Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

3 obowiązkowe funkcje, które powinna posiadać witryna każdej dużej firmy

Nawet jeśli projekt, nad którym pracujesz, jest przeznaczony dla małej firmy, Twoim zadaniem jako programisty jest sprawienie, by zabłysnął.

Projekt strony internetowej i rozwój nigdy nie były tak ważne i potrzebne. Obecnie zaleca się, aby prawie każda firma była obecna w Internecie.

Pomyśl przez chwilę o swoich nawykach przeglądania. Załóżmy, że poszedłeś do kawiarni ze znajomymi. Zdarza się, że natkniesz się na ekscytujący dodatek w kawiarni. Może kilka lat temu zapytałbyś pracowników, gdzie to kupili i odwiedziłbyś ten sklep w weekend. Ale teraz prawdopodobnie otwierasz przeglądarkę telefonu i szukasz nazwy marki tego akcesorium. Co robisz?

Jeśli masz szczęście, wyszukiwarka wyświetli nazwę tej firmy strona internetowa i profile w mediach społecznościowych. Należy wprowadzić strona, znajdź żądany produkt i zamów go. To sposób na błyskawiczne otrzymanie wybranego produktu lub usługi.

Teraz wyobraź sobie firmę sprzedającą te akcesoria. Co byś zrobił, gdyby nie było strona internetowa dla tego? Żaden właściciel firmy ani przedsiębiorca nie może liczyć na to, że klient zdecyduje się odwiedzić jego sklep stacjonarny w przyszłym tygodniu. Pomogłoby więc, gdybyś już teraz był przekonany, że w ciągu minuty możesz stracić potencjalnych nowych klientów.

Co kryje się za stronami internetowymi dużych firm?

Jeśli porównamy strony internetowe dużych firm ze stronami małych i średnich firm, możemy wskazać kilka różnic.

Zwykle, gdy mówimy o korporacji strony internetowemyślimy o dużych, znanych i dobrze zorganizowanych markach. Nic dziwnego, że firma, która obecnie odnosi duże sukcesy, ma strona internetowa którego głównym celem jest reagowanie na odbiorców i zarządzanie ruchem na stronie strona.

Ale strony internetowe dużych firm nie są jedynie wyrazem znanych i rozwiniętych firm. Być może firma dopiero zaczyna działalność, ale nadal potrzebuje strona internetowa podobne do tych, które mają duże firmy. Być może w tym przypadku zadajesz sobie pytanie, jaka jest różnica między strona internetowa dużej firmy i Strona internetowa małej lub średniej firmy? Krótka odpowiedź to inwestycja początkowa.

Firmy lub marki, które potrzebują strona internetowa w przypadku dużych firm są to albo dobrze znane nazwiska w branży, albo start-upy gotowe przyciągnąć początkowe inwestycje.

Biorąc pod uwagę to, co zostało powiedziane, naturalnie dochodzimy do wniosku, jak ważne jest to projekt i zbudować doskonały strona internetowa dla dużej firmy.

Kiedy mówimy o świetnej firmie, mamy na myśli duży ruch, unikalne cechy wizualne, bezbłędne funkcje robocze, profesjonalny zespół wsparcia oraz stałą i nieprzerwaną konserwację.

Rola klienta, gdy tworzona jest dla niego strona internetowa

Zanim przejdziemy do kilku niezbędnych rzeczy cechy dużej korporacyjnej witryny internetowejprzyjrzyjmy się roli klienta w procesie.

Pierwszy z nich ma miejsce, gdy współpracujesz ze znaną i znaczącą marką. Rzeczywiście, firma ta korzysta z profesjonalnego zespołu marketerów i projektantów, którzy przeprowadzili wiele badań i dobrze wiedzą, co to jest strona internetowa powinien mieć. W takich przypadkach potrzebne są jedynie doskonałe umiejętności strona internetowa projektuje rzeczywistość.

Ale Twoimi klientami mogą być przedsiębiorcy, którzy są gotowi zainwestować w strona internetowa ale nie mam pojęcia ani opinii, jeśli chodzi o strukturę i cechy z strona internetowa. Ten model stawia przed Tobą jako programistą więcej wyzwań. Oprócz umiejętności technicznych musisz się wykazać projekt i wiedzę o produkcie. To tu pojawia się Twoja kreatywność.

Ale niezależnie od tego, który z powyższych jest klientem, jest ich wielu funkcje, które oferuje strona internetowa dużej firmy powinien mieć. Tutaj przedstawiamy trzy obowiązkowe i niezbędne elementy strony internetowej dużej firmy muszę mieć. Zacznijmy od samych podstaw.

Skoncentruj się na tych trzech rzeczach; bez wątpienia zaczyna się tam:

  1. Doskonała strona główna lub strona główna
  2. Posiadanie stopki pełnej informacji i opisów
  3. Zawiera historię firmy i przedstawia członków firmy

1. Ogromna i wspaniała strona główna lub strona główna

Jeśli zbudujemy stronę internetową z punktu widzenia klienta, wówczas powinniśmy bardziej skupić się na jej walorach wizualnych i użyteczność niż cokolwiek innego.

Nie zapominaj, że ludzie zaczynają zbierać informacje za pomocą oczu. Dodatkowo, jeśli spojrzy na coś, co sprawia mu przyjemność i łączy się z tym, jest bardziej prawdopodobne, że zaufa firmie, która jest właścicielem produktu.

Strona główna dużej firmy strona internetowa to pierwsze miejsce, na które trafia odwiedzający po wpisaniu adresu w pasku adresu. Na stronie głównej możesz umieścić efektowne zdjęcia, nazwę firmy, logo, slogan, najpopularniejsze produkty i usługi oraz referencje klientów. Jest to przestrzeń, w której każdy programista powinien ściśle współpracować z projektantami stron internetowych, aby wynik był znakomity pod względem technicznym i oszałamiający wizualnie.

Strona główna dużej firmy strona internetowa Powinien być zaprojektowany i zbudowany w sposób, który pozwala szybko opowiedzieć całą historię tej firmy.

2. Posiadanie stopki pełnej informacji i opisów

Wzorce zachowań użytkowników pokazują, że w przypadku zainteresowania informacjami na temat strona internetowastrony głównej, zwykle przewijają ją w dół, aby uzyskać bardziej przydatne informacje.

To właśnie tutaj każdy programista powinien zadbać o to, aby tworzona przez niego stopka dla serwisu zawierała wartościowe i pomocne informacje. W sekcji stopki możesz dodać wszelkiego rodzaju informacje. Pamiętaj, że głównym celem powinno być zbudowanie świetnego narzędzia nawigacyjnego dla wszystkich platform.

Podczas tworzenia stopki należy pamiętać o menu, ikonach mediów społecznościowych, szybkich linkach do wszystkich kluczowych stron, takich jak blog, oraz informacjach o odbiorcach. Pamiętaj, aby umieścić go w stopce, ponieważ wielu użytkowników używa go jako sposobu na kontakt z firmą.

Kolejną istotną i krytyczną funkcją jest import wszystkich wymaganych dokumentów, takich jak polityka prywatności, umowy RODO i informacje o plikach cookie.

Przewijanie strony w dół podczas przeglądania Internetu to jeden ze sposobów, w jaki użytkownicy poznają Twoją platformę. Nie zapomnij użyć lampy błyskowej, aby móc szybko wrócić na górę strony. Przewijanie w górę marnuje tylko czas użytkowników.

3. Wejdź w historię firmy i przedstaw zespół

Nie zapominaj, że firmy nie uczy się tylko na podstawie oferowanych przez nią produktów i usług. Klienci często chcą wiedzieć, kto stoi za produktami i usługami.

Po utworzeniu stron produktów poświęć całą stronę na przedstawienie historii firmy i zespołu. Ta strona powinna zawierać historię firmy, zdjęcia, tytuły i krótką biografię członków zespołu. Pozwól klientom dobrze poznać tych, którzy zaopatrują znaną markę, bo w ten sposób tworzy się solidna i pełna zaufania relacja.

Wniosek

Strona dużej firmy to cały świat tworzenia stron internetowych i oprogramowania pomieszany z siecią magia projektowania i marketingu. Oczywiście wszystkie funkcje, które omówiliśmy, to tylko niewielka część pracy. Jeśli jednak chcesz mieć ogólne pojęcie o procesie, zaleca się skupienie się najpierw na strukturze platformy.

Przez projektowanie i budując stronę główną, stopkę i stronę z informacjami, z pewnością będziesz na dobrej drodze do wdrożenia wspaniałego i godnego zaufania narzędzia strona internetowa tej marki.

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumBezpłatne pobieranie motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie SamsungaPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmokurs udemy do pobrania za darmo