Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

29 miejsc, w których można znaleźć zdalne oferty pracy HR

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 29 miejsc, w których można znaleźć zdalne oferty pracy HR

W świecie, który jest coraz bardziej połączony za pomocą nowych technologii, coraz więcej firm integruje pracowników zdalnych ze swoimi pracownikami. W końcu praca zdalna oferuje mnóstwo zalet, takich jak większa elastyczność i autonomia, skrócony czas dojazdów i mniejsze wydatki biurowe. Chociaż praca zdalna nie jest idealna dla wszystkich ról, może być szczególnie świetną opcją dla specjalistów ds. Zasobów ludzkich.

Jeśli jesteś specjalistą HR – lub chcesz zacząć w HR – być może zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć takie zdalne stanowiska. Na szczęście jest wiele miejsc, w których można szukać online!

Oto 29 najlepszych stron internetowych, na których można znaleźć najwyższej jakości zdalne oferty pracy HR.

1. Adecco

Adecco jest światowym liderem w usługach kadrowych, oferującym sprawdzanie przeszłości, listy płac i administrowanie świadczeniami dla pracodawców każdej wielkości.

Zatrudniają na stanowiska w 100% zdalne i hybrydowo-zdalne, w tym rekruterów i specjalistów ds. wynagrodzeń HR.

Możesz użyć paska wyszukiwania na ich stronie, aby znaleźć aktualne oferty pracy w swoim stanie.

2. Amazon

Amazon jest największym na świecie sprzedawcą internetowym, zatrudniającym ponad 90 000 pracowników na całym świecie. Zatrudniają zdalne stanowiska nie tylko do HR, ale także do obsługi klienta, sprzedaży detalicznej, zarządzania kontem i nie tylko.

Niektóre role związane z HR, które możesz znaleźć na liście, to rekruter ds. pozyskiwania, regionalny menedżer ds. Zasobów ludzkich i menedżer ds. Rekrutacji.

Pamiętaj też o tym Amazon wykorzystuje „listy potokowe”, co oznacza, że ​​jedno ogłoszenie o pracę może dotyczyć wielu ofert pracy.

3. Lista aniołów

Lista aniołów to strona, która łączy osoby poszukujące pracy i zatrudniające startupy. Korzystając z ich aplikacji mobilnej, możesz zgłosić się do ich programu talentów AngleList, aby uzyskać dostęp do dziesiątek tysięcy startowych ofert pracy za pomocą jednej aplikacji.

Możesz również zobaczyć wynagrodzenie na stanowisku i inne przydatne informacje o firmie, do której aplikujesz, na przykład, czy jest wysoko oceniana lub czy oferuje dobrą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

4. Rozwiązania

Rozwiązania (wcześniej Aon Hewitt) to firma świadcząca szeroki wachlarz usług biznesowych, od HR i szkoleń personelu po świadczenia zdrowotne i usługi IT.

Możesz użyć filtra tablicy ogłoszeń, aby znaleźć oferty pracy w dziale HR, a znajdziesz wiele dostępnych ról, od poziomu podstawowego zdalnego rekrutera po kierownika zespołu HR.

5. FlexProfessionals

FlexProfessionals to kolejna platforma łącząca pracodawców z osobami poszukującymi pracy, specjalizująca się w obsadzaniu elastycznych ról w niepełnym wymiarze godzin.

Mają program powrotu do kariery, który jest idealny dla osób poszukujących pracy powracających do pracy po przerwie. To także doskonała platforma dla osób, które chcą pracować krócej lub zmienić karierę.

6. osoba

osoba to międzynarodowa firma edukacyjna z ponad 100-letnim doświadczeniem w zakresie materiałów instruktażowych i usług. Oferują szeroki wybór programów nauczania, narzędzi, produktów i usług dla nauczycieli i uczniów.

Pearson zatrudnia pracowników zdalnych i hybrydowo-zdalnych do różnych działów, w tym HR. Po prostu przejdź do ich tablicy ogłoszeń i wpisz „zasoby ludzkie”, aby uzyskać listę aktualnych ofert pracy.

7. Korporacja Qum

Qumu Corporation to międzynarodowa witryna, która pomaga markom wprowadzać produkty na rynek, organizować wydarzenia, wdrażać klientów, zatrudniać pracowników i nie tylko. Oferują platformę zaangażowania wideo SAAS, która wykorzystuje moc filmów, aby dotrzeć do dużej publiczności na dowolnym urządzeniu.

Ich strona kariery często obejmuje kilka zdalnych stanowisk, w tym role HR.

8. Wirtualny OneSource

Niegdyś mała firma o skromnych początkach, Wirtualny OneSource jest obecnie międzynarodową korporacją zatrudniającą setki pracowników.

Rekommenderad:  Jak znaleźć właściciela pliku w systemie Unix?

Stały się liderem w dziedzinie zasobów ludzkich i outsourcingu i często mają oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin i na stanowiskach zdalnych. Możesz znaleźć oferty pracy na ich stronie internetowej i filtrować według „usług profesjonalnych” i „US-Remote”, aby znaleźć oferty pracy.

9. Randstada

Randstada jest międzynarodową agencją pośrednictwa pracy z Holandii. Specjalizują się w wypełnianiu różnorodnych ról, w tym stanowisk HR.

Ich amerykańska witryna internetowa jest skarbnicą aktywnych ofert pracy z domu, które można znaleźć, wyszukując „zasoby ludzkie” jako tytuł stanowiska i „zdalne” jako lokalizację.

10. Transkom

Transkom jest globalną firmą oferującą szeroki wachlarz usług biznesowych. Pomagają firmom budować lojalne relacje, dostarczają technologię i robotyzację automatyzacji procesów oraz obsługują centra kontaktowe, które zapewniają najwyższy poziom obsługi klienta.

Wszyscy pracownicy w Ameryce Północnej pracują z domu. Ich strona internetowa zawiera listę aktualnych otwarć w USA i Kanadzie.

11. Twilio

Dzięki 26 biurom w 17 krajach, Twilio zapewnia komunikację jako usługę dla firm na całym świecie. Umożliwiają one firmom integrację przesyłania wiadomości i komunikacji głosowej z aplikacjami internetowymi, takimi jak telefony komórkowe i komputery stacjonarne.

Twilo oferuje również interfejsy API zabezpieczeń, które pomagają firmom ograniczać oszustwa na kontach, koszty odzyskiwania konta i nie tylko.

Mają dużą tablicę ofert pracy z otwartymi pozycjami, które można filtrować, aby znaleźć zdalne oferty pracy, na całym świecie lub w USA. Na przykład mieli stanowiska dla kierownika ds. zgodności z przepisami, kierownika ds. produktu HR, kierownika programu operacyjnego wdrażania i nie tylko.

12. Robert Half International

Roberta Halfa istnieje od 1948 roku i stała się jedną z najwyżej ocenianych firm rekrutacyjnych, otrzymując tytuł Najlepszej Profesjonalnej Firmy Rekrutacyjnej Ameryki przez Forbes przez ostatnie cztery lata.

Mają dużą tablicę ofert pracy z wieloma zdalnymi listami i ofertami pracy w ramach zasobów ludzkich, w tym HR Generalist, HR Assistant i Leadership Recruiter.

13. Usługi Kelly’ego

Usługi Kelly’ego to agencja pośrednictwa pracy, która łączy utalentowanych pracowników i najlepsze firmy. Niektóre możliwości obejmują role w firmach z listy Fortune 100.

Oferują szeroką gamę elastycznych opcji pracy, w tym pracę zdalną, niezależną i pracę z domu. Tutaj możesz znaleźć role dla generalistów HR, koordynatorów HR i rekruterów.

14. KForce Inc

Siła K to kolejna duża firma rekrutacyjna specjalizująca się w budowaniu zespołów w kilku branżach, w tym technologicznej i finansowej.

Pracowali z ponad 4,000 organizacji i mają dużą liczbę otwartych ról związanych z HR, które można filtrować w sekcji „Wsparcie biznesowe”, a następnie „Zdalny”.

15. Usługi kadrowe

Usługi kadrowe to firma rekrutacyjna specjalizująca się w łączeniu stanowisk kierowniczych i niewykonawczych, takich jak specjaliści ds.

Jednym z miłych atutów tej agencji pracy tymczasowej są korzyści dla pracowników tymczasowych. Na ich stronie znajdziesz oferty bezpośredniego zatrudnienia, umowy o pracę i pracę na zlecenie. Podczas gdy większość ich ofert pracy dotyczy pracy osobistej, od czasu do czasu można znaleźć stanowiska zdalne w kategorii pracy kontraktowej.

16. Praca elastyczna

Jeśli chcesz wydać trochę pieniędzy na np Członkostwo FlexJobs, mają duży wybór stanowisk HR do pracy z domu. Jest kilka powodów, dla których lubię korzystać z FlexJobs. Po pierwsze, ręcznie sprawdzają wszystkie swoje oferty pracy pod kątem legalności, więc nigdy nie musisz się martwić o oszustwa. Po drugie, mają niesamowite funkcje wyszukiwania, które pozwalają wyszukiwać według harmonogramu pracy, kategorii pracy, poziomu kariery i nie tylko! A jeśli nigdy nie korzystałeś z FlexJobs, nowi użytkownicy mogą uzyskać do 30% zniżki dzięki kodowi rabatowemu Holly WAHWOMAN Na kasa tutaj.

17. Kraken

Kraken to jedna z największych i najpopularniejszych platform do handlu bitcoinami i innymi kryptowalutami. Zatrudniają zdalnych członków zespołu na wiele ról, a aktualną listę ich ofert HR można znaleźć na ich stronie internetowej pod „Ludzie”. Niektóre stanowiska, na które zatrudniali w przeszłości, to HR Business Partner, Konsultant ds. Relacji z Ludźmi i Starszy Kierownik ds. Wynagrodzeń.

Rekommenderad:  Nie można RDP z Windows 7 do Windows 10?

18. Praca nadrzędna

Kiedyś postrzegany jako platforma dla freelancerów, UpWork przekształcił się w centrum wyszukiwania wszelkiego rodzaju pracy zdalnej, w tym role HR. Jednak wiele miejsc pracy tutaj jest w niepełnym wymiarze godzin lub w ramach projektów tymczasowych. Recruiting Specialist, HR Manager, HR Digital Services i Talent Acquisition Manager to tylko niektóre przykłady otwartych ról, które znajdziesz w Upwork.

Opisy stanowisk zawsze wskazują wymagany poziom wiedzy specjalistycznej, a przekonasz się, że niektóre stanowiska są na poziomie podstawowym, podczas gdy inne wymagają znacznego doświadczenia.

19. Wbudowany

Założona w Chicago w 2011 roku, Wbudowany to tablica ogłoszeń poświęcona łączeniu utalentowanych ludzi z firmami technologicznymi i startupami, które podzielają ich pasje i wartości. Są ośrodkiem wielu zdalnych zadań, z których wiele dotyczy ról HR i rekrutacji.

Użyj ich filtra, aby zawęzić wyszukiwanie do zdalnych ofert HR, a znajdziesz setki ogłoszeń, w tym oferty pracy dla znanych firm, takich jak Dropbox i Coinbase.

20. Remote.co

Zdalne.co apeluje do firm i pracowników, którzy stawiają na pracę zdalną i postrzegają ją jako szansę, a nie ograniczenie. Została założona w 2007 roku przez Sarę Sutton, która była również założycielką i dyrektorem generalnym FlexJobs. Ich tablica ofert pracy zawiera wyłącznie oferty pracy zdalnej, a tutaj nie brakuje ról HR. Popularne firmy, takie jak Lululemon i Airbnb, opublikowały tutaj oferty pracy w dziale HR!

21. Krok

Stride to firma edukacyjna, która oferuje opcje nauczania w domu i edukacji, w tym programy dla szkół publicznych, szkół średnich, przygotowania do college’u i rozwoju kariery. Zatrudniają zdalnie na niektóre stanowiska korporacyjne, które można łatwo znaleźć za pomocą filtrów na ich stronach strona z listami. To świetne miejsce, aby spróbować, jeśli szukasz wykonawcy lub pełnego etatu.

22. Po prostu zatrudniony

SimplyHired to tablica ofert pracy dla wszelkiego rodzaju ofert pracy, ale można znaleźć wiele z nich Role w dziale zasobów ludzkich tam, jeśli filtrujesz według „HR” i „zdalny”. Tablica ofert pracy jest bezpłatna i wystarczy zarejestrować się na swoim Facebook lub konto Google, aby zgłosić się do wpisów. Te zdalne role pochodzą z całej sieci, a publikowane pensje wahają się od 30 000 USD do ponad 100 000 USD rocznie.

23. RemoteHub

RemoteHub to kolejna tablica ogłoszeń specjalizująca się w ogłoszeniach o pracę z domu. Osoby poszukujące pracy mogą publikować swoje portfolio i doświadczenie, a także otrzymywać oferty pracy i aplikować na otwarte ogłoszenia.

Chociaż nie pokazują kategorii HR na swojej tablicy ogłoszeń, jeśli wpiszesz „zasoby ludzkie” w pasku wyszukiwania, znajdziesz ton postów na stanowiska takie jak specjalista ds. pozyskiwania talentów, dyrektor ds. zasobów ludzkich, stażysta HR i nie tylko.

24. Linkedin

Możesz nie myśleć Linkedin jako tablica ogłoszeń, ale może być świetnym miejscem do znalezienia pełnoetatowej pracy lub kontraktowej roli HR. Po prostu wyszukaj „zasoby ludzkie, zdalne” na pasku wyszukiwania ofert pracy. Możesz dodatkowo zawęzić wyniki według firmy, poziomu doświadczenia i daty opublikowania.

Możesz także skorzystać z funkcji „Otwórz kandydatów”, aby poinformować rekruterów, że jesteś otwarty na nowe możliwości!

25. Rzeczywiście

Rzeczywiście to ogromna tablica ogłoszeń zawierająca wiele zdalnych ról HR. Możesz użyć filtrów po lewej stronie ich ofert pracy, aby zawęzić wyniki według lokalizacji (wybierz „zdalne”), rodzaju pracy, wynagrodzenia i innych. Ostatnio opublikowane oferty pracy obejmują HR Generalistów i menedżerów zasobów ludzkich.

26. Kości

należąca do grupy DHI, Kostka do gry został zaprojektowany jako rynek pracy dla pracowników technicznych. Jednak mają również wiele ofert na zdalne stanowiska HR! Możesz użyć ich filtrów, aby znaleźć oferty pracy zarówno w pełnym wymiarze godzin, jak i na podstawie umowy, a także zawęzić wyniki według firmy, daty publikacji i innych.

Rekommenderad:  Najlepsze oferty GPU na styczeń 2023 r

27. WyprzedażPraca

WyprzedażPracy jest siostrzaną witryną Dice i zawiera listę ofert pracy w branży poświadczeń bezpieczeństwa. Została założona w 2002 roku i została zaprojektowana jako zweryfikowana sieć karier dla obywateli USA z aktywnym poświadczeniem bezpieczeństwa. Podobnie jak Dice, możesz znaleźć role w dziale kadr za pomocą ich filtrów wyszukiwania. Firmy takie jak Owl Cyber ​​Defense, Seneca Holdings i Athena Technology Group opublikowały oferty HR za pośrednictwem tej witryny.

28. Muza

Muza to portal ofert pracy, który oferuje zarówno tradycyjne, jak i nietradycyjne ogłoszenia o pracę. Oferują również coaching kariery, który może pomóc Ci wzmocnić CV i udoskonalić strategię poszukiwania pracy.

Najlepszą częścią tablicy ogłoszeń The Muse jest zaawansowany interfejs wyszukiwania, który pozwala znaleźć nie tylko zdalne prace HR, ale także stanowiska z innymi dodatkami, takimi jak stypendia za pracę z domu, czterodniowe tygodnie pracy lub elastyczne stanowiska.

29. Remotywacja

Ten Giełda pracy pozwala szukać pracy zdalnej w USA lub w dowolnym miejscu na świecie! Ich filtr wyszukiwania jest dość prosty, ale zawsze mają na liście wiele ról związanych z HR.

Jakich kwalifikacji potrzebują zdalni specjaliści HR?

Aby pracować jako zdalny specjalista HR, większość firm preferuje osoby poszukujące pracy, które mają tytuł licencjata w dziedzinie HR lub pokrewnej dziedzinie. Mimo to niektórzy zatrudnią bez dyplomu, jeśli dana osoba ma odpowiednie umiejętności i doświadczenie.

Oczekiwane umiejętności i doświadczenie wymagane od zdalnych specjalistów HR:

  • Znajomość pakietu MS Office lub Google Docs
  • Doświadczenie z Systemem Informacji o Zasobach Ludzkich (HRIS) lub Systemem Zarządzania Zasobami Ludzkimi (HRMS)
  • Świetny gracz zespołowy
  • Doskonała organizacja
  • Globalne umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność do wielozadaniowości
  • Umiejętność działania z zachowaniem uczciwości, profesjonalizmu i poufności
  • Atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zmianą

Z ogłoszeń o pracę, które przeglądałem, tylko kilka dotyczyło stanowisk HR na poziomie podstawowym. Spośród podstawowych stanowisk, które znalazłem, nadal chcieli 1-2 lata doświadczenia; zdecydowana większość zdalnych specjalistów HR wymaga co najmniej 3-5 lata doświadczenia.

Wniosek

Przy tak wielu firmach zainteresowanych zatrudnianiem pracowników zdalnych istnieje bezprecedensowa liczba miejsc, w których można znaleźć zdalne prace HR. Niezależnie od tego, czy korzystasz z agencji pośrednictwa pracy, czy aplikujesz bezpośrednio do firmy, w której chcesz pracować, na pewno znajdziesz stanowisko odpowiadające Twoim umiejętnościom i preferencjom.

Więc jeśli masz dość codziennych dojazdów do pracy lub potrzebujesz pracy zdalnej z elastycznymi godzinami pracy, być może nadszedł czas, aby skorzystać z jednej z tych możliwości HR!

Czy otrzymujesz biuletyn The Work at Home Woman? Zawiera ekskluzywne oferty pracy z domu, które nie są publikowane na stronie. Zarejestruj się tutaj — to nic nie kosztuje i pomoże Ci szybciej znaleźć pracę zdalną!

Pierwotnie opublikowany w listopadzie 12021. Treść zaktualizowana w listopadzie 2023 r.