Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

3 Darmowe sposoby przesyłania list odtwarzania między Spotify, Apple Muzyka, YouTube Muzyka, Amazon Muzyka i Tidal

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 3 Darmowe sposoby przesyłania list odtwarzania między Spotify, Apple Muzyka, YouTube Muzyka, Amazon Muzyka i Tidal

Jeśli planujesz przejść na inną usługę strumieniowego przesyłania muzyki, być może dlatego, że Twoja istniejąca usługa nie oferuje dźwięku w wysokiej rozdzielczości lub nie podoba Ci się jej algorytm rekomendacji, przeniesienie list odtwarzania jest prawdopodobnie największą przeszkodą na drodze do przeniesienia z dala.

OBRAZ: Heidi Fin (Unsplash)

Mówimy to, ponieważ niezależnie od tego, z jakiej usługi strumieniowego przesyłania muzyki korzystasz, prawie na pewno nie ma ona wbudowanego narzędzia, które pomoże Ci przenieść listy odtwarzania z innej usługi. Chociaż najbardziej oczywistym rozwiązaniem tego problemu jest korzystanie z aplikacji/usługi innej firmy, nie wszystkie aplikacje/usługi są skuteczne w swoim działaniu, a niektóre nawet pobierają w zamian pieniądze.

Na szczęście istnieje kilka dobrych aplikacji i usług, które są bezpłatne i łatwe w użyciu i mogą pomóc w przesyłaniu list odtwarzania między różnymi usługami. Niezależnie od tego, czy chcesz przenieść listy odtwarzania ze Spotify do YouTube muzyka, pływy, Amazon Muzyka i odwrotnie, te aplikacje mogą pomóc w łatwym przenoszeniu utworów.

Przyjrzyjmy się bliżej tym aplikacjom i usługom.

metoda 1. Przesyłaj listy odtwarzania między usługami muzycznymi w systemie iOS

AppleW sklepie App Store dostępna jest ograniczona liczba aplikacji do przesyłania muzyki. Jednak wśród nich znajduje się SongShift, bezpłatna aplikacja z prostym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika, która umożliwia przesyłanie list odtwarzania między Spotify a dowolnym innym serwisem muzycznym w kilku prostych krokach.

Wykonaj poniższe kroki, aby użyć SongShift do przesyłania list odtwarzania między dwiema różnymi usługami:

 1. Pobierz SongShift na swoim urządzeniu iOS.
 2. Otwórz SongShift, a powita Cię ekran powitalny z listą wszystkich dostępnych usług.
 3. Kliknij usługę na tej liście i zaloguj się na swoje konto.
 4. Podobnie dotknij innej usługi i zaloguj się do niej.
 5. Po podłączeniu usług strumieniowego przesyłania muzyki do SongShift przesuń palcem w dół na ekranie, aby przejść do ekranu głównego SongShift.
 6. Upewnij się, że jesteś na Moje zmiany stronę i dotknij przycisku plusa w prawym górnym rogu.
 7. NA Konfiguracja zmianyKliknij Źródło konfiguracji i dotknij usługi, z której chcesz przenieść swoje listy odtwarzania.
 8. Uderzyć Kontynuowaći na następnym ekranie wybierz playlisty, które chcesz przenieść.
 9. Kliknij Zrobione.
 10. Na Konfiguracja zmiany stronę, kliknij Skończyłema SongShift rozpocznie przesyłanie Twojej listy odtwarzania.

Po zakończeniu przenoszenia Twoja playlista (wraz ze wszystkimi utworami) zostanie przeniesiona do wybranego serwisu muzycznego.

Pamiętaj jednak, że w bezpłatnej wersji SongShift możesz przenosić tylko jedną listę odtwarzania na raz. Jeśli więc masz wiele list odtwarzania, musisz przenosić je jedna po drugiej. Jeśli wydaje Ci się to już nudne, możesz przejść na SongShift Pro, aby odblokować możliwość jednoczesnego przenoszenia wielu list odtwarzania i kilka innych funkcji.

metoda 2. Przesyłaj listy odtwarzania między usługami muzycznymi na Androidzie

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, na stronie znajdziesz wiele aplikacji do przesyłania muzyki Google Play Store. Chociaż większość tych aplikacji pomaga w przesyłaniu list odtwarzania pomiędzy większością popularnych serwisów do strumieniowego przesyłania muzyki, uważamy, że FreeYourMusic (dawniej Stamp) jest jedną z lepszych – i tak się składa, że ​​jest bezpłatna. FreeYourMusic obsługuje szeroką gamę usług strumieniowego przesyłania muzyki i jest dość łatwy w użyciu.

Oto kroki, jak używać FreeYourMusic do przesyłania list odtwarzania na Androidzie:

 1. Pobierz FreeYourMusic na swoim urządzeniu z Androidem.
 2. Otwórz FreeYourMusic i na ekranie powitalnym naciśnij Chodźmy.
 3. Na Wybierz źródło kliknij serwis muzyczny, którego playlisty chcesz przenieść do innego serwisu i zaloguj się na swoje konto.
 4. Podobnie wybierz usługę docelową na stronie Wybierz stronę docelową i zaloguj się do niego.
 5. Po połączeniu tych usług FreeYourMusic wyświetli monit. Uderzyć Kontynuować kontynuować.
 6. Teraz wybierz playlistę, którą chcesz przenieść i naciśnij Rozpocznij transfer.

Po zakończeniu procesu przeniesiona lista odtwarzania powinna zostać wyświetlona w docelowym serwisie muzycznym. Pamiętaj, że także w przypadku FreeYourMusic darmowa wersja pozwala na jednoczesne przesyłanie tylko 100 utworów. Aby móc przesyłać więcej utworów i list odtwarzania jednocześnie, musisz uaktualnić aplikację do wersji premium.

Przeczytaj także: Co zrobić, jeśli Spotify ciągle się zawiesza lub zamyka

metoda 3. Przesyłaj listy odtwarzania między usługami muzycznymi w Internecie

Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji do przesyłania muzyki na Androida lub iPhone’a, możesz zamiast tego skorzystać z usługi internetowej, aby przenieść swoje listy odtwarzania pomiędzy różnymi usługami strumieniowego przesyłania muzyki. Wśród różnych opcji dostępnych w Internecie, Nastrój moją muzykę zostaje uznana za najlepszą usługę przesyłania muzyki. Jest to usługa łatwa w obsłudze i współpracuje ze wszystkimi głównymi usługami, takimi jak Spotify, Tidal, Amazon Muzyka, Pandora, YouTubei wiele więcej.

Oto jak używać Tune My Music do przesyłania list odtwarzania:

 1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do Nastrój moją muzykę strona internetowa.
 2. Uderzyć Zaczynajmy.
 3. Wybierz usługę muzyczną jako źródło.
 4. W zależności od wybranej usługi zostaniesz poproszony o podanie sposobu dostępu do list odtwarzania. Aby to zrobić, przejdź do opcji wyświetlanych na ekranie.
 5. Uderz w Wybierz miejsce docelowe i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, podobnie jak w poprzednim kroku, aby ustawić inną usługę (docelową).
 6. Na koniec kliknij przycisk Zacznij przenosić moją muzykę aby przenieść muzykę z ustawionego źródła do miejsca docelowego.

Po zakończeniu dodana muzyka lub playlista powinna odzwierciedlać docelową usługę muzyczną.

Ciesz się ulubioną muzyką w dowolnym serwisie muzycznym

Możliwość przenoszenia list odtwarzania między różnymi serwisami muzycznymi to przydatna funkcja, która gwarantuje, że nie stracisz ulubionych list odtwarzania — tych, które tworzyłeś przez lata — podczas przełączania się na inną usługę. W tym przewodniku opisano trzy różne sposoby przenoszenia list odtwarzania między różnymi usługami. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz swoje playlisty ze Spotify, YouTube muzyka, pływy, Amazon Z łatwością możesz słuchać muzyki lub dowolnej innej usługi i nadal cieszyć się słuchaniem ulubionych utworów nawet w nowej usłudze.

Table of Contents