Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

3 sposoby na przekształcenie witryny WordPress w aplikację mobilną

3 sposoby na przekształcenie witryny WordPress w aplikację mobilną

Przekształcenie witryny WordPress w aplikację mobilną pożyteczną czy szkodliwą i dlaczego?

Aplikacje mogą nie być już przydatne w celach marketingowych, ale są wygodniejsze i bardziej dostępne dla Twoich klientów – dając im większy wybór w zakresie interakcji z Twoją witryną. Wraz z ciągłym wzrostem i rozwojem mobilnego Internetu, aplikacje stają się z dnia na dzień coraz bardziej popularne.

Koszty i frustracja związane z tworzeniem strony internetowej są również bardzo niskie. W przeszłości wiele firm interesowało się aplikacjami, ale większość nie potrafiła ich tworzyć. To było bardzo trudne. lub drogie (większość programistów pobiera opłatę w wysokości 50–150 USD za godzinę)

Ale na szczęście sytuacja się teraz zmieniła. Nie potrzebujesz dużo pieniędzy ani wiedzy o kodowaniu, aby stworzyć odpowiednią i akceptowalną aplikację. A nawet lepiej – masz o wiele więcej opcji na stole. Dzisiaj porozmawiamy o tym, w jaki sposób możesz bez większego wysiłku zamienić swoją witrynę WordPress w aplikację.

Zanim przejdziesz dalej do artykułu, jeśli chcesz kupić hosting WordPress, odwiedź stronę Ded9.com i zobacz nasze wspaniałe plany w niskich cenach!

1. Wybierz motyw WordPress dostosowany do urządzeń mobilnych

Na szczęście WordPress ewoluował do tego stopnia, że ​​prawie wszystkie nowoczesne motywy są responsywne. Oznacza to, że motyw powinien zmieniać układ witryny w zależności od urządzenia, na którym przeglądasz witrynę.

Jeśli jednak Twoja witryna WordPress nie jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, zoptymalizuj ją!

Oczywiście najłatwiej jest użyć responsywnego motywu WordPress, takiego jak Total. Jeśli jednak Twój motyw nie jest responsywny i nie chcesz aktualizować go do nowego, pomocne mogą okazać się wtyczki.

Dowolny przełącznik motywów mobilnych

Chociaż dostępnych jest kilka opcji, popularny jest dowolny przełącznik motywów mobilnych. Wtyczka wykrywa przeglądarkę mobilną, z której korzysta widz, i wyświetla konkretny motyw dla jego urządzenia.

Jeśli więc chcesz zrównoważyć wiele motywów – po jednym dla każdego mobilnego systemu operacyjnego – możesz to zrobić w ten sposób. Inne funkcje wtyczki obejmują ustawienia różnych stron głównych w zależności od urządzenia, kody QR do tworzenia zakładek, obsługę numerów telefonów typu „kliknij, aby połączyć” i wiele innych.

2. Skorzystaj z programisty WordPress

Korzystanie z wtyczki do tworzenia aplikacji to krok naprzód w stosunku do prostego korzystania z responsywnego motywu. Wtyczki te są znacznie łatwiejsze niż tworzenie aplikacji i zawierają intuicyjne opcje, dzięki którym nawet przeciętny użytkownik może stworzyć aplikację.

Półki na książki

Pierwszą opcją na naszej liście jest Stacks Mobile App Builder.

Po prostu utwórz konto i zainstaluj tę bezpłatną wtyczkę na swojej stronie, a następnie rozpocznij tworzenie aplikacji, przeciągając i upuszczając Stacks Builder. To tak, jakby używać Elementora lub WPBakery, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów!

Istnieją łatwe opcje dodawania i dostosowywania nagłówków, sekcji, tła, filmów, przycisków, suwaków, produktów i nie tylko. Stosy są również w pełni kompatybilne z WooCommerce, Mapami Google, czatem na żywo, wielojęzycznymi wtyczkami, a nawet niestandardowymi typami postów, których już używasz w swojej witrynie WordPress.

Po zakończeniu po prostu wygeneruj i pobierz aplikację – to wszystko!

Stacks oferuje bardzo przystępną cenę, na którą może sobie pozwolić większość blogów i małych firm, z dożywotnim dostępem zaczynającym się od 79 USD za jeden plan (plus obniżone ceny w przypadku tworzenia większej liczby planów).

To dobra okazja i prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów na przekształcenie witryny WordPress w aplikację.

AplikacjaMojaSite

AppMySite Utwórz aplikację dla swojej witryny internetowej.

Ta łatwa w użyciu wtyczka i usługa ułatwiają przekształcenie witryny WordPress (lub nawet sklepu WooCommerce) w aplikację w zaledwie kilku krokach. Najpierw pobierz wtyczkę i zarejestruj swoje konto. Następnie zabierz się do pracy i dostosuj swoją aplikację – mnóstwo wbudowanych projektów i funkcji do wyboru.

Gdy skończysz, prześlij swoją aplikację do publikacji (obsługiwane są systemy Android i iOS). AppMySite synchronizuje się z Twoją witryną w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Twoja aplikacja jest na bieżąco aktualizowana o nowe posty lub produkty, które publikujesz.

Inne funkcje tej wtyczki obejmują obsługę wielojęzyczną, koszyk na zakupy, integrację z kasą, powiadomienia push, Media społecznościowe integracji i analiz, których można używać do monitorowania wydajności aplikacji. Uwaga – AppMySite można wypróbować bezpłatnie, ale uruchomienie aplikacji witryny WordPress zaczyna się od 19 USD miesięcznie.

AppPresser

AppPresser to największy, najpopularniejszy i pierwszy framework aplikacji mobilnych dla WordPress. Oferuje pełną integrację: tam, gdzie większość twórców aplikacji korzysta tylko z kanału Twojej witryny WordPress, AppPresser umożliwia korzystanie ze wszystkich wtyczek, postów i stron.

Dodatkowo automatycznie zaktualizuje program, gdy tylko dokonasz jakichkolwiek zmian w swojej witrynie. Posiada również pełne wsparcie e-commerce. Plany zaczynają się od 59 USD miesięcznie za jeden plan.

Aplikacja mobilna WPM

Aplikacja WPMobile umożliwia tworzenie aplikacji na Androida i iOS dla Twojej witryny.

Chociaż podstawowa wersja tej wtyczki jest bezpłatna, aby stworzyć aplikację, musisz zapłacić za dożywotnią licencję (od 79 EUR za jeden format aplikacji lub 149 EUR za oba).

Dzięki aplikacji WPMobile otrzymujesz opcje dostosowywania, bezpłatną wersję próbną na żywo, automatyczne aktualizacje aplikacji, obsługę powiadomień push, integrację z serwisami społecznościowymi i wsparcie premium (funkcja mile widziana, jeśli utkniesz).

MobiLoud

Chociaż MobiLoud jest droższy niż inne opcje (zaczynając od 120 USD miesięcznie), robi prawie wszystko za Ciebie (w tym przesyła aplikację do App Store i Google Play), dzięki czemu jest niedrogi…

Dzięki MobiLoud Twoja najlepsza aplikacja oferuje kompatybilność z różnymi urządzeniami, łatwe udostępnianie w mediach społecznościowych, monetyzację (poprzez reklamy lub subskrypcje), powiadomienia push i wiele więcej. A kiedy usługa jest sparowana z wtyczką, możesz zarządzać swoim harmonogramem i wysyłać powiadomienia z poziomu WordPress

3. Skorzystanie z usługi konwersji witryny WordPress na aplikację

Dwie poprzednie metody, o których wspominaliśmy, są bardzo proste i niedrogie i można je wykonać, instalując motyw lub wtyczkę. Ale są to również bardzo proste opcje i w większości są jedynym sposobem na zaprezentowanie odwiedzającym wersji witryny WordPress przystosowanej do urządzeń mobilnych.

Jeśli jednak szukasz bardziej zaawansowanego programu, te metody prawdopodobnie nie są tym, czego szukasz. Dlatego w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem może być wynajęcie programisty lub zewnętrznej firmy do stworzenia aplikacji.

Pamiętaj, że stawki dla freelancerów zaczynają się od około 50 dolarów za godzinę, często przy minimalnych kwotach projektu. Zatem w zależności od tego, ile planujesz w ramach swojego planu, ostateczna cena może wahać się od tysięcy do setek tysięcy dolarów. Choć z pewnością droga, inwestycja może być tego warta, jeśli aplikacja dla Twojej witryny ma kluczowe znaczenie dla Twojej strategii monetyzacji.

W tym artykule omówiliśmy trzy różne, proste i opłacalne sposoby konwersji witryny WordPress na aplikację mobilną WordPress. Powodzenia!

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie CoolpadaBezpłatne pobieranie motywów WordPressdarmowy kurs on-line