Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

42 miejsca, które zatrudniają pielęgniarki do pracy w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 42 miejsca, które zatrudniają pielęgniarki do pracy w domu

Kiedy myślisz o typowych obowiązkach pielęgniarki, zazwyczaj wyczarowujesz obraz szpitala z pacjentami potrzebującymi pomocy.

Chociaż wiele pielęgniarek jest potrzebnych do fizycznej pracy w szpitalach, istnieje wiele możliwości dla dyplomowanych pielęgniarek (RN) do pracy z domu.

Miejsca do pracy z domu jako pielęgniarka

Może wydawać się mało prawdopodobne, że możesz znaleźć pracę z domu z licencją RN.

Istnieje jednak wiele miejsc do wynajęcia! Rzućmy okiem na wspólne miejsca, w których zatrudnia się pielęgniarki do pracy z domu.

1. Etna

Aetna (spółka zależna CVS) jest jedną z największych firm zajmujących się opieką zdrowotną i ubezpieczeniami na życie w USA. Gigant ubezpieczeniowy regularnie zatrudnia RN na stanowiska telepracy w całym kraju.

The Strona kariery Atena ma wiele opcji dostępnych dla RN do pracy z domu. Po prostu przefiltruj swoje wyszukiwanie za pomocą filtra telepracy, aby zobaczyć, co jest obecnie dostępne.

2. CareNet

CareNet to usługa medyczna, która oferuje swoim pacjentom całodobową pomoc. Firma koncentruje się na usługach telemedycznych.

Z tego powodu jest to idealne miejsce do znalezienia pracy z domu.

Ponadto firma kładzie duży nacisk na pacjentów dwujęzycznych. Z tego powodu firma zachęca pielęgniarki dwujęzyczne do aplikowania.

Wymeldować się Możliwości kariery CareNet tutaj.

3. McKesson

McKesson to duży gracz w branży medycznej. Firma oferuje pielęgniarkom pracę z domu jako konsultantów wdrożeniowych i dostawców telezdrowia.

Jednak role są bardzo różne. Jako konsultant wdrożeniowy będziesz asystował przy projektowaniu i wdrażaniu nowych programów ochrony zdrowia.

Jako pielęgniarka telezdrowia będziesz wykonywać typowe obowiązki pielęgniarskie przez telefon.

Aby znaleźć otwarte pozycje, sprawdź Strona kariery McKesson.

4. Cyna

Cigna to kolejny gigant opieki zdrowotnej, który zapewnia RN możliwości pracy z domu. Najczęstszą pracą dostępną w tej firmie jest kierownik ds. spraw medycznych.

Firma zatrudnia na inne stanowiska, ale z mniejszą częstotliwością.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach pracy Cigna, spójrz na Strona kariery Cigna.

5. Grupa UnitedHealth

Grupa UnitedHealth regularnie zatrudnia RN do pracy z domu. Firma znana jest z zapewniania solidnych miejsc pracy z dobrymi benefitami.

Wiele ofert pracy oferowanych przez UnitedHealth Group wymaga podróży w obrębie Twojej okolicy. Chociaż praca nie jest ściśle wykonywana w Twoim biurze domowym, nadal odbywa się w Twoim domu.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Strona kariery UnitedHealth Group.

6. Zdrowie Ontraka

Zdrowie Ontraka (dawniej Catasys) to firma współpracująca z organizacjami medycznymi w celu obniżenia kosztów ich działalności. Robi to, identyfikując pacjentów z behawioralnymi zaburzeniami zdrowia.

W szczególności zaburzenia zachowania, które przyczyniają się do innych schorzeń.

Innymi słowy, szuka pacjentów z problemami związanymi z nadużywaniem substancji, lękiem lub depresją, które powstrzymują ich przed szukaniem opieki.

Jako RN możesz zostać zatrudniony jako Care Coach. Ta rola jest odpowiedzialna za pomoc pacjentom w rejestracji do programu Ontrak Health.

Jest to całoroczny program leczenia zaburzeń zachowania. W tej pracy Twoim obowiązkiem będzie pomaganie pacjentom w całym procesie.

Praca jest wykonywana głównie z domu. Istnieją jednak pewne wymagane spotkania osobiste.

7. MediTelecare

MediTelecare to firma, która koncentruje się na łączeniu pacjentów z odpowiednimi specjalistami w zakresie zdrowia psychicznego.

Jako telezdrowotny psycholog kliniczny przeprowadzisz zdalnie telefoniczną ocenę pacjentów.

8. CVS

CVS to duża sieć aptek, za pośrednictwem której wiele osób korzysta z opieki zdrowotnej. Jako RN możesz pracować z domu na dwóch różnych stanowiskach.

Pierwszym z nich jest program Home Infusion. Ta praca wymagałaby od ciebie wizyt domowych u pacjentów i podawania naparów.

Drugą opcją jest zarządzanie gorącą linią pielęgniarek, która byłaby całkowicie z domu.

Sprawdź Witryna CVS z ofertami pracy aby dowiedzieć się więcej o tych opcjach.

9. Johnson & Johnson

Johnson & Johnson oferuje pielęgniarkom różne możliwości pracy z domu. Jednak te opcje pojawiają się tylko od czasu do czasu.

Chociaż częstotliwość tych możliwości jest niska, to i tak warto wspomnieć o tej opcji.

Jeśli chcesz pracować z firmą, będziesz chciał sprawdzić Strona kariery Johnson & Johnson często.

10. McBee

Ta firma konsultingowa w zakresie opieki zdrowotnej współpracuje z różnymi organizacjami opieki zdrowotnej, aby zapewnić dodatkowe wsparcie.

Rekommenderad:  7 Najlepsze przykłady stron docelowych i jak zbudować własne

McBee zatrudnia pielęgniarki do przeglądania dokumentacji medycznej i oceny różnych opcji leczenia. Możesz również zostać poproszony o przekazanie odpowiednich informacji recenzentom ubezpieczeniowym.

Wiele z tych możliwości jest w niepełnym wymiarze godzin, co może być dokładnie tym, czego szukasz.

The Strona kariery McBee ma więcej informacji o tych możliwościach.

11. Miłosierdzie

Mercy posiada w swojej sieci ponad 40 przychodni i szpitali specjalistycznych. Jednak firma oferuje również niektóre prace dla pielęgniarek do pracy w domu.

Jako zdalna pielęgniarka z Mercy odbierałabyś telefony i udzielała odpowiedzi pacjentom. Podstawowym wymaganiem jest posiadanie pięcioletniego doświadczenia w praktycznym środowisku opieki zdrowotnej.

Dowiedz się więcej o możliwości na Strona karier Mercy.

12. Zdrowie wysokości

Zdrowie wysokości (dawniej Anthem) zatrudnia pielęgniarki do pracy z domu. Wiele stanowisk ma dobre pakiety świadczeń.

Niektóre stanowiska, na które zatrudnia, obejmują pielęgniarkę jako kierownika medycznego. Bądź przygotowany na pomoc pacjentom przez telefon.

Dowiedz się więcej na Elevate Strona kariery w służbie zdrowia.

13. BioMarin

BioMarin pracuje z pacjentami cierpiącymi na bardzo rzadkie zaburzenia i choroby. Chociaż warunki mogą się różnić, firma twierdzi, że oferuje każdemu pacjentowi opiekę na wysokim poziomie.

Aby osiągnąć ten cel, BioMarin zatrudnia pielęgniarskich koordynatorów klinicznych, którzy pomagają pacjentom przejść przez ten proces.

Większość obowiązków będzie wykonywana zdalnie. Jednak niektóre wizyty osobiste mogą być konieczne. Z tego powodu czasami może być konieczne podróżowanie lokalnie.

Aby pracować na tym stanowisku, musisz mieć doświadczenie w bezpośredniej pracy z pacjentami. Firma woli również zatrudniać RN.

Dowiedz się więcej o tych możliwościach na Strona kariery BioMarin.

14. Człowiek

Prawdopodobnie słyszałeś o tym gigancie opieki zdrowotnej. Wielkość firmy pozwala na regularne publikowanie ofert pracy z domu.

W firmie istnieje wiele różnych typów ról do wypełnienia przez RN.

Po prostu sprawdź strona karier Humana rozpocząć.

15. Najlepsi lekarze

Best Doctors (spółka zależna Teladoc) oferuje usługi opieki zdrowotnej na odległość. Dzięki opcji telezdrowia firma jest w stanie pomóc wielu pacjentom, którzy nie mogą podróżować.

Firma telezdrowotna ma stanowiska pracy z domu, które RN mogą obsadzać w sposób półregularny. Być może będziesz musiał odwiedzić tablicę ogłoszeń przy ul Teladoc kilka razy przed znalezieniem otwartej pozycji.

16. FoneMed

Jak sama nazwa wskazuje, FoneMed zapewnia pacjentom opiekę przez telefon. Jako RN w FoneMed będziesz odbierać telefony i odpowiadać na pytania pacjentów.

Niektóre stanowiska są zależne od lokalizacji. Jednak inne można zrobić z domu.

Możesz znaleźć szczegółowe informacje o każdym ogłoszeniu o pracę na stronie Strona karier FoneMed.

17. Departament Spraw Weteranów USA

Ta duża agencja rządu federalnego zatrudnia pracowników zdalnych do świadczenia usług segregacji przez telefon. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z agencją zdalną, dowiedz się więcej od strona kariery VA.

18. Zarządzanie planem świadczeń lojalnościowych

Allegiance Benefit Plan Management współpracuje z firmami w celu tworzenia pakietów medycznych w ramach ich planów świadczeń.

Jako RN możesz zostać zatrudniony jako kierownik przypadku lub pielęgniarka przeglądu medycznego. Obie pozycje są całkowicie zdalne, ale Twój poziom interakcji z pacjentami będzie się różnić.

Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź Witryna internetowa zarządzania planem świadczeń lojalnościowych.

19. Amedisys

Amedisys oferuje ograniczoną liczbę możliwości nieregularnej pracy z domu RN.

Wydaje się, że większość możliwości wymaga od ciebie podróżowania lokalnie, aby zobaczyć pacjentów, ale musiałbyś pracować w swoim biurze domowym.

Powinieneś sprawdzić Witryna firmy Amedisys regularnie w poszukiwaniu możliwości, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nimi.

20. Stan AxisPoint

AxisPoint Health ma wiele możliwości dostępnych dla RN.

Wadą tej firmy jest to, że mogą wymagać uzyskania dodatkowych licencji RN dla innych stanów. Z tego powodu niektóre prace mogą nie być warte wysiłku.

Przyjrzyj się swoim aktualnym opcjom na stronie Strona kariery AxisPoint Health zanim zdecydujesz się aplikować.

21. Abbott

Abbott koncentruje się na dostarczaniu dokładnych systemów diagnostycznych dla różnych problemów zdrowotnych. Firma nieregularnie zatrudnia RN do odpowiadania na pytania pacjentów przez telefon.

Aby tu pracować, musisz bardzo dobrze zapoznać się z produktami firmy Abbott. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź stronę karier firmy Abbott.

Rekommenderad:  14 niezawodnych sposobów na zwiększenie zaangażowania e-mailowego

22. Zmień opiekę zdrowotną

Firma Change Healthcare zatrudnia koderów medycznych do pracy z domu. Wymaga to doświadczenia w kodowaniu medycznym i licencji RN.

Niektóre ogłoszenia mają wymagania dotyczące lokalizacji, ale obowiązki można wykonywać z domu.

Dowiedz się więcej na Zmień stronę karier w służbie zdrowia.

23. Rozwiązania w zakresie obrażeń samochodowych

Auto Injury Solutions współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi w celu weryfikacji roszczeń. Jako RN pracowałbyś przez telefon, aby wyjaśnić terminologię medyczną i inne potencjalne problemy z roszczeniami.

Chociaż będziesz musiał wziąć udział w szkoleniu osobistym, szybko przeniesiesz się do swojego domowego biura.

Firma oferuje konkurencyjny pakiet benefitów. Dowiedz się więcej na Auto Injury Solutions.

24. Zmieniające się zdrowie

Evolent Health współpracuje z organizacjami opieki zdrowotnej i potrzebuje RN do wypełnienia kilku zdalnych ról. Aby znaleźć najlepszą okazję dla siebie, sprawdź Strona wyszukiwania ofert pracy Evolent Health.

Niektóre wymagania dotyczące pracy obejmują doświadczenie w tej dziedzinie. Ponadto niektóre wymagają poświadczeń edukacyjnych do obsługi licencji.

25. Rozwiązania eQZdrowie

eQHealth Solutions zatrudnia RN do zdalnego wykonywania obowiązków kierownika sprawy. Pomożesz pacjentom przejść przez proces leczenia, tworząc plany medyczne.

Oprócz tego będziesz nadzorować opiekę nad swoimi pacjentami. Mimo że praca jest wykonywana z domu, może wymagać lokalnych dojazdów do pacjentów.

Oprócz licencji RN będziesz potrzebować od trzech do pięciu lat praktycznego doświadczenia, aby wziąć pod uwagę.

Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach, sprawdź Witryna rozwiązań eQHealth.

26. Lotniczy kod

Jak sama nazwa wskazuje, firma ta współpracuje z organizacjami w celu zapewnienia wsparcia w zakresie kodowania medycznego. Firma zatrudnia RN z doświadczeniem w kodowaniu medycznym do pracy z domu w firmie.

Jeśli jesteś zainteresowany, zajrzyj do Witryna AviaCode.

27. CareCentrix

CareCentrix współpracuje z pacjentami i firmami ubezpieczeniowymi w celu obniżenia ogólnych kosztów opieki zdrowotnej. Firma oferuje wiele możliwości pracy z domu.

Jako RN prawdopodobnie będziesz pomagać pacjentom przez telefon, gdy przechodzą przez system opieki domowej. Podstawowym celem tej pracy jest pomoc pacjentom w sprawnym przebiegu procesu zdrowienia.

Ponieważ wiele otworów staje się regularnie dostępnych, The Strona wyszukiwania ofert pracy CareCentrix to świetne miejsce, aby zacząć szukać okazji.

28. Rozwiązania GeBBS dla opieki zdrowotnej

GeBBS Healthcare Solutions od czasu do czasu wymienia zdalne możliwości dla RN. Najczęściej wymienianym stanowiskiem jest chirurgiczny recenzent kliniczny.

Będziesz odpowiedzialny za konsultacje z personelem medycznym i zapewnienie pacjentom wysokiej jakości opieki.

Możesz dowiedzieć się więcej o tych możliwościach na Strona kariery GeBBS Healthcare Solutions.

29. iMedX

iMedX współpracuje z organizacjami medycznymi w celu świadczenia usług kodowania medycznego i transkrypcji. Jako zdalny RN prawdopodobnie będziesz musiał pracować w niektóre weekendy i godziny nocne.

W szczególności firma zatrudnia pracowników na drugą i trzecią zmianę. Jeśli interesuje Cię ten rodzaj harmonogramu, sprawdź strona karier iMedX.

30. WellStar

WellStar zatrudnia RN jako zdalnych kierowników spraw. Mimo, że firma ma dobra reputacja w przypadku elastycznej organizacji pracy istnieją zastrzeżenia.

W szczególności musisz być świadomy wymagań dotyczących lokalizacji każdego zadania. Będziesz mógł pracować zdalnie, ale Twoja licencja może wymagać aktualnej ważności w określonym stanie.

Dowiedz się więcej o możliwościach WellStar na stronie kariery.

31. Partnerzy rejestru

Registry Partners współpracuje z różnymi organizacjami medycznymi w celu przeglądu dokumentacji i zapewnienia skutecznej opieki.

Firma oferuje RN do pracy zdalnej jako abstraktory danych VPS. Do obowiązków należy przeglądanie dokumentacji medycznej na terenie OIOM-u i NICU. Oznacza to, że potrzebujesz praktycznego doświadczenia w tych obszarach.

Jeśli masz doświadczenie, powinieneś sprawdzić Zarejestruj stronę kariery Partnerów.

32. Opieka zdrowotna w Piemoncie

Piedmont Healthcare oferuje RN możliwość pracy w domu w niepełnym wymiarze godzin. Większość miejsc pracy wymaga lokalnych podróży, aby zapewnić pacjentom opiekę domową.

Jednak większość swoich obowiązków możesz wykonywać z domu.

Wymeldować się kariery w Piemoncie po więcej informacji.

33. Opieka zdrowotna Molina

Molina Healthcare to duży gracz w branży ubezpieczeń zdrowotnych. Ze względu na duży rozmiar firmy istnieje szeroki wachlarz możliwości kariery.

Firma regularnie zatrudnia doświadczonych RN do pracy z domu.

Rekommenderad:  5 Podobne gry, takie jak Stellaris, które powinieneś zdecydowanie spróbować raz

Spojrzeć na Strona kariery Molina Healthcare aby sprawdzić, czy któryś z wpisów pasuje do Twojego doświadczenia.

34. Tymczasowa Opieka Zdrowotna

Interim Healthcare koncentruje się na zapewnianiu opieki domowej pacjentom geriatrycznym i niepełnosprawnym. Prawdopodobnie będziesz musiał odwiedzać swoich pacjentów.

Jednak pozycja jest uważana za odległą. Upewnij się, że możesz dopasować wizyty pacjentów do swojego dnia, zanim złożysz podanie o pracę Tymczasowa Opieka Zdrowotna.

35. IntellaTriage

IntellaTriage współpracuje z organizacjami medycznymi w celu zapewnienia rozwiązań segregacyjnych. Firma zatrudnia RN do pracy przez telefon dla różnych klientów.

Zazwyczaj będziesz musiał pracować w weekendy i święta z Intellatriage.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Intellatriage, sprawdź Strona zatrudnienia IntellaTriage.

36. Przestrzegaj zdrowia

AdhereHealth działa na rzecz lepszego łączenia pacjentów z ich aptekami. Oferuje zdalne stanowiska call center dla RN, którzy dokonają przeglądu wszelkich przepisanych leków.

Celem jest upewnienie się, że nic nie nakłada się negatywnie.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Strona karier AdhereHealth.

37. Rozwiązania kliniczne Piper

Piper Clinical Solutions działa w branży ubezpieczeń dentystycznych, aby prawidłowo oceniać roszczenia. Jako RN pracowałbyś nad przeglądem każdego roszczenia, zanim zostanie ono skutecznie rozpatrzone.

A wymagania firmy są rygorystyczne. Preferuje RN z ponad ośmioletnim doświadczeniem medycznym i dużym doświadczeniem w kodowaniu medycznym.

Jeśli spełniasz wymagania, możesz znaleźć ogłoszenia na stronie Strona kariery Piper Clinical Solutions.

38. Studia.com

Study.com oferuje inny rodzaj pracy dla RN. W tej pracy zostałbyś poproszony o stworzenie lekcji dla studentów pielęgniarstwa.

Zazwyczaj firma preferuje pisarzy, którzy mają doświadczenie w nauczaniu przedmiotów medycznych. A godziny są bardzo elastyczne, co może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Jeśli to brzmi interesująco, sprawdź strona karier study.com.

39. Internetowe placówki nauczania pielęgniarstwa

Wiele szkół internetowych zatrudnia RN do prowadzenia swoich kursów. Jednak aby znaleźć pracę, musisz mieć również stopień naukowy (MSN lub doktorat).

Kilka opcji obejmuje Kolegium Excelsiora I Strayer University. Zobacz, kto teraz zatrudnia.

40. Oceniający Przyjęcia Pielęgniarskie

Wiele uczelni zatrudnia RN z co najmniej stopniem MSN do recenzowania aplikacji. Byłbyś odpowiedzialny za przyjmowanie najbardziej obiecujących studentów do programu.

Jedna uczelnia, która zatrudnia, to Zachodni Uniwersytet Gubernatorów.

41. Livongo

Livongo zatrudnia pielęgniarki do pracy w domu, aby edukować pacjentów z cukrzycą przez telefon. Możesz dowiedzieć się więcej o tej możliwości na Strona kariery w Livongo.

42. Pisarze GEIS

GEIS Writers zatrudnia RN i innych specjalistów medycznych do tworzenia treści medycznych. Jeśli masz licencję RN i przyzwoite umiejętności pisania, przyjrzyj się bliżej Pisarze GEIS.

Streszczenie

Pielęgniarki mają wiele możliwości pracy z domu. Regularne przeszukiwanie witryny każdej firmy to jeden ze sposobów na znalezienie dobrej okazji. A może potrzebujesz bardziej dogodnego sposobu na znalezienie pracy?

Jeśli tak, rozważ skorzystanie z FlexJobs lub Indeed jako części wyszukiwania.

Znalezienie odpowiedniej pracy może zająć trochę czasu. Nie poddawaj się! Właściwa okazja w końcu się pojawi. Po prostu szukaj, aż się pojawi.

Jeśli wolisz pracować dla siebie, sprawdź pomysły na dodatkowe zajęcia dla pielęgniarek.