Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

3 Innowacyjne funkcje płatności dla Twojego sklepu internetowego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 3 Innowacyjne funkcje płatności dla Twojego sklepu internetowego

Jeśli chodzi o przetwarzanie płatności, bycie na bieżąco z dostępnymi technologiami ma kluczowe znaczenie dla ochrony Twojej firmy i klientów.

Bez względu na to, jak proste może się to wydawać, przetwarzanie płatności to biznes techniczny, w dużej mierze skoncentrowany na ograniczaniu oszustw i wyprzedzaniu kolejnego zagrożenia bezpieczeństwa cybernetycznego. Oprócz ochrony Twojej firmy bycie na bieżąco pomaga również w jej płynnym działaniu i zapewnieniu wspaniałej obsługi klienta.

Na szczęście dla ciebie są tacy nowe technologie które oferują następujące korzyści: lepsze bezpieczeństwo, szersza akceptacja płatności I większa ochrona dla Twojej sprzedaży online.

Omówimy te technologie w tym artykule.

Tokenizowane karty w pliku

Jeśli masz stałych klientów, przechowywanie kart w aktach może wydawać się niepraktycznym luksusem. Przechowywanie informacji o posiadaczach kart w bezpiecznym, Zgodne z PCI sposób. Jednak przy odpowiednim podejściu przechowywanie danych posiadaczy kart w wirtualnym terminalu — oprogramowaniu, które łączy się z terminalem kart kredytowych — może zapewnić niezrównane korzyści operacyjne.

Z kartą w aktach, możesz zwrócić, doładować, anulować lub ustawić cykliczny harmonogram płatności jednym kliknięciem myszy — nie musisz sprawiać kłopotu swoim klientom, prosząc ich o podanie informacji o karcie w celu dokonania zakupu. Może to być szczególnie korzystne w przypadku sklepów internetowych, które są częścią detalicznego modelu biznesowego, ponieważ korekty transakcji można wprowadzać bez niedogodności dla klientów w drodze powrotnej.

Tokenizacja to ekscytujący nowy krok w walce o ochronę danych posiadaczy kart. Jest to proces zastępowania wrażliwych danych losowym ciągiem liter i cyfr (znanym jako token), który nie ma żadnej wartości w przypadku naruszenia. Ze wszystkich dostawców płatności zaangażowanych w daną transakcję tylko dostawca końcowy — podmiot przetwarzający płatności — może odszyfrować token.

Rekommenderad:  5 Wskazówki dotyczące PR, aby Twoja firma technologiczna znalazła się na radarze

Należy zauważyć, że tokenizacja jest lepsza niż szyfrowanie typu punkt-punkt, które po prostu maskuje wrażliwe dane, a nie je całkowicie zastępuje.

Przechowując cyfrowo i bezpiecznie informacje o posiadaczach kart, możesz zachować zgodność ze standardem PCI, zmniejszyć problemy z płatnościami i traktować klientów jak członków. Ułatwienie procesu zakupu jest kluczem do zwiększenia liczby transakcji.

Płatności ACH

Twoi potencjalni klienci mogą nie mieć kart kredytowych lub po prostu wolą płacić czekiem. Elektroniczne czeki ACH to świetny sposób na zwiększenie akceptacji płatności. Oferują dodatkową warstwę wygody zarówno dla klientów, jak i Twojej firmy.

Podczas gdy tradycyjne czeki mogą zająć od siedmiu do 10 dni, ACH pozwala na wpłaty następnego dnia, a także szybsze powiadomienia o zmianach i odrzuceniach.

Zamiast polegać na klientach, którzy dokonują płatności — i ponosić ryzyko oszustwa — firmy mogą łatwo akceptować płatności z konta czekowego i rozszerzać dostępne metody płatności o ACH.

Zdalne przechwytywanie podpisu

Oszustwo to poważna sprawa dla firm prowadzących sklep internetowy. Stawki interchange w przypadku braku karty są wyższe, aby uwzględnić dodatkowe ryzyko, a środki ostrożności, takie jak AVS i CVV, powinny być stosowane w celu wyłapywania przypadków potencjalnych oszustw.

Podpisy są nadal najlepszą obroną przed obciążeniem zwrotnym w przypadku sporu. Jednak uzyskanie podpisów jest trudne (jeśli nie całkowicie niemożliwe) w przypadku transakcji e-commerce. Nieuzasadnione jest oczekiwanie, że klient wydrukuje fakturę, podpisze ją i prześle pocztą lub faksem z powrotem.

Wchodzić zdalne przechwytywanie podpisu. Ta innowacyjna technologia umożliwia sklepom e-commerce bezproblemowe zbieranie podpisów klientów. Oto jak to działa: Klienci dokonują zakupów i otrzymują elektroniczne paragony do podpisania za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podpisy mogą składać myszką na komputerze lub palcem na smartfonie. Podpisy są rejestrowane w Twoim wirtualnym terminalu i tym samym są powiązane z odpowiednimi transakcjami.

Rekommenderad:  NBFC Fintech i zmiany rynkowe: jak NBFC Fintech powinny dostosować się do trendów rynkowych

Ta technologia ułatwia klientom złożenie podpisu i umożliwia Twojej firmie wdrożenie dodatkowej warstwy zabezpieczeń. Obciążenia zwrotne mogą nie być dla Ciebie głównym zmartwieniem, ale przekroczenie 1Stawka procentowego obciążenia zwrotnego może doprowadzić do zamknięcia konta handlowca, przez co Twoja firma nie będzie mogła w przyszłości przyjmować płatności kartą kredytową.

Poświęcenie czasu na zapoznanie się z dostępnymi technologiami i wdrożenie uaktualnień opartych na zabezpieczeniach pomoże Twojej firmie prosperować w dłuższej perspektywie.