Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

30 legalnych ofert pracy w domu, doświadczenie nie jest wymagane

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 30 legalnych ofert pracy w domu, doświadczenie nie jest wymagane

Chciałbyś pracować z domu, ale nie masz wykształcenia wyższego ani wcześniejszego doświadczenia zawodowego?

Bez problemu.

Jeśli chcesz dać z siebie wszystko i masz odpowiednie umiejętności miękkie (szybkie i dokładne pisanie na klawiaturze, doskonałe umiejętności komunikacyjne i dbałość o szczegóły) — możesz znaleźć pracę zdalną w różnych dziedzinach.

Oto lista 30 legalnych prac z domu, które nie wymagają doświadczenia!

1. 3 Play Media – Transkrypcja

3 Odtwórz multimedia zatrudnia niezależnych transkrypcjonistów i redaktorów do transkrypcji nagrań dźwiękowych na dokumenty tekstowe. Musisz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne, solidną znajomość gramatyki i interpunkcji języka angielskiego, a także zdolność do wielozadaniowości.

2. 99 $ Społecznościowy — autor treści

99 $ społecznościowe zatrudnia autorów treści w niepełnym wymiarze godzin do pisania treści na platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, TwitterI Instagram. Do tej roli nie jest potrzebne żadne doświadczenie, ale musisz mieć doskonałe umiejętności ortograficzne, gramatyczne i interpunkcyjne. Zanim zaczniesz, musisz dokończyć 7-8 godziny treningu.

3. ACD Direct – agent wirtualnego call center

ACD Direct zatrudnia wirtualnych agentów telefonicznych, którzy mają doskonałe umiejętności telefoniczne i interpersonalne, dobre umiejętności obsługi komputera oraz którzy są dobrze zorganizowani i zmotywowani. W tej roli możesz stworzyć własny grafik i nie potrzebujesz dedykowanego telefonu stacjonarnego.

4. Alorica – przedstawiciele obsługi klienta

Alorica zatrudnia przedstawicieli obsługi klienta w niepełnym i pełnym wymiarze godzin ze Stanów Zjednoczonych, aby zapewnić wsparcie przez telefon, e-mail, czat i media społecznościowe. Ponieważ Alorica zapewnia obsługę klienta dla wielu firm, kryteria dla każdej roli różnią się nieco. Ale ogólnie rzecz biorąc, będziesz potrzebować dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED, silnych umiejętności komunikacyjnych i podstawowych umiejętności obsługi komputera. Chociaż do tej pracy w domu nie jest wymagane doświadczenie, jest ono preferowane. Oferują również płatne szkolenia, a praca w pełnym wymiarze godzin wiąże się z korzyściami.

5. Amazon Mechaniczny Turek – Krótkie zadania

Amazon Mechaniczny Turek to internetowy rynek, na którym firmy mogą publikować zadania, które muszą wykonać. Zadania obejmują sprawdzanie poprawności danych, badania online, ankiety, moderowanie treści, wprowadzanie danych i nie tylko. Chociaż jest to legalna praca z domu, zadania często nie są dobrze płatne, tylko grosze za zadanie. Nie sugerowałbym spędzania tutaj dużo czasu na wykonywaniu zadań, ale może to być przyzwoity dodatkowy zarobek, gdy oglądasz telewizję lub czekasz na spotkanie.

6. Appen – Krótkie zadania

Appen zatrudnia freelancerów do pracy nad różnymi projektami, takimi jak ocena mediów społecznościowych i wyszukiwarek, tłumaczenie, transkrypcja, ankiety, moderacja online i gromadzenie danych. Zainteresowani kandydaci do pracy muszą mieć ukończone 18 lat, doskonałe umiejętności komunikacyjne, analityczne i badania sieci. Aby pracować dla Appen, musisz zdać testy oceniające, które, jak słyszałem, są bardzo trudne.

7. ARC – Tajemnicze zakupy telefoniczne

Jeśli mówisz dobrze i masz doskonałe umiejętności pisania i słuchania, sprawdź ARC praca z tajemniczymi zakupami. Oceniający i kupujący pracują w różnych godzinach i dniach, w tym w normalnych godzinach pracy, w nocy iw weekendy.

8. Back Office Betties – Specjaliści ds. Legalnego przyjmowania

Betty z zaplecza biurowego zatrudnia w pełnym i niepełnym wymiarze godzin specjalistów ds. legalnego przyjmowania z Arizony, Teksasu, Nevady i Florydy. Do tych zdalnych prac potrzebujesz doskonałych umiejętności komunikacyjnych i wysokiego poziomu inteligencji emocjonalnej. Do tych ról nie jest wymagane żadne doświadczenie; zatrudniają jednak również starszych specjalistów zajmujących się kwestiami prawnymi po wyższych stawkach. Pozycje wiążą się z wieloma korzyściami.

9. Cambly – Praca dla korepetytorów online

Cambly to platforma, na której osoby niebędące rodzimymi użytkownikami języka angielskiego mogą ćwiczyć swoje umiejętności konwersacyjne w języku angielskim z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego. Aby zostać korepetytorem z Cambly, potrzebujesz tylko niezawodnego połączenia z Internetem, komputera z kamerą internetową i dobrych umiejętności komunikacyjnych. W tej chwili Cambly zatrudnia tylko rodzimych użytkowników języka angielskiego, a wynagrodzenie wynosi 0,017 USD za minutę lub 10,20 USD za godzinę rozmowy z dorosłymi i $00,20 za minutę lub 12,00 $ za godzinę pracy z dziećmi. Cambly dokonuje płatności w każdy poniedziałek za pośrednictwem PayPal.

Rekommenderad:  T Mobile Nie odbiera SMS-ów: 5 Sposoby naprawy teraz! Teraz

10. Clickworker – Dostawca mikrozadań

Clickworker to platforma do mikrozadań, w której możesz pracować nad małymi zadaniami, takimi jak pisanie, tłumaczenie, badania, wypełnianie ankiet i przetwarzanie danych. Każdy, niezależnie od umiejętności czy doświadczenia, może zarejestrować się w serwisie. Wtajemniczenie i szkolenie Clickworkera daje Ci pewność, że posiadasz odpowiednie kompetencje do pracy nad powierzonym Ci zadaniem. Płatności są dokonywane za pośrednictwem PayPal, gdy Twoje konto osiągnie próg 10 USD.

11. Conduent – ​​Zdalne role W2

konduent pracowników zdalnych z całego świata! Stanowiska obejmują zarówno pracę w niepełnym, jak i pełnym wymiarze godzin dla przedstawicieli obsługi klienta, wsparcia technicznego, sprzedaży, dwujęzycznej obsługi klienta, uprawnień do programu, roszczeń medycznych, wprowadzania danych i nie tylko. Niektóre stanowiska nie wymagają nawet doświadczenia! Szkolenia są płatne, oferowane są świadczenia za pełnoetatowe role, a stawki wynagrodzenia różnią się w zależności od stanowiska. Wyszukaj słowa kluczowe praca z domu, zdalna i wirtualna na ich stronie kariery.

12. Copify – niezależne pisanie pracy

NA Kopiuj, możesz przyjmować zlecenia pisania dla freelancerów, gdy tylko Twoja aplikacja zostanie zatwierdzona. Aby rozpocząć, nie są wymagane żadne formalne kwalifikacje. Copify dokonuje płatności przez PayPal i możesz zarobić do 30 USD za 500 słów pisanej treści. Pamiętaj, aby zbadać tę możliwość przed dołączeniem, ponieważ otrzymują mieszane recenzje Szklane drzwi.

13. Fantazyjne dłonie – wirtualni asystenci

W przypadku większości zadań wirtualnej asystentki będziesz potrzebować co najmniej jednego roku doświadczenia. Jednakże, fantazyjne ręce zatrudnia początkujących do wykonywania zadań, takich jak wyszukiwanie w Internecie, wprowadzanie danych i wykonywanie połączeń telefonicznych. Na tych stanowiskach będziesz potrzebować doskonałych umiejętności komunikacyjnych, niezawodnego połączenia internetowego oraz zestawu słuchawkowego z mikrofonem. Na tym niezależnym stanowisku zarobisz $30,00-$70,00 za zadanie, a płatności są dokonywane przez Dwolla co drugi wtorek. Fancy Hands dostał różnorodne opiniewięc dołóż należytej staranności, zanim poświęcisz czas na złożenie wniosku.

14. InboxDone – Menedżerowie skrzynek odbiorczych

Skrzynka odbiorczaGotowe zatrudnia pracowników z USA do zarządzania kontami e-mailowymi właścicieli małych firm. Na tym stanowisku musisz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne, być zmotywowanym i chętnym do długoterminowego zaangażowania w firmę. Szkolenie jest płatne, a zaczniesz pracować w niepełnym wymiarze godzin. Aby aplikować, nie potrzebujesz CV ani listu motywacyjnego — ale oni chcą utalentowanych osób, które są oddanymi graczami klasy A.

15. Kelly Services – agencja pracy

Usługi Kelly’ego jest agencją pośrednictwa pracy, która pomaga firmom znaleźć wykwalifikowaną pomoc. W tej witrynie podoba mi się to, że mają doskonałe funkcje wyszukiwania, w tym opcję pobierania tylko ofert pracy z domu i pracy na poziomie podstawowym. W Kelly Services możesz znaleźć role zdalne, takie jak zadania związane z wprowadzaniem danych, prace administracyjne, tłumaczenia i zadania związane z zarządzaniem projektami. Na stronie możesz szukać pracy w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym wymiarze godzin, diet, pracy tymczasowej i pracy tymczasowej.

Powiązana treść: Jak znaleźć pracę bez doświadczenia, 12 genialnych strategii

16. Lincoln Financial Group – Obsługa klienta

Grupa finansowa Lincolna zatrudnia osoby z USA o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych i silnych umiejętnościach interpersonalnych na różne stanowiska w obsłudze klienta. Stanowiska te obejmują płatne szkolenia, świadczenia i możliwości premiowe. Chociaż preferowane jest wcześniejsze doświadczenie zawodowe, nie jest ono wymagane.

17. LiveXchange – giganci

LiveXchange to rynek online, na którym można znaleźć oferty pracy z domu w zakresie połączeń przychodzących i wychodzących, obsługi poczty e-mail, czatu na żywo i moderacji w mediach społecznościowych. Aby pracować na LiveXchange, utwórz konto i aplikuj na interesujące Cię oferty pracy. Każda firma oferuje inne stawki wynagrodzenia, ale znalazłem oferty płacące od $70,50-18,00 $ za godzinę.

Rekommenderad:  Mac w niebezpieczeństwie: oprogramowanie ransomware, które atakuje macOS, udaje, że jest aktualizacją oprogramowania Google

18. NexRep – Obsługa klienta, sprzedaż przychodząca i wychodząca

NexRep zatrudni osoby do obsługi klienta i sprzedaży. Po wypełnieniu niezbędnych dokumentów i sprawdzeniu przeszłości weźmiesz udział w bezpłatnych tygodniowych zajęciach certyfikacyjnych. Po ukończeniu szkolenia będziesz mógł odbierać połączenia z ich rynku. NexRep ma możliwości 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i możesz stworzyć własny harmonogram.

19. Omni Interactions – obsługa klienta i wsparcie

Wszechstronne interakcje zatrudnia pracowników z USA do zadań takich jak odbieranie przychodzących połączeń telefonicznych, odpowiadanie na wiadomości na czacie i odpowiadanie na e-maile. Na tych stanowiskach musisz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne, dobre umiejętności obsługi komputera, umiejętność pisania 25 słów na minutę oraz zdolność empatii do klientów. Początkowa stawka wynosi 17,10 USD za godzinę i możesz stworzyć własny harmonogram.

20. Perssist – Wirtualni Asystenci

Upierać się zatrudnia wirtualnych asystentów z gwiazdorskim podejściem! Na tym stanowisku będziesz potrzebować silnych umiejętności komunikacyjnych, wyszukiwania w Internecie, umiejętności organizacyjnych i rozwiązywania problemów. Będziesz także potrzebować znajomości Dokumentów Google i innych powszechnie używanych narzędzi technicznych.

21. Rev – Captioners, Translators i Transcribers

Rev zatrudnia szybkich i dokładnych maszynistek do wykonywania niezależnych napisów, transkrypcji i tłumaczeń. Chociaż nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia na tych stanowiskach, będziesz musiał zdać egzamin, aby wykazać się biegłością w języku angielskim i gramatyce. Po zdaniu tego quizu musisz przesłać próbkę transkrypcji lub napisów, aby upewnić się, że Twoje umiejętności spełniają ich standardy jakości. Rev dokonuje cotygodniowych płatności za pośrednictwem PayPal.

22. Scribie – Transkrypcja

Skryba to firma transkrypcyjna, która zatrudnia niezależnych transkrypcjonistów do transkrypcji plików audio i wideo. Na tych stanowiskach pracy z domu musisz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne z poprawną pisownią, interpunkcją i gramatyką, a przed podjęciem zadań musisz zdać przykładowy test.

23. Sigtrack – Urzędnicy ds. wprowadzania danych

drogowskaz zatrudnia freelancerów ze Stanów Zjednoczonych (wszystkie stany z wyjątkiem Kalifornii i Massachusetts) do prac związanych z wprowadzaniem danych online. Chociaż na tych stanowiskach nie jest wymagane doświadczenie, musisz być zorientowany na szczegóły, ponieważ twoje wynagrodzenie zależy od twojej dokładności i liczby ukończonych jednostek. Będziesz także musiał zapewnić własny laptop z aktualnym oprogramowaniem i szybkim łączem internetowym oraz mieć konto PayPal do przyjmowania płatności.

24. Grupa Sitel – obsługa klienta, sprzedaż i wsparcie

Grupa Sitel zatrudnia na różne stanowiska związane z obsługą klienta i wsparciem. Większość stanowisk jest pełnoetatowych i oferuje płatne szkolenia i świadczenia. Aby aplikować, musisz być wielozadaniowym rozwiązywaniem problemów, który lubi pracować z ludźmi. Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta jest pomocne, ale nie jest wymagane do zatrudnienia.

25. Stitch Fix – Styliści

Poprawka ściegu zatrudnia skupionych na trendach zdalnych stylistów w niepełnym wymiarze godzin, którzy są zorientowani na szczegóły i kreatywni. W przypadku tych ofert pracy online musisz znajdować się w USA lub Wielkiej Brytanii; jednak nie zatrudniają stylistów z Kalifornii, Kolorado, Connecticut, Illinois, Massachusetts, Maine, Montany, New Jersey, Nowego Jorku, Nevady, Oregonu, Pensylwanii, Rhode Island, Vermont, Waszyngtonu, Alaski ani Hawajów.

26. Sutherland — obsługa klienta, sprzedaż i wsparcie techniczne

Sutherland zatrudnia osoby do zdalnej obsługi klienta, wsparcia technicznego i sprzedaży. Aby ubiegać się o te stanowiska, musisz mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED, solidne umiejętności pisania na klawiaturze i doskonałe umiejętności komunikacyjne. Chociaż preferują wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta, nie jest to wymagane do zatrudnienia. Sutherland oferuje płatne szkolenia i świadczenia.

27. TELUS International – Krótkie zadania

TELUS Międzynarodowy zatrudnia freelancerów do oceniania reklam, oceniania wyników wyszukiwania oraz analizowania i oceniania różnych form treści internetowych. Te stanowiska są w niepełnym wymiarze godzin i wymagają dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED, znajomości bieżących i historycznych wydarzeń w USA, znajomości sieci i dokładności. Aby objąć stanowisko asesora reklamy, potrzebujesz tytułu licencjata. Zanim zaczniesz pracować z TELUS, musisz zdać test umiejętności, który jest trudny, więc pamiętaj, aby dokładnie przestudiować i przeczytać pytania.

Rekommenderad:  Nigdy nie wiedziałem, że potrzebuję w życiu przenośnej lampy biurkowej USB-C, ale oto jesteśmy

28. Projekt Trevor – pracownicy kryzysowi

Projekt Trevora to infolinia zapobiegania samobójstwom i interwencji kryzysowej dla młodzieży LGBTQ. Ponieważ ich telefony są otwarte 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, prawie zawsze potrzebują współczujących, elokwentnych osób, które zapewnią wsparcie emocjonalne przez telefon, SMS-y i czat. Stanowiska są w pełnym wymiarze godzin i wiążą się z korzyściami. Będziesz potrzebował biura domowego, które jest ciche i zapewnia prywatność.

29. Transcom – przedstawiciele ds. technicznej obsługi klienta

Transkom zatrudnia osobistych i wirtualnych przedstawicieli call center z całego świata. Stanowiska w USA wymagają od kandydatów posiadania dyplomu ukończenia szkoły średniej lub GED, zdolności do pracy 32-40 godzin tygodniowo oraz dobrych umiejętności obsługi komputera i komunikacji. W przypadku tych ról musisz mieszkać w jednym z następujących stanów: AL, AR, FL, GA, ID, IN, IA, KS, KY, LA, MI, MS, MO, NE, NH, NC, ND, OH, OK, SC, SD, TN, TX, UT, VA lub WI. Stanowiska obejmują płatne szkolenia, sprzęt komputerowy i świadczenia, takie jak ubezpieczenie zdrowotne.

30. U-Haul – Przedstawiciele ds. obsługi klienta i sprzedaży

U-Haul zatrudnia pracowników obsługi klienta i agentów sprzedaży w niepełnym wymiarze godzin. Aby ubiegać się o te stanowiska, musisz mieć doskonałe umiejętności komunikacyjne, podstawowe umiejętności obsługi komputera i dobrą znajomość geografii Stanów Zjednoczonych. Stanowiska te oferują płatne szkolenia i świadczenia.

Inne prace w domu, które nie wymagają doświadczenia

Jeśli chcesz spróbować freelancingu, możesz skorzystać z zewnętrznych platform handlowych, takich jak Upwork, Guru, People Per Hour lub Fiverr, aby wyszukać dodatkowe występy. Dzięki tym witrynom możesz licytować pracę lub publikować informacje o dostępności swoich usług. Niektóre umiejętności lub naturalne talenty, które możesz chcieć sprzedać, to pisanie postów na blogu, edycja wideo, zarządzanie forami i społecznościami internetowymi lub projektowanie graficzne. Oczywiście zawsze możesz założyć własny biznes online, który znowu nie wymaga żadnego doświadczenia, tylko pasji, wytrwałości i zapału do startu.

Nie pozwól, aby brak dyplomu ukończenia studiów lub doświadczenia powstrzymał Cię od realizacji marzeń o pracy z domu. Wskakuj i aplikuj już dziś, aby skorzystać z jednej z tych zdalnych możliwości dla początkujących.

Powiązana treść: Jak zarabiać pieniądze jako freelancing online, nawet bez doświadczenia

Pierwotnie opublikowano 10 kwietnia 2020 r. Treść zaktualizowano w styczniu 2023 r.