Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

4 Sposoby pozbycia się spamu WhatsApp na Androidzie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 4 Sposoby pozbycia się spamu WhatsApp na Androidzie

Spam WhatsApp jest nieunikniony. Nawet jeśli w jakiś sposób zdobędziesz się na odwagę i opuścisz miliardy grup, do których należysz, Twój telefon będzie się dławił od GB przekazów i memów. Ręczne usuwanie ich jest równie frustrującym procesem, ponieważ nie chcesz pozbyć się każdego z nich. Ale jest rok 2018 i teraz możesz poprosić uczenie maszynowe, aby wykonało za Ciebie te przyziemne zadania. Dlatego w tym artykule omawiamy cztery sposoby uwolnienia telefonu od spamu WhatsApp.

1. Narzędzie do usuwania śmieciowych zdjęć i filmów — Skrytka

Stash to kompleksowe rozwiązanie Twoich odwiecznych problemów ze spamem w WhatsApp. Zawiera niezliczoną ilość funkcji, z których najważniejszą jest zdolność wykrywania, które zdjęcia chcesz usunąć. Robi to za pomocą sztucznie inteligentnego algorytmu, który jest kompatybilny zarówno z obrazami, jak i filmami. Gdy zezwolisz aplikacji na dostęp do Twojej pamięci, Stash poszuka jej w ciągu kilku sekund i umożliwi Ci przejrzenie 18 z nich naraz przed ich usunięciem. Oprócz tego aplikacja zawiera nawet kosz, dzięki czemu możesz przywrócić usunięte pliki w ciągu dziesięciu dni.

Jednak Stash oferuje także mnóstwo innych zaawansowanych funkcji, których nie znajdziesz w żadnej innej aplikacji. Na początek możesz włączyć wykrywanie w czasie rzeczywistym, co pozwoli aplikacji usuwać spamowe zdjęcia i klipy zaraz po ich otrzymaniu. Co więcej, istnieje coś, co nazywa się „Stash Feed”, które pokazuje popularne treści WhatsApp na podstawie Twoich zainteresowań.

Jest jednak pewien haczyk. Aby odblokować którekolwiek z tych dodatkowych narzędzi, będziesz musiał zbierać monety. Aplikacja codziennie doda trochę jako bonus dzienny. Co zaskakujące, nie można ich kupić poprzez zakupy w aplikacji, co prawdopodobnie jest pierwszym w przypadku aplikacji. Co więcej, Stash jest całkowicie bezpłatny. Można go pobrać z linku poniżej.

Google Play Store Połączyć

2. Siftr Magiczny środek czyszczący

Jeśli uważasz, że Stash jest zbyt zagracony, spójrz na inną aplikację o nazwie „Siftr Magic Cleaner”. Możesz uznać Siftr za okrojoną wersję Stasha. Jednak w rzeczywistości jest odwrotnie, ponieważ Siftr został uruchomiony wcześniej.

W każdym razie Siftr wykorzystuje również szereg algorytmów uczenia maszynowego, aby zdiagnozować Twój telefon pod kątem spamu WhatsApp. Będziesz wiedzieć, dlaczego podczas instalacji aplikacji użyłem słowa „diagnozować”. W przeciwieństwie do Stash, ta aplikacja ma prosty interfejs, który jest znacznie mniej zastraszający i łatwiejszy w nawigacji. Siftr oferuje również kanał, który codziennie dostarcza popularne treści. W pewnym sensie można powiedzieć, że Siftr próbuje sprzedać zarówno chorobę, jak i lekarstwo.

Kolejną zaletą tej aplikacji jest to, że nie ogranicza się ona tylko do WhatsApp. Siftr obsługuje szereg usług przesyłania wiadomości, w tym Hike, Telegram, Viber i Line. Siftr jest również bezpłatny. Niestety, w momencie pisania tego artykułu programiści z jakiegoś powodu usunęli aplikację ze Sklepu Play. Nadal możesz pobrać plik APK, chociaż brakuje mu funkcji popularnych treści, ponieważ nie mogliśmy znaleźć najnowszego.

Google Play Store Połączyć

3. Pliki Google Go

Własna usługa Google Files Go to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające wykonanie każdego rodzaju zadań związanych z przechowywaniem danych. Aplikacja została zaprojektowana specjalnie, aby pomóc użytkownikom Androida zwolnić miejsce. Dlatego Files Go oferuje szereg inteligentnych sugestii, jak możesz to osiągnąć. Na przykład zaleci wyczyszczenie danych aplikacji, z których nie korzystałeś od jakiegoś czasu, i oczywiście folderu multimediów WhatsApp. Files Go może także pomóc w zlokalizowaniu duplikatów plików.

Oprócz tego, że ratuje pamięć, Files Go jest nawet wyposażony w standardowego menedżera plików i narzędzie do udostępniania plików peer-to-peer, które działa bez połączenia z Internetem. Aplikacja Files Go jest bezpłatna i można ją pobrać, korzystając z łącza poniżej.

Google Play Store Połączyć

4. Wbudowane narzędzia

Szereg producentów smartfonów, takich jak OPPO, zaczęło łączyć wbudowane narzędzia eliminujące spam w wiadomościach. Ta funkcja jest zwykle dostępna w telefonach producentów OEM z Chin i można ją znaleźć w aplikacji „Phone Manager”.

Oto niektóre z metod, które możesz zastosować, aby pozbyć się spamu WhatsApp. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jeśli przegapiliśmy dobry.