4 z najlepszych Note-Branie aplikacji na Androida

Smartfony to świetny sposób na robienie notatek. Są zawsze w kieszeni, można je błyskawicznie wychować i przechowywać notatki w nieskończoność. Oczywiście nie chcesz żadnych aplikacji do robienia notatek – zasługujesz tylko na to, co Android ma do zaoferowania!

Rzućmy okiem na cztery najlepsze aplikacje do robienia notatek na Androida.

1. Zachowaj notatki

Zachowaj notatki jest doskonałym wyborem, jeśli posiadasz Google Assistant urządzenie, takie jak Nest Mini lub Nest Hub. Jeśli ustawisz notatkę jako przypomnienie, telefon automatycznie pozwoli Google Assistant wiedzieć o tym. Kiedy nadejdzie czas przypomnienia, Google Assistant powiadomi cię obok telefonu.

Notatki na Androida Zachowaj przypomnienie

Keep Notes to także potężne narzędzie do robienia notatek. Na przykład możesz szybko zrobić listę zakupów i odznaczać pozycje podczas ich uzupełniania. Keep Notes spróbuje również automatycznie uzupełniać popularne wpisy lub te, które wprowadziłeś w przeszłości, aby szybciej tworzyć listy.

Android Keep Keep Menu

Niestety Keep Notes jest powiązany z Google, co oznacza, że ​​jego kompatybilność krzyżowa nie będzie się dobrze bawić z produktami konkurencji. Jeśli jednak lubisz produkty Google (a posiadanie Androida to dobry pierwszy krok!), Nie powinno to stanowić problemu.

2. Evernote

Jeśli wolisz coś, co nie jest powiązane z Google, spróbuj Evernote. Ta aplikacja jest jedną z najbardziej znanych aplikacji do robienia notatek i istnieje od lat. Domyślnie ma funkcję tworzenia notatek w chmurze i działa bardzo dobrze na różnych platformach.

Przypomnienie Evernote dla systemu Android Notes

Android Notes Evernote - pismo ręczne

Evernote oferuje szeroki wybór funkcji. Możesz przesyłać odręczne notatki do chmury lub udostępniać je innym użytkownikom, aby koordynować pomysły. Niestety najlepsze funkcje są ukryte za zaporą; wolni użytkownicy mogą na przykład przesyłać tylko 60 MB danych miesięcznie. Mimo to miesięczny koszt nie jest zbyt trudny, więc spróbuj, jeśli jesteś entuzjastą notatek.

3. ColorNote

Jeśli szukasz czegoś prostszego, spróbuj ColorNote. Nie ma prawie tyle funkcji, co inne aplikacje do robienia notatek, ale jest jedna rzecz, w której jest najlepszy – notatki oparte na widżetach.

Notatki na Androida

Android Notes Przyklejony Note

Po napisaniu notatki w ColorNote możesz następnie dodać ją do ekranu głównego za pomocą widżetu. Teraz możesz umieszczać swoje notatki w dowolnym miejscu i sortować je według koloru. Jest to bardzo przydatne dla osób, które są dość rozproszone i potrzebują notatek na telefonie, aby zapamiętać rzeczy.

4. Fii Uwaga

Spróbuj czegoś bardziej naukowego Fii Uwaga. Ta aplikacja jest przeznaczona do robienia notatek, aby uczyć się później. Pomaga w tym wiele sposobów modyfikowania i wprowadzania tekstu. Możesz pisać za pomocą klawiatury lub odręcznie pisać skomplikowane notatki, takie jak równania. Możesz powiększać i zmniejszać tekst w zależności od jego znaczenia i wyróżniać fragmenty, które naprawdę wymagają Twojej uwagi później.

Pisanie notatek Fiinote na Androida

Przykład programu Android Notes Fiinote

Nie jest to jednak świetna aplikacja do robienia podstawowych notatek. Jeśli potrzebujesz szybkiej aplikacji do listy zakupów, przekonasz się, że FiiNote ma więcej funkcji niż potrzebujesz. Jednak dla osób, które chcą robić skomplikowane notatki, ta równie złożona aplikacja spełnia swoje zadanie.

Brać Note tych aplikacji

Smartfony są zawsze przy nas, co czyni ich głównymi kandydatami do przechowywania notatek. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy spożywcze, poszukujesz tematu, czy po prostu nie chcesz o czymś zapomnieć, istnieje aplikacja dla wszystkich.

Która aplikacja jest twoją ulubioną? Daj nam znać poniżej.

Czy ten artykuł jest przydatny?