5 Aplikacje na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 407. edycji tygodnika Android Apps Weekly. Oto wielkie nagłówki z ostatniego tygodnia:

  • Jest obiecujący emulator PS2 dla Androida w testach alfa. To ekscytujące, ponieważ większość istniejących jest albo kontrowersyjna, albo nie jest gotowa do spożycia publicznego. Dla porównania, AetherSX2 nie spieszy się, przestrzega zasad i ma wiele do zrobienia. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej.
  • Wiadomości Google otrzymują aktualizację, która może rozwiązać długotrwały problem. Obecnie, gdy osoba iMessage reaguje na wiadomość, pojawia się ona w tekście. Po aktualizacji pojawi się jako prawdziwa reakcja. To drobiazg, ale irytujący dla osób w czatach grupowych z użytkownikami iPhone’a.
  • Zapytaliśmy naszych czytelników, czy wolą urządzenia do przesyłania strumieniowego lub aplikacje na swoim smart TV. Jak się okazuje, odpowiedź nie jest tak ostateczna, jak się spodziewaliśmy. Około 40% naszych czytelników woli urządzenia do przesyłania strumieniowego, takie jak Chromecast, a prawie 35% naszych czytelników woli swoje aplikacje na smart TV. Reszta powiedziała, że ​​lubili oba.
  • W tym tygodniu wystąpiła awaria Google Cloud, która wpłynęła na kilka aplikacji. Lista obejmuje Snapchat, Spotify, Discord, Nest, Fitbit i wiele innych stron internetowych. Awaria trwała kilka godzin, zanim została w pełni naprawiona. Przestój był jednak tylko częściowy, ponieważ wiele osób nie miało żadnych zauważalnych problemów.
  • Google uruchomił Fortnite Grupa zadaniowa po tym, jak Epic Games zdecydowała się na samodzielne publikowanie, zamiast korzystać ze Sklepu Play. Grupa zadaniowa była odpowiedzialna za wskazanie luk w zabezpieczeniach i ujawnienie ich mediom bez poświęcania Epic Games mnóstwo czasu na naprawienie problemu. To kolejna zmarszczka w długiej walce obu firm.

Opowieści Luminaria

Darmowe gry