Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

4 Błędy strony filaru, których należy unikać

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 4 Błędy strony filaru, których należy unikać

Strony filarowe są ważną częścią budowania zorganizowanej strony internetowej i zwiększania pozycji w wyszukiwarce. Ze względu na zmiany algorytmów, potrzebujesz dziś stron filarowych w swojej strategii SEO. Jeśli dopiero zaczynasz tworzyć swoją stronę lub szukasz wskazówek, jak ją ulepszyć, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zbudować skuteczną stronę filarową — taką, która jest wolna od tych czterech błędów.

1. Nie dołączyłeś odpowiednich hiperłączy

Hiperłącza są ważną częścią stron filarowych, ale chcesz ich używać w określony sposób. Całkowite unikanie linków wewnętrznych i zewnętrznych wiąże się nie tylko z niebezpieczeństwem, ale także dużym problemem, jeśli używasz ich zbyt wielu. Nie powinieneś linkować do byle jakiej strony internetowej. Linki powinny być trafne i pochodzić z autorytatywnych, wiarygodnych źródeł.

Odwiedzający nie powinni być przytłoczeni linkami, gdy otwierają stronę po raz pierwszy. Uporządkuj linki w taki sposób, aby pojawiało się ich więcej, gdy czytelnik kontynuuje przeglądanie strony.

2. Pominąłeś przyciski przyjazne dla kliknięć

Przyciski strony mogą wydawać Ci się drobnym szczegółem, ale zdziwiłbyś się, jak wiele osób nie lubi przewijać stron w górę iw dół i wolałoby po prostu kliknąć dokładnie tam, gdzie chcą.

Od przycisków „powrót do góry” po menu przeskoków, łatwa nawigacja po stronie daje czytelnikowi kontrolę. Mogą robić, co chcą i szybko docierają tam, gdzie chcą. To małe, łatwe w obsłudze udogodnienie, które wywiera lepsze wrażenie na widzach i zwiększa prawdopodobieństwo pozostania czytelników w Twojej witrynie.

3. Nie dodałeś wezwań do działania (CTA)

Zachęć czytelników wezwaniami do działania. Jeśli Twoja strona filarowa nie ma żadnej, jak możesz pokierować ich, co robić dalej? Ważne jest, aby strony filarowe zawierały wezwania do działania, które mogą mieć formę ofert do pobrania, wersji demonstracyjnych i wszystkiego innego związanego z głównym tematem.

Rekommenderad:  5 Ważne warunki rachunkowości, których należy się nauczyć jako właściciel małej firmy

Zapewnij czytelnikom coś ekstra, do czego będą mogli przejść dalej.

4. Zaniedbujesz słowa kluczowe

Czy słowa kluczowe są nadal ważne? Chociaż nie są już dominującym czynnikiem, nadal są ważne przy wyborze słów. Kiedy po raz pierwszy zaczynasz formatować swoją stronę filarową, możesz odłożyć słowa kluczowe na dalszy plan. Na tym etapie koncentrujesz się na tematach, nie zawężając niczego do zestawu konkretnych słów. Po przygotowaniu strony filarowej przywróć koncepcję słów kluczowych.

Rozpocznij badanie słów kluczowych po ustaleniu tematów klastrów. Dowiesz się, które słowa mają znaczną liczbę wyszukiwań. Użyj tych słów kluczowych w swoich tagach i nagłówkach.

Stworzenie strony filarowej może pomóc Ci uporządkować witrynę i poprawić pozycję w Google. Nie popełniaj tych czterech błędów podczas budowania.

Table of Contents