Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

3dcart ogłasza ponowną certyfikację zgodności z PCI w 2013 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 3dcart ogłasza ponowną certyfikację zgodności z PCI w 2013 roku

W 3dcart właśnie zakończyliśmy naszą coroczną ponowną certyfikację Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS), najsurowszego na świecie standardu bezpieczeństwa informacji uznawanego w branży. To osiągnięcie zgodności oznacza, że ​​użytkownicy 3dcart mogą być pewni bezpieczeństwa swojej platformy e-Commerce.

Wybraliśmy Security Metrics, jednego z liderów w zakresie bezpieczeństwa danych i zgodności z PCI, do najnowszej certyfikacji PCI firmy 3dcart.

Dlaczego 3dcart nigdy nie poprosi Cię o zapłacenie tak zwanej „opłaty za zgodność z PCI”

W 3dcart nasza działalność opiera się na przejrzystości. Zdrowa i ufna społeczność klientów jest podstawą naszych postępów jako firmy programistycznej.

W przeszłości pisaliśmy obszernie o korzyściach, jakie zgodność ze standardem PCI przynosi sprzedawcom internetowym, takim jak Ty. W świetle ostatnich wydarzeń nadszedł czas, aby dokładnie przyjrzeć się zgodności ze standardem PCI — czym jest, dlaczego jest ważny, w jaki sposób został osiągnięty i ile kosztuje zapewnienie, że wszyscy nasi klienci prowadzą działalność zgodnie z przepisami.

Stworzyliśmy ten elementarz, aby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, jakie możesz mieć na temat zgodności z PCI. Co najważniejsze, chcemy pokazać, dlaczego nigdy nie będziemy pobierać od Twojej organizacji miesięcznych opłat za zgodność ze standardem PCI — i dlaczego jakakolwiek firma pobierająca te opłaty może wykorzystywać swoich klientów.

Najpierw zapoznajmy się z tym, czym dokładnie jest zgodność z PCI i dlaczego ma to znaczenie.

Szybkie spojrzenie na zgodność z PCI

Wielu z Was wie, że zgodność ze standardem PCI oznacza, że ​​Twoja firma spełnia zestaw kryteriów określonych przez firmy wydające karty kredytowe. Kryteria te zostały stworzone, aby chronić Ciebie, właściciela firmy, w takim samym stopniu, w jakim mają chronić kupujących online.

Mówiąc prościej, zgodne sklepy są proaktywne w obronie przed oszustwami.

Rekommenderad:  Jak pobierać filmy z Reddit za pomocą Viddit w 2021 roku?

Oszustwa, pirackie dane osobowe i kradzież tożsamości to realne zagrożenia w Internecie. Tworząc surowe standardy dla biznesu online, firmy obsługujące karty chronią się przed złymi płatnościami. Wszyscy odnoszą korzyści — oprócz oszusta, oczywiście.

Teraz zgodność z PCI jest niezbędna do prowadzenia biznesu online. Ale zanim stało się to wymagane, zespół wykonawczy 3dcart uczynił to priorytetem. Widzieliśmy, jak ważna jest ochrona Twojej firmy w epoce sieci, która bardzo przypominała Dziki Zachód.

Szybko do 2013 roku. Technologia (wraz z oszustwami internetowymi) ewoluowała. Wraz z nią ewoluowały zasady zgodności. Nasza technologia dotrzymała kroku.

Czy koszt zgodności z PCI wzrósł znacznie bardziej niż wtedy, gdy pojawiły się pierwsze standardy? Nie, nie tak, jak my to widzimy. Oto roczny proces zachowania zgodności i związane z tym koszty.

Jak staliśmy się firmą zgodną z PCI

Uzyskanie zgodności nie jest prostym zadaniem. Jako rozwiązanie programowe 3dcart musi spełniać wysokie standardy jakości.

Nie będziemy Was zanudzać szczegółami, ale oto najważniejsze informacje:

  • Na początku zespół programistów 3dcart spędził tygodnie na wzmacnianiu oprogramowania, aby spełniało standardy bezpieczeństwa. Nasze oprogramowanie zostało poddane rygorystycznym testom przez zewnętrznych konsultantów, aby upewnić się, że spełnia wymagania.
  • Teraz jesteśmy na bieżąco z nowymi taktykami bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy bez większego wysiłku spełniać standardy podczas corocznego testu.
  • Zachowanie zgodności kosztuje 3dcart mniej niż 60 000 USD rocznie. Przy ponad 16 000 klientów jest to rozsądna opłata dla naszej organizacji. (Jest to coś, co i tak powinien zrobić koszyk na zakupy najwyższego poziomu, aby zachować swój status).

Dlaczego nigdy nie będziemy obciążać naszych klientów opłatami PCI

Szczerze mówiąc, nie ponieśliśmy żadnych nowych dodatkowych kosztów związanych z przestrzeganiem przepisów. Dlaczego powinieneś?

Rekommenderad:  Facebook Kanada ogłasza nowe inicjatywy edukacyjne dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 z rządem

Podobnie jak Twój sklep internetowy, 3dcart to biznes. Tworzymy marże, aby zachować rentowność. Niektóre z tych zysków wracają do produktu, z którego możemy być dumni. Reszta sprawia, że ​​nasi pracownicy są lojalni i zmotywowani.

Nie jesteśmy tutaj, aby szybko zarobić. Jesteśmy bardziej zainteresowani pobytem na dłuższą metę. W końcu długoterminowy dobrobyt jest podstawą budowania odnoszącej sukcesy marki. Chcemy, aby nasi klienci łączyli się z tą marką przez następny rok, dekadę i stulecie.

Zaufanie naszych klientów jest podstawą tej marki. Utrzymanie tego zaufania wymaga od nas tworzenia marż w przejrzysty sposób. Oznacza to brak schematów nastawionych wyłącznie na zysk, które wykorzystują Ciebie jako klienta.

Jako właściciel firmy rozumiesz, jak bardzo starasz się pozyskać klienta na całe życie. Właśnie taką relację mamy nadzieję stworzyć z Tobą.

Z tych wszystkich i wielu innych powodów nigdy nie będziemy pobierać opłat za usługi niewidoczne. I nie powinieneś zadowalać się niczym mniejszym.