Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

40 najlepszych stron internetowych do zarabiania pieniędzy w Internecie w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 40 najlepszych stron internetowych do zarabiania pieniędzy w Internecie w 2023 r

Poniżej omawiamy niektóre z najlepszych stron internetowych do zarabiania pieniędzy w Internecie, w domu i za darmo, w tym strony internetowe dla freelancerów, strony typu gig economy i inne.

Wbrew powszechnemu przekonaniu zarabianie pieniędzy nie zawsze wymaga określonych umiejętności ani wychodzenia z domu na co najmniej osiem godzin dziennie.

Niezależnie od tego, czy chcesz zarabiać w Internecie jako dodatkowy zarobek, czy jako praca na pełny etat, istnieje niezliczona ilość stron internetowych, które mogą Ci w tym pomóc.

Możesz zarabiać pieniądze online za darmo — jedyna inwestycja, jakiej będzie to od Ciebie wymagać, to Twój czas i wysiłek.

Tak długo, jak jesteś gotów konsekwentnie pracować, możesz zarobić kilkaset, a nawet tysiące dolarów w zaciszu własnego domu.

Niezależne strony internetowe do zarabiania pieniędzy

Chcesz wziąć udział w stale rozwijającej się branży freelancerów? Praca jako freelancer to świetny sposób na zarabianie pieniędzy z domu, ponieważ możesz wybrać, kiedy idziesz do pracy i ilu klientów zamierzasz pomieścić.

1. praca nadrzędna

Upwork działa jako cyfrowe miejsce spotkań, w którym freelancerzy i przedsiębiorcy łączą się, aby współpracować przy projektach. Kwota, którą zarobisz, zależy od wielu czynników, takich jak Twoje umiejętności, jakość Twojej pracy i popyt na Twoje usługi.

Ale aby dać ci pomysł, możesz pobierać od klientów od 10 do 100 USD za godzinę w Upwork.

2. Pięćrr

Jako największy na świecie rynek usług cyfrowych, reklamowanie swoich usług na Fiverr to doskonały sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie.

Podobnie jak Upwork, kwota, którą możesz zarobić na tej zaufanej stronie do zarabiania pieniędzy online, zależy od wielu czynników, ale początkujący mogą zarobić od 100 do 200 USD miesięcznie.

3. Wolny strzelec

Freelancer to jedna z najpopularniejszych stron do zarabiania pieniędzy w Internecie. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się jako członek, aby uzyskać dostęp do milionów ofert pracy opublikowanych na stronie, znaleźć projekty oparte na Twoim zestawie umiejętności i rozpocząć licytację.

Kwota, którą zarobisz na Freelancer, zależy od wybranej niszy. Na przykład freelancerzy zajmujący się kwestiami prawnymi, tworzeniem stron internetowych i księgowością mogą pobierać co najmniej 28 USD za godzinę.

4. Jooble

Jooble to międzynarodowy portal poszukiwania pracy dostępny w 69 krajach. Po założeniu konta w serwisie możesz szybko zarabiać w Internecie, filtrując ogłoszenia w oparciu o rodzaj zatrudnienia (pełny lub niepełny etat), staż pracy i wynagrodzenie.

5. Praca elastyczna

Wielu uważa Flexjobs za jedną z najlepszych stron do zarabiania pieniędzy w Internecie. Specjalizuje się w elastycznym i zdalnym rynku poszukiwania pracy od 2007 roku. Gwarantuje doświadczenie wolne od reklam, dzięki czemu możesz szybko znaleźć następny lub pierwszy wolny strzelec.

Według Szklane drzwi, naukowcy zarabiają 65 027 USD rocznie na Flexjobs, a menedżerowie dostają do 79 505 USD rocznie. Podobnie jak w przypadku innych witryn dla freelancingu, pieniądze, które zarobisz, zależą od różnych czynników.

6. Guru

Guru to kolejny freelance marketplace, który pozwala przedsiębiorcom znaleźć i zatrudnić freelancerów do pracy na zlecenie.

Aby znaleźć odpowiednią pracę, wystarczy zbudować swój profil, podkreślając oferowane usługi i prezentując swoje portfolio.

Średnio większość guru może zarobić około 1000 dolarów tygodniowo, podczas gdy niektórzy mogą zarobić nawet sześć cyfr rocznie. Im więcej masz doświadczenia w określonej niszy, tym więcej możesz zarabiać w Internecie.

7. Toptal

Jeśli posiadasz umiejętności niezbędne w doradztwie finansowym, tworzeniu oprogramowania lub interim managementie, skorzystaj Toptal aby zarabiać pieniądze z domu.

Ma pięcioetapowy proces selekcji, który obejmuje kompleksowy test ewaluacyjny z języka angielskiego i ocenę projektu. Po przejściu procesu weryfikacji możesz zacząć szukać klientów i zarobić kilka dolarów.

Stawka wynagrodzenia za pracę na zlecenie różni się w Toptal, ale większość freelancerów korzystających z witryny może zarobić około 50 USD za godzinę.

8. Po prostuZatrudniony

Dla osób, które mają doświadczenie lub chcą zarabiać w Internecie przy wprowadzaniu danych, finansach lub zasobach ludzkich, zarejestruj się na Po prostuZatrudniony jest najlepszą drogą.

Poza tym, że jest wirtualną tablicą ogłoszeń, ma również przejrzysty interfejs użytkownika, ułatwiający znalezienie pracy według kategorii.

Kwota, którą zarobisz, zależy od pracy, którą podejmiesz. Na przykład większość miejsc pracy w niepełnym wymiarze godzin oferuje około 10 do 50 USD za godzinę, ale wzrośnie, gdy projekt stanie się złożony.

Witryny i aplikacje Gig Economy

Ekonomia koncertów otworzyła ludziom możliwości szybkiego zarabiania pieniędzy. Najlepsze w tych koncertach jest to, że nie wymagają żadnych zaawansowanych umiejętności ani wiedzy technicznej.

9. ZadanieKrólik

Nie masz nic przeciwko podejmowaniu dorywczych prac dla innych ludzi? Następnie użyj ZadanieKrólik zacząć zarabiać. Jest to zaufana witryna do zarabiania pieniędzy online, w której możesz reklamować swoje usługi i zarabiać na wykonywaniu wszelkiego rodzaju prac: od czyszczenia trawnika po montaż mebli.

Taskers mogą zarobić od 20 do 1000 $, w zależności od złożoności zadania.

Rekommenderad:  Jak tworzyć treści, które naprawdę konwertują

Powiązany: Znajdź różne strony, takie jak TaskRabbit.

10. Poręczny

Ludzie używają Poręczny szukać doświadczonych osób, które mogą pomóc w realizacji różnych usług domowych.

Jeśli jesteś gotowy na tę pracę, zarejestruj się na stronie internetowej, przeprowadź proces sprawdzania przeszłości i zarezerwuj pracę przy wykonywaniu prac w domu, takich jak instalowanie hydrauliki i sprzątanie na zewnątrz.

Otrzymasz zapłatę po zakończeniu każdej pracy lub raz w tygodniu, w zależności od wakatu. Za pierwsze 1000 $ Handy weźmie 20%, ale potem to już tylko 10%.

11. Ubera

Ubera to jeden z najpopularniejszych serwisów w gig economy. Tak długo, jak masz co najmniej 21 lat, masz niezawodny środek transportu i prawo jazdy, możesz zacząć zarabiać, dowożąc ludzi do miejsc docelowych.

W zależności od Twojej lokalizacji i natężenia ruchu, jako kierowca Uber możesz zarobić od 12 do 15 USD.

12. DrzwiDash

DoorDash to aplikacja do dostarczania jedzenia dostępna do pobrania na Androida i Apple urządzenia. Dzięki tej aplikacji możesz uzyskać dostęp do restauracji, które nie oferują usług dostawy i dostarczać jedzenie klientom, aby trochę zarobić.

Po przejściu kontroli przeszłości możesz zarobić od 10 do 15 USD za godzinę dzięki tej aplikacji.

Ucz się więcej: Recenzja DoorDash.

13. GrubHub

Kolejna strona do zarabiania pieniędzy w Internecie to GrubHub. Aplikacja zapłaci Ci za jazdę po okolicy i dostarczanie jedzenia klientom, którzy złożyli zamówienie za pośrednictwem aplikacji.

GrubHub jest przyjazny dla użytkownika i umożliwia zarabianie w czasie wolnym. Dzięki aplikacji możesz zarobić od 10 do 15 USD za godzinę.

14. Instacart

Instacart nie jest już tajną stroną do zarabiania pieniędzy — korzysta z niej wiele osób! Aby zarabiać na tej aplikacji, wystarczy robić zakupy online, a następnie dostarczać produkty na wyciągnięcie ręki.

Możesz zarobić do 25 USD za godzinę z Instacart i ustawić swój harmonogram, kiedy chcesz pracować.

15. GigWalk

Jeśli czujesz się bardziej komfortowo zarabiając pieniądze w domu, zarejestruj się w GigWalk. Ta strona pozwala zarabiać pieniądze za wykonywanie różnych zadań, od pisania recenzji online po robienie zdjęć produktów.

Wynagrodzenie zależy od złożoności pracy, ale większość może zarobić od $3 do 12 USD za zadanie.

16. Dolly

Czy przeprowadzałeś się z kilku domów zbyt często, by uważać się za profesjonalistę? Zarabiaj na tym doświadczeniu, używając Laleczka. To ruchoma aplikacja, w której możesz zarabiać pieniądze, pomagając innym ludziom przenosić ich kosztowności z jednego miejsca do drugiego.

Możesz zarobić do 25 $ za godzinę jako pomocnik, jeśli nie masz samochodu lub do 40 $, jeśli posiadasz ciężarówkę.

17. Waga

Dla ludzi, którzy kochają psy, używając Machać jest jednym z najlepszych i najfajniejszych sposobów zarabiania pieniędzy za darmo. Aplikacja jest dostępna we wszystkich 50 stanach USA i dopasowuje Cię do potencjalnych właścicieli psów w Twojej okolicy.

Dzięki aplikacji możesz zarobić od 17 do 27 USD, biorąc psa na 30-minutowy spacer.

18. Wysyłka

Shipt to kolejna zaufana witryna do zarabiania pieniędzy online, w której możesz zarabiać jako osobisty kupujący artykuły spożywcze. Dołączenie jest bezpłatne, o ile masz prawo jazdy i ubezpieczenie samochodu.

Możesz zarabiać pieniądze po każdym zamówieniu plus napiwek za pomocą Shipt. Korzystając z tej aplikacji, możesz spodziewać się zarobku co najmniej 15 USD za każde zamówienie.

19. Zeel

Jeśli jesteś licencjonowanym terapeutą, użyj Zeel łączyć się z klientami, aby zacząć zarabiać w czasie wolnym.

Możesz także używać tej aplikacji do zarabiania pieniędzy z domu, ponieważ możesz świadczyć usługi w swoim domu. Możesz także świadczyć usługi w domu klienta lub w hotelu.

Według Szklane drzwimasażyści zarabiają co najmniej 50 USD za godzinę, co czyni go jednym z najlepiej zarabiających okresów w ekonomii koncertów.

Najlepsze strony internetowe do sprzedawania rzeczy

Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na zakupy online, korzystaj z zaufanych witryn do zarabiania pieniędzy, aby sprzedawać swoje kosztowności i zarabiać pieniądze.

Co więcej, wybranie tej drogi pozwala rozwinąć sklep internetowy i zdobyć więcej klientów.

20. Etsy

Na Etsy możesz sprzedawać różne dzieła sztuki, takie jak spersonalizowana biżuteria, dzieła sztuki cyfrowe i magnesy referencyjne.

Jest łatwy w nawigacji i konfiguracji. Twoje dochody z tej witryny zależą od popytu i wyjątkowości Twojego produktu, a także od Twojej strategii marketingowej.

Podczas gdy niektórzy ludzie zarabiają na Etsy stały dochód w wysokości 50 USD miesięcznie, inni mogą zarabiać nawet w pełnym wymiarze godzin i rzucić pracę, aby spędzać więcej czasu na sprzedaży w witrynie.

Powiązany: Odkryj strony takie jak Etsy.

21. Amazon

Amazon jest doskonałą witryną do zarabiania pieniędzy w Internecie, ponieważ sprzedaje ponad 400 produktów na minutę i jest najbardziej zaufanym rynkiem na świecie.

Aby rozpocząć sprzedaż Amazonmusisz utworzyć listę produktów i stronę szczegółów dla każdego produktu.

A ankieta przeprowadzone przez Jungle Scout wykazały, że 50 proc Amazon sprzedający zarabiają około $1000 do 25 000 USD miesięcznie, co oznacza, że ​​mogą zarobić od 12 000 do 300 000 USD rocznie.

Rekommenderad:  10 najlepszych stron z transmisją piłkarską (2022)

22. Gruba Lama

Czy posiadasz przedmioty, które Twoim zdaniem ludzie chętnie wypożyczą? W takim przypadku zarejestruj się Gruba Lama zacząć zarabiać w domu.

Jest to idealna strona do wykorzystania, jeśli chcesz zarabiać na przedmiotach, których nie używasz cały czas.

Niektórzy pożyczkodawcy korzystający z Fat Llama radzą sobie tak dobrze, że dostają do 10 000 $ miesięcznie za wynajem przedmiotów, takich jak rowery i sprzęt filmowy.

23. ThredUp

ThredUp żyje zgodnie ze swoim mottem „ubrania z drugiej ręki, zabawa z pierwszej ręki” i pozwala zarabiać w Internecie, sprzedając odzież dziecięcą i damską.

Po zapisaniu się ThredUp wysyła do Ciebie torbę z przygotowaną etykietą wysyłkową, w której przechowujesz używane ubrania. Otrzymasz zapłatę, gdy Twoje przedmioty zostaną zaakceptowane przez witrynę.

Zgodnie z ich witryną możesz zrobić o 5% do 80% ceny sprzedaży Twoich przedmiotów na podstawie ceny aukcji.

24. Zamień

Podobne do ThredUp, Zamieniać działa jako internetowy sklep konsygnacyjny, do którego można wysyłać używane ubrania i zabawki. Witryna będzie sprzedawać te przedmioty za Ciebie, a Ty będziesz zarabiać, gdy te przedmioty zostaną sprzedane.

Jeśli chodzi o pieniądze, które możesz zarobić, korzystając z tej zaufanej witryny do zarabiania pieniędzy, zależy to od ceny przedmiotów. Na przykład otrzymasz 15% zwrotu gotówki za przedmioty sprzedane za $8 lub mniej.

25. Shopify

Shopify to jedna z najpopularniejszych witryn eCommerce, w której każdy może sprzedawać wszystko. Ta strona ma funkcje przeciągania i upuszczania oraz prosty interfejs, więc nie będziesz mieć problemów z konfiguracją sklepu internetowego.

Ponieważ jest to jedna z najlepszych witryn do zarabiania pieniędzy w Internecie, Twój potencjał online jest tutaj ograniczony w Shopify. Wystarczy wybrać produkt lub usługę, których ludzie potrzebują i konsekwentnie je reklamować.

26. Drukowane

Dzięki temu możesz w końcu zamienić swoje pomysły w produkty i marki Do druku, ponieważ jest drukarnią na żądanie. Zarejestruj się za darmo i zacznij projektować i sprzedawać różne produkty online bez inwentaryzacji lub sklepu stacjonarnego.

Twój zysk z korzystania z tej strony zależy od wielkości sprzedaży i ruchu w Internecie. Możesz zarobić kilkaset lub kilka tysięcy dolarów za pośrednictwem strony.

Powiązany: Oto kilka popularnych stron internetowych oferujących druk na żądanie.

27. eBay

eBay to oryginalna internetowa platforma sprzedaży, działająca od 1995 roku. Możesz tu sprzedawać wszystko: od artykułów dekoracyjnych do wnętrz po designerskie przedmioty.

Według statystykaeBay ma 138 milionów aktywnych kupujących w drugim kwartale 2022 roku, co oznacza, że ​​zawsze będziesz mieć rynek, na którym możesz sprzedawać swoje produkty.

Średnio sprzedający w serwisie eBay mogą zarobić około 35 000 USD rocznie. Niektórzy zarabiają nawet 70 000 dolarów.

Powiązany: Poznaj najlepsze alternatywy eBay do kupowania i sprzedawania rzeczy online.

28. VarageWyprzedaż

Ta internetowa platforma sprzedaży z siedzibą w Toronto będzie wymagać utworzenia Facebook-zweryfikowany profil z Twoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, zdjęciem i osobistą biografią.

Możesz sprzedawać produkty za pośrednictwem tej witryny za darmo — wystarczy utworzyć listę ze zdjęciem i opisem produktu.

Jeśli przedmioty, które sprzedajesz Wyprzedaż Varage są cenne i poszukiwane, możesz zarobić dużo pieniędzy na tej stronie.

Najlepsze strony z ankietami

Czy masz własne zdanie i nie masz nic przeciwko dzieleniu się z innymi tym, co myślisz? Dobra wiadomość — możesz zarabiać online za darmo, wypełniając ankiety!

29. Swagbucks

Oprócz zarabiania pieniędzy na wypełnianiu ankiet, możesz także zarobić kilka dolców, oglądając filmy i grając w gry na Swagbucks. Za każde wykonane zadanie możesz zarobić jednego Swagbucksa, który jest wart jeden cent.

Czytać: Szczegółowa recenzja Swagbucks.

30. Miłośnik ankiet

Możesz zarabiać pieniądze online, a także zdobywać nagrody i punkty od Survey Junkie za każdym razem, gdy wypełniasz ankietę. Po rejestracji możesz zarabiać w dowolnym miejscu od $1 do 40 USD za ankietę.

31. Markowe ankiety

Branded Surveys to jedna z najczęściej używanych witryn do zarabiania pieniędzy w Internecie, która pozwala zarobić kilka dolarów po wypełnieniu ankiety.

Możesz zarabiać pieniądze z domu za pośrednictwem tej witryny i wypełniać ankiety we własnym tempie. Za każdą ankietę płacisz około $5.

Przeczytaj nasz przewodnik o ankietach dotyczących marki.

32. NagrodaBuntownik

PrizeRebel to bezpłatna strona, która płaci członkom za wypełnianie ankiet i innych prostych zadań. W zamian za Twój czas i wysiłek, strona da Ci punkty, które możesz wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe.

Przeczytaj nasz przewodnik o PrizeRebel.

33. Skrzynka odbiorczaDolary

Możesz dołączyć do InboxDollars za darmo i zacząć zarabiać jak najszybciej. Tutaj możesz zarobić około $5 od wypełniania ankiet, czytania e-maili, zakupów online i realizacji kuponów. Masz kilka koncertów do wyboru na tej stronie.

34. MojePunkty

Działający od ponad 20 lat MyPoints nie jest już tajną stroną do zarabiania pieniędzy. Zarejestruj konto na tej stronie i zbieraj punkty za każdym razem, gdy wypełniasz ankiety. Możesz także zdobyć więcej punktów, drukując kupony i oglądając filmy.

Rekommenderad:  Dlaczego blogi i menedżerowie blogów są ważni dla stron internetowych kancelarii prawnych?

Masz kilka możliwości wymiany punktów za pomocą MyPoints. Możesz wymienić je na gotówkę za pomocą karty podarunkowej Visa lub konta PayPal.

Inną witryną, taką jak MyPoints, jest Rakuten.

35. Placówka opinii

Możesz dzielić się swoimi spostrzeżeniami w Opinion Outpost i zdobywać punkty. Każdy punkt jest wart 10 centów, a każda ankieta może dać Ci do 250 punktów.

Podobnie jak w przypadku innych witryn z ankietami, punkty w Opinion Outpost można wymieniać za pomocą kart podarunkowych lub systemu PayPal.

5 Inne strony internetowe do zarabiania pieniędzy w Internecie

Jeśli żadna z wyżej wymienionych witryn nie odpowiada Twoim preferencjom, być może poniższe opcje są dla Ciebie odpowiednie.

Wszystkie te witryny są zaufanymi witrynami do zarabiania pieniędzy, które pozwalają zarobić kilka dodatkowych dolarów w wolnym czasie.

36. Airbnb

Jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy z domu jest rejestracja Airbnb i wynajmowanie powierzchni. Możesz zarabiać online, wynajmując całe mieszkanie, prywatne domy lub wspólne pokoje.

Według raport opublikowanych przez CNBC, gospodarze Airbnb zarabiają średnio około 924 USD miesięcznie. Kwota zależy jednak od Twojej lokalizacji, jakości Twojej przestrzeni, dodatkowych usług, które świadczysz oraz tego, jak często wynajmujesz swoją przestrzeń.

37. Sąsiad

Sąsiad działa jako Airbnb do samodzielnego przechowywania — reklamujesz dostępne miejsca do przechowywania w swoim domu i wynajmujesz je innym osobom w zamian za opłatę. Możesz otrzymać płatność kartą debetową lub przelewem na koniec miesiąca.

Kwota, którą zarobisz na tej stronie, zależy od wielkości Twojej przestrzeni dyskowej. Na przykład możesz zarobić od 100 do 600 USD miesięcznie, jeśli wynajmujesz garaż i od 50 do 150 USD za podjazd.

38. Oferta w górę

OfertaUp sprawia, że ​​sprzedaż na podwórku jest wygodniejsza. Po opublikowaniu zdjęcia przedmiotu, który chcesz sprzedać, możesz opublikować je w OfferUp, otrzymać wiadomość od zainteresowanego kupującego i ustalić miejsce spotkania.

Witryna oferuje również opcje wysyłania przedmiotów do międzynarodowych nabywców. Pobiera minimalną opłatę w wysokości $10,99 lub 12.9% Twojej ceny sprzedaży.

Powiązany: Poznaj te witryny i aplikacje, takie jak OfferUp.

39. Udemy

Założona w 2010 roku firma Udemy stała się obecnie jednym z najczęściej odwiedzanych internetowych rynków do nauki i nauczania. Ma 57 milionów studentów i oferuje 213 000 kursów. Możesz zarabiać na tej stronie, tworząc kursy online.

Jeśli chodzi o kwotę pieniędzy, którą możesz zarobić na Udemy, zależy to od popytu i konkurencji. Niektórzy nauczyciele Udemy zarabiają miliony każdego roku.

40. Cud

Czy czerpiesz radość z prowadzenia badań? Jeśli tak, sprawdź Zastanawiać się. Dzięki tej stronie możesz zarabiać pieniądze na prowadzenie badań.

Jednak witryna nie tylko zatrudnia kogokolwiek — witryna oceni, czy posiadasz umiejętności niezbędne do prowadzenia badań.

Na tej stronie możesz zarabiać online, odpowiadając na pytania, zwykle zadawane przez autora piszącego książkę lub przedsiębiorcę przeprowadzającego badania rynku. Możesz zarobić około $8 do 16 $ za każdą szczegółową odpowiedź na Wonder.

Zacznij zarabiać więcej już dziś

Dzięki zaufanym witrynom do zarabiania pieniędzy, wymienionym w tym artykule, zarabianie pieniędzy w dowolnym miejscu i czasie nigdy nie było łatwiejsze.

Sprawdź wymienione tutaj witryny, aby zacząć zarabiać pieniądze online za darmo i uszczęśliwić swój portfel!

Często zadawane pytania

Jak zarabiać w Internecie?

Istnieje wiele sposobów: możesz podjąć pracę jako freelancer online, przetestować aplikacje i strony internetowe oraz odebrać zadania Amazon i inne strony internetowe. Możesz także zarabiać, wypełniając ankiety, sprzedając produkty na Etsy i będąc influencerem w mediach społecznościowych.

Jak mogę szybko zarobić 100 dolarów?

Możesz zarabiać za wypełnianie ankiet, pracować jako freelancer lub sprzedawać produkty online. Pobieranie i uruchamianie niektórych aplikacji pozwala także zarabiać pieniądze z domu.

Jaka strona jest najlepsza do zarabiania pieniędzy?

Niektóre z najlepszych stron do zarabiania pieniędzy to Upwork, Swagbucks, Fiverr, Facebook Marketplace, Google AdSense i Shutterstock. Możesz także zarabiać na YouTube i Guru.

Table of Contents