3 Sposoby na zdobycie Instagram Aplikacja na iPada

Czy słyszałeś powiedzenie, większe jest lepsze? Cóż, nie zawsze jest to prawdą, ale często dotyczy to rozmiaru ekranu, szczególnie gdy oglądasz zdjęcia, filmy lub inne media. Nie zrozumcie mnie źle, rozdzielczości na telefonach stają się coraz lepsze (i telefony też stają się większe), ale czasami przywoływanie zdjęcia, a następnie spędzanie półtorej minuty na wykonywaniu gestów powiększania palcami jest denerwujące za każdym razem, gdy chcesz pokazać komuś przy stole zdjęcie, które wcześniej zrobiłeś. Lub za każdym razem, gdy chcesz obejrzeć zdjęcia dodane przez znajomych Instagram konta

Właśnie dlatego stworzyłem ten przewodnik, który nauczy Cię kilku sposobów na zdobycie Instagram na iPada. Po tym artykule będziesz w pełni wyposażony do przeglądania i publikowania w Internecie Instagram aplikacja bez względu na to, z jakiego urządzenia iOS korzystasz.

Znajdziesz szczegółowe informacje na temat pobierania aplikacji, przeglądania zdjęć online, alternatyw i kilka sztuczek, które poprawią ogólne wrażenia. Zazwyczaj jest to temat ciągle ewoluujący i postaram się na bieżąco śledzić ten artykuł. W końcu, biorąc pod uwagę popularność Instagram, zespół programistów zawsze ulepsza aplikację i witrynę, aby poprawić wrażenia z użytkowania, więc wszyscy jesteśmy oddani Instagram użytkownicy chcą mieć pewność, że jesteśmy na bieżąco.

„Mam obsesję na punkcie Instagram. ”- Tyra Banks

Kiedy będzie Instagram Na iPada?

Prawdopodobnie trafiłeś na tę stronę, ponieważ zdałeś sobie sprawę, że nie było oficjalnego Instagram aplikacja, która została stworzona z myślą o rozdzielczości i rozmiarze ekranu iPada. Stawia to wiele osób w trudnej sytuacji, w której muszą iść na kompromis i znaleźć alternatywne rozwiązania.

Oficjalny powód Instagram (posiadany przez Facebook) podał, dlaczego nie stworzyli Instagram aplikacja na iPada jest taka, że koncentrują się przede wszystkim na mobilnych systemach iPhone i Android budować swoją publiczność.

Często zdarza się, że w dzisiejszych czasach istnieje wiele opcji prezentacji treści. Niektóre aplikacje lub produkty decydują się na podejście ze strzelbą, w którym dostosowują swoją aplikację do wszystkiego, a niektóre trzymają się kilku opcji, ale naprawdę skupiają się na dopracowaniu tych kilku opcji. Oczywiście, Instagram jest ten drugi.

Nie zdziwiłbym się, gdyby w ciągu najbliższych kilku lat zobaczyliśmy samodzielną, dedykowaną aplikację Instagram zbudował dla tabletów, ale wątpię, że będzie w najbliższej przyszłości. Jeśli weźmiesz pod uwagę wymagania dotyczące przechowywania zdjęć i filmów w celu powielenia całej zawartości Instagram w rozdzielczości kompatybilnej z iPadem możesz dowiedzieć się, ile to naprawdę wymaga wysiłku i kosztów. Nie wspominając o dodatkowych zespołach wymaganych do kodowania, zapewniania jakości, obsługi klienta lub zarządzania bezpieczeństwem osób, które blokują się z kont. Byłby to duży przedsiębiorca dla każdego programisty, ale biorąc pod uwagę liczbę użytkowników Instagram zajmuje się swoim gronem wiernych fanów, szybko staje się koszmarnym przedsięwzięciem.

3 Sposoby na zdobycie Instagram Aplikacja na iPada 1

Przejdźmy teraz do prawdziwego powodu, dla którego przyszedłeś na tę stronę, i zagłębmy się w swoje rzeczywiste opcje.

1. iPhone Instagram Aplikacja na iPada

Pierwsza opcja stanowi dobre obejście problemu i daje 80% rozwiązania problemu. Zasadniczo pokażę, jak to zrobić, aby pobrać wersję na iPhone'a Instagram na iPadzie. Jest to sztuczka, która faktycznie działa w przypadku większości aplikacji na iPhone'a, które nie mają odpowiedników na iPada, choć oczywiście wydajność nigdy nie będzie pasować do dedykowanej aplikacji na iPada.

To oczywiście wiąże się z kilkoma problemami, o których możesz wiedzieć lub nie. Podstawowym problemem jest to, że rozdzielczość jest zbudowana dla iPhone'a i dlatego będzie w niższej rozdzielczości niż iPad. Poprawiło się to wraz z wydaniem większego iPhone'a 6 Plus, a zatem zmniejszając różnicę wielkości ekranu między nimi. Niemniej jednak lepsza rozdzielczość jest głównym powodem, dla którego chcesz mieć aplikację na iPada, więc może to być trochę denerwujące dla osób, które po prostu chcą od czasu do czasu odłożyć swoje telefony, ale nadal chcą widzieć wszystko ich przyjaciół są.

Aby rozwiązać ten problem, wystarczy pobrać aplikację i dotknąć „2x” w prawym dolnym rogu po otwarciu aplikacji. Nie zwiększy to rozdzielczości, ale zwiększy rozmiar o współczynnik 2. Dlatego będzie większy, ale bardziej pikselowany.

Aby to zadziałało, wykonaj następujące kroki.

  1. Otwórz App Store na iPadzie i możesz wybrać jedną z dwóch tras Instagram zainstalowany.
  2. Pierwszą i najłatwiejszą opcją jest dotknięcie ikony „zakupione” w dolnej części sklepu z aplikacjami, a kiedy zobaczysz ekran wszystkich zakupionych aplikacji, po prostu dotknij ikony „Aplikacje na iPada” w prawym górnym rogu i wybierz aplikacje na iPhone'a. Następnie przewiń w dół, aż znajdziesz Instagram i naciśnij przycisk pobierania. Note, ta sztuczka działa tylko, jeśli już ją masz Instagram na innym iPhonie i dlatego jest na liście zakupionych.
  3. Inną opcją jest pobranie Instagram od zera. Stuknij zakładkę Polecane w lewym dolnym rogu. Pamiętaj, aby to zrobić, ponieważ z jakiegoś powodu miałem problemy z wyszukiwaniem z innych kart.
  4. Po przejściu na kartę Polecane wyszukaj Instagram i zauważysz, że oryginalna aplikacja się nie wyświetla.
  5. Stuknij tam, gdzie jest napisane Tylko iPad w prawym górnym rogu i wybierz Tylko iPhone.
  6. Voila Oficjalny Instagram aplikacja (wyprodukowana przez „Instagram, Inc. ”). Ta sztuczka działa w wielu aplikacjach. Teraz zobaczysz Instagram wyskakuje, a będziesz mieć opcję, aby go pobrać.

Note: Istnieje kilka aplikacji innych firm, które będą współpracować z Twoim Instagram konto. Note deweloperzy wymienione. Poprawny Instagram aplikacja powinna być „Instagram, Inc. ”Nie pracowałem z tymi wszystkimi aplikacjami innych firm (nowa wydaje się pojawiać każdego dnia), więc nie mogę mówić za wszystkich, ale sprowadza się to do zaufania: czy idziesz aby zaufać pewnej grupie, o której nigdy nie słyszałeś, że ma dostęp do twoich kont w mediach społecznościowych (ponieważ, jeśli jesteś podobny do mnie, większość twoich kont jest połączona w taki czy inny sposób). Również, Instagram ma całą moc Facebook za tym, co ma dość dobrą strukturę monetyzacji. Te aplikacje innych firm zwykle muszą płacić za natrętne i irytujące reklamy.

3 Sposoby na zdobycie Instagram Aplikacja na iPada 2

2. Instagram Online na iPadzie

Następna opcja jest moją ulubioną, ponieważ nie ma obejścia tego problemu i działa ona natywnie na dowolnym ekranie bez względu na to, na jakim urządzeniu się znajdujesz. Ta opcja służy do zalogowania się Instagram online za pomocą iPada, a stamtąd nie musisz się martwić o pobranie aplikacji.

Istnieje jednak kilka wad tej opcji, które mogą sprawić, że zdecydujesz się na wersję aplikacji. Największym minusem jest to, że nie można robić zdjęć i przesyłać ich za pomocą wersji online. Możesz już uzyskać dostęp Instagram online na komputerze Mac lub PC. Pamiętaj, że możesz tylko przeglądać, polubić i komentować zdjęcia, ale nie możesz niczego publikować online.

Ogranicza to sposób korzystania Instagram na iPadzie, jeśli korzystasz z wersji online. Jeśli nie przeszkadza ci to, że nie możesz załadować zdjęcia, myślę, że to najlepsza opcja. Zawsze możesz odebrać iPhone'a lub Androida, jeśli chcesz zrobić zdjęcie i przesłać je.

  1. Otwórz przeglądarkę iPad i wpisz na Instagram.com w pasku adresu.
  2. Spowoduje to przejście do strony głównej, która będzie wyglądać tak jak zrzut ekranu poniżej.
  3. Naciśnij przycisk Zaloguj się i wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło. Jeśli zapomniałeś hasła, możesz stuknąć link „zapomniałem hasła”, aby dowiedzieć się, jak je odzyskać.
  4. To wszystko, co musisz zrobić, po zalogowaniu będziesz mieć pełny dostęp do swojego konta Instagram karmić.

3 Sposoby na zdobycie Instagram Aplikacja na iPada 3

WSKAZÓWKA: Możesz stuknąć tam, gdzie jest napisane Pobierz w App Store, a wyświetli się Instagram w sklepie z aplikacjami, aby pobrać bezpośrednio, tak jak pierwsza opcja.

3. Instagram dla iPadów Alternatywy

Na koniec omówimy różne opcje, jeśli chodzi o Instagram alternatywy dla iPada. Pamiętaj, że żadna z poniższych opcji nie pozwala na przesłanie zdjęcia lub filmu do kanału. Będziesz mógł przeglądać zdjęcia, polubić, komentować lub udostępniać zdjęcia znajomym. To wszystko stanowi uzupełnienie obaw wymienionych powyżej w pierwszym punkcie.

Głównym tego powodem jest to Instagram chce ograniczyć miejsce i sposób aktywnej interakcji z platformą. Przez aktywne mam na myśli dodawanie treści do ogólnej platformy, w przeciwieństwie do pasywnego, gdy po prostu gromadzisz informacje, ale nie dodajesz informacji poza polubieniami i komentarzami.

Istnieje kilka dobrych opcji, które mają zalety i wady, dlatego przedstawię moją perspektywę na najlepsze aplikacje i możesz zdecydować, która z nich będzie twoją listą ulubionych.

Padgram dla iPada

Padgram to dobra opcja, która jest całkowicie darmowa i pozwoli ci zobaczyć swoją Instagram karmić. Jedną z najlepszych funkcji Padgram jest możliwość przeglądania w trybie poziomym, a nie tylko w trybie pionowym.

** Musisz zalogować się do swojego konta Instagram konto i zezwól na dostęp do Twojego kanału i zdjęć. Jeśli nie czujesz się komfortowo, pozwalając innej aplikacji na dostęp do Twojego Instagram profil, sugerowałbym więc trzymanie się pierwszych dwóch metod. **

Podczas korzystania z tej aplikacji masz wiele opcji i funkcji. Możesz wyświetlić wszystkie swoje zdjęcia na mapie, na której są oznaczone geotagami. Oznacza to, że za każdym razem, gdy robisz zdjęcie lub ktoś inny udostępnia jego lokalizację, zauważysz dokładnie, gdzie zdjęcie zostało zrobione na mapie. Jest to świetne, jeśli chcesz po prostu zobaczyć zdjęcia z określonego miasta lub miejsca.

Możesz także udostępnić zdjęcie na wielu różnych usługach od Facebook do Twitter do Pinterest do Tumblr.

Powiedziałbym, że główną wadą jest to, że nie ma wbudowanej, łatwej w użyciu funkcji machnięcia, która wydaje się intuicyjna podczas korzystania z aplikacji. To byłaby jedyna ważna zmiana, którą zaleciłbym.

Pictacular na iPada

Inną opcją, którą poleciłbym wypróbować, jest Pictacular, kolejna darmowa aplikacja na iPada, która pozwala wyświetlić Twoją Instagram karmić. To samo dotyczy powyższego, że nie można przesyłać własnych zdjęć za pomocą tej aplikacji, ale można je tylko wyświetlać.

Najlepszą częścią tej aplikacji jest jej układ, wygląd i styl. Jest bardzo łatwy w użyciu i sprawia, że Instagram zdjęcia łatwe do przeglądania i przewijania. Musisz zalogować się przy użyciu swojego Instagram nazwa użytkownika i hasło, a następnie zobaczysz wszystkie zdjęcia w tablicy podobnej do Pinterest. Możesz stuknąć zdjęcie, aby je powiększyć, a następnie przesuń palcem w lewo lub w prawo, aby przewijać zdjęcia.

Zauważysz, że są trzy kolumny i możesz wyświetlić wszystkie komentarze tam, bez konieczności dotykania czegokolwiek innego, aby je wyświetlić. Niestety wygląda na to, że nie można skomentować zdjęcia, w tej chwili możesz polubić tylko zdjęcie, a komentarze są ograniczone do najnowszych 3. Dlatego jeśli chcesz zobaczyć wszystkie komentarze, będziesz musiał użyć innej opcji. Inną wadą, którą zauważyłem, jest to, że nie ma wersji mapy, więc jeśli jest to funkcja, której często używasz, prawdopodobnie wybierzesz Padgram jako swoją wybraną aplikację.

Podobnie jak w przypadku innej aplikacji, możesz udostępniać zdjęcia Facebook, Twitter, i Pinterest aby twoi znajomi mogli również oglądać zdjęcia.

E-mail Instagram Informacje o aplikacji na iPada

Ostatnią rzeczą, którą Ci zostawię, jest opcja wysłania e-maila Instagram obsługa klienta i prośba o utworzenie samodzielnej wersji aplikacji na iPada. Jeśli Facebook / Instagram wciąż otrzymuje tysiące próśb o stworzenie aplikacji na iPada, a potem w końcu zrozumie wartość jej tworzenia.

Nigdy nie dowiedzą się, jak bardzo będziemy wdzięczni i wykorzystamy Instagram dla aplikacji na iPada, chyba że powiemy to bezpośrednio.

Mam nadzieję, że ten artykuł był pomocny w określeniu twoich opcji i dostarczył ci wystarczającej ilości szczegółów do zdobycia Instagram i działa na iPadzie. Zostaw komentarz, jeśli znasz jakieś fajne wskazówki lub sztuczki, z których mogą skorzystać nasi czytelnicy. Staramy się, aby te artykuły były dość aktualne, więc może twój komentarz zostanie włączony do przyszłej edycji tego artykułu. Jak zawsze doceniamy, że możesz udostępnić ten post swoim znajomym.

3 Sposoby na zdobycie Instagram Aplikacja na iPada 4