Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

4 Targi zdrowia i urody, w których nadal możesz uczestniczyć wirtualnie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 4 Targi zdrowia i urody, w których nadal możesz uczestniczyć wirtualnie

Jeśli nie wiesz, trwa sezon targów zdrowia i urody. Chociaż z powodu COVID-19 doszło do wielu odwołań i zmian harmonogramów, marki wykorzystują swoje zasoby, aby pozostać w kontakcie ze swoimi klientami i innymi profesjonalistami z branży.

To, że ten sezon targowy może wyglądać nieco inaczej niż w poprzednich latach, nie oznacza, że ​​nie możesz wciąż odświeżyć najnowszych produktów w branży i wciąż znajdować nowe sposoby na pozyskanie klientów. Tu są 4 targach zdrowia i urody, na które nadal możesz przyjść wirtualnie.

1. Pokaz makijażu

Makeup Show utrzymuje to doświadczenie przy życiu dzięki wykorzystaniu cotygodniowe webinaria. Od tego, jak szybko uruchomić swoją markę kosmetyczną, po wywieranie wpływu jako profesjonalna wizażystka, masz również szansę nawiązać kontakt z panelistami, tak jak na targach fizycznych. Jeśli nie możesz przyjść w czasie webinaru, możesz je kupić i obejrzeć później. Oferują również bezpłatne poprzednie seminaria internetowe. Sprawdź przykład jednego z nich poniżej!

Pokaz makijażu

2. BeautyCon LA

Innym sposobem na wirtualne uczestnictwo w targach kosmetycznych jest podróż w przeszłość! BeautyCon LA oferuje sekcję na swojej stronie internetowej poświęconą podsumowaniu targów kosmetycznych 2019. Zawierają różnorodne panele, samouczki i ważne czaty, które miały miejsce na ich głównej scenie. Ulubione momenty z podsumowania 2019 roku spływają kaskadą w dół strony, dając Ci kilka kadrów z niesamowitych momentów — na wyciągnięcie ręki. Sugerujemy rozpoczęcie planowania ustawienia stoiska na następny pokaz z dużym wyprzedzeniem!
BeautyConLA

3. IndieBeauty Expo

IndieBeauty Expo uprościło wirtualne targi. Natychmiast po odwiedzeniu ich strony internetowej widzisz Centrum zasobów #BeautyUnites. Zapewnia bezpłatne zasoby markom poszukującym doświadczeń IndieBeauty Expo i zawiera wskazówki, jak iść naprzód w tych niepewnych czasach. Możesz nawet umówić się na bezpłatną rozmowę strategiczną i słuchać pomocnych podcastów oraz innych niesamowitych zasobów.

Rekommenderad:  Apple Może nawiązać współpracę z Foxconn, aby od przyszłego roku produkować flagowe iPhone'y w Indiach

Jeśli chcesz zobaczyć niektóre z naszych ulubionych marek z IndieBeauty Expo LA na początku tego roku – kliknij tutaj!

4. IMATY

Międzynarodowe targi wizażystów przenoszą swoje osobiste doświadczenia z targów i przenoszą je do Internetu. Możesz przeglądać ich muzeum makijażu, aby zobaczyć galerię dzieł sztuki stworzoną przez liderów branży makijażu — działającą jak wirtualna wycieczka po tym, co można zobaczyć na wystawach. Możesz także uzyskać dostęp do różnych artykułów dotyczących poprzednich programów i podkreślających ich najlepsze i najważniejsze momenty.

IMATY
Jeśli Twoja marka rozważa wejście w świat influencer marketingu i miała nadzieję uzyskać więcej informacji na najbliższych targach – nie ma na co czekać! Statusphere posiada zespół specjalistów od influencer marketingu gotowych do pomocy. Kliknij tutaj porozmawiać z jednym dzisiaj!