25+ najlepszych modów Minecraft, których musisz użyć [Updated List]

Szukasz najlepszych modów do gry Minecraft? Jeśli tak, to nie tylko ty tego szukasz. Jest wielu ludzi takich jak Ty, którzy chcą zdobyć mod do gry Minecraft, aby ulepszyć grę z zachwytem ich serca.

Nie można zaprzeczyć, że Minecraft jest jedną z najlepszych gier wszechczasów. Do Twojej wiadomości, to najlepiej sprzedająca się gra wideo wszechczasów. Miliony graczy codziennie dostraja się do gry. Jeśli lubisz gry i nie słyszysz o Minecrafcie, nie wiesz zbyt wiele o grach. To gra, w której możesz zbudować wszystko za pomocą klocków. (To najprostsze wytłumaczenie dla tej gry!)

Chociaż sama gra jest świetna, korzystanie z modów pozwala graczom nie mieć żadnych ograniczeń. Chodzi o twoją kreatywność! Więc bez marnowania więcej czasu tutaj są najlepsze mody Minecraft, które musisz wypróbować…

25 najlepszych modów Minecraft do użycia (najnowsze)

Najlepsze mody Minecraft

Mapa podróży

Stronie internetowej: Mapa podróży

Jedną z pierwszych rzeczy, które mogą się zdarzyć w Minecraft, jest zagubienie się. Ta gra o przetrwaniu nie ma żadnej mapy. W rezultacie wielu graczy ma problemy z powrotem do domu. Na szczęście możesz zainstalować mod Journey Map w Minecraft na swoim komputerze. Po zainstalowaniu Journey Map będziesz mógł zobaczyć wszystkie miejsca, w których byłeś. Nie tylko to, ale możesz nawet zaznaczać miejsca na mapie. Może to być pomocne przy oznaczaniu i znajdowaniu kilku kopalń.

Fastcraft / Optifine

Stronie internetowej: Fastcraft / Optifine

Mimo że Minecraft nie jest grą wymagającą dużych zasobów, niektórzy użytkownicy mogą mieć z tym problemy. Mogą się z tym zmierzyć użytkownicy posiadający starsze komputery. W takim przypadku możesz spróbować zainstalować mod Fastcraft. Znany również jako Optifine, czyni Minecraft nawet na starszych systemach. Jest w stanie to zrobić, zmniejszając grafikę gry o duży margines. Nie tylko to, ale nawet zastępuje tekstury gry. W rezultacie Minecraft będzie działał płynnie na twoim komputerze.

Mroczny las

Stronie internetowej: Zmierzch Las

Twilight Forest oferuje wspaniałą przygodę w lasach Minecraft. Zmienia różne aspekty mapy Minecraft. W rezultacie możesz wędrować po ciemnych lasach, takich jak Zmierzch. Oprócz tego możesz także walczyć z potworami w lasach. Ten mod Minecraft obejmuje również inne miejsca, takie jak lodowce, gaje, labirynty i wiele innych. Ogólnie oferuje użytkownikowi wspaniałe wrażenia z gry Minecraft.

Pakiet lochów

Stronie internetowej: Pakiet lochów

Jeśli lubisz grać w lochy i smoki, ten mod Minecraft jest właśnie dla Ciebie. Dodaje wiele fajnych lochów do mapy Minecraft. I możesz wejść do wszystkich tych lochów i świetnie się nimi bawić. Nie tylko to, ale oferuje zupełnie inną rozgrywkę w Minecraft. W rezultacie jest to świetny wybór, jeśli chcesz wypróbować coś innego w Minecraft. Mod Dungeon Pack jest bardzo podobny do różnych innych gier w lochach.

Botania

Stronie internetowej: Botania

Jak sama nazwa wskazuje, Botania to mod Minecraft związany z roślinami i drzewami. Dodaje dodatkowe kwiaty i rośliny w twojej grze. Następnie możesz wyhodować wszystkie te nowe rośliny i drzewa w Minecraft. Nie tylko to, ale niektóre z tych roślin oferują nawet dodatkową funkcjonalność w grze. Niektóre z tych roślin można wykorzystać do leczenia, a niektóre do jedzenia. Ale najlepsze w tych roślinach jest to, że mają kształty i rozmiary. W rezultacie wyglądają całkiem dobrze, co czyni je idealnymi dla graczy RPG.

Zaginione miasta

Stronie internetowej: Zaginione miasta

Lost Cities to kolejny mod przygodowy dostępny w Minecraft. Ten mod doda w dużej mierze opuszczone miasto do twojego serwera Minecraft. Możesz je wędrować po różnych budynkach w postapokaliptycznym mieście. Dodaje dużą liczbę budynków, w tym wieżowce, fabryki, drogi i wiele innych. Nie tylko to, ale możesz także walczyć z postaciami w tym modzie dla Minecraft. W rezultacie będziesz się dobrze bawić z tym modem.

Millénaire

Stronie internetowej: Millenaire

Millenaire to Minecraft, który czyni cię milionerem w grze. Zastępuje dużą część mapy twojego serwera zupełnie nową lokalizacją. Wszystkie zasoby zamieniane są w zamożne odpowiedniki, które gracz może odebrać. Nie tylko to, ale wieśniacy zamieniają się w dzieci w mod Millenaire do Minecraft. Cały motyw tego modu oparty jest na starożytnym Rzymie. Wszystkie postacie mają również podobne skórki, które pasują do tego okresu.

Bloki stolarskie

Stronie internetowej: Bloki stolarskie

Carpenter's Blocks to idealny mod dla graczy Minecraft, którzy są budowniczymi. Pozwala projektować i budować różnego rodzaju budynki. W rezultacie jest idealny dla graczy RPG, którzy chcą dobrze się bawić podczas budowania budynków w Minecraft. Ten mod do gry Minecraft może być świetny dla kreatywnych graczy Minecraft. W porównaniu do domyślnych elementów Minecraft oferuje graczowi wiele elementów.

Ulepszenia ekwipunku

Stronie internetowej: Ulepszenia ekwipunku

Zarządzanie zapasami w Minecrafcie może być dość nerwowe. W ekwipunku jest wiele przedmiotów Minecraft. Ale masz tylko kilka miejsc na ekwipunek. W rezultacie mody, takie jak ulepszenia ekwipunku, mogą być bardzo przydatne. Ten mod automatycznie zarządza całą przestrzenią magazynową. Będzie również zarządzać narzędziami i ubraniami, automatycznie przenosząc je do odpowiedniego gniazda. Z tego powodu ulepszenia ekwipunku mogą być świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu podczas gry w Minecraft.

Realizm Hyper HD

Stronie internetowej: Realizm Hyper HD

Jeśli masz potężny komputer do grania w Minecraft, zdecydowanie powinieneś zdobyć ten mod. Grafika Minecraft jest nieco przestarzała w porównaniu do najnowszych gier AAA. W rezultacie wielu graczy może chcieć lepszej grafiki z gry Minecraft. I tu właśnie pojawia się realizm Hyper HD. Ten mod doda tekstury HD do Minecraft, a także zwiększy ustawienia grafiki. Z tego powodu Minecraft będzie wyglądał znacznie lepiej niż wcześniej na twoim komputerze do gier.

Walia

Stronie internetowej: Walia

Walia to mod Minecraft, który modyfikuje interfejs użytkownika tej gry. Pozwala dowiedzieć się więcej o różnych blokach w Minecraft bez otwierania ekwipunku. Aby korzystać z Walii, musisz po prostu celować w dowolny blok w grze. Gdy to zrobisz, pokaże ci różne informacje dotyczące bloku. W rezultacie możesz zaoszczędzić dużo czasu, instalując ten mod w Minecraft.

Wciąż głodny

Stronie internetowej: Wciąż głodny

Ponieważ Minecraft to gra o przetrwaniu, od czasu do czasu jedzenie jedzenia jest dość ważne. Bez jedzenia jedzenia na czas możesz umrzeć z głodu i umrzeć w tej grze. Ale znalezienie żywności we wszystkich biomach nie jest łatwe w grze takiej jak Minecraft. Jeśli jest to również problem podczas grania w Minecraft, powinieneś wypróbować grę Still Hungry. Ten mod zapewnia graczom nieograniczoną ilość jedzenia. Z tego powodu nie musisz szukać jedzenia na mapie. I nie będziesz już głodować z powodu braku jedzenia.

Energetyka stosowana 2

Stronie internetowej: Energetyka stosowana 2

Minecraft ma wiele zaawansowanych rzeczy, jeśli chodzi o tworzenie maszyn. Ale wszystkie te maszyny wymagają energii do działania. I energetyka stosowana 2 to mod Minecraft, który zamienia materię w energię. Nie tylko to, ale także doda nowe bloki do gry. Te bloki oferują dodatkowe funkcje, które mogą być przydatne podczas tworzenia maszyn w Minecraft.

Zaawansowana rakieta

Stronie internetowej: Zaawansowana rakieta

Jak powiedziano wcześniej, w Minecraft możesz tworzyć różne rodzaje maszyn. A Advanced Rocketry mod dla Minecraft przenosi tę grę na wyższy poziom. Jak sama nazwa wskazuje, ten mod dodaje rakiety do tej gry. Następnie możesz tworzyć różne rzeczy, takie jak rakiety, satelity, stacje kosmiczne i wiele więcej w Minecraft. Nie tylko to, ale Advanced Rocketry dodaje także eksplorację kosmosu w Minecraft. W rezultacie dodaje do gry różne rzeczy, które oferują wyjątkowe doznania.

Decocraft

Stronie internetowej: Decocraft

Deco Craft to świetny mod Minecraft dla graczy RPG, którzy uwielbiają tworzyć piękne domy. Zgodnie z nazwą, ten mod oferuje różne opcje dekoracji. Następnie możesz udekorować swój dom w Minecraft i sprawić, że będzie wyglądał całkiem dobrze. Umożliwia to dodanie wielu elementów dekoracyjnych do gry. W rezultacie zyskujesz wiele opcji, jeśli chodzi o tworzenie domu RPG w Minecraft. Nie tylko to, ale umieszczanie tych przedmiotów dekoracyjnych jest również dość łatwe przy użyciu modu Deco Craft dla Minecraft.

Pam's Harvest Craft

Stronie internetowej: Pam's Harvest Craft

Pam's Harvest Craft oferuje różne mody związane z rolnictwem i dodatek do graczy Minecraft. Jak wspomniano wcześniej, jedzenie w Minecraft jest dość ważne. Z tego powodu wielu graczy uprawia rośliny i rośliny spożywcze w Minecraft. A mod Pam Harvest Craft Minecraft przenosi rolnictwo na zupełnie nowy poziom. Dodaje wiele nowych roślin i drzew, które można uprawiać na farmie w Minecraft. Ten mod może być świetną opcją zarówno dla osób, które przeżyją, jak i dla graczy RPG.

twaróg

Stronie internetowej: twaróg

Quark jest jednym z najprostszych dostępnych modów do Minecrafta. W przeciwieństwie do większości modów Minecraft, Quark nie dodaje żadnej dodatkowej funkcjonalności do gry. Quark również nie wprowadza żadnych zmian na mapie. Zamiast tego wprowadza kilka drobnych zmian w grze, dzięki czemu cała rozgrywka jest dość płynna.

Candy Craft

Stronie internetowej: Candy Craft

Dla tych z Was, którzy kiedykolwiek myśleli o życiu w domu ze słodyczy, Candy Craft to idealny mod dla Minecraft. Ten mod zasadniczo zastępuje wszystkie bloki w grze cukierkami. Możesz następnie użyć ich do stworzenia domu całkowicie z cukierków. Nie tylko to, ale Candy Craft zastępuje również wszystkie artykuły żywnościowe cukierkami. Oprócz tego wszystkie potwory stają się wrogami pokrytymi cukrem, gdy używasz tego modu.

Dłuto 2

Stronie internetowej: Dłuto 2

Dłuto 2 to kolejna świetna opcja dla graczy Minecraft, którzy uwielbiają budować budynki. Dodaje dużą liczbę statycznych bloków konstrukcyjnych do Minecraft. Następnie możesz użyć tych bloków do stworzenia różnego rodzaju budynków. I możesz łatwo tworzyć różne kreatywne struktury za pomocą dłuta 2 mod. Oprócz tego ten mod Minecraft dodaje również specjalne bloki do gry. Te bloki zwiększają funkcjonalność gry, dzięki czemu budowanie jest jeszcze bardziej zabawne i kreatywne.

Most linowy

Stronie internetowej: Most linowy

Przechodzenie z jednego punktu do drugiego w Minecraft może być dość czasochłonnym procesem. Nie tylko to, ale jeśli na twojej drodze jest góra, może to pogorszyć sprawę. Na szczęście nie napotkasz żadnego z tych problemów, jeśli masz mod Rope Bridge. Ten mod pozwala budować mosty linowe między górami. Jest to możliwe dzięki narzędziu Konstruktor lin oferowanym przez ten mod w Minecraft.

LotsOMobs

Stronie internetowej: LotsOMobs

Chociaż w Minecraft są zwierzęta, w tej grze jest tylko kilka rodzajów zwierząt. Powoduje to mniej wciągające wrażenia dla graczy Minecraft. Na szczęście ten problem można dość łatwo naprawić za pomocą modu LotsOMobs. Ten mod dodaje ponad 25 mobów, czyli zwierząt do Minecraft. Obejmuje różne zwierzęta, takie jak lwy, ryby, żyrafy, słonie i dinozaury. W rezultacie ten mod sprawia, że ​​wędrowanie po mapie jest znacznie przyjemniejsze. Zdecydowanie powinieneś wypróbować ten mod Minecraft, jeśli lubisz swobodną rozgrywkę.

Bacteria Mod

Stronie internetowej: Bacteria Mod

Bacteria Mod to bardzo unikalny mod dla Minecraft, ponieważ dodaje bakterie do gry. Następnie możesz hodować bakterie w Minecraft w ziemi, tak jak hodowałbyś rośliny. Po wygenerowaniu bakterii w tej grze możesz je wyodrębnić z ziemi. Ten mod dodaje różne rodzaje bakterii do Minecraft po zainstalowaniu. Różne bakterie mają różne funkcje oferowane graczowi w Minecraft. W rezultacie możesz świetnie się bawić, doświadczając różnych bakterii w Minecraft przy użyciu tego modu.

Instant Lake Block

Stronie internetowej: Instant Lake Block

Stworzenie jeziora w Minecraft może zająć dużo czasu, ponieważ musisz ciągle używać bloku wodnego. A jeśli twoja dziura jest dość duża, wypełnienie zajmuje jeszcze więcej. Instant Lake Block rozwiązuje ten problem, umożliwiając łatwe tworzenie jezior. Ten mod pozwala graczowi wypełnić jednym pustym miejscem puste miejsca wodą. Nie tylko to, ale możesz nawet zrobić jezioro z lawy. Ten mod może pomóc Ci zaoszczędzić dużo czasu podczas tworzenia jezior w Minecraft.

Zręczne ruchy

Stronie internetowej: Zręczne ruchy

Smart Moving poprawia ruch gracza podczas grania w Minecraft. Pozwala ci dotrzeć do miejsc, do których niełatwo się dostać. Na przykład możesz użyć tego modu do wspinania się na drzewa w Minecraft. Nie tylko to, ale możesz również czołgać się w zakręty, przeskakiwać płoty i dość łatwo pływać. Mówiąc prościej, ten mod sprawia, że ​​ruch gracza jest mądrzejszy.

Rowery dla zwierząt

Stronie internetowej: Rowery dla zwierząt

Minecraft umożliwia montowanie na niektórych zwierzętach, takich jak konie, świnia i osioł, do podróżowania po mapie. Ale znalezienie tych zwierząt może być dość czasochłonne. Nie tylko to, ale będziesz także potrzebował określonych przedmiotów, zanim będziesz mógł zamontować takie zwierzęta. Animal Bikes to mod Minecraft, który rozwiązuje ten problem w grze. Ten mod pozwala zamontować dowolne zwierzę w grze do poruszania się po mapie. Dodaje nawet dodatkowe zwierzęta w grze, którymi można jeździć po mapie.

Końcowe przemyślenia…

Były to jedne z najlepszych modów Minecraft, które można znaleźć w Internecie. Instalowanie tych modów jest łatwe, wkrótce przygotujemy przewodnik na ten temat (jeśli nie wiesz, jak je zainstalować). Korzystanie z tych modów z pewnością poprawi Twoje wrażenia z gry Minecraft.

Jakie są twoje ulubione mody Minecraft? Czy przegapiliśmy któryś z najlepszych? Ile czasu spędzasz grając w Minecraft? Daj nam znać w komentarzach poniżej…