4 Witryny do gry Pranks na znajomych

4 Witryny do gry Pranks na znajomych 1

Cała praca i brak zabawy czyni Jacka nudnym chłopcem, prawda? Musisz pracować, aby pokryć swoje wydatki, ale warto też odłożyć trochę czasu na zabawę. W ten sposób możesz pozbyć się stresu, który narastał w ciągu tygodnia.

Jasne, możesz grać w gry online, ale możesz też dobrze się pośmiać, grając z przyjaciółmi w dobre figle. Na przykład możesz sprawić, że Twoi znajomi uwierzą, że zostałeś hakerem lub że ich komputer został zhakowany.

1. GeekPrank

4 Witryny do gry Pranks na znajomych 2

GeekPrank to darmowa strona z różnymi dowcipami, w które możesz grać z przyjaciółmi. Możesz wybierać spośród figli, takich jak:

Po kliknięciu dowcipu otworzy się nowa karta, w której musisz przejść na pełny ekran. Niektóre dowcipy pozwolą ci dostosować intensywność dowcipu.

Na przykład, jeśli chcesz, aby twój przyjaciel powrócił do pełnego ekranu pająków biegających po ekranie, istnieje suwak, dzięki któremu możesz dostosować szybkość poruszania się błędów i które błędy są wyświetlane.

2. Przewiń pierdnięcie

4 Witryny do gry Pranks na znajomych 3

Rozśmieszanie znajomych dźwiękami pierdzenia może być dla niektórych dziecinne, ale nadal jest zabawne. Przewiń pierdnięcie oferuje rozszerzenia przeglądarki lub wtyczki, więc za każdym razem, gdy znajomi przewijają się podczas przeglądania witryny, będzie on cieszyć się tymi dźwiękami pierdzenia.

3. Geek Typer

4 Witryny do gry Pranks na znajomych 4

Jeśli chcesz mieć więcej opcji, aby przekonać znajomych, że zostałeś hakerem, to Geek Typer jest tym, czego szukasz.

Ma takie tematy jak:

Tegnio
Wersja tarczy
COV Biohazard
SCP
Umbrella Corp
Aperture Science
Mr. Robot (społeczeństwo)
Czarna Mesa
Visual Studio
Wersja Fallouta
Minecraft
Matryca
MLP Typer
Microsoft Word
LOLKOD
NASA
Zwykły terminal
Anonimowy
Dharma
Sliv
GeekTyper Blue
Pisarz
Halo / UNSC
ON MĘŻCZYZNA
Wersja Braile
Alien Version
Połączyć

Jak widać, masz do wyboru całkiem sporo motywów. W Geek Typer motyw nie otworzy się w nowej karcie. Aby wypróbować nowy motyw, musisz przejść do strony głównej witryny. Witryna zawiera również foldery, które można otworzyć, dzięki czemu wrażenia będą jeszcze bardziej realne.

4. grawitacja Google

4 Witryny do gry Pranks na znajomych 5

Spraw, by Twoi znajomi uwierzyli, że używają autentyczności wyszukiwarka Google. Pan Doob pokaże Ci wyszukiwarkę Google, ale rozpadnie się na kilka sekund później.

Nawet jeśli spróbują czegoś poszukać, nigdzie nie dotrą za pomocą tej opcji. Klikając na elementy i nie puszczając. Ale możesz je przewracać i dobrze się bawić. Następnie możesz usiąść i śmiać się z zadowolenia swojego serca.

Wniosek

Podsumowując, musisz wybrać, na kim będziesz mądrze grać. To nie jest zabawne, jeśli dowiedzą się, co się dzieje, zanim masz szansę naprawdę zrobić cokolwiek. Który psikus spróbujesz najpierw? Daj mi znać w komentarzach poniżej.