4 najlepszych emulatorów SNES dla Androida

Nie ma debaty na ten temat – Super Nintendo, Super Famicom, SNES, cokolwiek chcesz nazwać, to jedna z najlepszych konsol do gier wszechczasów. Zapewniają to wpisy w długo trwających seriach, takich jak Mario, Zelda, Mario Kart, Metroid i niezliczone adresy IP innych firm. W rzeczywistości bardzo łatwo jest grać w gry SNES na Androida, dzięki wielu dobrze znanym emulatorom, które przenoszą całą radość z nowatorskiej konsoli Nintendo na mały ekran.

Oto nasze ulubione emulatory SNES dla Androida.

1. Retroarcha

Jeśli chcesz grać w gry nie tylko z SNES, ale z niemal każdej innej istniejącej konsoli retro, to Retroarcha jest bez wątpienia właściwą drogą. Konfiguracja może być nieco kłopotliwa, a sama liczba opcji – od shaderów, poprawek graficznych po zmiany sterowników – może być przytłaczająca dla początkujących, ale jego reputacja jako ostatecznego frontonu emulacji jest zasłużona.

Najlepszy emulator Androida Snes Castlevania X

Dla niewtajemniczonych Retroarch pozwala pobierać „rdzenie”, które są zasadniczo emulatorami zawartymi w Retroarch. Istnieje wiele rdzeni SNES do wyboru, ale naszym zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest Snes9x, który działa z doskonałym połączeniem dokładności i jakości.

2. Snes9x EX / +

Korzystając z doskonałego emulatora Snes9x (będzie to motyw do biegania na tej liście), Snes9x EX i EX + to najlepsze dedykowane emulatory SNES dla Androida, jeśli nie chcesz tyle zamieszania w Retroarch.

Najlepszy emulator Androida Snes Snes9x Ex

Wariant „+” aplikacji jest dostępny w Sklepie Play i jest przeznaczony dla bardziej wydajnych urządzeń. Zwykłą wersję „EX” można znaleźć na witryna programisty i może działać na niższych urządzeniach. Chociaż te emulatory nie są aktualizowane tak regularnie jak rdzenie Snes9x Retroarch, nadal działają znakomicie, z szerokim wyborem poprawek, shaderów i innych opcji do zabawy.

Podobnie jak w przypadku większości emulatorów SNES dla Androida, kontrolery PS4 i Xbox One powinny łatwo wykrywać automatycznie i przez Bluetooth oraz mieć przypisane odpowiednie przyciski.

3. Multi Snes9x

Kolejny wariant niezłomnego emulatora open source Snes9x, Multi Snes9x, dotyczy jednego z błędów emulacji: gier online. Chociaż działa doskonale jako emulator dla jednego gracza, jego prawdziwym celem jest umożliwienie grania w ulubione gry SNES ze znajomymi w sieci LAN lub online.

Najlepszy emulator Androida Snes Multi Snes9x

Lokalnie możesz grać z ludźmi za pośrednictwem routera lub Wi-Fi Direct, i jest zaskakująco stabilny, z małymi problemami z desynchronizacją.

Posiada wszystkie opcje, których można oczekiwać w emulatorze online / społecznościowym, w tym możliwość wysyłania wiadomości tekstowych podczas gier. Logujesz się w nim za pomocą Google lub Facebook konto i może zaprosić znajomych do gry na jednej z tych platform.

4. John NESS

Jeśli pamiętasz płatne emulatory John NES i John SNES, które zostały usunięte ze Sklepu Play z powodu domniemanego naruszenia praw autorskich, poczujesz się jak w domu z John NESS. Jest to kontynuacja tych, łączących emulatory NES, SNES i GBA w jednym pakiecie. (Nadal możesz pobrać oryginalne emulatory John NES i John SNES z nich oficjalna strona.)

Najlepszy emulator Androida Snes John Ness

Wszystko w tym emulatorze działa płynnie iz dużą dokładnością. Ma typowy zestaw funkcji, takich jak shadery, przyciski turbo, zapisywanie stanów, kody i inne funkcje, których można się spodziewać na emulatorze.

Jest to jeden z najczęściej aktualizowanych emulatorów, ale jeśli jesteś osobą o zasadniczym znaczeniu, jeśli chodzi o oprogramowanie typu open source, możesz chcieć wiedzieć, że ten programista był wcześniej oskarżany o używanie (i skuteczne zarabianie pieniędzy za pośrednictwem zakupy aplikacji) dokładny kod używany w istniejących emulatorach Snes9x, VBA-M i FCEUX.

Wniosek

Są to jedne z najlepszych emulatorów SNES, jakie możesz zdobyć dla Androida, i nie musisz płacić ani grosza, aby z nich korzystać! Zalecamy także dobranie odpowiedniego kontrolera i uchwytu do kontrolera – ekran dotykowy nigdy nie zastąpi prawdziwego kontrolera. Zrób to!

Czy ten artykuł jest przydatny?

The Definitive Guide to Gaming na PC "class =" responsive-leniwy alignleft

Przewodnik po grach na PC

Czy kiedykolwiek chciałeś grać w gry na komputerze, ale nie masz pewności, czy Twój komputer jest na dobrej drodze? W tym definitywnym przewodniku po grach na PC ebook nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć grę na komputerze.

Zdobądź to teraz! Więcej ebooków »