Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

22 najlepsze strony do oglądania darmowych filmów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 22 najlepsze strony do oglądania darmowych filmów

Chcesz oglądać darmowe filmy online? Masz szczęście, ponieważ wiele legalnych źródeł filmów jest dostępnych za darmo w Internecie. Oto niektóre z najlepszych opcji.

Najlepszym i najczęstszym sposobem oglądania darmowych filmów online jest subskrypcja usługi przesyłania strumieniowego. Dzięki temu możesz oglądać stare i najnowsze filmy bez konieczności ich każdorazowego pobierania. To taka gratka, jeśli szukasz czegoś konkretnego, na przykład najlepszych filmów Meryl Streep.

I jest coraz lepiej. Chociaż możesz zarabiać na oglądaniu Netflix, możesz całkowicie pożegnać się z Netflix, Hulu i Disney+. Istnieje wiele sposobów oglądania filmów i programów online poza subskrypcją płatnych usług przesyłania strumieniowego.

Wszyscy wiemy, że te miesięczne opłaty mogą się z czasem sumować. To pomoże, zwłaszcza jeśli szukasz dodatkowych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy.

Najlepsze strony do oglądania darmowych filmów online

Przy tak wielu miejscach, w których można bezpłatnie przesyłać strumieniowo filmy online, nie będziesz musiał wydawać tak dużo i nadal oglądać darmowe filmy online. Oto niektóre z najlepszych opcji.

1. Crackle firmy Sony

Sony Crackle to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego obejmująca filmy, programy telewizyjne i programy specjalne. Firma oferuje kanały telewizyjne na żywo, filmy i programy telewizyjne na żądanie oraz oryginalne programy do oglądania w dowolnym miejscu i czasie. Możesz oglądać seriale takie jak Gospodynie domowe z Atlanty z Porshą Williams w roli głównej.

Sony Crackle oferuje różne gatunki filmów, w tym komedie, dramaty, thrillery, horrory i inne typy. Pamiętaj tylko, że musisz obejrzeć kilka reklam, aby obejrzeć film, co zdecydowanie jest tego warte.

Nie musisz się rejestrować – wejdź na stronę i zacznij oglądać!

2. Telewizja IMDB

IMDb to idealna strona internetowa do sprawdzania recenzji i zwiastunów nadchodzących filmów. Ponadto mają telewizję IMDb. IMDb TV to internetowa usługa przesyłania strumieniowego filmów, która umożliwia oglądanie bezpłatnych filmów online. Ma ogromną bibliotekę filmów, które są codziennie aktualizowane.

Podobnie jak w przypadku wielu witryn z transmisją strumieniową, będziesz musiał przejść przez kilka reklam, aby dostać się do filmu. Jeśli jednak masz Amazon Prime, możesz oglądać filmy na IMDb TV bez reklam. Mają wiele klasyków i ulubieńców całej rodziny, więc na pewno znajdziesz coś do obejrzenia.

3. Hoopla

Hoopla to rewolucyjna biblioteka cyfrowa, która umożliwia strumieniowe przesyłanie i oglądanie filmów oraz programów telewizyjnych online. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że musisz mieć subskrypcję biblioteki, a lokalna biblioteka musi obsługiwać Hoopla.

Możesz bezpłatnie wypożyczać filmy i programy telewizyjne. Tylko upewnij się, że wirtualnie je zwrócisz, aby uniknąć opłat za spóźnienie. Możesz oglądać je na swoim laptopie, tablecie lub telewizorze z Hoopla na Roku lub Chromecaście.

Ponadto Hoopla oferuje również e-booki i audiobooki, więc już nigdy nie będziesz musiał się nudzić.

4. Kanopy

Kanopy to usługa przesyłania strumieniowego wideo, która zapewnia ponad 30 000 filmów na wyciągnięcie ręki. Jest dostępny dla bibliotek, szkół, uniwersytetów i innych instytucji. Jeśli masz kartę biblioteczną lub Twoja szkoła obsługuje platformę, jest to świetna platforma do sprawdzenia.

Jest to pierwsza usługa strumieniowego przesyłania wideo oferująca bezpłatny dostęp do uznanych filmów dokumentalnych i niezależnych. To świetny sposób na odwrócenie uwagi, gdy próbujesz robić trudne rzeczy, takie jak rzucenie kofeiny, potrzebujesz przerwy w nauce lub odstresowania po długim dniu pracy.

Ich aplikacja to idealne miejsce do oglądania świetnych treści tworzonych przez wielokrotnie nagradzane studia. Po prostu upewnij się, że oglądasz ich filmy, gdy zobaczysz coś, co ci się podoba, ponieważ czasami mają tendencję do obracania filmów.

Rekommenderad:  Zaktualizowana aplikacja eBay pomaga małym firmom wystawiać produkty — w mniej niż minutę

5. Jak oglądać darmowe filmy na YouTube

YouTube jest najpopularniejszą witryną do strumieniowego przesyłania wideo w Internecie. Jest więcej niż 1 miliard aktywnych użytkowników na tej stronie. Jeśli masz konto, możesz oglądać darmowe filmy online na YouTube przechodząc do sekcji Wideo i klikając opcję W telewizji dziś wieczorem.

Poza tym możesz oglądać YouTube filmy o wszystkim i o niczym. Lubi sport, komedie, muzykę i gotowanie.

Oferują również darmowe filmy online. Obsługują wybór filmów, które możesz obejrzeć. Chociaż za większość ich filmów trzeba by zapłacić, kilka świetnych darmowych filmów znajduje się w ich bibliotece.

6. Filmy znalezione w Internecie

Movies Found Online to witryna internetowa, która pomaga ludziom znajdować, udostępniać i umieszczać filmy wideo z całej sieci.

Zapewnia ludziom przeszukiwalny indeks klipów filmowych z całego Internetu. Oznacza to, że użytkownicy mogą wyszukać praktycznie każdy klip filmowy i znaleźć go w serwisie Movies Found Online.

Wspaniałą rzeczą w Movies Found Online jest to, że filmy na ich platformie są w dużej mierze tworzone niezależnie. Zapewnia inny wybór niż inne witryny z naszej listy, dzięki czemu jest bardziej wyjątkowy. Niezależnie od tego, czy szukasz filmów krótkometrażowych, dokumentalnych czy filmów, Movies Found Online oferuje to.

7. Telewizja Pluton

Pluto TV to bezpłatna i zawsze dostępna usługa telewizyjna, która oferuje ponad 250 kanałów. Oferują programy, filmy, kreskówki i wiadomości na żywo z 18 różnych kategorii.

Istnieje wiele gatunków do wyboru, takich jak klasyczne filmy, komedie, science fiction i wiele innych. Możesz używać Pluto TV nie tylko do bezpłatnego oglądania filmów online, ale możesz go również używać jako kompletnego zamiennika obecnej telewizji kablowej.

8. Popcornflix

Popcornflix to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych. Ma zarówno bezpłatne, jak i płatne konta, przy czym te ostatnie oferują ekskluzywne treści, strumienie wideo w jakości HD i brak reklam.

Różnorodność gatunków sięga od komedii, przez kryminał, po programy familijne. Na tej platformie każdy znajdzie coś dla siebie. Mają nawet oryginały Popcornflix, jeśli chcesz sprawdzić coś, czego nie zobaczysz na innych platformach.

9. Telewizor z procy

Sling TV to usługa telewizyjna oferująca szereg kanałów na żywo i na żądanie. Możesz przesyłać strumieniowo ponad 25 000 godzin treści ze swojego ulubionego kanału dzięki Sling TV. Kanał jest również kompatybilny z Androidem i Apple TELEWIZJA.

Możesz oglądać swoje ulubione filmy lub dowolny inny program, nie płacąc ani grosza za te usługi. Pamiętaj, że podczas tworzenia darmowego konta nie uzyskasz pełnej funkcjonalności, ale będzie więcej niż wystarczająco, abyś był zajęty.

10. Telewizor Tubi

Tubi TV to usługa przesyłania strumieniowego online, która oferuje szeroką gamę filmów. Istnieje od 2014 roku i jest obecnie jedną z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego.

Niektóre funkcje obejmują:

  • Interfejs nawigacyjny w stylu telewizora, który ułatwia znalezienie tego, czego szukasz.
  • Możliwość oglądania teraz lub zapisywania programów i filmów w kolejce do późniejszego obejrzenia.
  • Oglądaj z innymi, zapraszając znajomych (nawet jeśli nie mają Tubi).
  • Możliwość pobierania filmów i oglądania ich w trybie offline bez połączenia z Internetem.

11. Jidio

Yidio to usługa, która umożliwia ludziom wyszukiwanie i oglądanie filmów online. Może pomóc Ci znaleźć treści, które chcesz obejrzeć, nawet jeśli nie są one dostępne w serwisie Netflix lub Hulu. Yidio może również polecać filmy do obejrzenia na podstawie Twojej poprzedniej historii wyszukiwania.

Wyszukiwarka Yidio używa algorytmu, który przewiduje, jakiego filmu lub programu telewizyjnego szukasz, na podstawie Twojej poprzedniej historii wyszukiwania, popularności wśród innych użytkowników Yidio oraz popularności samego filmu lub programu telewizyjnego.

Rekommenderad:  12 Najlepsze obudowy iPhone'a 11 Professional i okładki, które możesz kupić

12. Pleks

Plex to odtwarzacz multimedialny, którego można używać do oglądania filmów online. Działa również jako serwer multimediów w tle, co oznacza, że ​​możesz zapisywać swoje multimedia na platformie. Niezależnie od tego, czy chcesz zostać następną Taylor Swift, zobaczyć, jak wyglądają Twoje ruchy taneczne, czy też poćwiczyć do roli aktorki telefonicznej, jest to idealna platforma dla Ciebie.

Plex to bezpłatna aplikacja typu open source, która porządkuje wszystkie Twoje domowe multimedia i umożliwia strumieniowe przesyłanie ich do dowolnego urządzenia z dowolnego miejsca. Możesz udostępniać swoje biblioteki znajomym, rodzinie i szerszej społeczności.

Oferują teraz bibliotekę online, co oznacza, że ​​możesz oglądać darmowe filmy bez posiadania swojej kolekcji.

13. Najlepsze filmy dokumentalne

Top Documentary Films to strona internetowa, która umożliwia użytkownikom oglądanie bezpłatnych filmów dokumentalnych online na niektóre z najpopularniejszych tematów.

Filmy dokumentalne są podzielone na sekcje, takie jak Środowisko, Przestępczość lub Nauka. Te sekcje zawierają wszelkiego rodzaju fascynujące filmy dokumentalne, od filmów o zachowaniu zwierząt po wykłady z fizyki.

Witryna twierdzi, że zawiera ponad 3000 filmów dokumentalnych i co tydzień dodają nowe. Wchodzisz na ich platformę, klikasz wybraną kategorię i wyszukujesz film dokumentalny, który chcesz obejrzeć za darmo.

14. Kanał Roku

Kanał Roku to kanał, który można znaleźć na urządzeniu Roku. Jest to bezpłatny kanał, który umożliwia bezpłatne oglądanie najnowszych filmów i programów telewizyjnych.

Kanał Roku ma niezły wybór filmów i programów telewizyjnych do wyboru, ale nie ma ich tak wiele, jak Netflix czy Hulu.

Jedną z najlepszych rzeczy w kanale Roku jest to, że jest bezpłatny. Możesz oglądać nieograniczoną liczbę odcinków telewizyjnych i filmów bez żadnych kosztów.

15. Paw

Peacock to bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego filmów, która oferuje treści z całego świata.

Peacock istnieje od 2004 roku i początkowo był tworzony jako stacja telewizyjna. W 2009 roku Peacock przekształcił się w internetową usługę przesyłania strumieniowego, w której obecnie oferuje filmy i seriale z całego świata.

Katalog Peacock stale się powiększa dzięki partnerstwu z innymi dostawcami. Jednym z nich jest Netflix, którego listę filmów i seriali można oglądać w Peacock, o ile masz subskrypcję Netflix.

16. Fawesome.tv

Fawesome.tv to podobna do Netflix platforma streamingowa, na której możesz oglądać darmowe filmy i programy telewizyjne online. Do wyboru jest wiele tytułów, które są dostępne na wszystkich głównych platformach (PC, Mac, Android, iOS).

Możesz wyszukać film lub program telewizyjny, który chcesz obejrzeć, według nazwy lub przejrzeć listę gatunków. Możesz także przeglądać według popularności lub kategorii, jeśli wcześniej wiesz, co chcesz obejrzeć. Istnieje wiele hitów kasowych, a także nisz, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby!

17. VRV

VRV to usługa przesyłania strumieniowego wielu kanałów, w tym Crunchyroll, Funimation, Rooster Teeth, Cartoon Hangover i Shudder. Wszystkie te kanały są dostępne za darmo. Możesz używać VRV do oglądania bezpłatnych filmów bez żadnej subskrypcji ani procesu rejestracji.

Platforma jest najlepsza pod względem oferowanego anime. Jeśli to jest coś, co lubisz, jest to platforma dla Ciebie.

VRV nie tylko udostępnia filmy na swojej platformie. Jeśli chcesz oglądać Crunchyroll na swoim komputerze, możesz użyć aplikacji VRV w przeglądarce lub pobrać ją bezpośrednio na swój komputer. Możesz także użyć aplikacji VRV do oglądania YouTube filmy offline na urządzeniu mobilnym.

18. Archiwum internetowe

Internet Archive to biblioteka cyfrowa non-profit. Zapewnia bezpłatny publiczny dostęp do zarchiwizowanych stron internetowych, a także zbiorów mediów cyfrowych. Deklarowaną misją organizacji jest powszechny dostęp do wszelkiej wiedzy.

Rekommenderad:  23 najlepsze miejsca do sprzedaży rękodzieła online

Internet Archive oferuje ponad 3 petabajty (3 milionów gigabajtów) trwałego przechowywania dzieł należących do domeny publicznej i chronionych prawem autorskim. Średnio ponad 1 do jej katalogów dodawanych jest miliard plików cyfrowych dziennie.

Oprócz archiwizacji treści internetowych, Internet Archive również aktywnie chroni zawartość, tworząc kopie zapasowe lub przesyłając starsze wersje ze źródeł internetowych, gdy oryginalne wersje zostaną zniszczone. Oznacza to, że wiele treści na platformie ma ponad 50 lat, więc koniecznie odwiedź tę platformę, gdy szukasz klasyków.

19. Xumo

Xumo to bezpłatna aplikacja do oglądania filmów i programów telewizyjnych bez ograniczeń co do ilości treści, które można oglądać. Aplikacja oferuje ponad 10 000 filmów i programów telewizyjnych, które możesz natychmiast przesyłać strumieniowo.

Ponadto zapewniają treści na żywo, w których możesz zdecydować, który ze 190 dostępnych kanałów chcesz oglądać.

20. Vimeo

Vimeo to dobrze znana witryna do udostępniania wideo online, która umożliwia przesyłanie i przesyłanie strumieniowe wideo. Vimeo zostało założone w 2004 roku, a jego pierwotnym zamiarem było działanie jako usługa hostingowa dla dłuższych filmów amatorskich niż Youtube.

Od tego czasu witryna przekształciła się w platformę udostępniania wideo z ponad 200 milionami różnych plików wideo przesyłanych rocznie. Istnieje wiele filmów, które można obejrzeć za darmo na Vimeo. Ponadto możesz je pobrać na później lub przesłać strumieniowo, aby obejrzeć je teraz.

21. Wudu

Vudu to firma, która umożliwia oglądanie darmowych filmów online. Ma ponad 20 000 filmów i programów telewizyjnych, które możesz przesyłać strumieniowo w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki tej platformie będziesz musiał obejrzeć kilka reklam, zanim będziesz mógł obejrzeć film, ale prawdopodobnie warto.

Vudu to amerykańska firma oferująca streaming filmów i programów telewizyjnych. Platforma udostępnia treści w ponad siedmiu językach, w tym angielskim, japońskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, chińskim mandaryńskim i koreańskim.

22. Redbox

Redbox to firma, która ma czerwone skrzynki w supermarketach, na stacjach benzynowych iw innych miejscach. Pudełka te zawierają płyty DVD i Blu-Ray do wypożyczenia. Jednak firma oferuje również bezpłatną usługę przesyłania strumieniowego.

Możesz przejść bezpośrednio do witryny Redbox, aby przesyłać strumieniowo programy telewizyjne lub filmy na telewizorze Smart TV lub za pośrednictwem ich aplikacji.

W sumie – najlepsze strony do oglądania darmowych filmów online

Dzięki tym pomysłom oglądanie bezpłatnych filmów online jest teraz łatwiejsze niż wcześniej. Jest to nie tylko oszczędny sposób oglądania filmów, które lubisz, ale możesz to robić w zaciszu własnego domu w dowolnym momencie. Podana tutaj lista stron internetowych może być Twoim ostatecznym przewodnikiem po Twoich potrzebach związanych z rozrywką.

Chociaż te witryny są obsługiwane przez reklamy, są legalne w Stanach Zjednoczonych. I to niewielka cena za oglądanie ulubionych programów za darmo. Pożegnaj więc miesięczne opłaty i przywitaj się ze swobodą oglądania filmów online za darmo. Wybierz i wybierz, który odpowiada Twoim potrzebom, i kliknij!