Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

3 Sposoby zmniejszenia kosztów wysyłki i realizacji w handlu elektronicznym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 3 Sposoby zmniejszenia kosztów wysyłki i realizacji w handlu elektronicznym

Każda firma zajmująca się handlem elektronicznym — niezależnie od wielkości, kategorii produktów czy doświadczenia — stoi przed wspólnym wyzwaniem: dostarczaniem zamówień do klientów. Kluczem do sukcesu w Internecie jest znalezienie sposobu szybkiego dostarczania produktów do rąk klientów przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów transportu.

Jeśli chcesz konkurować z większymi, bardziej ugruntowanymi firmami zajmującymi się handlem elektronicznym, jeszcze ważniejsze jest znalezienie okazji, w których możesz zaoszczędzić na wysyłce. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją trzy proste strategie, które mogą pomóc Ci zarządzać kosztami i nadal dostarczać klientom usługi.

Wskazówka #1: Skorzystaj z nowych rabatów dla nadawców Shift4Shop

Dzisiejsi kupujący online oczekują bezpłatnej lub taniej wysyłki. Chociaż niższe koszty wysyłki są korzystne dla klientów, sprzedawcom internetowym może być trudno oferować te obniżone stawki przy każdym zamówieniu online. Chociaż niektórzy sprzedawcy detaliczni mogą znaleźć sposób na włączenie ceny wysyłki do kosztu produktu, nie zawsze jest to możliwe w przypadku mniejszych, tanich produktów.

Jedną z głównych zalet korzystania z platformy wysyłkowej Shift4Shop jest możliwość dostępu do zniżek od głównych przewoźników, takich jak FedEx. Zniżki te mogą pomóc Ci zachować konkurencyjność bez konieczności podnoszenia cen lub zmniejszania marży zysku, aby pokryć bezpłatną lub tanią wysyłkę.

Dzięki nowym zniżkom oferowanym w ramach programu FedEx Advantage®, handlowcy Shift4Shop mogą zaoszczędzić do 50% na wysyłce i usługach biznesowych FedEx®. Nie ma minimalnych wymagań dotyczących wysyłki — a rejestracja jest bezpłatna.

Wystarczy się zarejestrować, aby móc wybierać spośród wielu elastycznych, niezawodnych opcji dostawy od FedEx po obniżonych cenach. To takie proste.

Jako klient Shift4Shop automatycznie uzyskasz znaczne oszczędności* na wybranych usługach wysyłkowych FedEx® i FXO:

 • Do 32% zniżki na wybraną dostawę FedEx do domu + 25% zniżki na zwolnienie z opłat mieszkaniowych
  Dostarczaj do swoich klientów indywidualnych każdego dnia tygodnia i ciesz się dostawą w określonym dniu 1–5 dni. Dostępne wszędzie.
 • Do 55% zniżki na wybrane usługi międzynarodowe FedEx Express
  Rozszerz swój zasięg na całym świecie dzięki uproszczonej procedurze celnej i niezawodnej dostawie do ponad 220 krajów i terytoriów.
 • Do 40% zniżki na wybrane usługi wychodzące i zwrotne FedEx Ground®
  FedEx Ground jest szybszy do większej liczby lokalizacji niż UPS Ground. Dostarcz przesyłki wcześniej dzięki ekonomicznym dostawom z określonymi dniami i terminami tranzytu oraz gwarancji zwrotu pieniędzy.
 • Do 20% zniżki na wybrane usługi FedEx Office®
  Drukuj dokumenty z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie. Możesz również odwiedzić nasze biuro FedEx i punkty sprzedaży detalicznej, aby spakować i wysłać przedmioty lub skorzystać z usług biznesowych, które pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wskazówka #2: Porównaj usługi wysyłkowe

W przypadku wielu sprzedawców internetowych produkty mogą mieć różne kształty i rozmiary, a klienci mogą mieć różne oczekiwania co do tego, jak szybko powinny dotrzeć ich zamówienia. Możesz mieć możliwość korzystania z jednego opakowania i jednej usługi wysyłkowej dla każdego zamówienia, ale prawdopodobnie Twoje potrzeby w zakresie pakowania i usług będą się zmieniać w zależności od tego, co kupują Twoi klienci.

Wybór odpowiednich usług do realizacji zamówień online ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu. Wybierając opcje wysyłki, ważne jest strategiczne podejście — a rabaty nie powinny być jedynym zmartwieniem. Podejmowanie strategicznych decyzji dotyczących usług, z których korzystasz, może pomóc Ci zrównoważyć pragnienie klientów dotyczące szybkiej realizacji zamówień i potrzebę obniżenia kosztów. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci rozważyć opcje:

 • Pomyśl o przedmiotach, które wysyłasz najczęściej. Czy wysyłasz jeden produkt, czy potrzebujesz pomieścić tysiące jednostek SKU? Jak duże jest typowe zamówienie online? Czy potrzebujesz wysłać kilka artykułów do domu klienta lub przesyłki wieloczęściowe do firm? Czy jest to coś, czego klienci zwykle potrzebują od razu, czy też dostarczenie go w ciągu kilku dni spełni ich potrzeby?
 • Poznaj średnią wartość swoich przesyłek. Kupujący online mogą nie chcieć płacić za wysyłkę małych, tańszych produktów, więc skorzystanie z najbardziej ekonomicznej opcji może pomóc Ci zachować konkurencyjność.
 • Uwzględnij zwroty online w swojej strategii. Jak często musisz przetwarzać zwroty online? Czy Twoje zamówienia są zwykle zwracane w celu uzyskania kredytu lub wymiany na inny przedmiot? Szczególnie ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na zwroty, ponieważ sprzedawcy internetowi mogą otrzymać ich więcej niż sklepy stacjonarne.
Rekommenderad:  NAJLEPSZE SPOSOBY NA ULEPSZENIE APLIKACJI W AZURE CLOUD

Wysyłka zamówień online może wydawać się przytłaczająca — zwłaszcza, że ​​Twój sklep internetowy wciąż się rozwija. Dlatego stworzyliśmy obszerny przewodnik po usługach wysyłkowych FedEx dostępnych w Shift4Shop, abyś mógł porównać swoje opcje i znaleźć odpowiednie rozwiązania dla swojej firmy.

Przesyłka krajowa (150 funtów lub mniej)

 • FedEx Ground i dostawa do domu FedEx: 1-7 dni robocze w zależności od odległości
  FedEx Ground jest szybszy do większej liczby lokalizacji mieszkalnych niż UPS Ground. Z 7-day service z FedEx Home Delivery, możesz dostarczać w każdy dzień tygodnia, w tym w sobotę i niedzielę, najpóźniej do godz 8 po południu
 • FedEx SmartPost:2-7 dni roboczych dla przesyłek o małej wadze
  Skróć czas transportu, zminimalizuj obsługę i zmaksymalizuj oszczędności kosztów w przypadku przesyłek o małej wadze. FedEx SmartPost® zapewnia opłacalną wysyłkę do domu na dowolny adres w USA, korzystając z usługi S. Postal Service® w celu doręczenia ostatniej mili.
 • Oszczędzanie FedEx Express: 3 dni robocze
  Gdy masz więcej czasu, FedEx Express Saver może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze bez poświęcania usług i niezawodności. Licz na dostawę do godz 4:30 w 3 dni roboczych do większości obszarów i do godz 8 pm do rezydencji we wszystkich 50 stanach (z wyjątkiem Alaski i Hawajów).
 • FedEx 2Day AM: 2 dni robocze, rano
  W przypadku pilnych przesyłek innych niż pilne wybierz FedEx 2Day AM. Możesz liczyć na ekonomiczne rozwiązanie, które oferuje poranne dostawy do godziny 10:30 2 dni roboczych do większości obszarów i do południa do niektórych obszarów wiejskich we wszystkich 50 stanach (z wyjątkiem Hawajów).
 • FedEx 2 dzień: 2 dni robocze, po południu
  Niezależnie od tego, czy wysyłasz przesyłkę do firmy, czy do domu, FedEx 2Day to wybór, gdy dostawa z dnia na dzień nie jest potrzebna. Licz na dostawę do godz 4:30 w 2 dni roboczych do większości obszarów i do godz 8 pm do rezydencji we wszystkich 50 stanach.
 • FedEx First z dnia na dzień: rano następnego dnia roboczego
  Czasami sukces jutra zależy od tego, jak wcześnie dostarczona zostanie przesyłka, której zależy na czasie. FedEx First z dnia na dzień sprawia, że ​​Twoja paczka jest priorytetem z dostawą przez 8, 8:30, 9Lub 9:30 10, 11 rano lub w południe następnego dnia roboczego, w zależności od kodu pocztowego miejsca docelowego.
 • Priorytet FedEx z dnia na dzień: rano następnego dnia roboczego
  Potrzebujesz dostawy do jutra rano? Z Priorytet FedEx z dnia na dzień®, przesyłka dotrze do większości obszarów do godziny 10:30 następnego dnia roboczego lub do południa, 4:30 wieczorem lub 5 pm do odległych obszarów we wszystkich 50 stanach.
 • Standardowa usługa FedEx z dnia na dzień: po południu następnego dnia roboczego
  Kiedy masz trochę więcej czasu, wybierz FedEx Standard z dnia na dzień® do dostawy do godz 3 pm następnego dnia roboczego do większości obszarów, przez 4:30 pm do obszarów wiejskich, a przez 8 pm do rezydencji we wszystkich 50 stanach (z wyjątkiem niektórych obszarów Alaski i Hawajów).
 • FedEx tego samego dnia: dostawa w ciągu godzin
  Masz pilną przesyłkę i nie masz ani minuty do stracenia? Dzięki FedEx SameDay Twoja paczka będzie pod drzwiami Twojego klienta tego samego dnia, w którym ją wyślesz. FedEx SameDay przewozi paczki o wadze poniżej 150 funtów przez 365 dni w roku we wszystkich 50 stanach.
 • Miasto tego samego dnia FedEx: dostawa w ciągu godzin
  Dostarcz swoje paczki w całym obszarze miejskim w ciągu zaledwie dwóch godzin dzięki lokalnej przesyłce kurierskiej FedEx SameDay City. Jest to niezawodna, ekonomiczna usługa, której potrzebujesz, aby bez obaw wykonywać zadania, w których czas ma krytyczne znaczenie. Obecnie obsługuje ponad 20 rynków metra w całym kraju.
Rekommenderad:  7 Sposoby na zwiększenie ruchu i sprzedaży dzięki content marketingowi

Przesyłki krajowe

 • Opcje pilnej dostawy, w tym FedEx Custom Critical i FedEx SameDay
 • Szeroka gama opcji dostawy w określonym czasie dla większości sytuacji
 • Opcje dostawy w określonym dniu dla masowych przesyłek lądowych i ładunków drobnicowych (LTL).
 • Plus inne dodatkowe usługi transportowe

Międzynarodowa wysyłka paczek (150 funtów lub mniej)

Opcje najszybszej możliwej dostawy, w tym FedEx International Next Flight

 • FedEx® International Następny lot: dostawa międzynarodowa w ciągu kilku godzin
  W przypadku najbardziej pilnych przesyłek międzynarodowych FedEx® International Next Flight oferuje najszybszą możliwą dostawę do iz ponad 220 krajów i terytoriów. Dotrzyj do głównych miast w ciągu kilku godzin, w zależności od dostępności lotów. Dostępne 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Opcje zapewniające dostawę w ciągu 1, 2Lub 3 dni robocze, takie jak FedEx International Priority

 • FedEx International First®: dostawa w określonym dniu, wcześnie rano w 1, 2Lub 3 dni robocze
  Możesz liczyć na usługę FedEx International First®, która zapewnia doręczenie już we wczesnych godzinach porannych 9 jestem w 1, 2 Lub 3 dni roboczych, aby wybrać kody pocztowe w 20 krajach, w tym w Kanadzie, Chinach, Meksyku i Japonii. Dostawa przychodząca do wybranych kodów pocztowych w USA już teraz 8 Jestem z ponad 90 krajów w 1 Lub 2 dni robocze.
 • FedEx International Priority®: dostawa w określonym dniu w 1, 2Lub 3 dni robocze
  FedEx International Priority® to najpopularniejsza usługa międzynarodowa, z dostawą zazwyczaj w 1, 2 Lub 3 dni roboczych do ponad 220 krajów i terytoriów. Do głównych miast w Kanadzie i Meksyku zazwyczaj można dojechać w 1 dzień roboczy, a główne miasta w Europie, Azji i Brazylii zwykle do południa w 2 dni robocze. Plus import z ponad 220 krajów i terytoriów.

5-dostawa w dzień roboczy za pośrednictwem FedEx International Economy

 • FedEx International Economy®: dostawa w 5 dni robocze
  Kiedy Ty i Twoi klienci macie więcej czasu, FedEx International Economy® jest najbardziej opłacalnym wyborem. Dostarcz w 2 Do 3 dni roboczych w Kanadzie, Meksyku i Puerto Rico oraz w 2 Do 5 dni roboczych do ponad 215 krajów i terytoriów. Plus import z ponad 90 krajów i terytoriów.
Rekommenderad:  Jak tworzyć memy na iPhonie i iPadzie (5 sposoby)

FedEx International MailService dla przesyłek o niskiej wartości i wadze

 • Międzynarodowa usługa pocztowa FedEx: dostawa w 4–7 (Premium) lub 7–11 (standardowych) dni roboczych od odbioru do przekazania do urzędu pocztowego kraju docelowego

Jeśli chodzi o wysyłkę towarów o niskiej wartości i wadze, FedEx International MailService jest usługą z wyboru dla wielu firm zajmujących się handlem elektronicznym. To w pełni konfigurowalne rozwiązanie idealnie nadaje się do takich artykułów, jak odzież, książki, broszury, katalogi i płyty CD.

Plus inne dodatkowe międzynarodowe usługi wysyłkowe.

Wskazówka #3: Myśl strategicznie o zwrotach online

Prawie każda firma internetowa zajmuje się zwrotami — ale wiele z nich ma problem z zapewnieniem doskonałej obsługi klienta, jednocześnie czyniąc ten proces łatwym i wydajnym dla pracowników.

Twoja polityka zwrotów może mieć wpływ na Twój biznes e-commerce, zanim jeszcze klienci dokonają zakupu w Twojej witrynie.

Zwroty dają również możliwość budowania lojalności i zachęcania do powtarzania transakcji — dlatego ważne jest opracowanie zasad, które uczynią ten proces prostym i wydajnym dla klientów i Twojej firmy.

Wysyłając za pośrednictwem FedEx, możesz zoptymalizować proces zwrotu, aby stworzyć doświadczenie, które sprawi, że klienci będą chcieli ponownie robić u Ciebie zakupy dzięki:

Proste etykiety zwrotne

Do każdego zamówienia możesz dołączyć wydrukowane etykiety zwrotne lub wysłać etykietę zwrotną e-mailem. Oznacza to mniej telefonów do działu obsługi klienta oraz szybki i łatwy proces dla klientów.

Wygodne zwroty dla klientów

Klienci mogą nadawać zwroty w około 55 000 lokalizacji, takich jak FedEx Office, Walgreens i inni lokalni detaliści. Uzyskaj więcej informacji na fedex.com/retail-shipping.

Łatwe śledzenie przesyłek

Zarówno Ty, jak i Twoi klienci macie pełny wgląd w status przesyłki dzięki powiadomieniom o śledzeniu przesyłki, dzięki czemu możecie zobaczyć, kiedy zwrot jest w drodze, a klienci nie muszą dzwonić i pytać o aktualne informacje na temat zwrotu.

Elastyczne opcje wysyłki

O ile nie potrzebujesz szybkiego zwrotu produktów do swojego magazynu, poproś klientów o dokonywanie zwrotów przy użyciu najbardziej ekonomicznej możliwej wysyłki i najdłuższego czasu dostawy. FedEx oferuje opcje technologii zwrotów, które mogą pomóc klientom naliczać zwroty, gdy tylko przesyłka jest w drodze, dzięki czemu możesz zachwycić swoich klientów i nadal oszczędzać na wysyłce.

Możesz dowiedzieć się więcej o wysyłce zwrotnej z FedEx i fedex.com/returns.

Table of Contents