Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

25 rzeczy, których nie wiesz o żonie MyWifeQuitHerJob.com

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 25 rzeczy, których nie wiesz o żonie MyWifeQuitHerJob.com

Piszę dla MyWifeQuitHerJob.com od kilku lat i właśnie zdałem sobie sprawę, że przez cały ten czas nigdy nie przedstawiłem mojej żony.

Po pierwsze, ma na imię Jennifer i dla wszystkich, którzy są nowi na moim blogu, moja żona i ja jesteśmy partnerami biznesowymi, a także mężem i żoną.

Każda ważna decyzja dotycząca którejkolwiek z naszych firm jest zawsze podejmowana przez nas oboje, ponieważ stanowimy zespół.

Nigdy nie dotarłbym do tego punktu bez niej, więc jestem zachwycony, mogąc w końcu przedstawić ją mojej publiczności!

Moja żona jest trochę nieśmiała, ale w końcu przekonałem ją do sporządzenia krótkiej listy 25 rzeczy, których o niej nie wiesz, abyś mógł ją trochę lepiej poznać.

Również na wypadek, gdybyś to przegapił, oto moje 25 przypadkowych rzeczy, których o mnie nie wiesz

Cieszyć się!

25 przypadkowych faktów, których nie wiesz o Jennifer z MyWifeQuitHerJob.com

 1. Śnię dość często, a gracze w moim śnie są w większości z liceum. Dziwne w moich snach jest to, że z wieloma z nich nie utrzymuję kontaktu.

  Często marzę też o moim absolutnie fantastycznym i przystojnym mężu. Potem się budzę i moje marzenie się spełniło! <--(BTW, nie napisałem tej ostatniej części!!!! Steve napisał tę ostatnią część, gdybyś się zastanawiał.).

 2. Pomimo tego, że przez większość życia mieszkałem na plaży, po raz pierwszy pływałem w oceanie, gdy byłem na wakacjach na Hawajach po studiach.
 3. Nie jestem dobrym pływakiem, chociaż jako dziecko brałem lekcje pływania. Dwa razy prawie utonąłem na Hawajach.

 4. Kiedyś przechylałem głowę. Większość ludzi myślała, że ​​próbuję być słodka, ale tak naprawdę było tak dlatego, że miałem słaby mięsień oka. To powodowało zawroty głowy i moje oko błądziło, gdy moja głowa była wyprostowana. Po studiach przeszedłem operację oka, aby skorygować oko i od tego czasu moja głowa jest prosta.
 5. Nasza internetowa firma, Bumblebee Linens, została nazwana moim imieniem. Steve nazywał mnie „trzmielem” po laserowej operacji oka, ponieważ przez tydzień musiałem nosić te gigantyczne gogle, które przypominały robale oczy.
 6. Kiedy dorastałem, myślałem, że fajnie byłoby zostać prawnikiem. Ale bałam się mieć do czynienia z przestępcami, więc zdecydowałam, że zostanę prawnikiem rozwodowym. Teraz sprzedaję pościel narzeczonym i mam nadzieję, że nigdy się nie rozwiodą.
 7. W podstawówce była wielka burza i kiedy szłam z parasolką do szkoły, wiatr zaczął mnie spychać w dół zbocza i siostra musiała mnie łapać za nogi, żebym nie zwiała.
 8. W szkole średniej wspiąłem się na aktywny wulkan w Rosji.
 9. Jestem totalnie lekki, jeśli chodzi o picie i właściwie podchmieliłem się oparami wina podczas wycieczki po winnicy w Napa.
 10. Kiedyś zwymiotowałem w nowiutkim samochodzie mojego szefa po wypiciu Fuzzy Navel na studiach. To jeden z powodów, dla których dzisiaj nie piję.
 11. Nienawidzę brać wszelkiego rodzaju leków i witamin. Więc kupuję lekarstwa i witaminy w alejce dla dzieci. Uwielbiam gumowate witaminy.
 12. Uwielbiam oglądać telewizję. W rzeczywistości, zanim kupiliśmy nagrywarkę wideo, kreśliłem w arkuszu kalkulacyjnym programu Excel jesienny program telewizyjny, aby upewnić się, że nie przegapię żadnego programu, który chciałem obejrzeć.
 13. Chociaż jestem osobą niezwykle prywatną, zgłosiłem się do programów telewizyjnych The Mole i The Apprentice. Niestety nigdy nie zostałem oddzwoniony.
 14. Nigdy nie zjadam ostatniego kęsa kanapki. Ostatni kęs po prostu nie smakuje dobrze.
 15. Uwielbiam czytać książki, zwłaszcza thrillery i romanse. Na wakacjach jestem znany z czytania 1-3 książek dziennie. Używam mojego męża Amazon konto i już Amazon myśli, że lubi komedie romantyczne, wampiry i wilkołaki (seria Think Twilight). Wystarczy przeczytać 50 Twarzy Greya. zastanawiam się, co Amazon myśli o nim teraz?
 16. Swój pierwszy romans przeczytałam dopiero na studiach i zrobiłam to tylko dlatego, że byłam w domu chora na przeziębienie i nie miałam nic innego do czytania.
 17. Kiedy nie jestem pewien, czy książka mi się podoba, zwykle przeskakuję do końca, żeby przeczytać zakończenie. Jeśli zakończenie będzie dobre, będę czytać dalej. Jeśli jest źle, przestaję.
 18. Zawsze szukam dobrych frytek z serem chili, ale nie mogę znaleźć miejsca, które serwuje to lepiej niż to miejsce, które wypadło z biznesu, kiedy byłem w liceum.
 19. Tak naprawdę nie jadłam czerwonego mięsa, dopóki nie poznałam mojego męża i teraz jestem wielkim smakoszem steków.
 20. Wiadomo, że miałem 3 porcje steku w House of Prime Rib.
 21. Pracowałem w restauracji sushi bar na studiach. Przed podjęciem tej pracy jedynym sushi, jakie jadłem, były kalifornijskie bułki. Teraz kocham sushi.
 22. Pomimo tego, że jestem w finansach od prawie 10 lat, nie umiem sobie poradzić z matematyką.
 23. Ku uciesze mojego mężusia, nie jestem ani fantazyjnym butem, ani torebką.
 24. Nienawidzę, kiedy ludzie mówią, że są skąpi 5’4″. Zabiłabym, żeby mieć taki wzrost.
 25. Dwóch różnych lekarzy powiedziało mi, że byłbym 4 cale wyższy, gdybym stał wyprostowany jako dziecko. Dopilnuję, żeby moje dzieci się nie garbiły.
 26. Gotowy, aby poważnie podejść do rozpoczęcia działalności online?

  Jeśli naprawdę zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu online, musisz sprawdzić mój bezpłatny mini kurs Jak stworzyć niszowy sklep internetowy w 5 Łatwe kroki.

  W tym 6 dzienny mini kurs, ujawniam kroki, które podjęliśmy z żoną, aby zarobić 100 tysięcy dolarów w ciągu zaledwie roku. Co najlepsze, jest to bezpłatne i będziesz otrzymywać cotygodniowe wskazówki i strategie e-commerce!

  Powiązane posty w

  O Stevenie Chou

  Steve Chou jest wysoce rozpoznawalnym influencerem w przestrzeni e-commerce i nauczał tysiące studentów jak skutecznie sprzedawać fizyczne produkty online pod adresem ProfitableOnlineStore.com.

  jego blogu, MyWifeRzućPracę.comzostał przedstawiony w Forbes, Inc, The New York Times, Entrepreneur i MSNBC.

  On też jest współautor dla BigCommerce, Klaviyo, ManyChat, Printful, Privy, CXL, Ecommerce Fuel, GlockApps, Privy, Social Media Examiner, Web Designer Depot, Sumo i inne wiodące publikacje biznesowe.

  Ponadto prowadzi popularny podcast e-commerceMoja żona rzuciła pracę, czyli 25 najlepszych programów marketingowych ze wszystkich Apple Podcasty.

  Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami e-commerce, Steve prowadzi 7 sklep internetowy z figurkamiBumblebeeLinens.com, z żoną i zakłada doroczna konferencja e-commerce zwany Zjazd Sprzedawców.

  Steve posiada tytuł licencjata i magistra elektrotechniki Uniwersytet Stanford. Pomimo tego, że studiował elektrotechnikę, znaczną część studiów podyplomowych spędził na studiowaniu przedsiębiorczości i mechaniki prowadzenia małych firm.

Rekommenderad:  Czy sztuczna inteligencja postaci w wersji beta nie działa? Jak naprawić w 10 prostych sposobów !!