Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

32 firmy domowe, które możesz założyć za mniej niż 50 USD

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 32 firmy domowe, które możesz założyć za mniej niż 50 USD

Szukasz firm domowych z niskimi opłatami początkowymi? Cóż, czytaj dalej; Mam dużą listę pomysłów biznesowych, które kosztują mniej niż 50 USD na start!

Jeśli jesteś podobny do mnie, twoje pierwsze doświadczenie z bezpośrednim przedstawicielem handlowym jest prawdopodobnie z Avon lub Tupperware (które nadal mają się dobrze).

Nasza przedstawicielka Avon odwiedzała nas raz w miesiącu, chodząc od drzwi do drzwi, mówiąc: „Dzwoni Avon. Mama ją wpuszczała, a ona pokazywała nam wszystkie swoje nowości i gadżety. Jako dziecko uwielbiałam patrzeć na wszystkie próbki makijażu, balsamów, perfum i szminek.

Dziś branża sprzedaży bezpośredniej eksplodowała; istnieją setki firm z tysiącami produktów. A kobiety na całym świecie zarabiają, sprzedając produkty za pośrednictwem stron pop-up, mediów społecznościowych i sprzedaży cyfrowej.

Podczas gdy niektóre firmy MLM mają znaczne opłaty startowe, wiele z nich można rozpocząć za mniej niż 50 USD — niektóre możliwości biznesowe są BEZPŁATNE!

Jeśli pieniądze są napięte, oto ogromna lista firm domowych z niskimi opłatami początkowymi (firmy są wymienione od najniższych do najwyższych kosztów początkowych).

1. Teespring – $0

Dobra, nie jest to możliwość sprzedaży bezpośredniej, ale ta okazja biznesowa jest całkowicie bezpłatna! Teespring to platforma, na której możesz tworzyć ubrania, kubki do kawy, torby, dekoracje do domu, etui na telefony i wiele więcej! Aby rozpocząć, utwórz bezpłatne konto, a następnie zaprojektuj swoje produkty. Gdy klikniesz przycisk publikowania, Twoje dzieła zostaną wystawione na sprzedaż w ich witrynie. Przy obliczaniu zarobków należy wziąć pod uwagę wiele czynników, od rodzaju i jakości używanych produktów po liczbę generowanych sprzedaży. Pobaw się platformą, aby dowiedzieć się, ile możesz zarobić.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Teesping tutaj.

2. Avon – $0

Czy wiedziałeś o tym Avon jest oceniana jako firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią numer jeden na świecie, ze sprzedażą netto sięgającą ponad 11 miliardów w samym 2011 roku?! Avon sprzedaje stare ulubione kosmetyki, takie jak Skin So Soft, oraz nowe i ekscytujące produkty do pielęgnacji skóry, takie jak linia produktów ANEW. Avon prowadzi obecnie ofertę specjalną, dzięki której możesz zacząć za darmo; zwykle jest to 25 $ na początek.

3. Tocara – $1

Jeśli kochasz biżuterię ze srebra, stali nierdzewnej i 10-karatowego złota, sprawdź Tocara! Dzięki tej taniej sprzedaży bezpośredniej możesz zacząć już od $1! Ten niewielki zestaw zawiera Twoją stronę internetową, szkolenia online, narzędzia marketingowe i możliwość zdobycia darmowych produktów. Konsultanci zarabiają 25-40% prowizji od sprzedaży i otrzymują biżuterię z dużymi rabatami. Ta możliwość biznesowa jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

4. Magnability – 12,95 USD

Magnability sprzedaje spersonalizowaną biżuterię magnetyczną. Dzięki tej możliwości biznesowej możesz dołączyć do wirtualnej możliwości za jedyne 12,95 USD, która obejmuje Twoją witrynę internetową przez jeden miesiąc. Potem jest to 12,95 USD miesięcznie. Mają też zestaw startowy o wartości 50 USD, który zawiera produkty i materiały biznesowe o wartości 100 USD. Konsultanci zarabiają do 50% prowizji od sprzedaży oraz dodatkową prowizję za budowanie zespołu.

5. Aloes – 16,95 USD

Aloette sprzedaje produkty do pielęgnacji skóry z organicznym aloesem, a także kosmetyki i produkty do kąpieli i ciała. Wszystkie produkty są wolne od okrucieństwa, zawierają składniki od pola do słoika i są wolne od ostrych chemikaliów. Dzięki tej okazji możesz zacząć już za 16,95 USD dzięki zestawowi startowemu influencera społecznościowego. Influencerzy zarabiają 25% na sprzedaży i otrzymują 25% zniżki na produkty.

6. Koronowany za darmo – 19 USD

Koronowany za darmo sprzedaje odzież damską, t-shirty dla dzieci, biżuterię, wystrój domu, akcesoria i nie tylko. Za jedyne 19,99 USD możesz zacząć od cyfrowego zestawu startowego dla partnerów, który zapewnia witrynę internetową przez 30 dni. Potem to $50,99 dla Twojej witryny. Za odrobinę więcej (49 USD) możesz otrzymać stylowy zestaw startowy, w którym otrzymasz produkty o wartości 400 USD, pocztówki, formularze zamówień, ulotki i pakiety możliwości biznesowych. Konsultanci zarabiają 25-30% prowizji i otrzymują wynagrodzenie co dwa tygodnie. Crowned Free ma ocenę A+ w Better Business Bureau.

7. Mama z Jawy – 20 USD

Mama Jawa sprzedaje organiczną kawę Fairtrade, kawę smakową, herbatę liściastą, kakao i akcesoria w różnych smakach, takich jak morska karmelowa mokka, malinowo-czekoladowe rodeo i muffin dyniowy. Bariści zarabiają 20% prowizji od sprzedaży i dodatkowe prowizje od sprzedaży zespołowej. Java Momma oferuje trzy zestawy startowe w cenie od 20 do 145 USD. Korzystając z tej możliwości, musisz dokonywać tylko jednej sprzedaży co trzy miesiące, a replikowana witryna jest bezpłatna.

8. Jordan Essentials – 24,50 USD

Niezbędnik Jordana to niedroga okazja biznesowa, która kosztuje tylko 24,50 USD na początek. Sprzedając zdrowe produkty do pielęgnacji skóry i życia, konsultanci zarabiają 25% prowizji od sprzedaży. Twój zestaw startowy obejmuje produkty, próbki, narzędzia i stronę internetową na trzy miesiące. Jordan Essentials jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

9. Kosze Labella – 24,95 USD miesięcznie

Kosze Labella sprzedaje kosze upominkowe, spersonalizowane prezenty, kartki z życzeniami do sadzenia, świece, bransoletki z zawieszkami, ciasteczka i wiele innych. Możesz dołączyć do tej taniej sprzedaży bezpośredniej za jedyne 24,95 USD miesięcznie. Opłata ta obejmuje Twoją stronę internetową, szkolenia, zaplecze i więcej. Konsultanci zarabiają 30-40% prowizji od sprzedaży osobistej, a nawet więcej, jeśli budują zespół.

10. Kaeser & Blair – 25 dolarów

Jeśli znasz wielu właścicieli firm, którzy potrzebują artykułów promocyjnych, Kaeser & Blair może być dla Ciebie idealną tanią okazją biznesową! Z Kaeser & Blair możesz zacząć już za 25 USD, co obejmuje podręcznik biznesowy, 5-7 próbki produktów i szkolenia online. Jako niezależny sprzedawca zarobisz 50-65% prowizji od sprzedaży produktów promocyjnych. Mają nawet bezpłatny pakiet próbny, jeśli chcesz przetestować wody i sprawdzić, czy jest to odpowiednia okazja dla Ciebie.

11. Sabika – 25 $

Jeśli kochasz biżuterię, rozważ dołączenie Sabika za jedyne 25 dolarów! Dzięki tej niskiej opłacie początkowej otrzymasz kredyt w wysokości 25 USD na biżuterię, cyfrowy zestaw startowy, dziesięć katalogów kolekcji sezonowych i witrynę internetową za darmo przez 30 dni (12,99 USD miesiąc później). Jako konsultant zarobisz do 35% prowizji od sprzedaży i otrzymasz rabaty na produkty.

12. Sklep z winami w domu – 25 USD

Sklep z winami w domu sprzedaje wino, kieliszki, kosze upominkowe i nie tylko. Dzięki tej niedrogiej możliwości biznesowej możesz zacząć za 25 USD, co obejmuje formularze zamówień, kilka narzędzi do wina i witrynę internetową przez jeden miesiąc (po tym czasie jest to 19,95 USD miesięcznie). Chociaż możesz wybrać wirtualny zestaw vino za 25 USD, aby zorganizować imprezę degustacyjną w domu, będziesz potrzebować wina, więc polecam zestaw startowy za 99 USD, który zawiera również kilka butelek wina. Konsultanci zarabiają 20-44% prowizji od sprzedaży i działań związanych z budowaniem zespołu.

13. JAFRA – 25 $

JAFRA sprzedaje produkty do pielęgnacji skóry zawierające mleczko pszczele, a także zapachy, produkty do makijażu oraz produkty do kąpieli i ciała. Ich możliwości biznesowe zaczynają się już od 25 USD. Konsultanci zarabiają do 50% prowizji od sprzedaży. Możliwości biznesowe JAFRA są dostępne w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Niemczech, Austrii, Holandii, Szwajcarii i Indonezji.

14. Janbal – 29 dolarów

Dostępne w USA, Peru, Hiszpanii, Meksyku, Włoszech, Gwatemali, Ekwadorze, Kolumbii i Boliwii, Janbal sprzedaje kąpiel i ciało, produkty do pielęgnacji skóry, makijaż, zapachy i biżuterię. Doradcy stylu mogą zacząć od 29 USD i zarabiać 20-50% prowizji od sprzedaży oraz dodatkową prowizję za budowanie zespołu.

15. JR Watkins – 29,95 $

JR Watkinsa sprzedaje naturalne środki czystości, ekstrakty, przyprawy, mieszanki przypraw, dekoracje do pieczenia i spray do gotowania. Koszt uruchomienia to tylko 29,95 USD, a niezależni konsultanci otrzymują 35% oszczędności na produktach.

16. pawTREE – 29,99 USD

pawTREE zajmuje się sprzedażą przypraw, karmy, smakołyków, suplementów, zabawek i akcesoriów dla psów i kotów. Pet profesjonaliści mogą zarobić do 35% prowizji od sprzedaży i dodatkowej prowizji za działania integracyjne. Za opłatę startową w wysokości 29,99 USD otrzymasz zestaw próbników różnorodności, dostęp do wszystkich ich szkoleń oraz darmową witrynę internetową przez trzy miesiące!

17. Mary Kay – 30 dolarów

Zapewne masz doświadczenie z Mary Kay, a jeśli kochasz ich produkty do pielęgnacji urody i higieny osobistej, możesz rozpocząć działalność już za 30 USD! Dzięki tej opcji otrzymasz spersonalizowaną stronę internetową na rok, dostęp do ProPay (narzędzia do przetwarzania płatności), szkolenia online, narzędzia marketingowe i nie tylko. Konsultanci kosmetyczni mogą zarobić do 50% prowizji od sprzedaży i zdobyć wspaniałe nagrody za osiąganie i przekraczanie celów.

18. Młodość – 30 $

Jeśli jesteś zdania, że ​​różnorodność jest przyprawą życia, musisz sprawdzić Młodość! Sprzedają wszystko, w tym produkty zdrowotne, odżywcze i odchudzające, okłady na paznokcie, lakier do paznokci, makijaż, odzież, żywność i napoje, olejki eteryczne, produkty dla zwierząt domowych i wiele więcej! Aby zostać dystrybutorem, należy uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 30 USD, która jest odnawiana co roku w wysokości 49,95 USD. Nie udało mi się znaleźć stawki prowizji dla dystrybutorów, więc musisz zapytać o te informacje.

19. doTERRA – 35 $

doTERRA sprzedaje olejki eteryczne, produkty pielęgnacyjne, dyfuzory i inne produkty wellness. Możesz zacząć już od 35 USD za opłatę rejestracyjną przewodnika po produktach, a Twoja witryna jest bezpłatna (produkty kosztują dodatkowo). Konsultanci zarabiają 25% prowizji od całej sprzedaży detalicznej, a Ty możesz zarobić więcej na budowaniu zespołu.

20. PartyLite – 35 USD

Jeśli interesują Cię dobrze pachnące świece i dekoracje do domu, inną popularną firmą zajmującą się marketingiem wielopoziomowym jest do odkrycia PartyLite. Z ich podstawowym zestawem konstruktorskim możesz dołączyć za jedyne 39 USD! Partnerzy mogą zarobić do 35% prowizji od sprzedaży plus dodatkowe bonusy za rejestrację innych partnerów.

21. Jedna nadzieja – 39 USD

Jeśli kochasz wino, sprawdź Jedna nadzieja. Dzięki tej domowej możliwości biznesowej możesz rozpocząć działalność za jedyne 39 USD za pomocą ich wirtualnego zestawu. Twoja witryna będzie kosztować dodatkowe 12 USD miesięcznie lub 99 USD rocznie. Jako przedsiębiorca OneHope zarobisz 20-25% prowizji od sprzedaży i dodatkową prowizję za działania związane z budowaniem zespołu. Dzięki OneHope 10% wpływów z kwalifikującego się wydarzenia trafia do wybranej przez Ciebie organizacji non-profit.

22. Spa z trawą cytrynową – 39 USD

Uwielbiasz naturalne produkty do kąpieli, ciała i urody? Z Uzdrowisko trawy cytrynowej, możesz założyć własną firmę za jedyne 39 USD! Dzięki ich niedrogiemu zestawowi do sprzedaży społecznościowej otrzymasz niezbędne produkty do pielęgnacji ciała, katalogi i materiały promocyjne. Jako konsultant spodziewaj się 25% prowizji od sprzedaży, dodatkowej prowizji za budowanie zespołu, rabatów na produkty, premii i nagród za osiąganie i przekraczanie kamieni milowych.

23. Pomyśl o dobroci – 39 USD

Z Pomyśl Dobroć, możesz sprzedawać produkty Origami Owl, Willing Beauty, CMYK i Intuitiv Wellness. Dzięki tej możliwości możesz zacząć już za 39 USD, co obejmuje pakiet produktów TG o wartości 180 USD, spersonalizowaną stronę internetową, szkolenia i nie tylko. Ambasadorzy marki mogą zarobić do 25-30% prowizji plus dodatkowe korzyści.

24. Team Beachbody – 39,95 $

Jeśli lubisz fitness i dobre samopoczucie, zostań trenerem Team Beachbody i sprzedawaj produkty, takie jak wyczerpujący system treningowy P90X i programy treningowe, koktajle, suplementy diety, batony odżywcze i sprzęt fitness. Przy niskim koszcie początkowym wynoszącym 39,95 USD i miesięcznej opłacie cyklicznej w wysokości 15,95 USD – może to być świetna okazja do prowadzenia biznesu w domu dla entuzjastów fitnessu.

25. Obfitość życia – 40 dolarów

Jeśli interesujesz się zdrowym trybem życia dla siebie i swojego zwierzaka, zajrzyj Obfitość życia. Sprzedaż czystej urody, ciała i suplementów dla ludzi, karmy, smakołyków, suplementów i produktów dla kotów i psów; to tylko 40 $ na początek! Roczna opłata za odnowienie wynosi 19,95 USD, a otrzymasz prowizję za sprzedaż osobistą i sprzedaż ze swojego zespołu.

26. Jednoznaczność – 40 USD

Jedność sprzedaje na całym świecie produkty odżywcze, pielęgnacyjne i wellness. Dzięki tej możliwości biznesowej możesz kupić sam cyfrowy przewodnik dla początkujących bez produktów za 40 USD.

27. Kolekcja Boisset – 49 USD

Kolekcja Boisset to firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią win, akcesoriów, biżuterii i upominków. Za jedyne $1, możesz zarejestrować się, korzystając z ich ekologicznego zestawu, który obejmuje dostęp do ich platformy cyfrowej, narzędzi szkoleniowych, zasobów marketingowych i strony internetowej przez 90 dni (po tym okresie kosztuje 14 USD miesięcznie). Nie obejmuje to wina ani kieliszków, więc warto rozważyć zakup zestawu do degustacji.

28. L’BRI – 49 $

L’BRI sprzedaje produkty do pielęgnacji skóry z dodatkiem aloesu, a także kosmetyki do makijażu. Za 49 USD możesz dołączyć jako konsultant, który obejmuje próbki, stronę internetową na 30 dni oraz materiały szkoleniowe i marketingowe. Konsultanci zarabiają do 35% prowizji od sprzedaży i rabatów na zamówienia osobiste.

29. Czerwona osika – 49 USD

Jeśli kochasz makijaż i kreski na paznokciach, sprawdź Czerwona osika możliwości biznesowych! W ramach opłaty rejestracyjnej w wysokości 49 USD otrzymasz wstępną listę kontrolną, list powitalny, produkty i witrynę internetową bezpłatnie przez trzy miesiące. Ambasadorzy marki zarabiają do 35% prowizji od sprzedaży, a Ty możesz zbudować zespół i zarobić jeszcze więcej.

30. Gustownie proste – 49 USD

Czy jesteś smakoszem? Jeśli tak, sprawdź firmę zajmującą się sprzedażą bezpośrednią, Gustownie proste! Dzięki zestawowi startowemu dla biznesu możesz zacząć już za 49 USD! Zestaw zawiera broszurę powitalną, zestaw posiłków, zestaw żywności na przyjęcie, katalogi, broszury i witrynę internetową na dwa miesiące. Konsultanci zarabiają do 40% prowizji, a Ty możesz zbudować zespół, aby zarobić jeszcze więcej.

31. Tula Xii – 49 $

Tuła Xii sprzedaje konfigurowalne organizery stylu życia. Za jedyne 49 USD otrzymasz jeden planer, wkładki, materiały eksploatacyjne i replikowaną stronę internetową na jeden miesiąc. Po tym Twoja witryna kosztuje $80,99 miesięcznie. Ambasadorzy marki zarabiają 25% prowizji od sprzedaży i 10% premii od sprzedaży. Możesz zarobić jeszcze więcej na budowaniu zespołu.

32. Transakcje nadziei – 49 USD

Innym biznesem domowym z niskimi opłatami początkowymi jest Transakcje nadziei. Sprzedając biżuterię, prezenty, torby, odzież i kawę, bezpośredni przedstawiciele handlowi mogą zarobić 25-35% prowizji od sprzedaży. Z ich zestawem startowym za 49 USD otrzymasz próbki produktów o wartości 100 USD, szkolenie biznesowe, narzędzia marketingowe, prywatną Facebook grupa i nie tylko.

Ostatnie przemyślenia na temat firm z niskimi opłatami początkowymi

Więc masz to, kilka firm domowych z niskimi opłatami startowymi! Chociaż są to dobre, niedrogie opcje, jeśli nie pasjonujesz się produktami, które sprzedajesz, będziesz miał trudności z przekonaniem innych do ich zakupu. I szczerze mówiąc, dlaczego miałbyś chcieć sprzedawać coś, czego sam nie kochasz?!

Jeśli istnieje firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią, którą UWIELBIASZ, miej oko na jej stronę z możliwościami biznesowymi. Często firmy organizują promocje, w ramach których możesz zarejestrować się po obniżonej cenie lub zdobyć swój zestaw, organizując wykwalifikowaną imprezę. Widziałem też kilka firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią, które również oferują plany płatności, więc miej oczy szeroko otwarte; Istnieje wiele sposobów na zarejestrowanie się w firmie, która Cię pasjonuje.

Czy znasz inną firmę zajmującą się sprzedażą bezpośrednią, która oferuje niskie opłaty startowe? Chcielibyśmy o tym wiedzieć — napisz do nas poniżej, a rozważymy to na naszej liście.

Pierwotnie opublikowano 10 stycznia 2014 r. Treść zaktualizowano w lutym 2023 r

Table of Contents