Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

4 Darmowe, nieograniczone alternatywy dla Opera VPN na Androida i iOS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 4 Darmowe, nieograniczone alternatywy dla Opera VPN na Androida i iOS

Wirtualne sieci prywatne stają się ostatnio coraz ważniejsze dla zabezpieczania tego, co przeglądasz w Internecie i uzyskiwania dostępu do treści, które nie są oficjalnie dostępne w Twoim kraju. Niestety, Opera kilka dni temu zamknęła jedną z najczęściej używanych i bezpłatnych usług VPN, pozostawiając użytkowników pozostawionych samym sobie na odludziu. Na szczęście w sklepie z aplikacjami dostępnych jest wiele równie kompetentnych alternatyw. Oto najlepsze z nich.

Turbo VPN

Turbo VPN jest prawdopodobnie tym, co większość z Was pobierze. To prosta aplikacja dostępna zarówno na Androida, jak i iOS, która pozwala surfować z różnych krajów przez nieograniczony czas. Istnieje jednak ograniczenie prędkości dla bezpłatnych użytkowników, chociaż nie jest ono również na tyle wolne, aby złamać umowę. Turbo VPN obsługuje obecnie kilka krajów, w tym Singapur, Holandię, Wielką Brytanię, Niemcy, USA i Kanadę. Deweloper twierdzi również, że aplikacja szyfruje Twoje połączenie za pomocą protokołów OpenVPN, co z pewnością jest miłym akcentem.

Pobierz Turbo VPN na Androida

Pobierz Turbo VPN na iOS

Snap VPN

Snap VPN jest w dużej mierze podobny do działania Turbo VPN, aczkolwiek ma przyjemniejszy interfejs. Na razie jest to jednak tylko Android. Bezpłatna subskrypcja umożliwia przeglądanie czterech regionów, w tym Indii, Singapuru, Holandii i Stanów Zjednoczonych. Serwery premium są również nieco szybsze. Poza tym Snap VPN oferuje również szereg funkcji zapewniających prywatność, takich jak możliwość ukrycia adresu IP przed modułami śledzącymi.

Pobierz Snap VPN na Androida

Hola VPN

Hola VPN to jedna z najbardziej bogatych w funkcje bezpłatnych usług VPN dostępnych na rynku. Zanim jednak o tym porozmawiamy, powinieneś wiedzieć, że firma wiele lat temu brała udział w oszustwie dotyczącym prywatności i niewłaściwie wykorzystała dane użytkowników do ataku na botnet.

Świetnie, skoro już to mamy za sobą, oto, co musisz wiedzieć o Hola VPN — jest bezpłatny, nieograniczony i można go zainstalować zarówno na Androidzie, jak i na iOS. W przeciwieństwie do poprzednich aplikacji, o których mówiliśmy, ta nie działa w całym oprogramowaniu. Zamiast tego będziesz musiał uruchomić poszczególne aplikacje z aplikacji Hola. Jest także kompatybilny z dziesiątkami krajów.

Pobierz Hola VPN na Androida

Pobierz Hola VPN na iOS

Mistrz proxy VPN

Na koniec mamy jedną z najpopularniejszych aplikacji VPN na iOS. Jest całkiem prosty, podobnie jak reszta i umożliwia dostęp do Internetu z wielu regionów za pomocą jednego kliknięcia. Możesz zapłacić, jeśli chcesz odblokować więcej krajów, ale w większości jest to bezpłatne i nieograniczone. Działa w całym systemie operacyjnym, dlatego nie musisz się martwić uruchamianiem aplikacji z poziomu VPN Proxy Master.

Pobierz VPN Proxy Master na iOS