3 Nowe technologie, które branża gier hazardowych online może zobaczyć w przyszłości

Hazard online przeszedł długą drogę od jego skromnych początków, w 1994 roku, kiedy automaty online były pikselowane i szczątkowe. W miarę jak Internet rozprzestrzeniał się na całym świecie i stawał się coraz szybszy, oprogramowanie również się poprawiało. Jeśli weźmiesz smartfona lub tablet, wejdziesz do wehikułu czasu i przejdziesz do 1960 roku, ludzie będą zaskoczeni mocą gry na automatach, Baccarat, Blackjack, Roulette, Poker, gdziekolwiek jesteś, kiedy chcesz. Będziesz dla nich bogiem!

Mimo że technologia hazardowa osiągnęła te wyżyny, wciąż jest wiele do zrobienia. Najlepsze firmy programistyczne w branży nieustannie pracują nad tym, aby dostarczać najlepsze, najbardziej wciągające wrażenia z gry możliwy.

Bezpieczeństwo jest również bardzo ważne w tego rodzaju działalności, w której miliony korzystają z fal internetowych z jednej wirtualnej kieszeni do drugiej. Dlatego przygotowaliśmy listę tego, co przyniesie przyszłość tej pięknej, ale ryzykownej branży.

Hazard VR może naprawdę stać się czymś

hazard online

Rzeczywistość wirtualna zyskała na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. W 2010 r. Zbudowano pierwszy prototyp Oculus Rift, a do 2014 r. Technologię kupił Facebook za potężną $3 miliard. Tymczasem w wyścigu VR pojawiło się więcej gigantów technologicznych: Valve Corporation i HTC, z HTC Vive SteamVR, Sony, z PlayStation VR, Google, z Cardboard VR i tak dalej. Do 2016 r. Ponad 200 firm na całym świecie opracowywało gadżety związane z VR. Według niektórych szacunków Szacuje się, że hazard VR wzrośnie o 800% do 2021 roku napędzany przez „wysokie rolki”.

Nic więc dziwnego, że ten rodzaj technologii zwrócił również uwagę niektórych zakładów hazardowych online i firm produkujących oprogramowanie. Na przykład Microgaming wykonał fale kilka lat temu, kiedy zaprezentował swoją wersję VR Roulette, która działa na Oculus Rift DK 2. Ponadto, jeśli posiadasz zestaw Oculus Rift, platformy takie jak Sun Bingo oferują możliwość grania w dziesiątki gier w trybie VR.

Wszystko jest ulepszone, jeśli masz tego rodzaju technologię na rękach (i oczach): grafika, dźwięk, zanurzenie. Niestety obecnie zbyt mało kasyn online oferuje tego rodzaju usługi, ale ponieważ technologia staje się coraz bardziej dostępna, a problemy związane z chorobą lokomocyjną są zmniejszone, jesteśmy pewni, że pojawi się więcej platform.

Lepsze oprogramowanie i sprzęt mobilny

W dzisiejszych czasach kasyna mobilne są częstym zjawiskiem. Gdy masz ochotę na wirowanie lub pokera online, możesz pobrać gadżet na Androida lub iOS i zabrać się do pracy. Dzieje się tak, jeśli w smartfonie lub tablecie pozostała jakaś bateria, dlatego zawsze noś przy sobie ładowarkę. Wszystko to brzmi niesamowicie, ale uważamy, że hazard mobilny może być jeszcze lepszy, jeśli skupią się na tym firmy produkujące oprogramowanie i sprzęt.

Na przykład uważamy, że świat jest gotowy na przenośną konsolę do gier. Rynek gier ma już takie gadżety, jak PlayStation Vita i Nintendo Switch, z milionami jednostek sprzedawanych na całym świecie, dlaczego przemysł gier hazardowych na urządzeniach mobilnych nie miałby takiego mieć?

Granie w automaty lub gry stołowe na telefonie jest fajne, ale te urządzenia nie zostały zbudowane z myślą o tego typu aktywności. Dedykowana minikonsola hazardowa może zapewnić lepsze wrażenia, z lepszą kontrolą i większym zanurzeniem.

Blockchain może przenieść gry online w przyszłość

hazard online

Jeśli mieszkasz w dużym mieście, prawdopodobnie masz technologicznego lub niedoszłego przyjaciela kapitału podwyższonego ryzyka, który przez ostatnie kilka lat bełkotał o czymś, co nazywa się „blockchain”. Co to do cholery jest i dlaczego zwykły gracz online taki jak ty byłby zainteresowany?

Przykro mi to mówić, ale blockchain może być przyszłością pieniędzy i bankowości. Zasadniczo technologia umożliwia przelewy kryptowalutowe za pośrednictwem Sieć P2P a także śledzi wszystkie transakcje Bitcoin w historii. Wydaje się, że branża hazardowa zakochała się w tej technologii, więc wiele portali kasynowych akceptuje już Bitcoiny, Ethereum i inne kryptowaluty jako płatności.

I z takimi gigantami technologii Facebook łącząc się z własnymi monetami (Wagą), sprawy wydają się naprawdę poważne. Przewidujemy, że w kolejnych latach większość działających obecnie kasyn online zaakceptuje tę metodę płatności.

Jeśli więc interesujesz się hazardem online, przyszłość wygląda całkiem dobrze: lepsza grafika, więcej zanurzenia, większa mobilność i bardziej zaawansowane opcje bankowe są tuż za rogiem! Czy jesteś gotowy, aby bawić się na wyższy poziom?