3 Włochy z Play 50 Unlimited: promocja do natychmiastowej aktywacji

3  WłochyTam Zagraj w 50 bez ograniczeń z 3 Włochy moglibyśmy niemal zdefiniować promocję, która ma być aktywowana natychmiast, zarówno za doskonałą ostateczną cenę sprzedaży, jak i za niewiarygodne pakiet udostępnione użytkownikowi, który zdecyduje się poprosić o jego numer.

Jest to w rzeczywistości jeden atak operatoralub rozwiązanie, które może aktywować tylko osoba posiadająca kartę SIM z możliwością ładowania iliad lub a operator wirtualny w ogóle (choć nie Lycamobile). Koszt początkowy do poniesienia jest szczególnie równoważny z 6, 99 euro, z dodatkiem również 10 euro na zakup karty SIM z możliwością ponownego ładowania oraz 6, 99 euro na pokrycie co najmniej pierwszego miesiąca.

3 Włochy: Play 50 Unlimited wciąż iskrzy

W ramach promocji użytkownik znajduje doskonały pakiet, odpowiadający 50 koncertów ruchu e nieograniczona liczba minut, z możliwością zapłaty czynszu bezpośrednio przez pozostały kredyt twojej karty SIM z możliwością ładowania.

Nawigacja jest możliwa w sieci telefonicznej 4G z 3 Włochy po koszcie całkowicie wyzerowanym każdy nowy aktywacja przez 6 Styczeń (chyba że promocja zostanie przedłużona), w przeciwnym razie konieczne będzie dokonanie płatności 1 EUR miesięcznie na czas nieokreślony. Nie ma zobowiązanie umowne trwale, użytkownik może zdecydować o odejściu z firmy, kiedy chce, bez obawy o kary lub cokolwiek innego.

Usługa nie jest wliczona w cenę Giga Bank, przyrząd nieużywany w poprzednich miesiącach zostanie utracony pod każdym względem, promocja jest możliwa tylko i wyłącznie w punktach sprzedaży rozmieszczonych na całym terytorium kraju, a nie na oficjalnej stronie internetowej lub w innych miejscach we Włoszech, z zastrzeżeniem wyżej wymienionych warunków umownych.