Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

3 Sposoby gry w Genshin Impact na komputerze Mac [2023]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 3 Sposoby gry w Genshin Impact na komputerze Mac [2023]

Gry i Mac nie były synonimami aż do WWDC 2023, kiedy to macOS Sonoma kupił zupełnie nowy i długo oczekiwany tryb gry. Programiści mogą teraz błyskawicznie przenosić swoje istniejące gry z innych platform na macOS, a wszystko to dzięki Metal 3nowy zestaw narzędzi do przenoszenia gier. Ponieważ proces przenoszenia jest teraz znacznie usprawniony, możemy spodziewać się, że wkrótce pojawi się mnóstwo gier wraz ze stabilnymi wydaniami systemu macOS Sonoma.

Ponieważ jednak dobre rzeczy wymagają czasu, granie w popularne tytuły, takie jak Genshin Impact na komputerze Mac, nadal jest dalekie od ideału, ponieważ gra nie ma jeszcze natywnego wsparcia dla tej gry. Ale nie martw się; gra Genshin Impact na komputerze Mac jest możliwe, stosując kilka obejść. Niezależnie od tego, czy masz komputer Mac z procesorem Intel, czy Apple silikonowy, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Dlaczego komputery Mac nie mogą natywnie uruchamiać Genshin Impact?

Jeśli chodzi o wiele innych popularnych tytułów, gry takie jak Genshin Impact raczej nie ujrzą światła dziennego, głównie dlatego, że komputery Mac nie są popularne wśród graczy. A ponieważ większość komputerów Mac nie ma dedykowanego procesora graficznego, nie ma większego sensu, aby programiści poświęcali swój czas i wysiłek na zapewnienie zgodności swoich gier z systemem macOS.

Można było uruchamiać gry na komputerze Mac za pomocą Windows emulatory wcześniej, ale wsparcie powoli zanikało Apple ogłoszono komputery Mac z procesorami krzemowymi. Co więcej, rygorystyczne zasady Genshin Impact dotyczące przeciwdziałania oszustwom uniemożliwiają uruchomienie gry Windows emulatory. Ponadto, Apple nie wydawał się zainteresowany przez dłuższy czas.

Jak grać w Genshin Impact na komputerze Mac

Odpowiedź jest stosunkowo prosta – granie w chmurze. Spopularyzowana w czasach pandemii gra w chmurze umożliwia użytkownikom granie w gry w chmurze, eliminując w ten sposób potrzebę posiadania najnowocześniejszego sprzętu i przestrzeni dyskowej. Każdy, kto ma stabilne połączenie internetowe, może wskoczyć na jedną z wielu platform gier w chmurze i natychmiast rozpocząć grę.

Na początku może to brzmieć magicznie, ale koncepcja, która się za tym kryje, jest dość prosta. Zasadniczo wykorzystujesz przepustowość sieci do grania w gry na serwerach innych osób, które akurat znajdują się w chmurze. Eliminuje to bezpośrednio ograniczenia sprzętowe. Chociaż w Internecie dostępnych jest mnóstwo platform do gier w chmurze, polecamy te, które polecamy GeForce Now I Booster.

Zanim przejdziesz dalej, daj znać GeForce Now i Boosteroid są usługami płatnymi. Chociaż GeForce Now oferuje darmowy plan, jest on ograniczony do godziny rozgrywki na sesję. Niestety Boosteroid nie oferuje niczego takiego, więc będziesz musiał wydać trochę gotówki, aby go wypróbować.

Rekommenderad:  3 nowe sposoby użytkowania Twitter na wydarzeniach na żywo

Zagraj w Genshin Impact na komputerze Mac, korzystając z GeForce Now

GeForce Now to rozwiązanie do gier w chmurze firmy NVIDIA, która jest znanym producentem procesorów graficznych. Aby zapewnić nieprzerwaną sesję grania, GeForce Now zaleca połączenie internetowe o szybkości co najmniej 15 Mb/s w przypadku rozgrywki w rozdzielczości 720p i 25 Mb/s w przypadku rozgrywki w rozdzielczości 1080p.

Chociaż usługa GeForce Now jest dostępna w większości głównych krajów, w tym w USA, Japonii, Australii, Rosji i UE, może być konieczne uzyskanie dostępu do niej za pośrednictwem sieci VPN, jeśli jest ona niedostępna w Twoim kraju. Wykonaj poniższe czynności, aby zagrać w Genshin Impact na komputerze Mac przy użyciu GeForce Now.

 1. Przejdź do GeForce Now strona internetowa i wybierz Pobierać opcja w systemie Mac OS.
 2. Po zainstalowaniu pliku otwórz i zainstaluj plik .dmg w systemie, przeciągając aplikację do swojego Folder aplikacji.
 3. Aplikacja powinna teraz pojawić się w folderze aplikacji. Uruchom aplikację i wybierz otwarty gdy system macOS poprosi o potwierdzenie.
 4. Po wejściu wpisz Uderzenie Genshina w pasku adresu i naciśnij Wchodzić.
 5. Wybierz grę i kliknij Grać. Będziesz tego zobowiązany utwórz konto NVIDIA najpierw, jeśli go nie masz lub Zaloguj sie jeśli już to robisz.
 6. Gdy gra się załaduje, zalogować się połącz się ze swoim kontem Genshin Impact i zacznij grać.

Możesz grać w grę bezpośrednio w przeglądarce, aby uniknąć kłopotów z instalacją. Sugerujemy korzystanie z przeglądarki Google Chrome, ale inne przeglądarki, takie jak Microsoft Edge i Opera, powinny działać poprawnie. Ponownie możesz potrzebować VPN, aby uzyskać dostęp do witryny. Aby zapoznać się z procedurą, wykonaj poniższe czynności.

 1. Odwiedź GeForce Now strona internetowa.
 2. Szukaj Uderzenie Genshina w pasku adresu.
 3. Kliknij grę i wybierz Grać.
 4. Kliknij Dołącz dziś I podpisać W na swoje konto NVIDIA. Stwórz nowe konto Jeśli to konieczne.
 5. Gra będzie teraz uruchamiana w osobnym oknie. Pojawi się monit, który Cię o to poprosi zalogować się z kontem Genshin Impact i postępuj zgodnie z tym.

Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepsze wrażenia z gry, rozważ uaktualnienie swojego konta GeForce Now do wersji Priorytet Lub Ostateczny poziomy z dodatkowymi korzyściami, takimi jak rozgrywka w wysokiej rozdzielczości, priorytetowy dostęp do serwerów premium i dłuższe sesje grania. Ceny poziomów Priorytetowego i Ultimate zaczynają się od $90,99/miesiąc I 19,99 USD miesięcznieodpowiednio.

Zagraj w Genshin Impact na komputerze Mac za pomocą Boosteroidu

Jak wspomniano wcześniej, Boosteroid to płatna platforma do gier w chmurze, więc aby uzyskać dostęp do gier, musisz zapłacić z góry. Aby zagrać w Genshin Impact na komputerze Mac za pomocą Boosteroid, wykonaj następujące czynności.

 1. Udaj się do Boosteroid’s strona internetowa.
 2. Kliknij Zagraj teraz. Następnie, Zalogować się za pomocą konta Google lub Boosteroid.
 3. Szukaj Uderzenie Genshina klikając ikonę wyszukiwania.
 4. Wybierz grę i naciśnij Grać.
 5. Dokonaj zakupu i zacznij grać.
Rekommenderad:  Co oznaczają symbole kalendarza na komputerze Mac?

Alternatywnie możesz zainstalować klienta Boosteroid macOS. Aby to zrobić –

 1. Odwiedź witrynę Boosteroid Tutaj i wybierz System operacyjny Mac.
 2. Kiedyś .dmg plik zostanie pobrany, kliknij otwarty i przeciągnij go do swojego Folder aplikacji.
 3. Otwórz aplikację z Launchpada i wybierz otwarty w poniższym oknie dialogowym.
 4. Wybierz preferowaną metodę i zalogować się.
 5. Szukaj Uderzenie Genshina w pasku adresu. Uderzyć Grać.
 6. Dokonaj zakupu i ciesz się grą!

Boosteroid może nie oferować bezpłatnego planu, ale ceny są nieco bardziej konkurencyjne niż GeForce Now, zaczynając od zaledwie €70,49/miesiąc w przypadku planu rocznego I €90,89/miesiąc w przypadku planu miesięcznego. Pamiętaj, że rozgrywka jest ograniczona do 1080p i 60 klatek na sekundę, niezależnie od wybranego planu.

Zagraj w Genshin Impact na komputerze Mac za pomocą Boot Camp (tylko komputery Mac z procesorem Intel)

W 2006 roku, Apple wprowadził Boot Camp — nową funkcję w systemie Mac OS X w wersji 10.5 „Leopard”, który umożliwił użytkownikom instalację i uruchomienie Windows OS na swoich komputerach Mac. Niestety wraz z zapowiedzią komputerów Mac M1 w 2020 r. Apple zakończył wsparcie dla Boot Camp. Możliwość pełnego działania Windows System operacyjny na komputerze Mac został wyposażony w dodatkową zaletę polegającą na prawidłowym i natywnym uruchamianiu gier komputerowych.

Choć może to brzmieć dobrze, instalacja Boot Camp jest nie lada zadaniem. Przed rozpoczęciem sprawdź, czy Twój Mac jest wyposażony w procesor Intel, klikając przycisk Apple logo () w lewym górnym rogu i wybierając O tym Macu. W naszym przypadku jest to Apple M1 chip, a nie chip Intela. Polecamy sprawdzić Przewodnik MacHow2 o tym, jak zainstalować Windows 11 na komputerze Mac za darmo dzięki Boot Camp.

Późniejsza instalacja Genshin Impact na komputerze Mac jest tak prosta, jak krojenie masła. W tym samym celu wykonaj poniższe czynności.

 1. Udaj się do Genshin Impact’s oficjalna strona.
 2. Kliknij opcję stwierdzającą Windows.
 3. Uruchomić programu po zakończeniu instalacji.

Ciesz się grą w Genshin Impact na komputerze Mac

Apple może nie być znana z produkcji najlepszych automatów do gier, ale teraz rzeczywiście możesz grać w Genshin Impact na komputerze Mac bez żadnych ograniczeń. Gra w chmurze często okazuje się cudowna i jest to jeden z takich przypadków. Boot Camp zaskakująco działa cuda na starszych komputerach Mac, mimo że ma ponad półtorej dekady. Wykonaj powyższe kroki religijnie, aby zapewnić doskonałe wrażenia. Ruszajcie się, gracze!

Często zadawane pytania dotyczące grania w Genshin na komputerze Mac

Gry w chmurze to stosunkowo nowy termin w branży gier, który umożliwia granie w gry na serwerach na całym świecie, zwanych również chmurą. Jedyne, czego potrzebujesz, to stabilne i szybkie łącze internetowe.

Rekommenderad:  7 Sposoby naprawy Discord RTC Connecting Brak błędu trasy

W grach w chmurze same gry działają na potężnych serwerach, a gracze wchodzą w interakcję z grą za pośrednictwem aplikacji klienckiej lub kompatybilnego urządzenia, takiego jak komputer, konsola, a nawet urządzenie mobilne.

Tak. Platformy gier w chmurze mogą doskonale działać w Twojej przeglądarce, więc nie musisz się martwić ograniczeniami sprzętowymi. Oznacza to również, że w ogóle nie potrzebujesz wolnego miejsca na dysku. To takie proste. W przeciwieństwie do tradycyjnych gier, w przypadku których musisz pobrać i zainstalować gry na swoim komputerze, gry w chmurze umożliwiają strumieniowe przesyłanie gier bezpośrednio ze zdalnych serwerów.

Niefortunna odpowiedź brzmi: nie. Boot Camp nie jest obsługiwany na nowszych komputerach Mac, zwłaszcza tych działających na nich Apple chipy silikonowe. Biegać Windows OS na komputerze Mac możesz używać oprogramowania do wirtualizacji, takiego jak Pulpit Parallels lub VMWare Fusion.

Technicznie rzecz biorąc, możesz grać w Genshin Impact na Macu za pomocą BlueStacks. Mimo to wrażenia byłyby dalekie od dobrego, ponieważ jest to emulator Androida (mobilnego), co skutkuje niską rozdzielczością i słabą jakością rozgrywki.

Nie, GeForce Now i Boosteroid nie są dostępne za darmo. GeForce Now oferuje darmowy plan, ale poważnie ogranicza wrażenia z gry. Boosteroid to usługa wyłącznie premium. Użytkownicy muszą opłacić miesięczną lub roczną subskrypcję, aby uzyskać dostęp do usługi i mogą za jej pomocą grać w gry bezpłatne lub gry, które już kupili na platformie Steam, w sklepie Epic Games Store i innych sklepach z grami cyfrowymi.

Gra w Genshin Impact na Macbooku jest całkowicie w porządku. Chociaż istnieje wiele sposobów grania w Genshin na komputerze Mac, korzystanie z usług gier w chmurze, takich jak GeForce Now i Boosteroid, jest lepszą i bezpieczniejszą opcją.

Genshin Impact nie jest natywnie dostępny dla komputerów Mac, dlatego nie można bezpośrednio zainstalować Genshin na komputerze Mac. Powiedziawszy to, istnieją niezawodne obejścia, takie jak korzystanie z usług gier w chmurze, takich jak Boosteroid i GeForce Now, które pozwalają grać w Genshin na komputerze Mac, zapewniając jednocześnie całkiem niezłe wrażenia z gry. Upewnij się jednak, że masz szybki i niezawodny Internet.