4 najlepszych gier rolniczych, w które możesz zagrać w 2019 roku

Prawdziwe rolnictwo zawsze miało romantyczny charakter, ale rzeczywistość rolnictwa jest o wiele mniej zabawna. W związku z tym, jeśli masz ochotę sadzić uprawy i hodować zwierzęta, lepiej jest grać w grę rolniczą niż budować chlewnię!

Oto cztery gry rolnicze, które zdrapią ten rolniczy świąd.

1. Idle Farming Empire

Jeśli chcesz zarządzać farmą, ale masz też inne rzeczy do załatwienia, wypróbuj Idle Farming Empire. To bezczynna gra, gatunek, który zachęca do długich okresów bezczynności.

Gry rolnicze Bezczynnie

Idle Farming Empire przenosi ten gatunek do świata rolnictwa, w którym możesz uprawiać produkty i zarabiać pieniądze podczas pracy lub snu. Można go również odtwarzać bez połączenia z Internetem, jeśli problem stanowi mobilna transmisja danych.

Dostępne na: Android, iOS

2. Farmville 2

Jeśli jesteś fanem Facebook supergwiazdą o nazwie Farmville, będziesz zadowolony, że Farmville 2 zadebiutował w mobilnym świecie.

Gry rolnicze Farmville

Farmville 2 zachowuje swoje zaplecze społeczne, pozwalając ci grać sam lub z przyjaciółmi. Możesz nawet handlować między ludźmi, których znasz, aby zoptymalizować swoją farmę. W tej grze jest mnóstwo farm i ogrodów, aw sklepie z aplikacjami są jeszcze inne gry związane z Farmville!

Dostępne na: Android, iOS

3. Stardew Valley

Przebojowy podkład, który od tego czasu rozprzestrzenił się na niemal każdej możliwej platformie do gier, Stardew Valley został wydany w celu wypełnienia określonej niszy. Czerpie inspirację z legendarnych gier Harvest Moon, które koncentrowały się na rolnictwie i interakcji z mieszkańcami miasta.

Gry rolnicze Stardew

Stardew Valley utrzymuje tę równowagę, jednocześnie zapewniając swój własny styl rolniczy. Twoim zadaniem jest przywrócenie opuszczonej farmie do dawnej świetności dzięki sezonowym uprawom, zwierzętom gospodarskim i utrzymywanie ptaków z dala od swoich działek. Pobliska wioska jest pełna niezapomnianych postaci, z których niektóre można nawet umawiać na randki!

Co najważniejsze, w Stardew Valley można grać online na PC i Switch, z możliwością dodawania trybu wieloosobowego do innych konsol w przyszłości. Pozwala to dodać do trzech innych, aby wziąć narzędzia do sadzenia upraw i zarabiania pieniędzy.

Dostępne na: Windows, Mac, Linux, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS Vita, Android, iOS

4. Farming Simulator 2019

Może nie lubisz kaprysów i kreskówek w rolnictwie. Być może chcesz czegoś bardziej realistycznego. Jeśli to ty, nie możesz stać się bardziej realistyczny niż Farming Simulator 2019.

Symulator gier rolniczych

Farming Simulator robi to, co twierdzi jego nazwa. Zajmuje faktyczny proces uprawy i zmienia go w grę dla entuzjastów rolnictwa. Możesz prowadzić traktory, zrębki, a nawet jeździć konno, próbując zarobić na rozwijającej się farmie.

Farming Simulator jest także przyjazny dla wielu graczy. Możesz zmieścić 16 rolników na jednym serwerze i współpracować, aby przyspieszyć proces hodowli. W związku z tym jest to zdecydowanie gra z wyboru, jeśli szukasz bardziej realistycznych wrażeń z rolnictwa, które możesz udostępnić znajomym.

Dostępne na: Windows, Mac, PS4, Xbox One

Bez szkody w rolnictwie

Jeśli szukasz gry rolniczej, czeka na ciebie dobry wybór. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gry na telefonie społecznościowym, czy półrealistycznego symulatora, znajdziesz coś dla siebie.

Którą grę lubisz najbardziej? Daj nam znać poniżej.

Czy ten artykuł jest przydatny?

The Definitive Guide to Gaming na PC "class =" responsive-leniwy alignleft

Przewodnik po grach na PC

Czy kiedykolwiek chciałeś grać w gry na komputerze, ale nie masz pewności, czy Twój komputer jest na dobrej drodze? W tym definitywnym przewodniku po grach na PC ebook nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć grę na komputerze.

Zdobądź to teraz! Więcej ebooków »