochodu, ponieważ większość transakcji jest obsługiwana głównie między najemcą a właścicielem. Najemcy są odpowiedzialni za uzupełnianie paliwa, zapewnianie ubezpieczenia i wszystko inne, czego potrzebuje właściciel samochodu. Reklamacje skutkują opłatą administracyjną pobieraną od najemcy.

20. RVshare

Masz kampera klasy A, B lub C? Co powiesz na pop-up, przyczepę podróżną lub siodło? Następnie uruchom swój pojazd rekreacyjny, gdy go nie używasz. RVshare to platforma na żądanie, która łączy właścicieli samochodów kempingowych z najemcami. Korzystanie z niego jest bezpłatne, a według ich strony internetowej można zarobić od 22 000 do 60 000 USD rocznie (w zależności od typu RV)! Zarezerwowane wypożyczenia obejmują 24/7 pomoc drogowa (więc wiesz, że Twój RV jest w dobrych rękach) i ubezpieczenie wynajmu. RVshare był prezentowany w CNN, New York Times, NBC, Huffington Post i wielu innych publikacjach.

21. Zarabiaj jako ruchomy billboard

Jeśli nie masz nic przeciwko oklejeniu samochodu reklamą, możesz dodatkowo zarobić na miesięcznych opłatach reklamowych. Dzięki oklejaniu samochodów możesz wybrać cały pojazd, połowę samochodu lub drobne banery reklamowe. Wiele firm zajmujących się oklejaniem woli korzystać z usług wspólnych kierowców, którzy jeżdżą przez większą część czasu, ale czasami akceptują również kierowców dojeżdżających codziennie do pracy.

Z takimi firmami jak karwertyzuj, możesz dodać oklejenie reklamowe do swojego samochodu. Po prostu wypełnij wniosek, a oni wyszukają markę pasującą do Twoich nawyków jazdy i lokalizacji. Gdy zostaniesz zatwierdzony, owiną Twój samochód za darmo, a Ty zaczniesz zarabiać.

Średnio zarobisz 100-300 $ miesięcznie. Uważaj na firmy opakowujące oferujące wysokie tygodniowe stawki wynagrodzenia, te możliwości nie płacą dużo pieniędzy, a wysokie stawki zwykle wskazują na oszustwo. Pamiętaj, aby zachować należytą staranność podczas badania tych opcji. Recenzje Carvertise są mieszane (mają ocenę A- z oceną Biuro lepszego Biznesu); istnieją pewne skargi dotyczące powolnego usuwania reklam oklejania samochodów.

Wniosek

Jeśli jesteś gotowy do zarabiania pieniędzy w wolnym czasie, istnieje wiele okazji do zarabiania pieniędzy za pomocą samochodu. Niezależnie od tego, czy chcesz wozić ludzi po okolicy, czy chcesz udostępnić swój samochód innym, dlaczego nie zarobić trochę gotówki, uruchamiając swój samochód?

Pierwotnie opublikowany w czerwcu 62017. Treść zaktualizowana we wrześniu 2023 r.