Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

4 Sposoby sprzedaży koszulek online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 4 Sposoby sprzedaży koszulek online

Jest wiele świetnych powodów zacznij sprzedawać koszulki online. Może masz zabójczy projekt, o którym wiesz, że ludzie go pokochają. A może jesteś koneserem niestandardowych t-shirtów, który szuka dodatkowej rozrywki. Niezależnie od tego, możesz wejść na rynek wart więcej niż $1 miliardów rocznej sprzedaży na całym świecie.

Jeśli udało ci się zarobić choćby niewielką część sprzedaży detalicznej koszulek online, możesz zrobić dla siebie naprawdę dużo. Ale gdzie i jak sprzedajesz koszulki online? Oto cztery sposoby, aby to zrobić.

#1 Sprzedawaj na targach T-shirtów i dzieł sztuki

Twój pierwszy potencjalny kanał sprzedaży koszulek to sklepy z koszulkami i dziełami sztuki. Te platformy handlowe, nazywane czasami witrynami druku na żądanie, umożliwiają przesyłanie projektów koszulek, tworzenie makiet i rozpoczęcie sprzedaży potencjalnym klientom.

Specyfika tych usług może się znacznie różnić, ale w większości przypadków tak zarobić coś w rodzaju $3 do $6 za sprzedaną koszulkę. Te rynki zapewniają narzędzia do tworzenia makiet, dzięki którym możesz pokazać kupującym, jak będzie wyglądać Twoja koszulka, a oni zajmą się wydrukowaniem i wysyłką koszulki, gdy otrzymasz zamówienie.

Zasadniczo nie ma żadnych kosztów początkowych — innych niż praca włożona w projekty — i prawie w każdym przypadku witryny te odwiedzają już tysiące kupujących dziennie.

Pomimo dużego ruchu w sieci, którym cieszą się te rynki, prawdopodobnie będziesz musiał zająć się własnym marketingiem, udostępnianiem projektów w mediach społecznościowych, wysyłaniem linków e-mailem do znajomych lub pozyskiwaniem własnych klientów w inny sposób. Im więcej sprzedajesz, tym więcej koszulek możesz sprzedać online za pośrednictwem tego kanału.

Oto osiem targowisk z koszulkami i dziełami sztuki, które możesz wypróbować.

#2 Sprzedawaj koszulki na rynkach detalicznych

Popularne sklepy detaliczne, takie jak Amazon, EtsyI Ebay pokaż swoje projekty koszulek masom.

Rekommenderad:  33 Niezbędne statystyki dotyczące zaangażowania pracowników

Amazonna przykład, jest wiodącą witryną handlu elektronicznego w Stanach Zjednoczonych, więc Twoje koszulki mogą być widoczne dla dziesiątek tysięcy potencjalnych klientów.

Rynki detaliczne mogą jednak początkowo kosztować nieco więcej niż sklepy z koszulkami i dziełami sztuki.

Na przykład te sklepy detaliczne mogą pobierać opłaty (1) opłata za wystawienie za wystawiony przedmiot; (2) miesięczny abonament lub opłata za usługę; (3) opłata za każdą transakcję; Lub (4) jakaś ich kombinacja. W przypadku niektórych rynków detalicznych zapłacisz coś, niezależnie od tego, czy sprzedajesz koszulkę, czy nie.

Będziesz także musiał zapewnić własne nadruk na koszulce i spełnienia. Można to zrobić na kilka sposobów, w tym korzystając z usługi drukowania na żądanie innej firmy, usługi wysyłkowej.

Te usługi, które obejmują firmy takie jak Do druku Lub Wydrukuj auręumożliwia przesyłanie projektów koszulek i tworzenie makiet koszulek, których można używać do dalszej sprzedaży Amazon Lub Etsy, Na przykład. Gdy przychodzi zamówienie, przekazujesz je do wybranej drukarki i wysyłasz do nadawcy w celu realizacji.

Oto kilka rynków detalicznych, z których możesz skorzystać:

Wreszcie, istnieją dwa inne sposoby sprzedaży na rynkach detalicznych.

Amazon zaczęła przyjmować do swoich projektów kilku projektantów koszulek Towar wg Amazon praca. Ta usługa znajduje się gdzieś pomiędzy rynkiem koszulek, jak opisano w powyższej sekcji, a bardziej ogólnym rynkiem detalicznym.

Towar wg Amazon nie obiecuje żadnych opłat z góry, wydrukuje i wyśle ​​sprzedawane przez Ciebie koszulki oraz umieści na nich listę Twoich produktów Amazon.com.

Możesz także użyć własnego Sklep obsługujący e-commerce sprzedawać koszulki na targowiskach detalicznych.

Prowadzący platformy handlu elektronicznegojak na przykład Shift4Shop, można zintegrować z AmazonEbay i Etsy. Gdy wystawiasz produkty we własnym sklepie internetowym, możesz również udostępniać je na jednym lub wszystkich tych platformach handlowych.

Rekommenderad:  Najszybsze sposoby korzystania z Shazam na komputerze Mac

#3 Sprzedaj swoje koszulki na Facebook

Jeśli jesteś mavenem mediów społecznościowych, możesz chcieć odsprzedam koszulki Facebook.

Podobnie jak w przypadku ogólnego rynku detalicznego, będziesz musiał wydrukować i wysłać sprzedawane koszulki. Ale po raz kolejny będziesz mógł współpracować z dostawcą koszulek z nadrukiem na żądanie, a nawet zintegrować się z Shift4Shop w celu zarządzania zapasami i przetwarzaniem zamówień.

W sprzedaży koszulki Facebook może przybrać co najmniej dwie formy.

Po pierwsze, mogą istnieć możliwości sprzedaży bezpośrednio na Facebook Korzystanie ze strony biznesowej FacebookSekcja sklepu. Możesz umieszczać produkty w tym dziale sklepu i przyjmować płatności online za pośrednictwem PayPal lub Stripe.

Drugą opcją jest skorzystanie z platformy eCommerce stworzonej specjalnie, aby pomóc Ci sprzedawać w wielu kanałach, w tym w mediach społecznościowych. Jeśli masz sklep Shift4Shop, możesz łatwo zintegrować się z nim Facebook.

#4 Sprzedawaj we własnym sklepie internetowym z koszulkami

Jeśli poważnie myślisz o sprzedaży koszulek online, będziesz chciał mieć własny sklep eCommerce. Twój sklep daje Ci pełną kontrolę nad projektami, cenami i marketingiem.

Podobnie jak w przypadku większości wymienionych kanałów, jeśli masz własny sklep z koszulkami online, będziesz musiał wydrukować i wysłać każde zamówienie.

Jeśli zdecydujesz się użyć Do druku, Print Aura lub podobne, możesz ponownie zlecić usługi drukowania i realizacji. Ponadto dzięki własnemu sklepowi internetowemu będziesz mógł łatwo zintegrować się zarówno z platformami handlowymi, jak i Facebook.

Tak więc posiadanie witryny Shift4Shop naprawdę zapewnia trzy z czterech najlepszych kanałów sprzedaży koszulek online.

Table of Contents