5 Aplikacje takie jak Wish, które są dobre na zakupy online

Zakupy online z aplikacjami i stronami takimi jak Wish i Amazon, naprawdę zmieniły sposób, w jaki robimy różne rzeczy. Wyszedłem na codzienny spacer i minąłem sąsiada z psem, którego nazywam „samotnym szczeniakiem”. Nazywam go tak, ponieważ w tym domu jest grupa dzieci, ale żadne z nich nie bawi się z tym psem . Nie zrozum mnie źle, to pies dobrze utrzymany; dobrze odżywiony, zadbany, tylko słabo stymulowany. Więc zawsze go pieszczę i biegam z nim wzdłuż ogrodzenia. Gdzie, do diabła, zmierza? Cóż, jak mówiłem, mijałem ich dom i zauważyłem mały Amazon pakiet. „Wielka sprawa”, mówisz? Tak, to trochę tak. Ponieważ jest to teraz nasza norma – robimy zakupy online.

Od kilku lat zakupy online mają tendencję wzrostową, więc nie jest to zaskoczeniem. I podobnie jak w dzisiejszych czasach, istnieją aplikacje poświęcone zakupom online. Ale oczywiście o tym wiedziałeś. A jeśli nie zauważyłeś, staramy się dać Ci alternatywy, tak jak wymieniliśmy kilka świetnych alternatyw dla Skype a ostatnio Evernote. Pozwól nam przedstawić aplikacje Appamatix, takie jak Wish for Shopping Online.

Co to jest aplikacja życzeń?

Wish to jedna z najlepszych aplikacji do zakupów w Europie i Ameryce Północnej. Został opisany jako „bazar online” i centrum handlowe, ale z cenami, które można znaleźć w sklepie Dollar. Mówimy o naprawdę dużych zniżkach, pamiętając, że tak naprawdę nie ma sposobu na poznanie wartości towarów. (Mam na myśli, że możesz mówić że to ponczo jest warte 1114 USD i sprzedaj je mi za 27 USD, a ja może nie jestem mądrzejszy, ale to kwestia sporna – Wish twierdzi, że ich sprzedawcy mogą dowolnie twierdzić o swoich ofertach, więc kupujący wybierają, komu ufać) . Prawie wszystkie oferty Wish są niemarkowe i chociaż niewiele jest podróbek, z pewnością są fajne i modne towary, które wygląda bardzo podobne rzeczy, które mogłeś widzieć wcześniej; ale wiesz, setki dolarów mniej.

Jeśli wypróbowałeś Wish i okazało się, że pragniesz więcej (kalambury poważnie po prostu piszą same), mamy inne aplikacje zakupowe, które mogą sprawić ci przyjemność. Lub nawet jeśli nie miałeś żadnych prawdziwych problemów z Wish, zawsze dobrze jest mieć do czynienia z wieloma rynkami. W ten sposób, jeśli nie możesz znaleźć czegoś, co lubisz w jednej usłudze, zawsze możesz przejść do innej. Po prostu zdmuchnij świece i pomyśl życzenie.

Aplikacje takie jak Wish, które są dobre na zakupy online | Alicja w Krainie Czarów | Appamatix.com

Wanelo Shopping

Aplikacje takie jak Wish, które są dobre na zakupy online | Wanelo | Appamatix.comMotto Wanelo brzmi „Chcesz. Potrzeba. Miłość. ”, Od której pochodzi nazwa. Kolejne wirtualne centrum handlowe powstające w San Francisco w 2012 r. Wanelo może się poszczycić ponad 300 000 sklepów i towarów markowych, w przeciwieństwie do Wish. Tak więc, jeśli dokładnie badałeś zasadę, którą chcesz zrzucić pieniądze i nie chcesz rzucić kostką na coś, co jest prawie jak to, co badałeś, może to być coś, co warto rozważyć zamiast Wish.

Tym, co odróżnia Wanelo od innych aplikacji i witryn zakupowych, jest to, jak publicznie możesz dokonać zakupu i sprzedaży. Kupujący Wanelo mogą publikować to, co kupują, a inni kupujący mogą kupować zgodnie z trendami. Wanelo jest trochę jak Pinterest w ten sposób. Wanelo przenosi zarówno high end, jak i low end, wszystko od Nordstrom po Etsy. Zasadniczo użytkownik jest promotorem. Załóżmy, że znalazłeś klawiaturę BlueTooth, którą naprawdę lubisz i nie jest to jedna z naprawdę znanych marek. Zasadniczo możesz uzyskać trochę większy zasięg. To świetny sposób na wspieranie marek i sprzedawców, których lubisz. Oprócz, wiesz, dawania im swoich pieniędzy.

Wanelo jest darmowy. Zamieszaj to.

Ściągnij: iOS, Android

Zulily

Aplikacje takie jak Wish, które są dobre na zakupy online | Zulily | Appamatix.comW przypadku niektórych witryn handlowych stabilność to nazwa gry. Chcesz mieć możliwość zalogowania się i po prostu wiedzieć że ten konkretny parasol, którego szukasz, będzie dostępny za ustaloną cenę. Zulilyz drugiej strony chodzi o dreszczyk emocji uchwyt wyprzedaż. Zulily rozwija się codziennie dzięki nowościom. Codziennie rano pojawiają się nowe wyprzedaże i produkty, dzięki czemu kupujący otrzymują najnowsze informacje każdego dnia. Zulily, więcej niż wiele aplikacji i witryn zakupowych, ciężko pracuje, aby włączyć media społecznościowe. Zachęcamy kupujących do dzielenia się swoimi zakupami za pośrednictwem Facebook, Twitter, Instagram, i Pinterest i pozostań w kontakcie z Zulily za pośrednictwem tych platform. Jest to oczywiście zrozumiałe; nie tylko zapewnia to, że otrzymujesz najnowsze informacje o ich sprzedaży i nowych promocjach, ale także pomaga Ci w publikacji witryny, ponieważ Zulily może korzystać z Twojej pozycji w mediach społecznościowych.

Ściągnij: iOS, Android

AliExpress

Aplikacje takie jak Wish, które są dobre na zakupy online | AliExpress | Appamatix.comAliExpress jest częścią AliBaba, chińskiej odpowiedzi na Amazon. Z AliExpress, podobnie jak w Wish, kupujesz bezpośrednio z Chin. AliExpress jest wart wspomnienia po prostu ze względu na bezpłatną wysyłkę na ładunki (ale nie wszystkie) swoich produktów. Interfejs AliExpress jest przyjazny dla użytkownika i oferuje szeroką gamę produktów. Ich strona internetowa oferuje witrynę w pięciu językach innych niż angielski i jest wysyłana do ponad 200 krajów.

Ściągnij: iOS, Android

Nadmiar zapasów

Aplikacje takie jak Wish, które są dobre na zakupy online | Overstock | Appamatix.comOverstock to obowiązkowa aplikacja zakupowa, taka jak Wish, która zawsze oferuje świetne oferty na wszystko, od mebli i wystroju domu po artykuły dla zwierząt, elektronikę i odzież. Gdy detaliści nie sprzedają wszystkich swoich towarów, Overstock wkracza do sprzedaży tych nadwyżek po obniżonej cenie. Marki są więc legalne, a produkty są fabrycznie nowe, ale są o wiele tańsze niż można je znaleźć u sprzedawcy. W rzeczywistości aplikacja zakupowa rozrosła się tak bardzo przez lata, że ​​nie sprzedają już wyłącznie produktów z nadwyżką, ale także sprzedają nowe.

Przeglądając modne, markowe produkty, zdasz sobie sprawę, jak łatwo jest znaleźć dokładnie to, czego szukasz, w doskonałej cenie. Jedną z naszych ulubionych rzeczy w Overstock jest funkcja rzeczywistości rozszerzonej, która pozwala umieścić wirtualne meble i dekoracje w domu, aby zobaczyć, jak to wygląda przed zakupem online.

Ściągnij: iOS, Android

ThredUp

Aplikacje takie jak Wish, które są dobre na zakupy online | ThredUp | Appamatix.comThredUP jest praktycznie internetowym sklepem z artykułami używanymi i mamy całkowitą obsesję. W tej aplikacji do zakupów możesz kupować i sprzedawać używane przedmioty w przystępnych cenach. Zakupy są łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu możesz wybierać spośród ubrań poniżej 10 USD, 20 USD lub 50 USD, a także marek designerskich z rabatem 99 USD lub więcej.

Jeśli nie masz pewności, czego szukasz, ThredUp ma bardzo przydatną i zabawną funkcję o nazwie Goody Box. Zaczynasz od quizu o stylu, aby eksperci od mody mogli poznać Twój styl, upodobania i antypatie. Następnie wybiorą dla Ciebie 10 produktów w wybranym przedziale cenowym, aby wybrać idealne „pudełko ozdobne” odzieży z bezpłatną wysyłką i darmowymi zwrotami. Po otrzymaniu skrzynki pocztą możesz zwrócić wszystko, czego nie chcesz przechowywać, i zamówić nowe przedmioty, kiedy tylko chcesz!

Ściągnij: iOS, Android

Po całej tej terapii detalicznej w tych niesamowitych aplikacjach zakupowych, takich jak Wish, być może będziesz musiał zarobić trochę gotówki, aby zapłacić za to wszystko. Sprawdź te 10 najlepszych aplikacji do sprzedaży ubrań.

5 Aplikacje takie jak Wish, które są dobre na zakupy online 1