3 Proste kroki, aby odzyskać usunięte / utracone zdjęcia z …

Szukasz najlepszego narzędzia do odzyskiwania danych dla Androida? Zgubiłeś zdjęcia / filmy z telefonu z Androidem? Więc najlepsze narzędzie do odzyskiwania danych dla Androida jest tutaj, Dr.fone – Wyleczony przez Wondershare Najłatwiejsze oprogramowanie do odzyskiwania danych z telefonu Android, które przywróci usunięte zdjęcia z Androida bez rootowania. Dr.fone – Odzyskiwanie może również odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, dokumenty i inne pliki z karty SD i pamięci wewnętrznej. Pokażemy ci 3 Proste kroki, aby odzyskać usunięte zdjęcia z Androida bez rootowania.

Powody utraty zdjęć na Androidzie

Poniżej wymieniliśmy najczęstsze przyczyny, które mogą powodować przypadki utraty danych.

 • Sformatowana za pomocą karty SD Załóżmy, że karta SD jest pełna i chcesz zaoszczędzić trochę miejsca. W takich sytuacjach niezbędna jest ocena cennych zdjęć Androida i wyszukiwanie informacji.
 • Przypadkowe usunięcie zdjęć Przypadkowe usunięcie danych często zdarza się wielu osobom. Być może wybrałeś niewłaściwe dane podczas usuwania niechcianego zdjęcia lub mogłeś dotknąć przycisku Usuń zamiast transferu / kopiowania / przenoszenia.
 • Telefon komórkowy lub zepsuty ekran Czasami telefon komórkowy zsuwa się z dłoni i dotyka ziemi. Istnieje kilka sytuacji, w których ekran pozostaje nienaruszony. Jednak wewnętrzny obwód budzi się i nie reaguje na podpisy. Lub w tym przypadku czujnik dotykowy działa, ale ekran jest w najgorszym przypadku (podzielony ekran). W obu przypadkach nie ma gwarancji, że możesz odzyskać informacje z urządzenia. W tym scenariuszu przechwytywanie zdjęć z Androida również staje się krytyczne.
 • Ulepszenia Androida Chociaż nie jest to bardzo powszechne, nie jest niemożliwe, abyś stracił informacje z powodu aktualizacji Androida. Dlatego może być konieczne przywrócenie usuniętych zdjęć z telefonu z Androidem, jeśli właśnie tego doświadczasz.
 • Uwaga przed odzyskaniem usuniętych zdjęć

  W tym poście poprowadzimy Cię jak odzyskać usunięte zdjęcia z Androida, a także odzyskać usunięte pliki za pomocą Dr.fone – Odzyskaj Odzyskiwanie zdjęć Androida Narzędzie Wondershare. Przed rozpoczęciem tego przewodnika należy zapoznać się z niektórymi ostrzeżeniami przed odzyskaniem usuniętych zdjęć.

 • Przestań używać telefonu komórkowegoPo odkryciu, że usunąłeś ważne informacje, przestań używać urządzenia mobilnego, dopóki nie uruchomisz Android Photo Recovery. Po usunięciu obrazu adres na karcie pamięci zmienia się, ale teraz coraz więcej informacji pochodzi z pamięci, w której miejsce / adres są zajmowane przez nowe dokumenty i możesz trwale utracić dane. Zawsze zaleca się odzyskiwanie usuniętych obrazów z Androida za pomocą programu do odzyskiwania danych, gdy stracisz jakiekolwiek dane.
 • Wyłącz Wi-Fi, informacje komórkowe, łącza BluetoothJak wspomnieliśmy w ostatnim kroku. Każda operacja obejmująca wysyłanie lub odbieranie informacji może zwiększyć ryzyko trwałego usunięcia informacji z Androida z powodu zjawiska anulowania miejsca / adresu. Bezprzewodowa wymiana danych umożliwia również nadpisywanie pamięci i narażenie usuniętych informacji na trwałą utratę oraz utrudnia odzyskanie usuniętych zdjęć przez system Android. Jeśli masz do czynienia z utratą danych, wyłącz Wi-Fi, komórkową transmisję danych lub Bluetooth, aby odzyskać usunięte obrazy z Androida.
 • Znajdź niezawodne narzędzie do odzyskiwaniaPonieważ na rynku jest dostępnych wiele aplikacji do odzyskiwania danych, a także różne funkcje, należy zachować ostrożność przy wyborze najbardziej wydajnego i bezpiecznego sposobu robienia zdjęć na Androida. Mając to na uwadze, udostępniliśmy Ci niezawodne i bardzo niezawodne oprogramowanie do pobierania androidów z usuniętych zdjęć. Dr.fone – Heal to jedno z najbardziej poszukiwanych narzędzi do odzyskiwania skasowanych zdjęć (i odzyskiwania skasowanych filmów) z telefonów z systemem Android. Utrata informacji występuje z powodu aktualizacji sistema operativo, wróci do życia, routing lub flashowanie pamięci ROM, hasło telefonu zablokowane lub zapomniane, lub zignorowana synchronizacja kopii zapasowej, zawsze możesz oczekiwać, że ta aplikacja będzie w stanie skutecznie i wydajnie odzyskać usunięte zdjęcia z Androida.
 • Dr.Fone – Funkcje odzyskiwania (Android)

 • Narzędzie do odzyskiwania systemu Android, które odzyskuje usunięte zdjęcia z Androida o wysokim współczynniku powodzenia.
 • Odzyskaj wiadomości, filmy, historię połączeń, WhatsApp, dokumenty, kontakty i więcej.
 • Obsługuje ponad 6000 urządzeń z Androidem.
 • Skanuj i wyświetl podgląd usuniętych danych przed ich przywróceniem.
 • Odzyskaj usunięte pliki / zdjęcia z zrootowanego / zrootowanego urządzenia.
 • Możesz odzyskać dane z pamięci wewnętrznej + karty SD.
 • Odzyskaj dane z uszkodzonego urządzenia z Androidem.
 • Przywróć utracone dane po zrootowaniu lub flashowaniu pamięci ROM.
 • Bezpieczne tylko do odczytu, żadne dane nie są przechowywane ani filtrowane.
 • Łatwy w użyciu
 • Kompatybilne urządzenia i pliki

  Dr.Fone – Odzyskiwanie Działa z ponad 6000 urządzeń z Androidem Samsung, Huawei, Moto, LG, Sony, Xiaomi itp. (Zobacz szczegółową listę obsługiwanych modeli urządzeń) Dzięki Dr.Fone – Odzyskiwanie odzyskanych usuniętych zdjęć z Androida, możesz przywracać kontakty, wiadomości, zdjęcia, filmy, audio, pliki multimedialne WhatsApp, dokumenty i historię połączeń.

  Pobierz dr.fone – Restore (Android)

  Dr.Fone – lekarstwo dostępne dla Windows XP / Vista / 7/ /8/ 10 i Mac OSX, macOS Sierra. Idź do tego połączenie dla wymagań sistema.

  Pobierz to Windows / / Pobierz Mac

  Jak odzyskać usunięte zdjęcia z Androida za pomocą dr.fone – Odzyskaj (Android)

  1. Pobierz i zainstaluj Dr.Fone – Odzyskaj (Android) oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć z systemu Android na komputerze po jego zainstalowaniu. Następnie wybierz „OdzyskaćFunkcje i zobaczysz okno poniżej.

  3  Proste kroki, aby odzyskać usunięte / utracone zdjęcia z urządzenia z Androidem bez rootowania 1

  2. Podłącz urządzenie z Androidem do komputera. Upewnij się, że poziom naładowania baterii twojego telefonu komórkowego wynosi co najmniej 20%, aby zrobić to bez przerwy.

 • Aby połączyć urządzenie z Androidem za pomocą Dr.Fone – Odzyskaj Upewnij się, że masz włączone debugowanie USB na swoim urządzeniu z Androidem (Czytaj: – Aktywuj opcje programisty, Tryb debugowania USB i urządzenie z Androidem OEM).
 • 3  Proste kroki, aby odzyskać usunięte / utracone zdjęcia z urządzenia z Androidem bez rootowania 2

  3. Po udanym połączeniu urządzenia możesz zobaczyć poniższe okno oprogramowania do odzyskiwania zdjęć Dr.Fone Android.

  3  Proste kroki, aby odzyskać usunięte / utracone zdjęcia z urządzenia z Androidem bez rootowania 3

  4. Sprawdź, co chcesz odzyskać, a następnie kliknij „Następujący“kontynuować.

  3  Proste kroki, aby odzyskać usunięte / utracone zdjęcia z urządzenia z Androidem bez rootowania 4

  5. Teraz wybierz „Skanuj usunięty plikI kliknij Dalej, aby rozpocząć skanowanie.

  3  Proste kroki, aby odzyskać usunięte / utracone zdjęcia z urządzenia z Androidem bez rootowania 5

  6. Poczekaj na zakończenie skanowania.

  3  Proste kroki, aby odzyskać usunięte / utracone zdjęcia z urządzenia z Androidem bez rootowania 6

  7. Po zakończeniu analizy można rozpocząć przeglądanie wszystkich danych znalezionych w wynikach analizy jeden po drugim. Dla niego odzyskać usunięte zdjęcia z Androida, Wybierz „Galeria”, aby wyświetlić podgląd. Zaznacz wybrane elementy i kliknij „Przywróć”, aby zapisać.

  Z Wondershare Dr.Fone Zestaw narzędzi może nawet tworzyć kopie zapasowe i przywracać dane Androida, zrootować urządzenie, skopiować dane na inne urządzenie, odblokować / usunąć hasło blokady ekranu i więcej Dowiedz się więcej o zestaw narzędzi drfone.

  80% nadzwyczajny

  Zawodowiec
 • Odzyskaj utracone dane po przywróceniu ustawień fabrycznych
 • Przywróć dane utracone z powodu aktualizacji sistema operativo
 • Przywróć utracone dane po zrootowaniu lub flashowaniu pamięci ROM
 • Odzyskaj dane na zablokowanym urządzeniu lub zapomnij hasło
 • Odzyskaj dane z pamięci wewnętrznej + karty SD
 • Odzyskaj utracone wiadomości, filmy, historię połączeń, WhatsApp, dokumenty, kontakty i wiele więcej
 • Odzyskaj dane z uszkodzonego urządzenia z Androidem
 • Łatwy w użyciu
 • Cons
 • To nie jest całkowicie darmowe
 • Ocena czytelnika: głosy