Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

24 dobrze płatne oferty pracy na czacie online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 24 dobrze płatne oferty pracy na czacie online

Czy chcesz pracować z domu w stałych godzinach, ale nie chcesz rozmawiać przez telefon? Praca na czacie online to jedna z możliwości, jeśli nie masz cichego miejsca do pracy i chcesz pracować w branży obsługi klienta.

Ponieważ coraz więcej klientów szuka pomocy w Internecie, rośnie popularność czatów obsługi klienta. Teraz masz szansę pomóc innym jako agent pomocy na czacie.

Kto może pracować na czacie online?

Praca na czacie może być świetną okazją do pracy z domu dla następujących przedsiębiorców:

 • Rodzice małych dzieci
 • Osoby, które nie mają prywatnego miejsca do pracy
 • Ci, którzy nie chcą rozmawiać przez telefon

Te oferty pracy online stają się coraz bardziej powszechne, ponieważ ludzie wolą natychmiastową komunikację na czacie od rozmowy telefonicznej. Wymagania dotyczące biura domowego są łagodniejsze w przypadku pracy na czacie online, ponieważ nie potrzebujesz cichego, wolnego od zakłóceń środowiska pracy.

Chociaż nie chcesz domu pełnego hałaśliwych dzieci, które nieustannie rozpraszają uwagę, praca na czacie online jest możliwa, jeśli masz małe dzieci lub hałaśliwy dom.

Sam mając dwójkę małych dzieci, osobiście unikam prac telefonicznych, ponieważ nasz dom nie spełnia wymagań dotyczących braku rozpraszania uwagi.

Najlepsze miejsca do znalezienia pracy na czacie online

Istnieje wiele źródeł możliwości znalezienia pracy na czacie online. Poniższa lista firm i platform to miejsca, które powinieneś sprawdzić w pierwszej kolejności. Niektóre firmy mogą obecnie nie zatrudniać, ale powinieneś regularnie sprawdzać.

1. Apple

Czy jesteś obeznany z Apple urządzenia? jako Apple Doradca w domumożesz pomóc w zapewnieniu obsługi klienta i pomocy technicznej.

Ta praca nie będzie polegała wyłącznie na czacie online, ale jest to jedna z lepszych dostępnych ofert pracy w obsłudze klienta w domu. Możesz uzyskać płatne wakacje i rabaty na produkty.

Stać się Apple Aby zostać doradcą, musisz spełnić niektóre z poniższych wymagań:

 • Zapewnij sobie wolne od zakłóceń miejsce pracy
 • Własne biurko, które może pomieścić Apple komputer
 • Noś zestaw słuchawkowy

2. Powstać

Powstać zatrudnia przedstawicieli czatu online dla różnych marek z listy Fortune 500 ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanady. Możesz rozpocząć czatowanie z klientami w ciągu pięciu dni od daty złożenia wniosku i możesz ustawić własny harmonogram.

Mimo że praca na czacie online jest wciąż stosunkowo nową dziedziną kariery, Arise może pochwalić się trzema referencjami:

 • W biznesie od 1994 roku
 • Ocena A+ w Better Business Bureau (BBB)
 • Część inicjatywy White House Joining Forces

Niektóre oferty pracy na czacie online wydają się „zbyt piękne, aby były prawdziwe”, ale Arise to firma o ugruntowanej pozycji z legalnymi możliwościami.

3. Najlepsza oferta

Gigant elektroniki Najlepsza oferta okresowo zatrudnia agentów zdalnej obsługi klienta.

Chociaż Twoimi głównymi obowiązkami będzie pomaganie klientom w realizacji zamówień i odpowiadanie na inne podstawowe pytania związane ze sprzedażą detaliczną, możesz również zapewniać wsparcie produktowe.

4. koncentryk

Jeśli chcesz pracować w pełnym wymiarze godzin z korzyściami, rozważ to koncentryk. Jako agent macierzysty zapewnisz wsparcie techniczne i zaoferujesz obsługę klienta.

Ponieważ Concentrix współpracuje z wieloma firmami, będziesz musiał być dostępny w normalnych godzinach pracy przydzielonej firmy.

5. FlexJobs

FlexJobs to tablica ogłoszeń, która sprawdza każde ogłoszenie w celu wyeliminowania oszustw. Publikują wiele elastycznych i zdalnych ofert pracy, w tym oferty pracy na czacie online.

Aby zobaczyć pełne oferty pracy, będziesz musiał zapłacić niewielką opłatę abonamentową, ale niewielka inwestycja może być warta niewielkiej inwestycji, jeśli możesz połączyć się z dużymi firmami, zamiast zastanawiać się, czy marnujesz czas na fałszywą aplikację.

Dzięki FlexJobs możesz szukać pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin. Niektóre stanowiska są całkowicie zdalne, podczas gdy inne mogą wymagać pracy z biura firmy przynajmniej jeden dzień w tygodniu.

6. fantazyjne ręce

Kolejnym miejscem, w którym możesz spróbować swoich sił jest fantazyjne ręce która specjalizuje się w 20-minutowych mikrozadaniach.

Ponieważ Fancy Hands jest w większości jednorazowym przedsięwzięciem, będziesz chciał rozważyć jedną z innych sugestii dotyczących spójnej pracy, ale możesz być w stanie porozmawiać lub wysłać e-mail w imieniu swojego klienta, aby rozwiązać jego problem.

7. Rzeczywiście

Jako jedna z największych internetowych tablic ogłoszeń, nie możesz tego zignorować Rzeczywiście. W pasku wyszukiwania wpisz słowa kluczowe, takie jak „praca na czacie online” lub „wsparcie na czacie online”, aby znaleźć dostępne stanowiska.

Twoje wyniki wyszukiwania zostaną wypełnione lokalnymi i krajowymi firmami, które potrzebują zdalnych agentów czatu.

Korzystanie z witryn z ofertami pracy, takich jak Indeed, pomaga również zaoszczędzić czas, ponieważ nie trzeba odwiedzać witryn każdej firmy, aby przeczesywać strony z wolnymi pozycjami.

Czas to pieniądz, a oszczędzanie czasu oznacza szansę na zarobienie większej ilości pieniędzy lub cieszenie się regularną równowagą między życiem zawodowym a prywatnym.

Rekommenderad:  Wezwanie specjalistów Data Science – ZS Data Science Challenge 2018 może być Twoją przepustką do pracy w Data Science

8. Żywa osoba

Żywa osoba reprezentuje wiele dużych firm w wielu niszach. Oprócz czatu i wsparcia telefonicznego możesz nawet mieć możliwość komunikowania się za pomocą wiadomości tekstowych lub Facebook Posłaniec.

Jeśli jesteś „ekspertem od treści”, Live Person może zapewnić możliwości, które wymagają większej wiedzy wykraczającej poza zwykłe obowiązki związane z obsługą klienta.

9. Świat na żywo

Rozważ obsługę mediów społecznościowych i wiadomości Świat na żywo. Możesz pracować w niepełnym wymiarze godzin i angażować się w rozmowy niezwiązane ze sprzedażą.

Zamiast tego możesz odpowiadać na komentarze w mediach społecznościowych lub odpowiadać na pytania za pośrednictwem czatu online lub aplikacji do przesyłania wiadomości.

Jeśli lubisz rozmawiać, pomagając ludziom, LiveWorld może być bardziej satysfakcjonujący niż inne możliwości pomocy na czacie.

10. ModSquad

Jako mod z ModSquadmożesz wybrać projekty, które chcesz, w oparciu o swoją pasję.

Możesz pracować z dowolnej prywatnej lokalizacji z szybkim łączem internetowym, co również sprawia, że ​​ModSquad jest bardziej elastyczny niż inne firmy obsługujące czaty, które mogą wymagać okresowych wizyt w ich biurze regionalnym.

Każda marka i projekt wymaga innych obowiązków, ale możesz także moderować fora i wchodzić w interakcje z innymi w mediach społecznościowych.

11. Igła

Jak Igła Adwokat, możesz reprezentować marki, które lubisz najbardziej. Oprócz rozwijania biznesu dla swoich ulubionych marek, możesz także zdobywać produkty i nagrody od marek, które reprezentujesz!

Ponieważ wybierasz godziny, w których chcesz pracować, płacisz za czat.

Wszystkie stanowiska są dostępne tylko na czacie (tak!) i masz elastyczne godziny pracy.

Wstępny proces aplikacji zajmuje tylko 30 minut, a sprawdzenie informacji w profilu do dwóch dni.

12. Operator

Operator to aplikacja zakupowa, w której kupujący online przeprowadzają badanie „operatora” i dokonują rekomendacji zakupów online.

Jeśli możesz zostać operatorem, możesz przeprowadzić kupujących przez ten proces, a nawet podzielić się osobistymi doświadczeniami z produktem.

Ponieważ pomagasz zachęcać do sprzedaży, możesz nawet zarobić niewielką prowizję za każdą zakończoną sprzedaż.

13. Rurociąg bez papieru

Rurociąg bez papieru od czasu do czasu zatrudnia agentów czatu online, aby pomagali swoim klientom biznesowym w wysyłaniu dokumentów cyfrowych do innych firm.

Kiedy klient nie może dowiedzieć się, jak wykonać zadanie, przeprowadzisz go przez ten proces. Możesz także pomóc odpowiedzieć na pytania innych potencjalnych klientów.

14. Eksperci Presto

Kolejną wielozadaniową niezależną platformą jest Eksperci Presta. Możesz oferować usługi wsparcia obsługi klienta klientom online z międzynarodowych firm.

Oferują pracę w technologii, doradztwie, korepetycjach, zdrowiu, projektowaniu i biznesie. Presto Experts jest skonfigurowany podobnie jak Fiverr, ponieważ tworzysz profil i prezentujesz swoje umiejętności, aby ktoś mógł Cię zatrudnić bezpośrednio przez stronę. Zarabiasz procent, gdy klient zapłaci Presto Experts.

15. Sedgwick

Jeśli nie masz problemów z obsługą roszczeń ubezpieczeniowych i odszkodowawczych, możesz zostać agentem ds. wsparcia Sedgwicka.

Wiele stanowisk obsługi klienta może wymagać dojeżdżania do pracy, ale Sedgwick dokona rozsądnych usprawnień, gdy będzie to stosowne i właściwe.

Sedgwick reprezentuje klientów w ponad 65 krajach, więc możesz znaleźć pracę także poza Stanami Zjednoczonymi.

16. Globalny Sutherland

Globalny Sutherland reprezentuje firmy z wirtualnymi agentami obsługi klienta. Wiele z tych stanowisk wymaga wsparcia telefonicznego, ale dostępne są również stanowiska tylko na czacie i e-mailu.

Ponieważ Sutherland obsługuje wiele firm, stale pojawiają się nowe stanowiska, które umożliwiają pracę w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin.

17. Praca nadrzędna

Upwork to popularna platforma dla początkujących freelancerów rozpoczynających działalność na boku. Możesz wyszukiwać oferty pracy na czacie online w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin i składać oferty.

Mówiąc z własnego doświadczenia, aplikuj tylko na oferty pracy od klientów ze statusem „Płatność zweryfikowana”.

Większość ofert z niezweryfikowanymi płatnościami to oszustwa, które będą próbowały wysłać Ci dokument z wirusami lub (co gorsza) nie zapłacić Ci za wykonaną pracę.

18. Po prostu zatrudniony

Inną wyszukiwarką ofert pracy jest Internet Po prostuZatrudniony. Podobnie jak w serwisie Indeed, możesz wyszukiwać „prace na czacie online” lub „agenci czatu online”, aby znaleźć wolne stanowiska dla firm internetowych.

19. Witryna 5

Dla osób zaznajomionych z hostingiem i wsparciem internetowym, Site5 może potrzebować twoich usług.

Twoje potencjalne obowiązki na czacie mogą obejmować pomoc potencjalnym klientom Site5 i zapewnianie wsparcia technicznego istniejącym klientom.

Site5 oferuje tylko wsparcie przez czat i e-mail, co może być dobre, jeśli nie chcesz również zapewniać wsparcia telefonicznego.

20. Czat Site Staff

Czat dla pracowników witryny wymaga jednoczesnego zarządzania trzema lub czterema osobnymi rozmowami. Jeśli potrafisz wykonywać wiele zadań jednocześnie, wyślij swoje CV na Czat SiteStaff.

Rekommenderad:  Dlaczego nie ma Internetu, gdy moja sieć VPN jest włączona?

Nawet jeśli w tej chwili nie zatrudniają, Twoja aplikacja pozostanie w aktach do przyszłych wakatów jako Gospodarz czatu, aby pomóc klientom SiteStaff Chat przenieść ich usługi na wyższy poziom.

21. Support.com

Jeśli nie masz nic przeciwko zapewnianiu pomocy technicznej dla urządzeń elektronicznych, takich jak komputery i drukarki, możesz ubiegać się o stanowisko pomocy zdalnej na czacie z Wsparcie.com.

Ponieważ coraz więcej danych jest przenoszonych do chmury, możesz również dołączyć do zespołu wsparcia ds. chmury. Na większości tych stanowisk pomocniczych potrzebujesz tylko podstawowych umiejętności technicznych.

22. OutPLEX

OutPLEX zatrudni Cię jako agenta czatu sprzedaży lub przedstawiciela obsługi klienta. Chociaż OutPLEX ma lokalizacje w Stanach Zjednoczonych i Republice Dominikany, ich praca w domu jest przeznaczona wyłącznie dla kandydatów z USA.

Te stanowiska mogą być tylko czatem lub oferować również wsparcie telefoniczne.

Oprócz zatrudniania rodzimych użytkowników języka angielskiego, powinieneś również rozważyć OutPLEX, jeśli mówisz również po hiszpańsku lub francusku!

23. TeleTech

Możesz zostać Współpracownikiem Domowym z TeleTechchociaż będziesz potrzebować zestawu słuchawkowego, ponieważ ta pozycja nie służy tylko do czatu.

Podczas składania wniosku podaj godziny pracy, a TeleTech dopasuje dostępność Twojego harmonogramu do otwartego projektu. Większość projektów wymaga pracy co najmniej 20 godzin tygodniowo.

Kandydaci muszą mieć co najmniej 17 lat i posiadać dyplom ukończenia szkoły średniej lub odpowiednik GED.

24. Rozwiąż źródło

ŹródłoRozwiąż oferuje wiele stanowisk obsługi klienta, w tym agentów czatu na żywo do następujących zadań:

 • Zapytania obsługi klienta
 • Wprowadź zamówienia
 • Sprawdź status zamówienia
 • Pytania do pomocy technicznej

Oprócz zapewniania wsparcia na czacie na żywo, możesz również zapewniać wsparcie przez e-mail.

Jak zakwalifikować się do pracy na czacie online

Wymagania kwalifikacyjne dotyczące pracy na czacie online są zwykle mniej rygorystyczne niż w przypadku innych prac związanych z obsługą klienta, ale nie każdy może dostać pracę na czacie.

Nadal musisz spełnić niektóre z tych podstawowych wymagań:

 • Niezawodne połączenie internetowe min 5 Pobieranie w Mb/s
 • Minimalna prędkość pisania 35 WPM
 • Minimalne literówki i jasna komunikacja
 • Obsługuj wiele rozmów jednocześnie
 • Przyjazne i profesjonalne podejście
 • Samodyscyplina do pracy w domu

Niektóre firmy mogą wymagać dwóch lat wcześniejszego doświadczenia w obsłudze klienta, zanim będzie można zakwalifikować się na te stanowiska.

Możesz być również zobowiązany do pracy w pełnym wymiarze godzin, a także być dostępnym w nocy i w weekendy. Istnieje również wiele stanowisk w niepełnym wymiarze godzin z elastycznymi godzinami pracy.

Często Zadawane Pytania

Istnieje wiele pytań dotyczących pracy na czacie online, oto pytania i odpowiedzi.

Ile płacą oferty pracy na czacie online?

Większość ofert pracy na czacie online jest płatna między $8 i 15 dolarów za godzinę. Na stanowiskach na poziomie podstawowym możesz spodziewać się zarobków do 10 USD na godzinę.

Chociaż ta płaca nie jest tak wysoka, jak w innych firmach domowych, oszczędzasz pieniądze, ponieważ nie musisz dojeżdżać do pracy. A jeśli aktualna sytuacja życiowa uniemożliwia Ci pracę poza domem, jakakolwiek płaca jest lepsza niż żadna.

Jakich zadań wymaga praca na czacie domowym?

Obowiązki związane z pracą na czacie online w dużej mierze zależą od potrzeb klienta. Możliwe, że możesz wykonać jedno zadanie lub kombinację następujących czynności:

 • Obsługa klienta
 • Przedstawiciel handlowy
 • Wsparcie emailowe
 • Pomoc techniczna

Jako agent handlowy możesz zarabiać podstawową pensję (tj. 10 USD za godzinę) plus prowizję, jeśli Twój klient dokona sprzedaży. Inni agenci klienta niebędący sprzedawcami zwykle zarabiają tylko stałą pensję, ale mogą otrzymywać podwyżki, jeśli masz świetne wskaźniki.

Czy oferty pracy na czacie online są dostępne tylko dla mieszkańców USA?

Niektóre firmy będą zatrudniać tylko freelancerów z siedzibą w USA, ale inne firmy akceptują pracowników z krajów międzynarodowych. Dwa najważniejsze wymagania dla większości firm to umiejętność mówienia w ojczystym języku oraz umiejętność szybkiego i dokładnego pisania.

Nawet w przypadku stanowisk tylko w USA niektóre firmy akceptują kandydatów tylko z niektórych stanów ze względów prawnych. Jeśli kwalifikujesz się do jakiejkolwiek zdalnej pracy na czacie, powinieneś zdecydowanie rozważyć złożenie wniosku.

Jeśli chodzi o szybkość pisania, kilka firm wymaga szybkości pisania co najmniej 60 słów na minutę (WPM), ale inne są bardziej łagodne z szybkością 35 WPM.

Czy wszystkie oferty pracy na czacie online zapewniają korzyści?

Większość ofert pracy na czacie online nie zapewnia świadczeń, takich jak ubezpieczenie zdrowotne, składki 401 000 lub płatny czas wolny. Aby uzyskać te świadczenia, należy ubiegać się o stanowisko pracownika w pełnym wymiarze godzin w indywidualnej firmie.

Większość sugestii wymienionych na tej liście to agencje, które łączą Cię z partnerem lub marką, którą reprezentujesz.

Jako niezależny kontrahent zarabiasz tylko stawkę godzinową lub za czat. Chociaż nie zarabiasz tak wielu korzyści, masz również większą elastyczność harmonogramu i możesz pracować dla wielu klientów, jeśli chcesz.

Rekommenderad:  Nowy Rok: Nowa strategia marketingu cyfrowego!

Jakie są minimalne godziny pracy na czacie online?

Każda firma ma inne obciążenie pracą dla przedstawicieli czatu online. W przypadku pracy w niepełnym wymiarze godzin zazwyczaj można spodziewać się pracy co najmniej 10 lub 20 godzin tygodniowo. Na pełnym etacie będziesz pracować od 35 do 40 godzin.

Liczba godzin pracy zależy od liczby klientów i dostępności innych przedstawicieli obsługi klienta. Tak więc w niektórych tygodniach możesz pracować więcej godzin niż w innych.

Niezależnie od tego, ile godzin pracujesz, oferty pracy na czacie online zapewniają stały strumień dochodów podczas pracy w domu.

Czy wszystkie oferty pracy na czacie online są zdalne?

Praca zdalna zazwyczaj oznacza, że ​​możesz pracować z domu przez cały czas. Nielicznymi wyjątkami mogą być sesje szkoleniowe wymagające podróży.

Niektóre firmy umożliwiają pracę zdalną od samego początku, ale inne mogą wymagać, abyś pracował przez większość dni w call center przez okres do dwóch lat.

Gdy już zdobędziesz biegłość i udowodnisz, że jesteś odpowiedzialny, będziesz mieć możliwość pracy w domu.

Jeśli musisz pracować zdalnie z domu, najlepszą opcją jest praca dla agencji lub platformy dla freelancerów, ponieważ będziesz niezależnym wykonawcą.

Najczęstszym wyjątkiem jest sytuacja, w której masz wcześniejsze doświadczenie jako agent obsługi klienta, ponieważ firmy będą bardziej elastyczne, jeśli chodzi o rekrutację.

Czy potrzebujesz dyplomu ukończenia studiów wyższych, aby pracować na czacie online?

Niektórzy klienci wymagają dyplomu ukończenia studiów wyższych, aby zostać agentem czatu online. W wielu przypadkach musi to być dyplom ukończenia studiów, który potwierdza wiarygodność klientów.

Jeśli świadczysz pomoc techniczną w zakresie komputerów, może być wymagane na przykład wykształcenie informatyczne.

Większość firm wymaga jedynie dyplomu ukończenia szkoły średniej lub odpowiednika GED lub wcześniejszego doświadczenia w obsłudze klienta.

Posiadanie co najmniej dwuletniego doświadczenia w obsłudze klienta przychodzącego lub wychodzącego sprawia, że ​​jesteś konkurencyjnym kandydatem na stanowisko czatu online.

Czy mogę mieć pracę na czacie online, jeśli mam dużo hałasu w tle?

Zaletą pracy na czacie online jest to, że nie musisz rozmawiać z klientem. Oznacza to, że możesz mieszkać obok ruchliwej autostrady lub mieć w pobliżu wrzeszczącego malucha, a klient nie jest mądrzejszy.

Zanim możliwe było wsparcie przez czat online i e-mail, trzeba było znaleźć spokojne środowisko pracy lub pracować w call center.

Oczywiście nadmierny hałas w tle może powodować utratę koncentracji. Nadal musisz udzielać szybkich odpowiedzi i zarządzać maksymalnie czterema rozmowami jednocześnie.

Jeśli jest zbyt dużo hałasu lub zbyt wiele elementów rozpraszających uwagę, Twoja wydajność spadnie i potencjalnie stracisz swoją pozycję.

Niektórzy klienci mogą nadal wymagać okresowego wykonywania połączeń telefonicznych. W takim przypadku potrzebne będzie ciche, profesjonalne środowisko pracy.

Krótko mówiąc, przed przyjęciem stanowiska zawsze czytaj pełny opis stanowiska. Nie bój się zadawać pytań, jeśli na stronie nie ma odpowiedzi na pytanie o wymagane środowisko pracy.

Streszczenie

Firmy z każdej branży potrzebują specjalistów ds. obsługi klienta, takich jak Ty. Ponieważ pozycja na czacie online może być obecnie niedostępna z jedną z rekomendacji, zamiast tego rozważ kilka innych sugestii.

Możliwa jest praca w domu w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin z czatem online. Te prace mogą być ekscytujące i mniej stresujące niż tradycyjne prace związane z obsługą telefoniczną.