Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

25 najlepszych sieci reklamowych dla wydawców i blogerów [2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 25 najlepszych sieci reklamowych dla wydawców i blogerów [2023]

Ten post został ostatnio zaktualizowany 3 marca 2023 r

szukam najlepsze sieci reklamowe zarabiać na swojej stronie? Jako wydawca chcesz współpracować z sieciami reklamowymi, które zapewniają wysokiej jakości reklamy, niezawodne płatności i doskonałą obsługę klienta. W tym artykule przygotowaliśmy listę najlepszych sieci reklamowych dla wydawców, aby pomóc Ci zmaksymalizować potencjalne przychody. Mamy Cię w zasięgu, od znanych sieci, takich jak Google AdSense I Amazon Współpracownicy nadchodzących platform, których ujawniono poniżej.

Jeśli chcesz szybko przejść do listy sieci reklamowych najlepszych wydawców, które najlepiej pasują do Twojej witryny i branży, zarejestruj się w MonetizeMore już dziś!.

1. Google Ad Exchange (obecnie część Google Ad Manager)

Pomimo ciągłego wdrażania Header Bidding, Google Ad Exchange pozostaje najlepszym źródłem popytu dla wydawców w 2023 roku. Służy jako wersja premium Google AdSense i zawiera wiele godnych uwagi funkcji, takich jak:

  • Preferowane oferty
  • Filtrowanie i blokowanie na poziomie konta
  • Konfigurowalne raporty oparte na parametrach wydawców
  • Możliwość ustawienia zapasów jako markowych, półprzezroczystych i anonimowych
  • Możliwość blokowania dostawców
  • Alokacja dynamiczna w Google Ad Manager

Po rebrandingu pakietu Google Advertising Product Suite w 2018 r. Ad Exchange jest teraz dostępny w Google Ad Manager.

Pamiętaj, że jeśli jesteś skromnym wydawcą (nie generującym milionów użytkowników miesięcznie), prawdopodobieństwo założenia konta Ad Exchange jest mniejsze.

Nie martw się jednak, ponieważ jesteśmy certyfikowanym partnerem Google; możesz zarejestruj się w Ad Exchange za pomocą opcji ZarabiajMore aby uzyskać dostęp do tej premium, popularnej sieci reklamowej, specjalnych funkcji, a przede wszystkim możliwości wyższych stawek CPM.

Note: Google Ad Exchange podlega teraz Google Ad Manager. Zacznij korzystać z Google AdX tutaj.

2. AdMaven

AdMaven to potężna sieć reklamowa, która pomogła wydawcom osiągnąć wysokie przychody. Możesz filtrować reklamy na podstawie swoich potrzeb, tagu konfiguracji i rodzaju reklam wyświetlanych w Twojej witrynie. Reklamy typu pop-under AdMaven są trudne do przeoczenia, przyciągają wzrok i mają wyższy współczynnik klikalności. Jest to najlepsza sieć reklam typu pop-under dla wydawców, którzy chcą generować większe przychody.

Cechy-

– Zapewniają szeroką gamę formatów reklam do wyboru, w tym reklamy pełnoekranowe do powiadomień push, reklamy pop, reklamy natywne zmiennoprzecinkowe, reklamy push na stronie itp.

– Zapewniają dobre stawki CPM i generują ponad 2 Miliard wyświetleń dziennie na całym świecie.

-Nie mają wymogu minimalnego ruchu, aby zacząć zarabiać.

Jeśli chcesz zarabiać na reklamach pełnoekranowych, AdMaven to jedna z najlepszych sieci reklamowych dla wydawców.

3. Potrójna winda

Potrójny wzrost koncentruje się na reklamach natywnych, treściach powiązanych z marką i markowych sieciach reklam wideo. Pomagają wydawcom uwzględniać bezpośrednie umowy natywne w istniejących stosach reklam. Ich natywne reklamy In-Feed zapewniają użytkownikom atrakcyjne i pełne szacunku wrażenia reklamowe.

Używają własnej zastrzeżonej technologii do tworzenia miejsc docelowych reklam dla wydawców, które pasują do wyglądu i stylu każdej z ich witryn. Ramy reklam natywnych oferują szeroką gamę różnych formatów reklam, takich jak obraz, przewijanie, kinograf, karuzela i inne.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat TripleLift.

4. Xander (wcześniej AppNexus)

Xandr, wcześniej znany jako AppNexus, jest wiodącą firmą AdTech, która oferuje szeroką gamę wydawców, reklamodawców i rozwiązań związanych z branżą programmatic. Pakiet wydawcy Xandr to wszechstronna platforma reklamowa online, która zapewnia wydawcom SSP, Analytics, technologię AdServer i inne.

Dzięki Xandr wydawcy mogą uzyskać dostęp do jednej z najlepszych giełd reklam w branży, ogromnej puli zasobów reklamowych, osiągającej szczytową liczbę ponad 10 milionów wyświetleń dziennie, aby zarabiać na swoich treściach i uzyskiwać najlepsze zwroty z każdego wyświetlenia.

Xandr jest postrzegany bardziej jako giełda reklam; niektóre firmy wykorzystują nawet swoje oprogramowanie i funkcje raportowania do tworzenia własnych sieci wydawców.

Xandr polecamy tylko zaawansowanym wydawcom, którzy lepiej rozumieją reklamę programatyczną i wspierającą ją technologię.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o rozwiązaniu dla wydawców Xandr.

5. Giełda indeksów (obecnie przejęta przez Rivr Technologies GmbH)

Cyfrowa sieć reklamowa Index Exchange umożliwia wydawcom dostęp do tysięcy marek i najlepszych reklamodawców. Jest to jedna z najlepszych platform do monetyzacji na całym świecie.

Tacy partnerzy zajmujący się popytem przechodzą rygorystyczne procesy weryfikacji, zapewniając dostępność tylko najlepszych zapasów. Ta platforma dla wydawców oferuje najwyższej klasy technologię, przejrzystość, niezawodność i wydajność.

Każda reklama jest sprawdzana pod kątem zgodności ze standardami jakości, dzięki którym wydawcy mogą poprawić wrażenia użytkowników i wyświetlać odbiorcom tylko najlepsze dostępne reklamy.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do giełdy indeksów.

6. PubMatic

PubMatic oferuje wydawcom szereg rozwiązań z naciskiem na przejrzystość i jakość. Upraszczają proces na prywatnych platformach handlowych, pomagając wydawcom w pakowaniu, zarządzaniu i sprzedawaniu reklamodawcom ich najlepszych zasobów reklamowych.

Rekommenderad:  Zapewnij doskonałą obsługę klienta dzięki nowej funkcji przesyłania plików CRM firmy 3dcart

Korzystają z zaawansowanych technologii RTB, aby zwiększyć konkurencję i zyski, łącząc wydawców z wieloma partnerami w zakresie popytu na różne rozmiary ekranów. Ponadto używają narzędzi do jakości reklam, aby chronić wydawców przed reklamami niskiej jakości, jednocześnie poprawiając wrażenia użytkowników.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o PubMatic.

7. OpenX

OpenX to blue-chip branży reklamowej. Zarządzają najnowocześniejszym globalnym rynkiem programatycznym i mogą zapewnić wydawcom dostęp do pierwszorzędnych reklamodawców – doskonały wybór dla wydawców premium.

Co więcej, ich oferent OpenX jest jednym z wiodących rozwiązań do licytacji nagłówków. Oferują również w pełni zoptymalizowaną giełdę reklam mobilnych, która może pochwalić się ponad 300 miliardami ofert miesięcznie.

Inne rozwiązania OpenX obejmują rozwiązanie wideo dla wydawców o nazwie OpenX, OpenX programmatic direct z prywatnymi platformami handlowymi i nie tylko.

Dowiedz się więcej o OpenX tutaj.

8. Criteo

Dzięki Direct Bidder Criteo wydawcy mogą maksymalizować przychody z reklam zarówno w Internecie, jak i na urządzeniach mobilnych, łącząc się z popytem reklamodawców premium.

Criteo daje wydawcom dostęp do ponad 20 000 globalnych klientów detalicznych dużych marek. Ich bezpośredni licytant współpracuje z szeroką gamą jednostek reklamowych, takich jak reklamy displayowe, natywne, wideo i niektóre wyświetlenia z zablokowanymi reklamami.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Criteo.

9. Amazon Usługi dla wydawców (A9)

Amazon usługi wydawcy lub A9 Amazon współpracownicy oferują wydawcom pakiet w chmurze, w którym mogą uzyskać dostęp do licytacji nagłówków, przejrzystego rynku reklamowego i usług analitycznych dotyczących zakupów.

Platforma pozwala wydawcom motywować ich model przychodów, zdobywać lepszą wiedzę o swoich użytkownikach i poprawiać wrażenia użytkowników.

Ich rynek pomaga witrynom wydawców łączyć się Amazon zasobów reklamowych i za pośrednictwem SSP do kupujących reklamy w całej sieci. To radykalnie zwiększa konkurencję i przychody reklamodawców.

Amazon oferuje prosty interfejs raportowania, w którym wydawcy mogą zapoznać się z przejrzystymi strukturami opłat, raportami na poziomie aukcji i zobaczyć, jak licytujący konkurują na równych zasadach.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Amazon Serwis wydawcy.

10. Verizon Media

Oath to firma reklamowa, obecnie znana jako Verizon Media, która dostarcza wydawcom szeroką gamę rozwiązań. Obejmuje to dostęp do reklamodawców w zakresie reklam displayowych, mobilnych, natywnych, a nawet wideo, technologii serwerów reklam i nie tylko.

Rozwiązania Verizon Media dla wydawców mają na celu maksymalizację przychodów z reklam dla wydawców na każdym medium i platformie. Oferują również wydawcom rozwiązanie polegające na określaniu stawek w nagłówkach. Alternatywnie wydawcy mogą zdecydować się na tradycyjną konfigurację kaskadową.

Dołączając do sieci reklamowej Verizon Media, uzyskasz dostęp do najlepszych reklamodawców, których nie ma nigdzie indziej. Wydawcy uzyskują dostęp do kontroli bezpieczeństwa marki oraz łatwo integrują narzędzia i zarządzają nimi, aby zarabiać na swoich zasobach reklamowych.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Verizon Media.

11. Udostępnianie

Sharethrough to wielokanałowa platforma zaopatrzeniowa oparta na zaawansowanej technologii RTB i ulepszonych reklamach. Budują zrównoważony ekosystem reklamowy dla dziennikarzy, twórców treści i twórców aplikacji.

Ich rozwiązanie do licytacji nagłówków było jednym z najlepszych rozwiązań MonetizeMore w poprzednich latach i oczekuje się, że w 2023 roku nadal będzie kluczowym dodatkiem do naszej listy cyfrowych sieci reklamowych i partnerów.

Oferują one bardzo wysoką stawkę CPM, co skutkuje dodatnim wzrostem dla wielu naszych najlepszych partnerów-wydawców.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o sieci Sharethrough.

12. 33 w poprzek

33Across to firma zajmująca się technologią reklamową, która słynie z wysokiej w branży widoczności swoich reklam online. Widoczność od dawna jest istotnym czynnikiem dla wydawców. Już w 2016 r. niektórzy reklamodawcy zaczęli płacić tylko za vCPM lub koszt tysiąca widocznych reklam.

Oferują również standardowe formaty reklam dla urządzeń mobilnych, wideo i innych skutecznych, nieinwazyjnych jednostek reklamowych, a także rozwiązanie do określania stawek w nagłówkach. Koncentrują się na dostarczaniu łatwych do wdrożenia innowacyjnych reklam, które nie są uciążliwe dla użytkowników i zapewniają wysoką skuteczność. Dzięki 33across wydawcy mogą uzyskać dostęp do szerokiej gamy najlepszych globalnych reklamodawców we wszystkich branżach.

Podczas testowania sieci reklamowej 33across w 2023 r. w ramach stosu reklam oceń sposób wyświetlania reklam odbiorcom, ponieważ nieuchronnie wpłynie to na Twoje przychody z reklam.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o 33across tutaj.

13. E-planowanie

E-Planning pomaga wydawcom łączyć się z wieloma źródłami ofert reklamowych na poziomie międzynarodowym i usprawniać proces wymiany reklam. Oferują wydawcom usługi na najwyższym poziomie, pozostając do dyspozycji 24 godziny na dobę7, płacić na czas i wyświetlać reklamy bezpieczne dla marki. Wydawcy mogą również uzyskać dostęp do możliwości zawierania prywatnych umów z ponad 200 DSP, co jeszcze bardziej zwiększa ich przychody z reklam.

Rekommenderad:  Szczyt 5 Modele sieci neuronowych do głębokiego uczenia się i ich zastosowania

Dowiedz się więcej o e-planowaniu tutaj.

14. Sonobi

Sonobi oferuje wydawcom pakiet o nazwie JetStream Publisher Suite. Dzięki temu pakietowi technologii i usług wydawcy mogą skutecznie zarządzać widocznością reklam dla reklamodawców z listy Fortune 500. Innymi słowy, wydawcy mogą zarabiać, analizować i tworzyć rozwiązania medialne za pośrednictwem Sonobi.

Korzystając z Sonobi, wydawcy mogą budować relacje z nabywcami reklam i tworzyć produkty reklamowe, które zapewniają najbardziej wciągające wrażenia odbiorcom ich witryn.

Jeśli chcesz pośrednio lub bezpośrednio zarządzać zasobami reklamowymi i zarabiać na nich, JetStream to świetny sposób, aby to zrobić. Skalowanie operacji jest również łatwe dzięki jednej integracji obejmującej wszystkie właściwości multimediów, co zapewnia lepszą kontrolę.

Ponadto wydawcy mogą również uniknąć niechcianych opłat od dostawców zewnętrznych, bezpośrednio zarządzając partnerami w zakresie popytu.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Sonobi JetStream.

15. Sowiet

Sovrn to innowacyjna firma działająca w sieci zautomatyzowanej, która nieustannie stara się pomagać swoim partnerom-wydawcom w zwiększeniu zarobków. Zapewniają standardowe w branży banery i oferują szeroką gamę typów reklam, takich jak reklamy onScroll InView, VPAID, wideo VAST i określanie stawek w nagłówkach.

Oprócz wspomnianych wcześniej funkcji, mają własny zestaw reklamodawców premium, do których wydawcy mogą uzyskać dostęp, aby zwiększyć przychody i zarabiać na swoich zasobach reklamowych.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w Sovrn.

16. Tabuola

Taboola, z siedzibą w Nowym Jorku, wyświetla reklamy typu „Polecane dla Ciebie” i „W całym internecie” na dole różnych postów na blogach z wiadomościami online. Linki sponsorowane Taboola na stronach wydawców przekierowują czytelników na strony internetowe lub strony docelowe reklamodawców i innych sieci.

Dowiedz się więcej o Tabooli tutaj.

17. Popady

PopAds jest jedną z najlepiej płatnych sieci reklamowych specjalizujących się w popunderach online. Ich usługi są super szybkie, bezpieczne i przejrzyste.

Dowiedz się więcej o PopAds tutaj.

18. Przegląd treści

Revcontent pozwala wydawcom łatwo zarabiać na swojej witrynie, a reklamodawcom zwiększać ruch na różne sposoby. Narzędzie Revcontent do kierowania ruchem jest przydatne dla marek, produktów stowarzyszonych i reklamodawców, ponieważ wykonuje przyzwoitą pracę, kierując odwiedzających do stron docelowych, artykułów, treści lub ofert specjalnych.

Dowiedz się więcej o RevContent tutaj.

19. Linki informacyjne

Infolinks to ekskluzywny rynek reklamowy umożliwiający wyświetlanie reklam z kontekstowym kierowaniem na intencje, większą widoczność w wysokiej jakości zasobach reklamowych wydawców. Jest to kontekstowa sieć reklamowa.

Dowiedz się więcej o Infolinkach tutaj.

20. Media.net

Media.net to kolejna globalna sieć reklamowa z kompleksowym portfolio technologii reklamowych, jeśli chodzi o reklamy displayowe, wyszukiwania, natywne, produktowe, mobilne i wideo.

Dowiedz się więcej o media.net tutaj.

21. AdSterra

Adsterra łączy wydawców i reklamodawców z całego świata, umożliwiając im pomnażanie kapitału, doskonalenie umiejętności i doskonalenie się jako profesjonaliści programiści w dłuższej perspektywie.

Dowiedz się więcej o AdSterra tutaj.

22. Prym

Primis ma swoje narzędzia technologiczne do odkrywania wideo, z których korzysta mnóstwo wydawców cyfrowych na całym świecie, umożliwiając około 350 milionom unikalnych miesięcznych doświadczeń wideo opartych na zaangażowaniu, polecających organicznie wirusowe treści wideo, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.

Dowiedz się więcej o Primisie tutaj.

23. Sieć reklamowa AdBlade

Sieć reklamowa AdBlade oferuje ukierunkowane na wyniki własne jednostki reklamowe, masową skalę, dystrybucję między poziomami1 wydawcom, a także innowacyjne funkcje dla reklamodawców, umożliwiające im prowadzenie kampanii związanych z marką i bezpośrednią reakcją.

Dowiedz się więcej o AdBlade tutaj.

24. Żywe media

Tętniące życiem sieci reklamowe zajmują się kontekstowymi narzędziami marketingowymi zwiększającymi widoczność dla ponad 450 milionów rzeczywistych użytkowników miesięcznie na całym świecie. Partnerstwa ich wydawców napędzają wzrost przychodów i stabilne przychody z reklam bez uszczerbku dla wygody użytkowników.

Dowiedz się więcej o Vibrant Media tutaj.

25. Podton

Undertone tworzy imponujące reklamy, dobierając rozwiązania dla CTV, wideo, multimediów i platform mediów społecznościowych. Łączą naukę i sztukę technologii reklamowych, aby tworzyć kampanie podnoszące na duchu marki, reklamodawców i wydawców na całym świecie.

Dowiedz się więcej o Undertone tutaj.

Nie ma wątpliwości, że rok 2022 był wielkim rokiem dla wydawców. Licytacja w nagłówku nadal była kluczowym czynnikiem przychodów, a blokowanie reklam nadal stanowiło problem. Wielu wydawców musiało przygotować się na RODO, Facebook zmienili algorytmy ruchu i wiele więcej.

Jednak rok 2022 dobiegł końca i podobnie jak większość rzeczy w biznesie i życiu, lepiej patrzeć w przyszłość, zamiast rozpamiętywać przeszłość. Niezależnie od tego, jakie wyniki osiągnąłeś w działalności wydawcy w 2022 roku, dobre, złe czy przeciętne, najlepiej wyciągnąć z nich wnioski i iść dalej.

Dlatego po raz kolejny zaktualizowaliśmy i udoskonaliliśmy naszą listę najlepszych sieci reklamowych, aby pomóc Ci zrealizować marzenie o sukcesie wydawcy.

Rekommenderad:  5 Wskazówki, jak przyciągnąć milenijnych rodziców i dlaczego potrzebujesz tych klientów

Jak już wiesz, Twoja strategia przychodów z reklam w 2023 roku może Cię zrujnować. Pamiętaj, aby przetestować nowe sieci reklam displayowych, wdrożyć techniki optymalizacji reklam i wypróbować nowe partnerstwa.

  • W MonetizeMore pomagamy wydawcom wykorzystać ich potencjał w zakresie przychodów z reklam.
  • Jesteśmy wiodącym partnerem wydawniczym Google i dysponujemy pakietem własnych rozwiązań do zarabiania dla wydawców, które pomagają naszym klientom osiągać docelowe przychody i rozwiązywać problemy związane z obsługą reklam.

Chociaż powyższa lista zawiera najskuteczniejsze sieci reklamowe z naszego portfolio dużych wydawców, istnieje ich znacznie więcej. Niektóre są bardzo wyspecjalizowane i działają dobrze tylko w określonych branżach. Każda witryna to zupełnie inna historia dotycząca sieci reklamowych, które osiągają najlepsze wyniki, więc dostosowanie jest kluczowe!

Jeśli chcesz otrzymać dostosowaną listę sieci reklamowych dla swojej witryny i branżyzałóż profesjonalne konto w MonetizeMore już dziś!


Często zadawane pytania

Co to jest sieć reklamowa w reklamie graficznej?

Sieć reklamowa łączy wydawców i reklamodawców (za pośrednictwem platform po stronie popytu). Wydawcy dołączają do sieci reklamowej, aby zarabiać na ruchu dzięki reklamom displayowym, a reklamodawcy innego typu i reklamodawcy uzyskują dostęp do wyświetleń reklam w celu reklamowania swoich produktów i usług.

Co robią sieci reklamowe?

Sieci reklamowe łączą niesprzedane zasoby reklamowe wydawców z reklamodawcami lub kupującymi i zwykle pobierają część przychodów z reklam. Sieć reklamowa pomaga następnie reklamodawcy kierować reklamy do właściwych odbiorców w witrynie wydawcy.

Dlaczego potrzebne są sieci reklamowe?

Sieci reklamowe upraszczają proces zarabiania na reklamach dla wydawców. Bez sieci reklamowych wydawcy musieliby polegać na sprzedaży bezpośredniej, aby zarabiać na ruchu dzięki reklamom graficznym. Ułatwia wydawcom dostęp do puli reklamodawców, którzy chcą reklamować produkty i usługi. Działają jako rynek i zapewniają możliwość skalowania operacji reklamowych zarówno reklamodawcom, jak i wydawcom.

Czy Google to sieć reklamowa?

Nie, Google to wszechstronna firma, która jest właścicielem i operatorem wielu firm. Google jest właścicielem sieci reklamowej o nazwie Google AdSense i DoubleClick Ad Exchange. Są one jednak lepiej znane jako giełdy reklam.

Kim są wydawcy w reklamie internetowej?

Wydawcą jest firma lub osoba fizyczna, która jest właścicielem i operatorem szeregu platform internetowych, aplikacji i kont w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem tych platform wydawcy generują ruch, budują grupę odbiorców, a następnie sprzedają swoim odbiorcom różne produkty i usługi, aby zarabiać na swoich treściach. Mogą zarabiać na swoich treściach/platformach poprzez reklamy displayowe, handel elektroniczny, marketing afiliacyjny i nie tylko.

Która sieć reklamowa jest najlepsza dla wydawców?

Trudno powiedzieć, która sieć reklamowa jest najlepsza dla wydawcy, ponieważ sytuacja każdego wydawcy jest inna. Wydawcy mają ruch z różnych lokalizacji geograficznych, branż i urządzeń użytkowników o różnym poziomie jakości ruchu. Niektóre z najlepszych sieci reklamowych, które polecamy, to Google Ad Exchange, TripleLift, Xander, Index Exchange, Criteo, OpenX, Facebook Sieć publiczności i Amazon Usługi wydawcy. Najlepiej też przetestować różne sieci reklamowe. Pamiętaj, aby sprawdzić przegląd każdej sieci tutaj, aby znaleźć sieci, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Która sieć reklamowa płaci najwięcej?

Która sieć reklamowa płaci najwięcej, zależy od wielu czynników, takich jak Twoja branża, geolokalizacja ruchu, natężenie ruchu i różne inne czynniki. To, co przynosi największe zyski w przypadku jednej witryny, niekoniecznie jest takie samo w przypadku innej. Najlepiej przetestować wiele sieci reklamowych, aby dowiedzieć się, która z nich jest najbardziej opłacalna dla Twojej witryny.

Czy mogę korzystać z wielu sieci reklamowych?

Tak, możesz prowadzić wiele sieci reklamowych. Zalecamy przetestowanie różnych sieci w celu ustalenia, która zapewnia najlepsze stawki RPM. Podczas ustalania stawek w nagłówku wiele sieci reklamowych zapewnia wzrost konkurencji na aukcjach. W rezultacie wydawcy uzyskują wyższe przychody ze swoich reklam.