Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Aplikacje do ćwiczeń społecznościowych do ćwiczeń z przyjaciółmi i wspólnego osiągania celów fitness

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 Aplikacje do ćwiczeń społecznościowych do ćwiczeń z przyjaciółmi i wspólnego osiągania celów fitness

Jeśli poważnie myślisz o swoich celach treningowych, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to znaleźć kumpla do ćwiczeń lub grupę przyjaciół. Badania wykazały, że praca z innymi pomaga motywować, zachować spójność i wyznaczać lepsze cele.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych aplikacji do ćwiczeń społecznościowych, które ułatwiają ćwiczenia lub rywalizację w grupach i wspólne osiąganie celów fitness.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. Stridekick: Śledź statystyki swojej aktywności

Stridekick to prosta i łatwa w użyciu aplikacja do śledzenia aktywności. Możesz łatwo śledzić swoje postępy, łączyć się z podobnie myślącymi entuzjastami fitnessu i maksymalnie wykorzystać swoje treningi. Aby rozpocząć, musisz założyć konto i połączyć się ze źródłem danych.

Aplikacja analizuje dane GPS z telefonu, urządzeń do noszenia (Fitbit lub zegarek Garmin) lub aplikacji i używa ich do określenia, jak daleko zaszedłeś i ile czasu to zajęło.

Dzięki Stridekick możesz zadbać o formę i utrzymać motywację dzięki społeczności społecznościowej. Znajdziesz przyjaciół, którzy są tak samo zaangażowani w swoją przygodę z fitnessem jak Ty. Możesz udostępniać treningi, zadawać pytania i publikować zdjęcia motywacyjne.

Kiedy jesteś gotowy na zmianę rutyny lub chcesz podnieść swoje cele fitness, Stridekick jest do Twojej dyspozycji. Możesz stworzyć wyzwanie lub wziąć w nim udział w Wyzwania kartę i zdobywaj odznaki za swoje kamienie milowe lub rekordy życiowe.

The Panel pomaga śledzić liczbę zrobionych kroków, przebytą odległość i czas, jaki jej to zajmuje. Upewnij się, że masz włączone uprawnienia do lokalizacji, aby prawidłowo synchronizować dane. Ta aplikacja jest darmowa.

Pobierać: Stridekick na Androida | iOS (bezpłatny)

2. StepBet: gra z liczeniem kroków dla wszystkich poziomów sprawności

Jedną z najpopularniejszych form ćwiczeń w grupie rywalizacyjnej jest liczenie kroków. Oczywiście robią to już setki aplikacji. Ale z natury konkurencja jest nierówna, biorąc pod uwagę, że poziom sprawności jest różny u poszczególnych osób. StepBet stara się zaradzić tej nierównowadze w dobrym stopniu, aby zapewnić bardziej sprawiedliwą konkurencję w liczeniu kroków.

Rekommenderad:  Najlepsze aplikacje treningowe na iPhone'a

Step Bet pozwala wybrać i podłączyć swój ulubiony monitor aktywności — Fitbit, Apple Zdrowie, Google Fit, Samsung Health lub Garmin, aby co tydzień otrzymywać spersonalizowane cele fitness. Następnie, w oparciu o Twoje historyczne dane dotyczące kroków, obliczy dla Ciebie dwa spersonalizowane cele: a Aktywny cel (nieco trudne) i a Cel mocy (więcej wyzwań).

Kroki każdego uczestnika będą inne, ale pole jest teraz równe. W każdym cotygodniowym konkursie musisz trafić określoną liczbę aktywnych dni i dni mocy.

Następnie jest to typowe wyzwanie krokowe z elementem zakładu (ponieważ wykazano, że postawienie czegoś na szali motywuje ludzi). Każda gra lub grupa ma minimalną stawkę 10 $ i maksymalną 60 $, przy czym pula jest dzielona między wszystkich, którzy osiągną cel. Grupy pozwalają rozmawiać z innymi i dzielić się kamieniami milowymi, dając społeczności możliwość wzajemnego wspierania się.

Pobierać: StepBet na Androida | iOS (bezpłatne, dostępne zakupy w aplikacji)

3. Strava: zaplanuj swoje trasy aktywności

Strava to bez wątpienia jedna z najlepszych aplikacji, która może pomóc w śledzeniu różnych treningów, takich jak jazda na rowerze, piesze wędrówki, bieganie i inne zajęcia na świeżym powietrzu. Warto zauważyć, że ma takie funkcje, jak wyzwania grupowe, w których możesz współpracować, aby osiągnąć cel, co czyni go idealnym jako aplikacja do ćwiczeń społecznościowych.

Oferuje kilka funkcji, które czynią go doskonałym wyborem dla entuzjastów fitnessu. Możesz uzyskać dostęp do popularnych miejsc przez Segmenty I Trasy. Tymczasem szczegółowe mapy pozwalają użytkownikom znaleźć i nawigować po najlepszych trasach do swoich treningów.

Strava wykorzystuje technologię GPS do śledzenia Twojej lokalizacji, a następnie przesyła te dane do chmury. Następnie wykorzystuje ją do tworzenia funkcji Global Heatmap w aplikacji, która pomaga odkrywać nowe szlaki lub popularne trasy na całym świecie.

Rekommenderad:  Jak pobierać aplikacje na Androida na Windows 11 Właśnie teraz [Guide]

Strava ma również obszerną bibliotekę wyzwań dla entuzjastów fitnessu. Wyzwania te obejmują zarówno proste czynności, jak i bardziej złożone wyzwania, takie jak maratony i wspinaczka. Synchronizuje się również bezproblemowo z innymi aplikacjami, takimi jak Google Fit, i umożliwia dzielenie się postępami ze znajomymi.

Pobierać: Strava na Androida | iOS (bezpłatny, dostępna subskrypcja)

4. Squaddy: Codzienny trening dla grup treningowych

Squaddy zapewnia dedykowaną przestrzeń dla dużych grup uczestników. Jeśli chcesz zacząć trenować ze znajomymi lub współpracownikami, to jest to idealna aplikacja dla Ciebie.

Aplikacja umożliwia tworzenie spersonalizowanego dziennika lub dziennika treningów, aby wyznaczać cele fitness oraz rejestrować sesje treningowe i historię ruchu. Możesz tworzyć „oddziały” — dodawać znajomych, współpracowników, klientów i członków zespołu, aby udostępniać treningi. Najlepsze jest to, że zawiera szablony różnych treningów, które można znaleźć w Szablony kartę i dostosuj je do swoich potrzeb.

Aby rozpocząć, zarejestruj konto i utwórz drużynę (lub drużynę). Wybierz zdjęcie profilowe i naciśnij + przycisk, aby rozpocząć sesję. Możesz komunikować się z innymi członkami drużyny lub kumplami treningowymi za pomocą funkcji czatu.

Bezpłatny plan umożliwia nagrywanie treningów i treści sesji z listy ruchów. Wersja pro pomaga dodawać obwody, kompleksy, superserie i nie tylko.

The Biblioteka fitnessu to miejsce, w którym administrator grupy (lub dowolna osoba) dodaje nowy trening. Po zakończeniu treningu oznaczasz go jako ukończony, a w sesji zostaną wyświetleni członkowie Twojej grupy, którzy oznaczyli go jako ukończony na dany dzień.

Aplikacja obsługuje wiele różnych stylów treningu, w tym trening siłowy, podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów, kulturystykę, HIIT i inne. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś szybkiego i łatwego, czy czegoś bardziej zaawansowanego, Squaddy oferuje szeroką gamę treningów, które sprawią, że będziesz wracać po więcej.

Rekommenderad:  Dlaczego Twój nowy projekt strony internetowej wygląda świetnie, ale nie przynosi świetnych wyników

Pobierać: Squaddy na Androida | iOS (bezpłatny, dostępna subskrypcja)

5. Uwielbiam HIIT: Treningi oparte na timerze

Stworzony do ćwiczeń interwałowych, Love HIIT prosi o dodanie ćwiczeń z rzędu. To tak proste, jak dodanie timera dla każdego ćwiczenia, czasu odpoczynku między treningami i łącznej liczby rund treningów, które chcesz wykonać. Kiedy zaczynasz trening, Love HIIT zachowuje się jak najlepsze aplikacje do odliczania czasu do treningu interwałowego. Wywoła nazwę ćwiczenia, czas odpoczynku i czas zakończenia.

Dzięki prostemu interfejsowi, z którego każdy może korzystać, Love HIIT ułatwia skonfigurowanie treningu i udostępnianie go, dzięki czemu jest idealny dla grupy ćwiczącej, która nie jest zbyt obeznana z technologią. Każdy, kto ma link, może z niego korzystać za pośrednictwem przeglądarki internetowej (komputerowej lub mobilnej) i aplikacji.

Pobierać: Uwielbiam HIIT na Androida | iOS | Internet (bezpłatny)

Dopasuj się, zdobądź zdrowie, podnieś i podnieś na duchu

Korzystanie z tych aplikacji do fitnessu społecznościowego może sprawić, że fitness stanie się bardziej towarzyską i przyjemną częścią Twojego życia. Oznacza to, że musisz upewnić się, że osiągasz cele grupowe, a jednocześnie nie dać się wciągnąć w rywalizację i porównania.

Niezależnie od tego, czy chcesz wziąć udział w wirtualnych zawodach ze znajomymi, czy po prostu podzielić się swoimi postępami i starymi filmami z treningów, aby zachować odpowiedzialność i motywację do osiągnięcia swoich celów fitness, obecnie istnieje wiele opcji, które pomogą Ci zachować zdrowie. Fitness społeczny polega na motywowaniu i pomaganiu kolegom z treningu, aby razem osiągali więcej.

Table of Contents