3 Szybkie sposoby łączenia kalendarzy iCloud na Macu

Apple Aplikacja Kalendarz na macOS pozwala użytkownikom tworzyć wiele kalendarzy, aby lepiej zarządzać życiem osobistym i zawodowym. Dlatego w zależności od potrzeb możesz tworzyć osobne kalendarze, aby poradzić sobie z określonymi wydarzeniami bez żadnych komplikacji. Za każdym razem, gdy znajdziesz niepotrzebny kalendarz, możesz go usunąć lub połączyć z innym. W tym praktycznym przewodniku pokażę trzy szybkie sposoby łączenia kalendarzy iCloud na Macu.

Jak łączyć kalendarze iCloud na Macu

Pamiętaj, że po połączeniu jednego kalendarza z drugim wszystkie wydarzenia zostaną przeniesione do drugiego. A macOS usuwa scalony kalendarz. Więc kontynuuj kroki, mając na uwadze tę ważną rzecz. Jeśli chodzi o zgodność, możesz to zrobić nawet we wcześniejszych wersjach macOS i nie wymaga najnowszej wersji macOS Catalina. Teraz, gdy wiesz już wszystko Podstawowe zasady, zacznijmy!

 • Użyj gestu przeciągnij i upuść

 • 1. Aby rozpocząć, uruchom Aplikacja kalendarza na komputerze Mac

  2. Teraz upewnij się, że lista kalendarzy jest widoczna na pasku bocznym. Jeśli jest ukryta, kliknij przycisk Kalendarze przycisk Pasek narzędzi, aby go wyświetlić.

  3 Szybkie sposoby łączenia kalendarzy iCloud na Macu 1

  Kliknij przycisk Kalendarz

  3. Under The iCloud sekcja, znajdź kalendarze, które chcesz scalić. Na przykład, jeśli chcesz połączyć swój kalendarz początkowy z pracą, przeciągnij Kalendarz początkowy i upuść Kalendarz służbowy.

  Kalendarze iCloud

  4. Następnie pojawi się wyskakujące okienko z informacją: Czy na pewno chcesz się połączyć? Kalendarz X z kalendarzem Y? Spowoduje to przeniesienie wszystkich wydarzeń z kalendarza X do Y, a X zostanie usunięty. Nie można tego cofnąć. Wreszcie uderzył Zjednoczcie się potwierdzić.

  Kliknij Scal

 • Użyj prostej sztuczki prawym przyciskiem lub z wciśniętym klawiszem Control

 • Innym szybkim sposobem łączenia kalendarzy iCloud w systemie macOS jest użycie sztuczki po kliknięciu prawym przyciskiem. Po prostu Kalendarz kliknij prawym przyciskiem myszy lub kliknij z wciśniętym klawiszem Control chcesz usunąć i wybrać Zjednoczcie się w menu. Teraz Wybierz Kalendarz gdzie chcesz przenieść wszystkie wydarzenia.

  Prawy przycisk myszy

  Możesz także użyć menu u góry, aby łatwo łączyć kalendarze w systemie macOS. Po prostu wybierz kalendarz chcesz usunąć na pasku bocznym, a następnie kliknij Edytuj szczyt. Teraz kliknij Kalendarz kombinowany a potem wybierz kalendarz gdzie chcesz przenieść wszystkie wydarzenia.

  Użyj menu edycji

  Łatwo pozbądź się niechcianych kalendarzy iCloud na Ma

  Proszę bardzo! W ten sposób możesz zarządzać kalendarzami Apple Aplikacja kalendarza i usuń niepotrzebne Aplikacja kalendarza zapasowego może nie mieć tak wielu funkcji, jak niektóre aplikacje innych firm, takie jak Fantastical (za darmo, zakupy w aplikacji) i BusyCal (49,99 USD), posiada wszystkie podstawowe narzędzia ułatwiające zarządzanie zdarzeniami. W każdym razie, jaka jest twoja ulubiona funkcja w aplikacji kalendarza macOS i jakie są Jakie zmiany chcesz w niej zobaczyć? Odpal swoje myśli w komentarzach poniżej.