Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

21 Sprzedawaj strony internetowe z tekstami piosenek, aby zarabiać pieniądze w 2023 roku!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 21 Sprzedawaj strony internetowe z tekstami piosenek, aby zarabiać pieniądze w 2023 roku!

Jeśli kochasz pisać i kochasz muzykę, czy zdajesz sobie sprawę, że możesz połączyć oba zainteresowania i sprzedawać teksty online?

Tak, możesz!

Nie musisz być częścią wytwórni płytowej ani autorem tekstów, aby sprzedawać teksty za pieniądze.

Jeśli zastanawiasz się, „gdzie mogę sprzedawać teksty piosenek?”, nie zastanawiaj się dłużej! Istnieje wiele witryn, które mogą pomóc w sprzedaży tekstów online.

Kto kupi twoje teksty? Mnóstwo ludzi będzie!

Jest wielu muzyków szukających tekstów, a Twoje słowa mogą być tym, czego potrzebują, aby wypełnić swoje utwory i stać się kolejnym największym hitem.

Jeśli martwisz się o konkurencję, podzielę się z Tobą kilkoma przydatnymi wskazówkami. Po prostu wiedz, że każdy od czegoś zaczyna.

Nie musisz być artystą walczącym, gdy jest wiele miejsc, w których możesz sprzedawać swoje oryginalne teksty i wiele źródeł dochodów, z których możesz zarabiać.

Jeśli przekonałem cię i mówisz, że tak, chcę sprzedawać swoje teksty, to jesteś we właściwym miejscu!

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego warto sprzedawać teksty piosenek online, jak sprzedawać teksty piosenek oraz strony, na których można to robić!

UJAWNIENIE

Gdzie mogę Sprzedawaj teksty online? (Witryny)

Oto 21 najlepszych witryn internetowych do przesyłania tekstów piosenek za pieniądze i odpowiedzi na pytanie „gdzie mogę sprzedać swoje teksty”:

1. Songbay

Songbay jest największą na świecie biblioteką oryginalnych tekstów piosenek i zawsze poszukuje autorów tekstów z każdego gatunku.

Songbay pobiera opłatę w wysokości £20,99 ($4.13) Do £90,99 (13,91 $) miesięcznie, aby umieścić swoje teksty na stronie, ale pozwalają ci ustawić własną cenę sprzedaży. Możesz również zatrzymać wszystkie tantiemy i pieniądze, które zarabiasz na sprzedaży swojej piosenki.

Songbay jest również wyjątkowy w tym sensie, że zapewnia bezpłatną ochronę praw autorskich i rejestrację za darmo, gdy przesyłasz swoje teksty.

W przypadku niektórych witryn ładowanie do 15 $ 35 $ w tym celu możesz sobie tylko wyobrazić, ile oszczędzasz i jaki masz spokój ducha podczas używania Songbaygdzie możesz bezpłatnie przesyłać swoje teksty online.

Możesz przeczytać więcej o nich tutaj ochrona praw autorskich.

2. Najlepsze teksty

Ta strona działa jako dostawca tekstów piosenek dla muzyków i kompozytorów, którzy zawsze szukają autorów tekstów, którzy dołączą do ich zespołu.

Możesz przeczytać więcej o procesie aplikacji Tutaj.

Aby złożyć wniosek, oprócz zarejestrowania się na ich stronie, musisz przesłać trzy teksty do rozważenia i sprawdzenia, czy Twój styl odpowiada potrzebom odbiorców.

Pamiętaj, że kandydaci, którzy odnieśli sukces, odpowiadają dopiero po około trzech tygodniach, więc w międzyczasie powinieneś także wypróbować inne strony, jeśli chcesz szybko zarobić na swoich tekstach.

3. Lepszy dźwięk

Lepszy dźwięk to wiodący rynek produkcji muzyki i dźwięku, który pomaga muzykom łączyć się ze sobą.

Witryna była przejęte przez Spotifywięc wiesz, że to legalne!

Muzycy, którzy szukają autorów tekstów, autorów piosenek, wokalistów lub inżynierów dźwięku, mogą zamieścić swoje projekty na stronie i czekać na propozycje.

Jako autor tekstów/autor tekstów możesz bezpłatnie sprzedawać teksty online, odpowiadając na projekty i oferty pracy na tablicy ogłoszeń. Aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie lub wybór, pnij się w górę, zbierając dobre i pozytywne recenzje.

4. AirGigs

AirGigs to pierwsza platforma freelancerów dla osób z branży muzycznej. Witryna łączy twórców muzyki z autorami piosenek, producentami muzycznymi, wokalistami i inżynierami dźwięku.

Aby zacząć, wszystko, co musisz zrobić, to zarejestruj się jako sprzedawca na platformie i opublikuj koncert dla usług, które możesz świadczyć online – w tym przypadku usługa polega na pisaniu tekstów.

Możesz ustawić swoje warunki, a jeśli kupujący będzie chętny, płatność zostanie zrealizowana AirGigs.

AirGigs trwa około 8%15% zamawiać.

5. praca nadrzędna

praca nadrzędna jest największym na świecie rynkiem talentów dla freelancerów i agencji, aby znaleźć więcej klientów, więc łatwo zrozumieć, dlaczego ta platforma jest doskonałym miejscem, jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z pisaniem tekstów.

Wszystko, co musisz zrobić, to założyć profil i złożyć wniosek oferty pracy poszukuje tekstów.

Upewnij się tylko, że dostosujesz swoją propozycję do wymagań autora, aby mieć większe szanse na zakwalifikowanie się do pracy.

6. Pięćrr

Podobne do Upwork, Pięćrr to także platforma łącząca freelancerów z klientami wymagającymi ich usług.

Pięćrr to także miejsce, w którym możesz sprzedawać teksty piosenek online po cenie początkowej $5.

Sprzedajesz swoje usługi jako projekt, a klienci decydują, czy chcą Cię zatrudnić, na podstawie Twojej oferty projektowej.

Trwa szybkie wyszukiwanie Pięćrr‘S pokazy platformy wszelkiego rodzaju usługi pisania tekstów oferowane przez freelancerów, więc czy chcesz sprzedawać teksty rapu online Lub zamiast tego oferuj metalowe tekstyniebo jest naprawdę granicą.

7. Szpagat

Szpagat to kolejna platforma freelancerów, która pozwala początkującym autorom tekstów i autorom piosenek znaleźć pracę.

Rekommenderad:  Nvidia może przygotowywać przystępną cenowo kartę graficzną za 200 USD, która zmierzy się z AMD

Mają o 6000 autorów piosenek na platformieładowanie w dowolnym miejscu od ok 50 $ dzień za grosze 500 $!

Jako freelancer dołącz do platformy, stwórz portfolio i zaprezentuj swoją pracę.

Tam możesz także wyszukiwać i prezentować oferty pracy oraz nawiązywać kontakty z innymi twórcami.

Kto wie, może po prostu znajdziesz innego niezależnego kompozytora, który szuka autora tekstów do napisania w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę!

Muzyka Ditto pomaga dystrybuować muzykę i teksty do głównych platform streamingowych, takich jak Spotify, Apple Muzyka i Amazon Muzyka.

Zatrzymujesz 100% tantiem i wszystkie prawa do swojej muzyki.

Istnieje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym kosztuje 19 USD – 69 USD/ rok, aby dołączyć.

Songtradr oferuje globalny rynek, na którym możesz rozpowszechniać, licencjonować i zarabiać na swoich tekstach.

Możesz zostać odkryty przez główne marki, które szukają muzyki do odtwarzania w telewizji, filmach, platformach streamingowych i mediach społecznościowych.

Dostępny jest bezpłatny plan, ale aby otrzymać 100% tantiem, wybierz pomiędzy 19 $/rok lub 49 $/rok planu.

TuneCore oferuje kompleksowe rozwiązanie do sprzedaży tekstów piosenek online, z dystrybucją, licencjonowaniem, publikowaniem i marketingiem w mediach społecznościowych.

Dostępny jest bezpłatny plan z dostępem do platform społecznościowych.

Aby udostępnić swoją muzykę w sklepach cyfrowych na całym świecie, plany zaczynają się od 14,99 $/rok.

Możesz zarejestrować się za darmo Muzyka Xray aby nawiązać kontakt z profesjonalistami z branży muzycznej.

Prześlij swoje teksty, aby otrzymać opinie i możliwość zaprezentowania się producentom, wytwórniom płytowym i wydawcom.

ReverbNation pomaga dotrzeć do szerszego grona odbiorców dzięki narzędziom do promocji w mediach społecznościowych, marketingu e-mailowego i zaangażowania fanów.

Bezpłatny plan umożliwia przesyłanie tekstów piosenek za darmo, publikując je bezpośrednio z Twojego profilu.

Aby mieć szansę na przesłanie tekstów do profesjonalistów z branży, istnieją plany począwszy od 12,95 $/miesiąc.

LyricFind jest światowym liderem w licencjonowanych tekstach z ogromną bazą tekstów popularnych artystów.

Mogą pomóc Ci zarabiać na tantiemach z Twoich tekstów, udostępniając je serwisom streamingowym, stronom internetowym i innym platformom cyfrowym.

Sprzedając swoje teksty tutaj, zdobędziesz szeroką publiczność, jak Lyrics.com ma jedną z najbardziej znanych kolekcji tekstów online.

Możesz ustawić przedział cenowy dla swoich tekstów, ale obowiązuje opłata za przesłanie i recenzję w wysokości 75 $.

Lepszy dźwięk zawiera tablicę ogłoszeń, na której można znaleźć ogłoszenia muzyków, autorów piosenek, producentów i wokalistów.

Skorzystaj z tej platformy, aby połączyć się z doświadczonymi producentami muzycznymi i profesjonalistami z branży, którzy pomogą ożywić Twoje teksty.

Dołącz do społeczności autorów piosenek i nawiąż kontakty z nimi oraz profesjonalistami z branży, aby poznać wskazówki, wiadomości i opinie dotyczące Twojej pracy. Możesz także przekazywać swoje teksty wydawcom muzycznym i wytwórniom płytowym.

Istnieje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym kosztuje 20 $/miesiąc, aby dołączyć.

Ta platforma oferuje usługi w zakresie produkcji i nagrywania muzyki, które pomogą ożywić Twoje teksty.

Pakiety zaczynają się od 250 $ale jeśli chcesz również rozpowszechniać i licencjonować swoje teksty, przygotuj się przynajmniej na rozwidlenie 500 $.

Jeśli zarejestrujesz się z ASCAP jako pisarz, Twoje prawa własności intelektualnej będą chronione.

Za każdym razem, gdy Twoje teksty zostaną wykonane, otrzymasz 50% tantiem. Pozostałe 50% trafia do wydawcy.

Tymczasowo zawiesili opłatę aplikacyjną dla nowych członków pisarzy, więc dołącz już teraz!

Taxi łączy niezależnych autorów piosenek z:

 • wytwórnie płytowe,
 • opiekunowie muzyki filmowej i telewizyjnej,
 • biblioteki muzyczne,
 • wydawcy muzyczni,
 • firmy licencjonujące muzykę,
 • agencje reklamowe,
 • firmy zajmujące się grami wideo.

NA Taximożesz dowiedzieć się, jak stworzyć idealną tonację dla swoich tekstów, aby zostały one odebrane przez profesjonalistów z branży, i dowiedzieć się, jak sprzedawać teksty do seriali telewizyjnych.

Muzyka SongCast pozwala niezależnym autorom piosenek sprzedawać swoją muzykę i teksty na głównych platformach cyfrowych, takich jak iTunes, Amazoni Spotify.

Możesz zachować 100% tantiem z planami zaczynającymi się od tylko $50,99/miesiąc.

The NSAI to profesjonalne stowarzyszenie, w którym możesz doskonalić swoje umiejętności jako autor tekstów.

Dowiedz się, jak sprzedawać swoje teksty tutaj, ponieważ odbywają się cotygodniowe warsztaty, możliwości prezentacji online, sesje mentorskie i pokoje do pisania.

To kosztuje 225 $ dołączyć jako nowy członek, a odnowienie jest 200 $.


Dlaczego Sprzedawaj teksty online?

Sprzedawanie tekstów muzycznych online jest tak samo jak sprzedawanie innych rzeczy online, więc pytanie naprawdę brzmi: dlaczego nie?

Kiedy piszesz teksty, jesteś znany jako autor tekstów.

Różni się to nieco od autora piosenek, który pisze zarówno tekst, jak i melodię piosenki.

Podczas gdy najlepsi autorzy piosenek i kompozytorzy często myślą o lirycznych współpracownikach, kiedy piszą melodie, wciąż istnieje rynek niezależnych i niezależnych autorów piosenek, wytwórni i kompozytorów, którzy szukają tekstów do napisanych przez siebie piosenek.

Najlepsze jest to, że nie musisz wiedzieć, jak komponować ani pisać piosenki, zanim zaczniesz swoją przygodę z pisaniem tekstów. Musisz tylko umieć pisać teksty, które potencjalnie dobrze pasują do melodii i melodii.

Rekommenderad:  Naukowcy zajmujący się sztuczną inteligencją proponują nakładanie nagród za uprzedzenia AI, aby sztuczna inteligencja była bardziej etyczna

Jak sprzedawać teksty online?

Teraz, gdy wiesz, gdzie sprzedawać teksty piosenek, możesz się zastanawiać, jak sprzedawać teksty piosenek.

Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić.

Możesz pracować dla wytwórni płytowej jako autor tekstów lub skontaktować się z niezależnymi piosenkarzami oferującymi usługi pisania tekstów.

Możesz także zdecydować się na sprzedaż swoich tekstów online, na platformach podobnych do marketplace, takich jak Songbaygdzie dosłownie każdy, na przykład profesjonalni autorzy tekstów, muzycy i autorzy tekstów, może wyszukiwać teksty.

ALE zanim zaczniesz sprzedawać swoje teksty online, musisz najpierw upewnić się, że posiadasz prawa do tekstów, które zamierzasz sprzedawać.

W momencie, gdy piszesz zestaw tekstów, jako autor tekstów jesteś ich właścicielem Prawo autorskie do tekstu.

W przypadku sporu prawnego musisz być w stanie wykazać, że jesteś oryginalnym autorem tego utworu i że Twoja praca jest starsza niż jakiekolwiek inne podobne lub identyczne kopie.

Możesz zarejestrować swoje teksty w miejscach takich jak Amerykański Urząd ds. Praw Autorskichaby udowodnić, że jesteś właścicielem praw autorskich, możesz też sprzedawać swoje teksty w witrynach zapewniających ochronę praw autorskich do przesłanych przez Ciebie tekstów.

Musisz także upewnić się, że teksty, które sprzedajesz, brzmią jak teksty i pasują do melodii i melodii.

Oznacza to, że będziesz musiał odpowiednio ułożyć swoje teksty aby zapewnić, że są one progresywne i mają spójny przebieg.

Możesz również zdać sobie sprawę, że niektóre z najlepszych tekstów wywołują silne uczucia za pomocą metafor, obrazów i emocjonalnego języka.

Pisanie tekstów może nie przychodzić ci od razu, zwłaszcza jeśli pisałeś tylko prozę lub długie formy, ale możesz wypróbować te niedrogie kursy Udemy, aby udoskonalić swoje teksty przed sprzedażą online:

Rodzaje należności licencyjnych

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zarabiasz na sprzedaży tekstów piosenek, zarabiasz, gdy utwory zawierające Twoje teksty są:

 • sprzedany,
 • przesyłane strumieniowo lub
 • grał publicznie.

Proces licencjonowania chronionych prawem autorskim tekstów i piosenek do odtwarzania i przesyłania strumieniowego generuje tantiemy.

Otrzymujesz tantiemy jako właściciel zasobu (tj. właściciela tekstu) jako zapłatę za prawo do korzystania z zasobu (tj. tekstu).

Otrzymujesz wynagrodzenie zwykle za pośrednictwem organizacji zajmującej się prawami autorskimi, która pobierałaby opłaty licencyjne od witryn lub kupujących, którzy kupują lub przesyłają strumieniowo Twoje utwory.

Istnieje kilka rodzajów tantiem:

 1. Fizyczno-mechaniczne tantiemy – Są to tantiemy naliczane od każdej sprzedanej jednostki fizycznej muzyki, takiej jak płyta CD.
 1. Cyfrowe tantiemy mechaniczne do pobrania – Jak sama nazwa wskazuje, są to tantiemy generowane za każdym razem, gdy utwór jest pobierany przez legalne internetowe sklepy muzyczne.
 1. Strumieniowe tantiemy mechaniczne – Jest generowany za każdym razem, gdy utwór jest przesyłany strumieniowo przez usługę, taką jak Spotify i Apple Muzyka.
 1. Tantiemy za wyniki – Otrzymuje się za każdym razem, gdy piosenka jest odtwarzana lub wykonywana publicznie, na przykład w radiu, telewizji, na koncercie lub podczas publicznego występu.
 1. Tantiemy drukowane za muzykę – Są to płatności dokonywane za sprzedaż drukowanych nut, które mogą mieć postać zapisów nutowych lub tekstów piosenek.

Często zadawane pytania dotyczące sprzedaży tekstów online

Sprzedawaj teksty online – Ile pieniędzy może Zarobiłeś?

Jeśli korzystasz z witryny np Songbaymożesz zarobić wszystko $00,99 za oferowanie Twojej piosenki do pobrania tylko do użytku osobistego $6000 za wymianę praw autorskich, dającą kupującemu pełne prawa do twoich tekstów.

Jako freelancer sprzedający swoją muzykę możesz również zarabiać tantiemy za każdym razem, gdy ktoś kupi od ciebie licencję, jeśli nie sprzedałeś pełnych praw do swoich tekstów.

Możesz także sprzedawać teksty do wytwórni płytowych. Jeśli zdecydujesz się na przypisanie do wytwórni płytowej lub wydawnictwa jako pełnoetatowy autor tekstów lub autor tekstów, możesz zarobić aż 55 000 dolarów rocznie.

W jaki sposób twórcy piosenek stają się bogaci?

Jeśli włączyłeś muzykę Spotify I Apple Muzyka wcześniej, to prawdopodobnie wzbogacałeś niektórych autorów piosenek z minuty na minutę.

Autorzy piosenek zarabiają przede wszystkim na sprzedaży swoich piosenek artystom muzycznym i sprzedaży tekstów wytwórniom płytowym, które szukają kolejnego muzycznego hitu.

Następnie za każdym razem, gdy piosenka jest sprzedawana, odtwarzana w radiu lub transmitowana online, autorzy piosenek otrzymują mechaniczne opłaty licencyjne.

Autorzy piosenek zarabiają również, jeśli ich utwory zostaną wykorzystane w filmach, programach telewizyjnych, grach lub reklamach.

Wyobraź sobie, że piosenka staje się popularna, a potem utrzymuje się przez kilka dziesięcioleci – autor piosenki będzie nadal zgarniał pieniądze, dopóki piosenki będą odtwarzane.

Najbogatsi są jednak autorzy piosenek, którzy śpiewają własne piosenki.

Być może nawet znasz niektóre z nich, np Michaela Jacksona, Mariah Carey i Jay-Z.

Inne sposoby zarabiania pieniędzy na muzyce

Jeśli uwielbiasz słuchać muzyki i miksować playlisty w Spotify, czy wiesz, że możesz za to zarabiać?

Playlista Push zatrudnia kuratorów do słuchania i recenzowania piosenek. W ten sposób odkrywasz nową muzykę niezależnych artystów do swoich list odtwarzania i możesz potencjalnie pomóc im rozpocząć karierę.

Rekommenderad:  Wyjaśnienie globalnego modelu dostarczania (GDM) firmy Infosys

Inne witryny, w których można zarabiać na słuchaniu i recenzowaniu muzyki, to:

Jak sprzedać napisaną przez siebie piosenkę?

Aby sprzedać napisaną przez siebie piosenkę, możesz:

 • Zaprezentuj swoją piosenkę wydawcom muzycznym na platformach takich jak Zawodowiec w pisaniu piosenek
 • Współpracuj z agencją licencjonującą muzykę, np Songtradr
 • Sprzedawaj go na cyfrowych platformach muzycznych, takich jak Apple Muzyka i Spotify
 • Zaprezentuj swoją piosenkę nowym artystom, którzy szukają kolejnego wielkiego hitu

Za ile możesz sprzedać napisaną przez siebie piosenkę?

Możesz sprzedać napisaną przez siebie piosenkę niezależnym artystom lub producentom za dowolne miejsce 200 $ – 1000 $. To zależy od jakości, zapotrzebowania na gatunek i styl utworu. Możesz także zarabiać na tantiemach z transmisji strumieniowych, słuchowisk radiowych, występów publicznych i innych zastosowań Twojej muzyki w mediach.

Gdzie mogę sprzedawać swoją muzykę online?

Możesz sprzedawać swoją muzykę online poprzez:

 • Twoja własna strona internetowa, którą możesz łatwa konfiguracjaly
 • Platformy streamingowe, takie jak Spotify i Apple Muzyka
 • Cyfrowe sklepy muzyczne, np CD Dziecko
 • Platformy sprzedaży muzyki, takie jak Bandcamp
 • Platformy licencjonowania muzyki, takie jak Songtradr
 • Platformy promocji i odkrywania muzyki, takie jak SoundCloud

Niektóre z nich pobierają opłatę, podczas gdy inne pobierają prowizję.

Jak przesłać piosenkę artyście?

Wykonaj poniższe czynności, aby przesłać utwór wykonawcy:

 1. Znajdź obiecujących artystów i rodzaj muzyki, którą zwykle produkują
 2. Nagraj dobrej jakości demo swojej piosenki
 3. Wyszukaj online dane kontaktowe ich managementu, wytwórni lub wydawcy
 4. Przedstaw swoją piosenkę i wyjaśnij, dlaczego uważasz, że będzie dobrze pasować

Jak sprzedawać teksty piosenek?

Aby dowiedzieć się, jak sprzedawać napisany przez siebie tekst piosenki, wykonaj następujące czynności:

 1. Nagraj demo, aby pokazać, jak tekst pasuje do utworu
 2. Zarejestruj swoje teksty w organizacji takiej jak ASCAP otrzymywać tantiemy
 3. Znajdź platformy internetowe, takie jak Songbay gdzie możesz sprzedawać teksty piosenek za pieniądze
 4. Utwórz aukcję, aby pomóc kupującym Cię znaleźć
 5. Promuj swoją pracę w mediach społecznościowych

Jak sprzedawać teksty bez muzyki?

Czy można sprzedawać teksty bez muzyki? Jest to możliwe, ale trudne, ponieważ większość kupujących szuka kompletnego utworu. Rozważ współpracę z innymi autorami piosenek lub muzykami i zaoferuj swoje teksty do wykorzystania w ich piosenkach. Następnie nagraj demo utworu i sprzedaj je na platformach takich jak Songbay. Spróbuj także promować swoją pracę w mediach społecznościowych.

Jak sprzedawać teksty piosenek artystom?

Aby dowiedzieć się, jak sprzedawać teksty artystom, wykonaj te czynności:

 1. Znajdź nowych artystów, którzy będą pasować do Twoich tekstów
 2. Skontaktuj się z artystą i jego zespołem zarządzającym za pośrednictwem poczty e-mail lub mediów społecznościowych z prezentacją
 3. Udostępnij demo swoich tekstów
 4. Pamiętaj, aby być profesjonalnym

Jak sprzedawać teksty raperom?

Oto jak sprzedawać teksty raperom:

 1. Rozwijaj swoje umiejętności, studiując popularne teksty i regularnie ćwicząc
 2. Stwórz portfolio swoich najlepszych tekstów i umieść je na swojej stronie internetowej
 3. Weź udział w wieczorach z otwartym mikrofonem, aby nawiązać kontakty i zaprezentować swoją pracę
 4. Znajdź raperów, którzy mogą być zainteresowani Twoim stylem i zaproponuj im
 5. Możesz także sprzedawać na platformach takich jak BeatStars

Odpowiedź na moje pytanie dotyczące tekstów piosenek!

Jeśli zastanawiasz się, czy powinienem sprzedawać swoje teksty online, to mam nadzieję, że przekonałem cię, że powinieneś!

Teraz wiesz wszystko o sprzedaży tekstów piosenek online i gdzie sprzedawać teksty piosenek.

Być może nie jesteś autorem kolejnego popowego hitu, ale każdy kompozytor zawsze będzie potrzebował towarzyszącego mu autora tekstów.

Jeśli masz sposób na słowa, zdecydowanie powinieneś spróbować sprzedawać teksty online.

Kto wie, może Twoje teksty trafią w gust właściwej publiczności, a ci ludzie będą mogli grać piosenkę stworzoną z Twoimi tekstami przez wiele lat, a z biegiem czasu możesz zgarniać tantiemy.

Teraz to z pewnością muzyka dla twoich uszu, prawda?

Jak sprzedawać teksty piosenek online i zarabiać na tym!

Powiązane artykuły:

Table of Contents