Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

4 Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na sprzedaży na Etsy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 4 Najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy na sprzedaży na Etsy

Chcesz zarabiać na Etsy?

Od pięknych, pachnących, ręcznie robionych mydeł po urocze czapki robione na drutach lub kocyki dla niemowląt — na Etsy każdy znajdzie coś dla siebie.

Ale czy wiesz, że zamiast wydawać pieniądze na wyjątkowe prezenty, ludzie tak naprawdę zarabiają na Etsy?

Jeśli przeszukasz Internet, możesz znaleźć historie ludzi, którzy zarabiają tysiące dolarów miesięcznie, sprzedając rzeczy na Etsy.

Jak zarabiać na sprzedaży na Etsy

Jak można wejść na Etsy moda na zarabianie pieniędzy? Oto kilka pomysłów, które mogą Ci się przydać, jeśli chcesz potencjalnie zarabiać na Etsy. I nie chodzi tylko o robienie na drutach czapek i robienie mydła.

1. Sprzedawaj produkty cyfrowe

Jedną z kategorii, w których uwielbiam robić zakupy na Etsy, jest kategoria produktów cyfrowych. Na Etsy możesz znaleźć cyfrowe pliki do pobrania odbitek do domu, planistów, zaproszeń i nie tylko.

Sprzedaż produktów cyfrowych na Etsy może być świetnym rynkiem dla Ciebie jako projektanta, ponieważ jest to coś, co można zrobić raz na zawsze. Zamiast robić na drutach szaliki lub robić mydła w kółko, możesz po prostu stworzyć swoje cyfrowe produkty, opublikować je w spersonalizowanej

Sklep Etsy i potencjalnie uzyskaj pasywny dochód.

Gdy ludzie chcą kupić jedną z Twoich cyfrowych kreacji, po prostu dokonują zakupu, a następnie pobierają ją na swój komputer, przynoszą do lokalnej drukarni i drukują.

Możesz nawet tworzyć projekty koszulek do pobrania cyfrowego, które ludzie mogą zabrać do lokalnego sklepu z koszulkami, aby wydrukować je na wybranej przez siebie koszulce.

Lubisz scrapbooking? Możesz tworzyć cyfrowe pakiety papierowe do pobrania w różnych kolorach i wzorach, aby rzemieślnicy mogli je wydrukować i wykorzystać we własnych albumach z wycinkami.

Lub stwórz inspirujące powiedzonka w designerskim tekście, aby ludzie mogli je wydrukować, oprawić i powiesić w swoich domach. Możliwości są nieograniczone, a po utworzeniu i opublikowaniu projektu tworzysz prawdziwe pasywne źródło dochodu.

Jeśli specjalizujesz się w projektowaniu graficznym, sprzedaż produktów cyfrowych na Etsy może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy dzięki różnorodnym cyfrowym produktom do pobrania.

2. Sprzedawaj ręcznie robione przedmioty

Może lubisz robić ręcznie robione mydła w różnych kuszących zapachach. Lub, jak mój przyjaciel, może uwielbiasz siedzieć przed telewizorem i robić na drutach wspaniałe rękawiczki, szaliki i czapki.

Możesz zamienić swoją pasję do tworzenia ręcznie robionych przedmiotów w projekt do zarabiania pieniędzy, aby zwiększyć swoje dochody i sfinansować swoje cele finansowe.

Rekommenderad:  B2B Facebook Targetowanie: najlepsze praktyki docierania do odbiorców B2B

Znam parę, która taguje zespoły na Etsy i zarabia kilka tysięcy dolarów rocznie na sprzedaży ręcznie robionych przedmiotów na tej stronie.

Robi piękne ręcznie robione mydła, balsamy do ust i inne przedmioty; robi rzeźbione w drewnie pendrive’y. Pieniądze, które zarabiają, mogą nie zapewnić im niezależności finansowej, ale zdecydowanie zwiększają ich roczny dochód.

Ręcznie robione przedmioty sprzedawane na Etsy mogą obejmować wiele różnych pomysłów, takich jak:

 • Elementy biżuterii, takie jak bransoletki, naszyjniki i kolczyki
 • Akcesoria, takie jak torby i portmonetki
 • Odzież, taka jak koszule, sukienki, topy i spodnie
 • Dostosowane buty na wesela lub po prostu dla zabawy
 • Dekoracje na przyjęcie weselne lub inne przedmioty, takie jak nakładki na ciasto
 • Zabawki dla niemowląt i dzieci
 • Książki dla dzieci
 • Pokrowce na telefony i tablety

Niezależnie od tego, czy Twoją pasją jest kupowanie świetnej koszuli i ulepszanie jej przez dodawanie klejnotów, czy rzeźbienie elementów wystroju domu z drewna, istnieje niemal nieskończona lista ręcznie robionych przedmiotów, które możesz tworzyć i sprzedawać na Etsy, jeśli lubisz tworzyć tego rodzaju rzeczy.

3. Sprzedawaj przedmioty zabytkowe i kolekcjonerskie

Etsy może być również świetnym rynkiem przedmiotów vintage i przedmiotów kolekcjonerskich. Przedmioty vintage sprzedawane na Etsy muszą mieć co najmniej 20 lat.

Niektóre z rzeczy w stylu vintage, które znalazłem na stronie Etsy, obejmowały stare koszulki, torby i torebki zespołu rockowego, elementy wystroju domu, takie jak stare drewniane pudełka po owocach itp.

Jeśli chcesz sprzedawać przedmioty vintage na Etsy, możesz je znaleźć w wielu miejscach. Być może uda ci się znaleźć ubrania w stylu vintage we własnej szafie lub w domu rodziców lub dziadków.

Sprawdzanie sklepów z używanymi rzeczami może być kolejnym sposobem znajdowania przedmiotów vintage do odsprzedaży na Etsy, a jeśli robisz zakupy w specjalne dni wyprzedaży, możesz kupić przedmioty jeszcze taniej.

Sklepy z artykułami używanymi często oferują jeden dzień, jeden dzień lub pół dnia zniżki, w których niektóre przedmioty otrzymują bardzo duże rabaty.

Przedmioty kolekcjonerskie można również sprzedawać na Etsy.

Oto kilka pomysłów na przedmioty kolekcjonerskie, które można sprzedawać na Etsy:

 • Starsze zabawki jeszcze w oryginalnych pudełkach
 • Monety i pieniądze
 • Lalki kolekcjonerskie
 • Sztuka kolekcjonerska, figurki
 • Bibeloty (pomyśl o Hummels i Precious Moments)

Tego typu przedmioty można również często kupić na wyprzedażach garażowych i sklepach z artykułami używanymi, a następnie odsprzedać po wyższej cenie, jeśli kupisz dobrze.

Rekommenderad:  Co to jest czek na okaziciela?

4. Sprzedawaj materiały i narzędzia rzemieślnicze

Materiały i narzędzia do rękodzieła są również sprzedawane na Etsy. Możesz także sprzedawać różne przedmioty z tego gatunku. Niektóre pomysły obejmują:

 • Narzędzia do rzeźbienia w drewnie i plany projektowe
 • Specjalistyczne czcionki cyfrowe
 • Przędza, guziki i zamki błyskawiczne
 • Suszone lub plastikowe kwiaty i rośliny
 • Dekoracje do ciast i babeczek
 • Foremki silikonowe do projektowania lukier itp.
 • Szablony do scrapbookingu lub pieczenia

I mnóstwo innych rzeczy. Rodzaje przedmiotów, które można sprzedawać w tym obszarze Etsy, są naprawdę rozległe — jeśli możesz użyć ich do stworzenia czegoś fajnego, możesz potencjalnie sprzedać to innym, którzy chcą zrobić to samo.

A więc masz: cztery sposoby na potencjalne zarobienie dodatkowej gotówki na Etsy. Ale co jeszcze musisz wiedzieć o pomyślnym sprzedawaniu tutaj? Oto kilka przemyśleń.

Informacje niezbędne do sprzedaży na Etsy

Zanim zaczniesz robić mydło, pamiętaj o tych wskazówkach podczas rozważania założenia własnego konta Etsy.

Świetne zdjęcia są koniecznością

Kiedy sprzedajesz rzeczy na Etsy lub w jakiejkolwiek innej witrynie, bardzo ważne jest, aby w reklamach i działaniach marketingowych umieszczać świetne zdjęcia. Bez względu na to, jak ładnie wygląda Twój produkt na żywo, ludzie ocenią jego jakość na podstawie zdjęcia, które zobaczą.

Ta wskazówka ma zastosowanie nawet wtedy, gdy chcesz szybko sprzedawać rzeczy na Craigslist. Używaj świetnego aparatu, odpowiedniego oświetlenia i profesjonalnych kątów do wszystkich zdjęć publikowanych w sklepie Etsy.

Marketing jest niezbędny

Jeśli rozważasz sprzedaż na Etsy, musisz wiedzieć, że musisz aktywnie promować swoje produkty. Oznacza to udostępnianie ich w mediach społecznościowych, promowanie ich wśród rodziny i przyjaciół i nie tylko.

Konkurencja na Etsy jest silna, więc będziesz konkurować z tysiącami innych sprzedawców, którzy również publikują swoje produkty w witrynie. Kupujący muszą być w stanie znaleźć Twoje rzeczy i muszą być do nich przyciągnięci świetnym językiem marketingowym i zdjęciami.

Nie wiesz, jak skutecznie sprzedawać swoje produkty? Po prostu przeszukaj Internet, a znajdziesz listę dziesiątek świetnych artykułów, które pomogą Ci się uczyć. Warto poświęcić swój czas, jeśli dzięki temu Twoje produkty staną się widoczne dla większej liczby osób.

Sprzedawaj produkty, które są kuszące

Rozważając, co możesz sprzedawać na Etsy, ważne jest, aby zadać sobie jedno pytanie: Czy wydałbym na to swoje ciężko zarobione pieniądze? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, jesteś na dobrej drodze.

Rekommenderad:  Najlepsze aplikacje do śledzenia przebiegu na iPhone

Oto kilka pytań, które możesz sobie zadać, zastanawiając się, co sprzedawać na Etsy:

 • Czy produkt jest użyteczny?
 • Czy życie innych będzie łatwiejsze lub przyjemniejsze?
 • Czy kupujący będą chcieli na niego patrzeć (albo nosić go, czy cokolwiek innego)?
 • Czy to dobra wartość?

Tak, wartość też jest ważna. Jeśli potencjalny nabywca może kupić ten sam przedmiot taniej w Walmart, prawdopodobnie nie kupi go w Twoim sklepie.

Jeśli jednak zaoferujesz coś fajnego i wyjątkowego, czego nie można dostać nigdzie indziej, masz znacznie większą szansę na sprzedaż.

Pamiętaj o tym, zastanawiając się, co sprzedawać w swoim sklepie Etsy. Które przypomina mi…..

Opłaty i więcej

Ze sprzedażą na Etsy wiążą się koszty, które należy uwzględnić przy ustalaniu potencjalnych zysków. Oto niektóre podstawowe koszty, którymi możesz zostać obciążony, jeśli sprzedajesz na Etsy.

Lista opłat

Opłaty za wystawianie na Etsy są dość minimalne. Za każdy przedmiot wystawiony na sprzedaż na Etsy zostanie naliczona opłata w wysokości 20 centów. Aukcja trwa cztery miesiące lub do momentu sprzedaży przedmiotu; cokolwiek będzie pierwsze.

Opłaty transakcyjne

Gdy będziesz mieć produkt, który sprzedaje się na Etsy, zapłacisz opłatę transakcyjną w wysokości 3.5%. Opłata ta jest oparta na cenie sprzedaży i nie jest doliczana do kosztów wysyłki.

Opłaty za przetwarzanie płatności

Etsy zapewnia, że ​​sprzedawcy otrzymują zapłatę za pośrednictwem platformy o nazwie Etsy Payments. Aby korzystać z Etsy Payments, musisz uiścić opłatę transakcyjną od otrzymanej płatności 3% plus dodatkowe 25 centów.

Etsy Payments umożliwia przyjmowanie płatności z 10 różnych źródeł, w tym Visa, Mastercard i PayPal. Etsy Payments pomaga chronić kupujących i sprzedających podczas procesu płatności.

Streszczenie

Bez względu na to, czy korzystasz z Etsy jako swojego pełnoetatowego występu, czy też masz kilka przedmiotów do sprzedania jako występ dodatkowy, pamiętaj, aby postępować zgodnie z powyższą strukturą opłat, która Ci w tym pomoże. Etsy to świetny sposób na wyeksponowanie swojego imienia.