Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

42% czytelników posiada już smartfon z obsługą sieci 5G

Sieć 5G jest już rzeczywistością w naszym kraju, a także w wielu krajach reszty świata. I choć jest jeszcze w powijakach, technologia może być już wypróbowana przez wielu użytkowników. Ale oczywiście do tego konieczne jest posiadanie kompatybilnego sprzętu.

Tak więc w naszym ostatnim cotygodniowym pytaniu chcieliśmy wiedzieć, czy nasi czytelnicy mieli już smartfon z obsługą sieci 5G. Zobaczmy więc wyniki.

Czy Twój smartfon obsługuje już sieć 5G?

Po zakończeniu pytania z zeszłego tygodnia, teraz następuje ujawnienie wszystkich wyników poprzez analizę 2.529 odpowiedzi uzyskany.

Zgodnie z wynikami, 42% respondentów odpowiedziało, że ma już smartfona obsługującego sieć 5G (10,460 głosów). Z kolei większość z 58% głosów, co nie jest istotną różnicą, odpowiedzieli, że nadal nie mają telefonu obsługującego ultraszybki internet (10,069 głosów).

Z drugiej strony, jeśli porównamy te aktualne wyniki z wynikami uzyskanymi w tym samym pytaniu z maja 2021 r., widzimy ciekawe różnice! W tym czasie tylko 27% uczestników miało już smartfona gotowego na sieć 5G, a pozostałe 73% nie.

Wyniki wykresu

Dla lepszej percepcji wizualnej kieruj się wykresem z wynikami, na którym uwzględniamy porównanie wyników z maja 2021 i stycznia 2022:

Jeśli nie odpowiedziałeś na nasze pytanie, powiedz nam, czy masz już smartfona obsługującego sieć 5G. A także odpowiedz na nasze aktualne cotygodniowe pytanie.


Weź udział w naszym wydaniu w tym tygodniu

Pytanie w tym tygodniu:

Ładowanie... Ładowanie…


W tym dziale zadajemy pytanie o aktualne, aktualne i przydatne tematy, aby poznać opinie i trendy naszych czytelników w świecie technologii, zwłaszcza w naszym kraju.

Tak więc, jeśli chcesz zobaczyć temat, na który głosowaliśmy w naszych cotygodniowych wydaniach, po prostu zostaw komentarz z nim lub wyślij go na adres [email protected]