Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

4 Sposoby znajdowania tego, co warto obejrzeć w serwisie Netflix, bez opuszczania aplikacji

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 4 Sposoby znajdowania tego, co warto obejrzeć w serwisie Netflix, bez opuszczania aplikacji

Zdecydowałeś się obejrzeć Netflix i zrelaksować się. A to, co następuje po tej decyzji, to zwykle walka. To dlatego, że największym wyzwaniem, przed którym stoisz po podjęciu decyzji o spędzeniu spokojnego czasu i otwarciu Netflix, nie jest podjęcie decyzji o obejrzeniu czegoś, ale to, co to powinno być. Niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy w towarzystwie, wybór następnego filmu może być trudny.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Oto wszystkie porady i wskazówki, których potrzebujesz, gdy nie możesz zdecydować, co zobaczyć dalej. A najlepsze jest to, że nie musisz nawet opuszczać aplikacji Netflix.

1. Skorzystaj z tych funkcji

Dostępnych jest szereg funkcji, które pomogą Ci w podejmowaniu decyzji i sprawią, że odkrywanie filmu lub programu w celu obejrzenia będzie proste i łatwe. Przejdźmy przez nie.

Szybki śmiech

Fast Laughs (lub Quick Laughs dla niektórych użytkowników) to super zabawny i łatwy sposób na obejrzenie kilku filmów w krótkim czasie i sprawdzenie, czy cię zainteresują.

Jak to działa, Netflix ma oddzielną sekcję dla tej funkcji, a kiedy do niej przejdziesz, spotkasz kanał wideo. Widzisz fragmenty wszelkiego rodzaju filmów i programów telewizyjnych, które mogą cię rozśmieszyć. Na przykład stand-upy i wszelkiego rodzaju komedie.

Ta funkcja jest podobna do działania TikTok. Fragmenty mogą trwać od 15 do 45 sekund lub nawet dłużej. Podczas oglądania możesz zareagować emoji ze śmiechem i płaczem, dodać tytuł do swojej listy lub od razu go odtworzyć.

Możesz także udostępnić go na prawie każdej platformie mediów społecznościowych za pośrednictwem aplikacji. Ułatwia to sprawdzenie, czy Twój towarzysz oglądania Netflix również jest zainteresowany serialem lub filmem. Obaj zobaczylibyście ten sam fragment bez zbytniego wczytywania się w film i potencjalnego zrujnowania oglądania.

Rekommenderad:  O Galaxy Note zmarł! Samsung w końcu zaprzestał produkcji tego smartfona

Gdy przejdziesz do Fast Laughs, klipy odtwarzają się jeden po drugim, z możliwością zatrzymania i przejścia do następnego, podobnie jak na TikTok, lub na przykład użycia bardziej odpowiedniej aplikacji do krótkich form związanych z filmami , Quibi. Nie jest to jednak niekończący się kanał, taki jak behemot, jakim jest TikTok. Ale nie martw się; nadal zobaczysz wystarczającą liczbę fragmentów, aby móc znaleźć, co obejrzeć dalej.

Nowe i gorące

Sekcja New & Hot zawiera kilka przydatnych podsekcji, z którymi warto się zapoznać przy wyborze kolejnego zegarka. Oferuje sekcję Wkrótce z tytułami i datami ich wydania, streszczeniem i zwiastunem, który możesz obejrzeć. Dostępny jest również przycisk Przypomnij mi, który możesz nacisnąć, aby otrzymać powiadomienie, gdy funkcja dotrze do serwisu Netflix.

Następnie następuje sekcja Wszyscy oglądają, która pokazuje popularne tytuły, które mogą Ci się spodobać. To fajne połączenie filmów i programów, a także sposób na dodanie filmów do listy lub odtworzenie ich od razu. Wreszcie jest 10 najlepszych programów telewizyjnych i 10 najlepszych filmów, co jest dość oczywiste.

Odkrywanie tego, co nowe i warte obejrzenia w serwisie Netflix, może być dość trudne, ale New & Hot to sprytna mała kategoria, której możesz użyć, aby ci pomóc.

Sekcja New & Hot może być wyświetlana w aplikacji Netflix pod inną nazwą. Niektórzy widzą to jako Nowe i popularne, inni jako Najnowsze. Ale bez względu na to, jaką nazwę nosi, pokazuje ci to samo. Więc śmiało i przeglądaj.

Kolekcje

Kolekcje to funkcja, która gromadzi treści o podobnej tematyce na jednej liście. Masz więc takie, które nazywają się „Obejrzyj w jeden weekend”, „Stream & Scream” i tak dalej, i mają różne tytuły pasujące do nazwy kolekcji.

Na przykład, jeśli przejdziesz do kolekcji o tematyce przygodowej, możesz znaleźć wszystkie filmy o Jamesie Bondzie i Indianie Jonesie w jednym miejscu. Lub fantasy, w którym znajduje się wszystko, co Harry Potter i Władca Pierścieni.

Rekommenderad:  Ponad 20 najlepszych rozszerzeń Google Chrome, których każdy powinien używać w 2023 r

Ta sekcja jest przydatna do przejrzenia, gdy jesteś w określonym nastroju i dokładnie wiesz, co masz ochotę obejrzeć.

2. Skorzystaj z powiadomień push

Zezwalając na powiadomienia push, będziesz wiedzieć prawie wszystko, co dzieje się w serwisie Netflix.

Otrzymasz informacje o nadchodzących wydaniach, ostatnio dodanych programach telewizyjnych i filmach oraz otrzymasz wszelkiego rodzaju spersonalizowane sugestie. Możesz na przykład otrzymać ostrzeżenie o sugerowanym tytule, którego wcześniej nie brałeś pod uwagę ani nawet o nim nie słyszałeś, ale po bliższym przyjrzeniu się okazuje się, że jest tuż za rogiem.

Możesz określić, czy chcesz otrzymywać powiadomienia bezpośrednio z aplikacji Netflix.

3. Ustaw przypomnienia

Możesz śledzić nadchodzące filmy i programy, ustawiając przypomnienie. Po dotknięciu Przypomnij miotrzymasz powiadomienie, gdy tytuł pojawi się w serwisie Netflix, i możesz go od razu obejrzeć.

To szczególnie niesamowita funkcja, gdy wiesz, że film jest w produkcji, ale wciąż jest daleko od wyjścia. Możesz więc ustawić przypomnienie i całkowicie o nim zapomnieć, ponieważ bez względu na wszystko, gdy spadnie, Netflix przypomni Ci. Dzięki funkcji przypominania film lub program automatycznie pojawi się na Twojej Liście.

4. Użyj funkcji Zaskocz mnie

Jeśli korzystałeś z funkcji Netflix Play Something na swoim telewizorze, działa ona w ten sam sposób w aplikacji Netflix.

Funkcja Surprise Me jest prawdziwym prezentem, gdy czujesz, że nie możesz wybrać, w co chcesz grać. Naciskasz Przycisk Zaskocz mnie, a następnie gra coś dla ciebie, ale nie myśl, że to losowy wybór. Widzisz program lub film, który odpowiada Twoim preferencjom oglądania, coś, czego wcześniej nie oglądałeś, ale aplikacja wie, że ci się spodoba.

Jeśli nie wiesz, jak działają rekomendacje Netflix, algorytm bierze pod uwagę to, co wcześniej oglądałeś i co Ci się podobało, i wykorzystuje to do znalezienia najlepszego serialu lub filmu do polecenia. A jeśli nie podoba ci się, co zaczyna grać, zawsze możesz nacisnąć przycisk Zagraj w coś innego, dopóki nie zdecydujesz się na wybór. Następnie usiądź wygodnie i ciesz się niespodzianką.

Rekommenderad:  Ta poprawka dodaje przydatne widżety do aplikacji Ustawienia w iOS 13

Znalezienie następnego zegarka Netflix nie musi być walką

Wydaje się, że za każdym razem, gdy decydujesz się na relaks i oglądanie Netflixa, stajesz przed odwiecznym pytaniem: co powinienem obejrzeć? Czasami jest to łatwa odpowiedź, a innym razem jest to walka i niekończący się zwój. Potem, niestety, najczęściej oglądasz coś, co już widziałeś.

Ale znalezienie tego, co warto obejrzeć w serwisie Netflix, nie musi być kłopotliwe. Istnieje wiele narzędzi i funkcji w aplikacji, z których możesz skorzystać, aby cały proces wyboru był prosty i łatwy. Niezależnie od tego, czy pozostaniesz przy aplikacji i użyjesz jej do znalezienia tego, co chcesz obejrzeć, czy też przeniesiesz się do aplikacji i witryn innych firm, możesz łatwiej odkrywać nowe tytuły. Więc śmiało.