Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

25 najlepszych gadżetów, które utrzymają Twój dom w czystości

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 25 najlepszych gadżetów, które utrzymają Twój dom w czystości

Sprzątanie domu nie powinno już być obowiązkiem nie do zniesienia, jeśli skorzystasz z zaawansowanych technologicznie gadżetów i narzędzi, które Ci w tym pomogą. Co roku na rynku pojawiają się nowe gadżety do czyszczenia i inteligentne narzędzia technologiczne, ale skąd wiesz, co jest dobre, a co zepsute? Większość konsumentów będzie szukać gadżetów czyszczących, które są bardzo łatwe w użyciu i utrzymaniu, a jednocześnie nie kosztują wygórowanej ceny.

Aby zaoszczędzić czas i energię, osoby obeznane z technologią powinny mieć w domu nie tylko jeden gadżet do czyszczenia, niezależnie od tego, czy mówimy o zmywarce, inteligentnym odkurzaczu czy czymkolwiek innym. Nasze życie zawodowe i osobiste często jest bardzo napięte i nie udaje nam się posprzątać domu tak, jak byśmy chcieli, a wynajęcie profesjonalnych sprzątaczy nie zawsze jest najtańszym rozwiązaniem. Być może więc rozwiązaniem, którego szukasz, będzie inwestycja w gadżet do sprzątania domu. Oto niektóre z najlepszych, jakie udało nam się znaleźć.

Odkurzacze iRobot Roomba

ja robotem to jedna z najbardziej znanych firm zajmujących się produktami techniki sprzątania domów. Dzięki niektórym z najlepszych projektów na rynku i zdecydowanie nie najtańszym w okolicy, firma wyrobiła sobie markę na początku dzięki Roomba, inteligentny robot odkurzający firmy. Istnieje sześć różnych wersji, od 350 dolarów do nawet 700 dolarów. Najwyżej Roombę 790 jest wyposażony w bezprzewodowe centrum dowodzenia, dzięki czemu można nim sterować z dowolnego miejsca w domu, a także w dodatkowe akcesoria, takie jak dodatkowe filtry i szczotki.

Najtańsza Roomba 630 to nadal bardzo dobry gadżet do czyszczenia, który warto wziąć pod uwagę w domu, ponieważ dzięki trzystopniowemu systemowi czyszczenia bardzo skutecznie wchłania sierść zwierząt, sierść i inne włókna. Odkurzaczy Roomba można używać do czyszczenia dywanów, płytek, podłóg laminowanych i twardego drewna. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak dokładnie działają inteligentne odkurzacze Roomba firmy iRobot.

Ale iRobot nie jest jedyną firmą, która wypuszcza na rynek inteligentne i dobrze wyglądające odkurzacze, więc spójrz także na poniższe nazwy.

 • Odkurzacz Samsung Navibot – obecnie odkurzacz NaviBot kosztuje ok 350 dolarów, ale cena jest różna u różnych sprzedawców detalicznych. Te gadżety do czyszczenia są wyposażone w własny wizjonerski system mapowania, który pomaga wytyczyć najbardziej efektywny kurs w domu. Posiada również wbudowaną kamerę, dzięki której uczy się najlepszej możliwej ścieżki czyszczenia.
 • LG HomBot 3.0 Inteligentny robot sprzątający – Firma LG ma też kilka gadżetów czyszczących, które, mam nadzieję, wykorzystasz w swoim domu. Odkurzacz Hom-Bot Robot jest w sprzedaży detalicznej za 600 dolarów i jest wyposażony w system mapowania Magellan, 3 inteligentne tryby czyszczenia, niski poziom hałasu, a nawet zaplanowane czyszczenie. Podoba mi się w nim to, że Hom-Bot automatycznie powróci do stacji ładującej, gdy bateria będzie bliska całkowitego wyczerpania.
 • Odkurzacz pionowy Dyson DC25 w technologii Animal Ball – ten może nie wydawać się tak inteligentny, jak w tradycyjnej formie, ale sekret tkwi w jego dużej mocy ssania wynoszącej 220 W. Jest również wyposażony w filtr HEPA, elektryczną szczotkę i jest również certyfikowany do użytku przez osoby cierpiące na astmę.

Robomopa

The Robomopa to urządzenie do wycierania kurzu składające się z ramy w kształcie kapelusza, która posiada na spodzie elektrostatyczną podkładkę przeciwkurzową, w której znajduje się samobieżna kula umieszczona pośrodku ramy. Robomop jest wyposażony w prosty akumulator. Ilekroć napotka przeszkodę, zmieni kierunek i będzie kontynuował odkurzanie. Ponieważ jest tak mały, podejrzewam, że wiele osób używa go do czyszczenia pod meblami lub w trudno dostępnych miejscach. Robomop to bardzo prosty robot do odkurzania podłóg i dlatego jest tańszy mniej niż 25 dolarów NA Amazonale przynajmniej jest dostępny dla każdego dzięki niskiej cenie wejścia.

Poniżej znajdziesz jednak więcej podobnych urządzeń, w wyższych cenach, ale także z większą liczbą funkcji. Są zdecydowanie lepsze od Robomopa, ale ich cena plasuje je w innej lidze, która dla wielu może być niedostępna.

 • Scooba – to robot myjący podłogę tej samej firmy iRobot. Najtańszy Scooba 230 zwróci ci pieniądze 270 dolarów podczas Scooba 390 koszty 500 dolarów. Nie tylko myją i szorują różne rodzaje powierzchni, ale także zabijają prawie 97% powszechnie występujących w gospodarstwie domowym bakterii.
 • Brawa – ten robot do mycia podłóg był znany jako Mint, zanim iRobot przejął firmę. Istnieją dwa modele, jeden w 200 dolarówi jeden dla 300 dolarów w obu przypadkach używa się ściereczek do czyszczenia z mikrofibry, ale droższy model ma również dłuższą żywotność baterii.
 • Neato XV-12– obecnie w sprzedaży detalicznej za 310 dolarów, Neato XV-12 jest w rzeczywistości inteligentnym odkurzaczem, ale jego specyfikacje i wygląd upodabniają go do tych produktów. Jeśli chcesz, możesz także kupić do niego oddzielny zestaw dla zwierząt i alergików.

Szorowarka soniczna

The Szorowarka soniczna to bardzo mocne narzędzie czyszczące, które szoruje z bardzo dużą prędkością 10 000 razy na minutę. Z pewnością zaoszczędzi to Twój cenny czas i nie będziesz musiał kupować aż tak dużej ilości środka czyszczącego. Jest również wyposażony w wymienne głowice, dzięki czemu można uzyskać dostęp do różnych obszarów, dużych i małych. Obecnie sprzedaje za poniżej 50 dolarów NA Amazonw porównaniu z początkową ceną wynoszącą 100 dolarów.

Jest coś podobnego do Sonic Scrubber Narzędzie do czyszczenia ScumBuster Xtreme firmy Black & Decker który z pewnością stanie się naprawdę przydatnym naczyniem w Twoim domu.

Pokojówka

Miesiąc temu zdecydowaliśmy się na kota. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że jeśli kuweta nie będzie czysta, to kot znajdzie miejsce gdziekolwiek indziej w domu i załatwi swoje potrzeby. Pokojówka to automatyczna, samoczyszcząca kuweta, która posiada również wysokiej jakości żwirek zbrylający. Tak więc, gdyby ktoś podarował to naszej rodzinie, pojawiłoby się pytanie: „czyja kolej na sprzątanie kuwety?” zniknie raz na zawsze, ponieważ LitterMaid się tym zajmie. Obecnie jest sprzedawany za mniej niż 200 dolarów NA Amazon.

Cel dla zwierząt domowych

Cel dla zwierząt domowych to kolejny gadżet sprzątający skierowany do osób posiadających w domu zwierzęta. Jeśli masz nieprzyjemny zapach lub plamy od zwierząt domowych, możesz użyć przenośnego odkurzacza Purpose for Pets, aby je usunąć. Pochodzi z 3 calową szczotkę do szorowania i zintegrowane diody LED z czarnym światłem, które oświetlają ukryte plamy po zwierzętach. Ten gadżet do czyszczenia to zrobi kosztuje 90 dolarówale przynajmniej możesz mieć pewność, że Twój dom już nigdy nie będzie śmierdział.

Zgniatarka śmieci Broan

Teraz jest to gadżet, który każdy chciałby mieć w swoim domu. The Zgniatarka śmieci Broan ma solidną konstrukcję, która sprawia, że ​​produkt wygląda dokładnie tam, gdzie powinien. Mówi się, że zmniejsza objętość odpadów o 75% dzięki zastosowanemu mechanizmowi kruszenia 3000 funtów ciągłej siły. Posiada również systemy redukcji nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu nigdy nie będzie brzydko pachnieć w Twojej kuchni. Zgniatarka do śmieci Broan pozwoli Ci zaoszczędzić czas spędzony na wynoszeniu śmieci, ponieważ zmniejsza ilość śmieci sześciokrotnie. Nie jest to najtańszy gadżet do utrzymania domu w czystości, za jaki obecnie się go sprzedaje około 800 dolaróww dół od 1330 dolarów.

Inteligentny oczyszczacz powietrza Philips

O inteligentnym gadżecie do czyszczenia oczyszczaczy powietrza firmy Philips wspominaliśmy już wcześniej, kiedy umieściliśmy go na naszej liście gadżetów, które przykuły naszą uwagę na targach IFA 2013. Produkt nie trafił jeszcze na półki sklepowe, dlatego nie podano jeszcze ceny. Ten inteligentny oczyszczacz powietrza dba o to, aby powietrze, którym oddychasz, było wolne od zanieczyszczeń, dymu tytoniowego, a dzięki dedykowanej aplikacji możesz kontrolować jakość powietrza także wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Tryb turbo gwarantuje, że oczyszczacz powietrza oczyści powietrze tak szybko, jak to możliwe.

Oprócz najnowszego gadżetu do oczyszczania powietrza firmy Philips, oto kilka innych podobnych gadżetów czyszczących, którym warto się przyjrzeć i rozważyć zakup

 • Wieża antybakteryjna Honeywell HepaClean – jest to bardzo cichy oczyszczacz powietrza w kształcie wieży, który może pokryć powierzchnię do 185 stóp kwadratowych. Jest również wyposażony w zwalczające zarazki światło UV, które pomaga redukować wirusy i bakterie, takie jak grzyby i zarodniki pleśni. Mówi się, że filtr HEPA usuwa do 99 procent cząstek znajdujących się w pomieszczeniach, które mogą być szkodliwe dla zdrowia.
 • Rabbit Air BioGS – ten oczyszczacz powietrza firmy RabbitAir jest wyposażony w technologię filtrów BioGS HEPA, która jest wyposażona w zmywalne filtry węglowe. Jest naprawdę potężny, ponieważ może pokryć powierzchnię nawet 600 stóp kwadratowych. Dzięki swojej technologii ma również zerową emisję ozonu. To idealny gadżet dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie.
 • Ecovacs Atmobot – patrząc po raz pierwszy na Atmobota, miałem wrażenie, że to robot odkurzający, mający podłogę lub myjący. Dzięki naprawdę atrakcyjnemu wyglądowi Atmobot nie tylko stoi w kącie i oczyszcza powietrze, ale faktycznie „poluje” na nie i podąża za nim. Jest również wyposażony we wskaźnik jakości powietrza, posiada raporty dźwiękowe i może nawet odtwarzać ulubione piosenki, jednocześnie oczyszczając powietrze.

Różdżka dezynfekująca CleanWave

Najmłodsi mogą pomyśleć, że to magiczna różdżka, ponieważ może zabić nawet 99 osób.9% zarazków, alergenów i innych bakterii powodujących nieprzyjemny zapach w Twoim domu lub gdziekolwiek chcesz to zabrać ze sobą. Jest to możliwe, ponieważ Różdżka dezynfekująca CleanWave wykorzystuje zaawansowaną technologię światła UV-C, która jest stosowana do dezynfekcji sprzętu szpitalnego od ponad 30 lat. Możesz go zabrać ze sobą i używać go do sprzątania odwiedzanych miejsc, jeśli boisz się zarazków lub po prostu chcesz być bezpieczny. Teraz Do około 78 dolarów NA Amazonw porównaniu z 90 USD wydaje się, że jest to gadżet do czyszczenia, który naprawdę musimy mieć w domu.

Niszczarka do papieru Fellowes Powershred

Kiedy masz dużo bezużytecznego papieru, czy to w pracy, czy w domu, musisz zaopatrzyć się w niszczarkę i pozbyć się go w najbardziej ekologiczny sposób. Za to, Niszczarka do papieru Powershred z Fellowes będzie w sam raz. Obecnie sprzedawany za 170 USD, w porównaniu z 460 USD, jest to jedna z najgorętszych ofert czyszczenia gadżetów, której prawdopodobnie nie można przegapić, jeśli jesteś zainteresowany. Jest wyposażona w system JamProof i oszczędzający czas wskaźnik pojemności arkusza.

Windoro Windows Robot sprzątający

Czyszczenie Twojego windows jest teraz możliwe przy pomocy pracujących robotów. Można go używać do czyszczenia windows gdy jesteś w domu lub we własnym biurze. Trwa do 2 godzin na jednym ładowaniu. Urządzenie przysysa się do okna dzięki systemowi magnetycznemu. Do czyszczenia okna wykorzystuje wirujące podkładki z mikrofibry. Obecnie, Robot sprzątający Windoro Do windows sprzedaje za 400 euro.

Korektor Kitchenaid Superba

Kto lubi sprośne życzenia? Wiem, że nie i podejrzewam, że ty też nie masz do tego szczególnej pasji. Ale jeśli masz 800 dolarów do wydania na cudowność Korektor KitchenAid Superba zmywarkę, wtedy zrozumiesz, dlaczego technologia ułatwia nam codzienne obowiązki. Dzięki tej zmywarce Twoje naczynia wyjdą bardzo czyste, zachowując jednocześnie najniższy poziom hałasu. Jest również wyposażony w wysoką wannę z wnętrzem ze stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość i odporność na upływ czasu.

Na rynku jest więcej innych zmywarek, więc wybraliśmy dla Ciebie więcej

 • Zmywarka LG TrueSteam – Zmywarka LG jest wyposażona w prawdziwy generator pary, który zapewnia najwyższą skuteczność czyszczenia bez konieczności wstępnego mycia naczyń. Posiada również podwójny strumień, za pomocą którego można regulować ciśnienie wody dla każdego stojaka. Zmywanie naczyń znów staje się przyjemnością!
 • Zmywarka Boscha – przy hałasie wynoszącym zaledwie 46 dBA ta zmywarka firmy Bosch uznawana jest za najcichszą w swojej klasie. Technologia ActiveTab Tray optymalizuje rozpuszczanie detergentu; technologia zmiękczania wody dba o czystość naczyń, a AquaStop Plus chroni przed wyciekaniem wody.
 • Zmywarka Electroluxa – nie najtańszy w okolicy, ale zdecydowanie jeden z najsłodszych. Pomimo dobrego wyglądu oferuje również dużą pojemność użytkową, sterowanie IQ-touch i standardy Energy Star.