4 najlepszych budżetowych bezprzewodowych słuchawek stereo True

Słuchawki douszne True Wireless Stereo (TWS) są niezbędnym akcesorium audio dla każdego, kto słucha muzyki, podcastów itp. W podróży. Podczas AppleAirPods spopularyzowały je w ostatnich latach, słuchawki douszne TWS są już od dłuższego czasu. To powiedziawszy, często były bardzo drogie, a ich wydajność była co najwyżej nierówna.

Atrakcyjność wkładek dousznych TWS jest oczywista, ponieważ całkowicie bezprzewodowe słuchawki były dostępne w wersji nausznej. Małe bezprzewodowe słuchawki douszne, które były dyskretne i można je było wsunąć do kieszeni, gdy nie były używane, wydawały się snem. Jednak technologia, która kiedyś wydawała się luksusem, szybko staje się tak przystępna, praktycznie każdy może w nią wskoczyć. Zapnij pasy i sprawdź nasze najlepsze słuchawki douszne TWS w najlepszej cenie. Spodnie sztruksowe? Gdzie idziemy, nie potrzebujemy kabli.

Co to są słuchawki douszne TWS?

Słuchawki douszne to nazwa rodzaju słuchawek audio. Ich nazwa pochodzi od tego, że są wkładane do kanału słuchowego, w przeciwieństwie do spoczywania na uchu lub nad nim. Dzięki temu wkładki douszne są znacznie mniejsze, co oznacza, że ​​są bardziej dyskretne, przenośne i lżejsze niż tradycyjne słuchawki.

Twsearbuds Airpods

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne stereo nie mają żadnych przewodów. Jest tak, ponieważ słuchawki douszne TWS mają własne wbudowane baterie, w przeciwieństwie do przewodowych wkładek dousznych, które czerpią energię z urządzenia, do którego są podłączone. Wreszcie słuchawki douszne TWS łączą się z urządzeniem przez Bluetooth.

1. Anker Soundcore Liberty Air

Anker wyrobił sobie markę, wytwarzając wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogie akcesoria techniczne. Jednym z ich najbardziej udanych wypadów było audio. Soundcore moniker był prezentowany w wielu dobrze recenzowanych produktach przez lata, i Soundcore Liberty Air Ankera Słuchawki douszne TWS nie różnią się od siebie. Jest także jednym z naszych ulubionych.

Posiada podobny projekt do tego Apple AirPods, słuchawki douszne Anker Soundcore Liberty Air mają trzonek zwisający z ucha. Według Ankera słuchawki douszne Liberty Air wykręcają melodie przez pięć godzin na jedno ładowanie. Dodatkowo etui ładujące może ładować wkładki douszne do trzech razy. Weź jednak te szacunki z odrobiną soli, ponieważ żywotność baterii zależy w dużej mierze od tego, jak głośno lubisz słuchać muzyki.

Twsearbuds Anker (1)

Ponadto wkładki douszne Anker Liberty Air mają ocenę IPX5, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o pot, jeśli zabierzesz je na siłownię lub wybiegniesz na trening. To powiedziawszy, zanurzenie ich w wodzie sprawi, że będą bezużyteczne. Anker twierdzi również, że Liberty Air może pochwalić się doskonałą jakością dźwięku, a recenzje wskazują, że jest to w większości prawdą. Podobnie jak w przypadku wielu wkładek dousznych, słuchanie przy wyższych poziomach głośności może powodować pewne zniekształcenia. Podsumowując, słuchawki douszne Anker Soundcore Liberty Air TWS mają wygodną konstrukcję i dobrą jakość dźwięku.

2. Xiaomi Redmi AirDots

Jeśli nie znasz Xiaomi, istnieje duża szansa, że ​​mieszkasz w Stanach Zjednoczonych. Chiński gigant technologiczny ma zaledwie dziesięć lat, ale odniósł ogromny sukces na rynkach mobilnych na całym świecie. Ich etos obraca się wokół oferowania doskonałych produktów w najniższej możliwej cenie, a także Redmi AirDots nie są wyjątkiem. Za około 30 USD możesz wskoczyć na modę TWS.

Twsearbuds Xiaomi (1)

Konstrukcja Redmi AirDots jest elegancka i minimalna, podobnie jak większość produktów Xiaomi. Słuchawki douszne są wykonane z lekkiego plastiku i mają bez trzonków. Oznacza to, że siedzą one równo w uchu. Jest to dobre dla tych, którzy wolą bardziej dyskretne słuchawki; ma to jednak negatywny wpływ na jakość połączeń. Ponieważ mikrofon jest tak daleko od ust użytkownika, może być trudny do usłyszenia przez rozmówców.

Twsearbuds Xiaomi2 (1)

Co więcej, sterowanie pozostawia wiele do życzenia. Redmi AirDots są wyposażone w pojedynczy przycisk dotykowy. Naciśnij raz, aby wstrzymać odtwarzanie, lub naciśnij dwukrotnie, aby aktywować Siri lub Google Assistant. Niestety naciśnięcie przycisku powoduje, że AirDots poruszają się w uchu, powodując dyskomfort. To powiedziawszy, jakość dźwięku jest dobra, ale niezbyt dobra. Jednak za 30 USD nie można tak naprawdę narzekać. Jeśli masz napięty budżet lub potrzebujesz dodatkowej pary na siłownię, wypróbuj Redmi AirDots.

3. JLab JBuds Air

The JLab JBuds Air to kolejna opcja słuchawek TWS w okazyjnej cenie w piwnicy. Za około 50 USD JLabs JBuds Air jest jednym z najtańszych na rynku. JLabs JBuds Air ma konstrukcję pozbawioną trzpienia, taką jak Xiaomi Redmi AirDots, ściśle przylegającą do ucha; są jednak nieco większe niż inne marki. Może to być problematyczne, jeśli masz mniejsze niż przeciętne kanały uszne. Etui ładujące do JLab JBuds Air ma także unikalną funkcję niespotykaną w innych markach: wbudowany kabel ładujący. Jest to świetne, ponieważ eliminuje potrzebę noszenia ze sobą osobnego kabla USB.

Twsearbuds Jlabjbuds (1)

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, recenzje użytkowników opisują Jlab JBuds Air jako wypychającą częstotliwości basów na pierwszy plan. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli masz tendencję do słuchania ciężkiej muzyki basowej; jednak średnie i wysokie tony wydają się być nieco zniekształcone.

4. Skullcandy Indy

The Słuchawki douszne Skullcandy Indy TWS mają podobny wygląd AppleAirPods, z konstrukcją wspornika. Chociaż są wykonane z tworzywa sztucznego, mają trwałą jakość wykonania. Dodatkowo mają stopień ochrony IP55, co oznacza, że ​​słuchawki douszne Skullcandy Indy są odporne na wodę i kurz. Według opinii zapewniają one idealne dopasowanie do ucha. Pomaga to w pasywnej eliminacji szumów, a także zapobiega wyciekom dźwięku, dzięki czemu możesz podkręcać swoje melodie, nie martwiąc się o zakłócanie spokoju.

Twsearbuds Skullcandy (1)

Podobnie jak JLab JBuds Air, Skullcandy Indy mają profil basowy. Więc jeśli szukasz bardziej zrównoważonego dźwięku, możesz poszukać gdzie indziej. Co więcej, Skullcandy Indy ma pewne problemy z opóźnieniami. To nie jest duży problem podczas słuchania muzyki; jeśli jednak próbujesz oglądać filmy, dźwięk może nie być zsynchronizowany. Ogólnie rzecz biorąc, za około 80 USD słuchawki douszne Skullcandy Indy są solidną opcją w obszarze słuchawek TWS.

Słuchawki douszne TWS szybko stają się jednym z niezbędnych akcesoriów audio. Coraz więcej producentów wypuszcza te słuchawki, cena wciąż spada. Jakie są twoje ulubione słuchawki douszne TWS? Daj nam znać w komentarzach!

Czy ten artykuł jest przydatny?