Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

5 Inne witryny, takie jak Flippa: lista sprawdzonych alternatyw

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w:
5 Inne witryny, takie jak Flippa: lista sprawdzonych alternatyw

Flippa to strona, która oferuje wiele możliwości zakupu niedocenianej witryny, którą można ulepszyć i odwrócić, aby uzyskać znacznie wyższą wycenę. Jednak nie można zaprzeczyć, że korzystanie z Flippa ma również wiele wad.

Dla osób szukających witryn takich jak Flippa, ale z większą kontrolą, weryfikacją lub wsparciem dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele świetnych alternatyw.

Jeśli byłeś już po złej stronie interesu lub szukasz trochę więcej pomocy jako początkujący i chcesz mieć alternatywę dla Flippa, oto moje typy, których użyłem do znalezienia świetnych miejsc do kupowania witryn z treścią .

Przeczytaj moją szczegółową recenzję Flippa, aby zrozumieć, jak to działa, jakie ma funkcje i nie tylko.

Jakie są typowe problemy z Flippa?

Chociaż istnieje wiele możliwości kupowania i sprzedawania witryn na Flippa, istnieje również kilka dobrze znanych problemów.

Oto typowe problemy:

„Oszustwa Flippy” – Ze względu na to, jak otwarta jest platforma, wyświetlanie stron internetowych jest łatwe, oferując ogromną liczbę opcji, jeśli chcesz kupić. Podczas gdy Flippa wystawia oferty weterynarzy powyżej 50 000 USD, te niższe nie są weryfikowane. Może to prowadzić do przerobionych w Photoshopie zarobków, kłamstw na temat liczby odwiedzin i innych wprowadzających w błąd twierdzeń, które przekraczają granicę prosto na terytorium oszustwa. Należyta staranność jest koniecznością! Przeczytaj ten artykuł na temat najczęstszych oszustw Flippa, z którymi się zetknąłem

Jesteś odpowiedzialny za weryfikację – Żadni moderatorzy Flippa nie potwierdzają informacji dostarczonych przez sprzedawców, chyba że aukcja przekracza zakres wyceny 50 000 USD. Jesteś w 100% odpowiedzialny za wykonanie prac legislacyjnych w celu potwierdzenia liczb podanych przez sprzedawcę.

Nadgorliwi licytanci – Flippa to system aukcyjny i nierzadko zdarza się, że wojna licytacyjna wymyka się spod kontroli, powodując, że cena jest znacznie wyższa niż rzeczywista lub nawet potencjalna wartość witryny.

Przykład: wymieniona witryna zarabiała 300 USD miesięcznie przy realistycznej maksymalnej wycenie 10 500 USD (przy mnożniku 35x). Ta witryna została sprzedana za 23 000 USD ze względu na charakter aukcji. Kupujący przepłacił.

Małe wsparcie dla transferu – Po zakupie witryny kupujący i sprzedający muszą skonfigurować proces. Nie ma innego wsparcia, dlatego ważne jest (zwłaszcza dla początkujących), aby wiedzieć, jak bezpiecznie skonfigurować proces Escrow lub mieć doświadczonego przewodnika, który przeprowadzi ich przez ten proces.


5 Alternatywy Flippa, których użyłem do pozyskiwania witryn

1. Płetwy Imperium

Empire Flippers to broker stron internetowych o doskonałej reputacji. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​ich największym celem są większe, droższe strony internetowe i firmy internetowe. Główny nacisk na witryny „premium” lub firmy internetowe, które są w przedziale sześciocyfrowym.

Rekommenderad:  Jak zmienić rozmiar płótna w MediBang pro?

Zalety

 • Wstępna weryfikacja odbywa się pod kątem liczb i zarobków
 • Kluczowe informacje nie są upubliczniane, dopóki nie zostanie pokazany dowód wpłaty (a więc mniej przyszłych snajperów)
 • Niezwykle zgrany zespół pomaga w procesie zakupu poprzez transfer
 • Dostępne strony internetowe o wysokiej wartości

Cons

 • Głównie dla kupujących z dużym budżetem
 • Trudniej znaleźć tanie dobre oferty
 • Wysoki popyt podnosi ceny

Jak to działa

Prywatny broker witryn internetowych, który wymaga zarejestrowania się na swojej stronie internetowej, aby otrzymywać w poniedziałek rano aktualizację nowych witryn (zasobów), które są w sprzedaży. Będziesz musiał zweryfikować dowód dochodu na określonym poziomie, aby został zaakceptowany.

Możesz przeczytać moją pełną recenzję Empire Flippers vs Flippa, w której porównuję i porównuję 12 różnych kategorii między tymi dwoma brokerami. A jeśli chcesz uzyskać bardziej dogłębne spojrzenie, przeczytaj dedykowaną recenzję Empire Flippers.

2. Inwestowanie w ruch

Motion Invest to świetne miejsce do znalezienia witryn o wartości poniżej 30 000 USD, które mają solidne, zweryfikowane zarobki z ostatnich 10 plus miesięcy. Motion Invest to świetne biuro maklerskie, gdy martwisz się, że informacje o ruchu i zarobkach są w pełni sprawdzone i zweryfikowane.

Liczba dostępnych witryn jest zwykle mniejsza, ale proces weryfikacji pozwala zobaczyć 10-miesięczny ruch i zarobki, co pozwala również zobaczyć trendy.

Motion Invest to jedna z najlepszych alternatyw dla Flippa, szczególnie dla względnie początkujących w kupowaniu witryn.

Zalety

 • Dedykowane do stron z treścią
 • Zweryfikowane statystyki i liczby zysków
 • Dostęp do tańszych stron
 • Uczciwe wyceny rynkowe
 • Duże zaangażowanie w obsługę klienta

Cons

 • Ze względu na to, że informacje o ruchu, temacie i zarobkach są dostępne publicznie dla potencjalnych nabywców, może to prowadzić do naśladownictwa
 • Najlepsze dla witryn w $5Zakres od 000 do 30 000 USD. Chociaż są wyższe i niższe, jest to najlepsze miejsce do sprzedaży Motion Invest.

Jak to działa

Holenderski styl aukcyjny. Podawana jest cena początkowa, a strona jest do tego dostępna. Co dwa dni cena sprzedaży spada o 275 USD, dopóki witryna nie zostanie sprzedana. Motion Invest wykonuje świetną robotę, wspierając zarówno kupującego, jak i sprzedającego, aby upewnić się, że proces kupna, sprzedaży i depozytu przebiega bezproblemowo.

Możesz przeczytać moją pełną recenzję Motion Invest tutaj.

Rekommenderad:  Jak się skręcić Twitter w nowe źródło sprzedaży

3. Klub Inwestorów

Investors mClub to bardzo wyjątkowy portal maklerski. Zbudowane przez inwestorów internetowych, są prywatnym rynkiem, który zapewnia doskonały przepływ transakcji dla kupujących i sprzedających.

Zalety

 • Usługa escrow nie jest świadczona
 • Bardzo szczegółowe raporty due diligence
 • Uczciwe wyceny rynkowe
 • Możliwość komunikowania się i negocjowania bezpośrednio ze sprzedawcami internetowymi
 • Szczegółowy pulpit nawigacyjny z podziałem na informacje lub kupujących jest wyjątkowy

Cons

 • Kupujący muszą uiścić opłatę członkowską za dostęp (747 USD/dożywotnio lub 247 USD/rocznie)
 • Bezpośrednie negocjacje ze sprzedawcami mogą być oszustwem, jeśli nie jesteś dobry w negocjacjach

Jak to działa

Jest to prywatny dom maklerski przeznaczony wyłącznie dla członków, w którym przeprowadzana jest ciężka weryfikacja witryn, a następnie kupujący należący do Investors Club mogą negocjować umowy ze sprzedawcą.

Najlepszym sposobem na korzystanie z Klubu Inwestorów jest bycie pełnoprawnym członkiem VIP, dzięki któremu uzyskasz pierwszy dostęp do nowych ofert i najlepszych ofert.

Przeczytaj moją szczegółową recenzję Klubu Inwestorów.

4. Biuletyn Odwracania Witryny

Jest to biuletyn e-mailowy, w którym subskrybenci mają dostęp do nowych ofert za pośrednictwem biuletynu. Szczegóły są w ten sposób utrzymywane w tajemnicy, aby uniknąć naśladowców.

Zalety

 • Głównie oferty w witrynach o wartości do 50 000 USD
 • Solidny proces weryfikacji
 • Dobrze zorganizowane informacje o zarobkach, ruchu i łatwych potencjalnych wygranych

Cons

 • Oferty udostępniane tylko za pośrednictwem biuletynu
 • Minimalny przepływ transakcji, zwłaszcza w porównaniu z konkurencją (choć rośnie)

Jak to działa

Zapisz się do biuletynu e-mailowego, otrzymuj listę ofert i sprawdzaj te, które wydają się wzbudzić Twoje zainteresowanie. W przypadku zainteresowania stroną internetową zostanie udostępniony formularz, w którym można wyrazić swoje zainteresowanie. Otrzymasz dostęp do Google Analytics wraz z arkuszem kalkulacyjnym rachunku zysków i strat oraz zrzutem ekranu zarobków. Zapraszamy do negocjacji, a po sfinalizowaniu transakcja jest realizowana za pośrednictwem usługi Escrow.

5. Rynek MicroAcquire

Byłem zaintrygowany, kiedy po raz pierwszy usłyszałem o MicroAcquire Marketplace. Szybko stają się jednym z renomowanych internetowych domów maklerskich na mojej krótkiej liście miejsc do sprawdzenia.

Najlepszą rzeczą w MicroAcquire jest to, że sprzedawca nie płaci prowizji na rynku, a zatem nie ma marży w cenie sprzedaży na pokrycie prowizji. Otrzymujesz firmę według jej potencjalnej prawdziwej wyceny.

Przeczytaj moją bardziej szczegółową recenzję Microacquire.

Zalety

 • Oferuje kluczowe wskaźniki dla kupujących
 • Solidny proces weryfikacji
 • Możliwość prowadzenia bezpośrednich negocjacji ze sprzedawcami

Cons

 • Premium to droga do zrobienia, co oznacza roczne członkostwo w wysokości 290 USD
 • Duża konkurencja o dobre oferty na startupy
 • Skoncentruj się na wielu firmach internetowych, nie tylko na witrynach z treścią
Rekommenderad:  Badanie słów kluczowych: oto jak każdy może zacząć

Jak to działa

Zaloguj się na konto. Zapoznaj się z układem i uaktualnij do wersji premium, aby być pierwszym w kolejce po zaktualizowane listy w miarę dodawania nowych witryn z treścią i firm internetowych. Bezpośrednia komunikacja jest dostępna ze sprzedawcami za pośrednictwem sekcji witryny przeznaczonej dla członków.


Często zadawane pytania dotyczące Flippy

Na czym polega platforma Flippa?

Flippa to miejsce do kupowania i sprzedawania stron internetowych online. Jest to najbardziej otwarty rynek, co często oznacza, że ​​będzie tam sprzedawanych najwięcej potencjalnych witryn i firm internetowych. Jest to otwarty rynek w formacie aukcji, na którym kupujący i sprzedający mogą się spotkać i zawrzeć umowę.

Czy Flippa to legalna strona?

Flippa to w 100% legalna strona. Chociaż ma swoje problemy, jak omówiono wcześniej, są to prawdziwe strony internetowe na sprzedaż. Dokonałem ponad 150 transakcji na Flippa. Można znaleźć wiele dobrych, legalnych ofert.

Ile kosztuje sprzedaż na Flippie?

To zależy od tego, co dokładnie sprzedajesz, aktualną listę opłat za wystawianie na Flippa można znaleźć tutaj. W tej chwili cena aukcji wynosi 15 USD za stronę startową lub szablon i 49 USD za witrynę o ugruntowanej pozycji.

Chociaż są one przeznaczone na aukcję, istnieją wydatki związane ze sprzedażą, które są procentami opartymi na cenie sprzedaży.

Jak mogę sprzedać swoją firmę na Flippa?


Zakończyć

Przejrzałem strony podobne do Flippa. Jako flipper na stronie internetowej powinieneś mieć oko na wszystkich brokerów i rynki. Nigdy nie wiadomo, jaka umowa może wyskoczyć.

Dokonałem wielu transakcji na Flippa od samego początku i jestem jej wielkim fanem. Jeśli jednak nie przeprowadzisz należytej staranności, możesz zostać oszukany, ponieważ jest to otwarty rynek.

Pamiętaj, aby śledzić te alternatywy dla przepływu transakcji i szczęśliwego wyszukiwania okazji!